صفحه 27 از 77 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    سلام،

نیسین 866 M II (برای کنون)، از کنون میرداماد 290 قیمت گرفته شد!

پاینده باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    خوشبختانه دوستان خوب پیگیرن امروز ورودش رسمی شد با قیمت 290 البته شاید تا یک ماه آینده بیاد پایین ولی باز به نسبت قیمتش فوق العاده است بزودی تست میکنمش
    موفق باشید/
    نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    سلام :)

بالاخره انتظارها به پایان رسید و فلاش Nissin Di866 Mark II به بازار ارائه و در سایت B&H عرضه شد.

با توجه به قیمت 350 دلاری این فلاش نباید انتظار قیمتی کمتر از 500000 تومان را در ایران داشته باشیم

قیمتش حدود 290 هست و چند نفر از دوستان از میرداماد قیمت گرفتن.سایت آمازون هم حدود 300 دلار قیمت گذاشته.
    Rouzbeh Ehsani، M. Beyrami، Mehdi Rojaie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

قیمتش حدود 290 هست و چند نفر از دوستان از میرداماد قیمت گرفتن.سایت آمازون هم حدود 300 دلار قیمت گذاشته.
    قیمت Nissin Di866 Mark II در سایت آمازون و در سایت B&H :

سایت B&H :

سایت آمازون :

احتمالا دوستی که خبر وجود فلاش تو میرداماد رو داده اشتباه کرده چون قیمت عنوان شده ، قیمت نسخه اول این فلاش هست.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

من اشتباه کردم قیمت 866 معمولی یادم بود.
    اما احتمالا همون 290 باشه چون فلاش 866 معمولی که 300 دلار هست تو ایران قیمتش 250 هست که اگه دلار 1200 باشه نباید کمتر از 400 باشه.
    فلاش فوجی مدل ef-42 هم 225 دلار هست اما تو ایران با گارانتی یه ساله 178 هست.
    امیدوارکم قیمت بقیه لوازم هم مثل فلاش ارزونتر از بازارهای جهانی بشه
    Rouzbeh Ehsani و Miri تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

احتمالا دوستی که خبر وجود فلاش تو میرداماد رو داده اشتباه کرده چون قیمت عنوان شده ، قیمت نسخه اول این فلاش هست.

نه دوست عزیز من اشتباه نکردم، من هفته قبلش یه 622II از اونجا گرفتم و گفتند که 866II هم تو راهه، با بازرگانی مایل افشار هم در تماسم و ایشان همان روز صبح گفتند که یه جعبه مدل مخصوص کنون فرستاندن میرداماد، ظهر که از فروشگاه میرداماد پرسیدم گفت رسیده و قیمت هم داد، میدونم که تعدادی از دوستاند رفتند و امتحان کردند، شما میتونید تشریف ببرید هم فاله و هم تماشا.

در ضمن این مدل مدتهاست که توی سایتهای فروش آنلاین موجوده، فکر کنم اختلاف قیمت روایت I و II حدود 30$ باشه و اینجا روایت I رو میرداماد میداد 255 ، همون 622II رو سایت آمازون با تخفیف مخصوص روز ملی امریکا گذاشته بود 206$ ولی من اینجا گرفتم 147تومن.

یا حق
    ویرایش توسط Afshin.Prt : Wednesday 17 August 2011 در ساعت 16:27
    M. Beyrami، siavash_f، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

سلام
    جناب میری عزیز جسارته ولی توی همین صفحه قبل پست 250 و 251 همون روز ، ورودش رو اعلام کردیم ( بنده و افشین عزیز ) قیمتش رو هم اعلام کردیم به دوستان حالا اگر اشتباه کردیم که الله اعلم از این اشتباهه من یکی هم خریدم که موجوده با قیمت و فاکتور خریدش انشالله به زودی سعی دارم یک ریویو کامل هم تهیه کنم
    موفق و پیروز باشید/
    Rouzbeh Ehsani، Sina.J، Afshin.Prt و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    634

سلام
    بر اساس وعده ای که داده بودم امروز تونستم این مطالب رو کامل براتون اینجا بیارم
    تفاوت های اصلی که در این فلاش دیدم و خوندم شامل :
    1- تغییر کامل Hot Shoe فلاش هست که فلزی شده و دقیقا به مانند همتای کنونی خودش شده به نام Durable hot-shoe mounting
    2- کم صدا شدن فلاشه که خیلی بهتر از برادر بزرگتر خودش شده ولی به همتای کنونی خودش نمیرسه و بی صدایی 580 رو ندارهQuieter operation
    New transmission motor significantly reduces the operating noise, the volume level (70dB or less) is achieved
    3- افزایش قدرت سنسور وایرلسش هست که بر اساس گفته شرکت سازنده تا 25 متر رو به خوبی جواب میده High sensitivity wireless sensors
    The high performance wireless sensors cover the distance of 25 meters (Direct remote sensing range). The high-sensitivity sensors, multi-lamp lighting can be performed easily at various locations
    4- استفاده از سیستم ETTL 2 که یکی از مزایای این سیستم کنترل کامل فلاش توسط منوی تنظیمات فلاش خارجی دوربین هستش که مدل قبلی از نداشتن این سیستم رنج میبرد
    5- افزایش ظرفیت sub flash power نسبت به مدل قبلی
    subflash.jpg
    (عکس سمت راست866 Mark II و عکس سمت چپ متعلق به 866 هست )
    6- استفاده راحت تر از کلاهک فلاش که به نسبت مدل قبلی روون تر شده و راحت تر تکون میخوره و به بالا و پایین یا جهتین حرکت میکنه
    7- صدای نویزی که اکثر فلاشهای نایسین دارن در این فلاش هم دیده میشه
    8- صدای شلیک فلاش کم تر شده و بیشتر شبیه به شلیک فلاشهای کنونی به نظر میاد که در کار کرد با مدل قبلی این تغییر صدا به خوبی احساس میشه
    9- کیفیت LCD رنگی کمی بهتر و در زمان rotate کردن با نرمی بهتری این کار رو انجام میده که مربوط به جدیدتر بودن فریمور این فلاشه
    10- نوع بسته بندی و جعبه تغییر کرده ولی محتویات تغییری نکرده
    11- جنس بدنه از کیفیت خوبی برخورداره و ساخت چین هستش
    12- به دلیل ترجمه کامل دفترچه راهنمای این فلاش توسط نماینده ایرانی فایل اصلی دفترچه راهنما فارسی در سایت شرکت سازنده در قسمت دانلود موجوده
    در مجموع به خاطر داشتن پایه فلزی و سیستم ETTL 2 و تفاوت قیمت 40 هزار تومانیش فلاش با ارزشی هستش اضافه کردن میزان قدرت subflash از 1/32 تا 1/128 دست رو برای نوردهی Bounce باز تر میزاره و میشه سایه ها رو بهتر پر کرد چون در مدل قبلی گاها نور sub flash خودش ایجاد نور زیاد یا سایه میکرد
    امیدوارم که مطالب مفید واقع بشه و دوستان بتونن انتخاب بهتری داشته باشن
    برای سحولت بیشتر فایل دفترچه راهنمای فارسی رو براتون ضمیمه میکنم
    موفق و پیروز باشید/
    ویرایش توسط siavash_f : Thursday 18 August 2011 در ساعت 00:58
    mehdiafshar، sepehrlp، R.Asgari و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

با سلام به دوستان

بنده هفته‌ی گذشته دو عدد 866 مارک دو برای کنون خریدم (از میرداماد) به قیمت هر کدام ۲۸۵ هزارتومان.

یه نکته‌ی کوچک هم عرض کنم، قیمت تجهیزات عکاسی در خارج (حداقل اروپا) بسیار بیشتر از ایران است، در مواردی حتی قیمت ریالی از دلاری پایین‌تر است، مثل همین نمونه که حدود ۳۰۰ دلار قیمت‌اش در ایران شده ۲۹۰. مطمئن نیستم اما تصور می‌کنم دلیل‌اش مالیات سنگین این تجهیزات باشد.

ارادتمند
    سعید
    Sina.J، ehsan+ و Miri تشکر می‌کنند.
    سعید غلامی شهبندی

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

من یک مشکل عحیبی با Nissin 866 II پیدا کرده ام:

آیا در حالت manual flash امکان استفاده از HSS و 2nd curtain sync وجود دارد؟؟ وقتی flash را روی Manual و یا Av تنظیم می کنم، این گزینه ها در menu تنظیمات وجود ندارند!!

همه این مشکلات به کنار، نور سنجی-اش در حالت TTL به لعنت خدا هم نمی ارزد!! نمی دانم با این مشکلات چرا اینقدر در forum ما طرفدار دارد!
    M. Beyrami، SinaVT و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    37

سلام به دوستای گلم ..... کسی قبمت 622 و 622 مارک2 داره ؟ ؟ دیروز از مشهد 622 قیمت داشتم 155تومن !!! ممنون عزیزان

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    من یک مشکل عحیبی با Nissin 866 II پیدا کرده ام:

آیا در حالت manual flash امکان استفاده از HSS و 2nd curtain sync وجود دارد؟؟ وقتی flash را روی Manual و یا Av تنظیم می کنم، این گزینه ها در menu تنظیمات وجود ندارند!!

همه این مشکلات به کنار، نور سنجی-اش در حالت TTL به لعنت خدا هم نمی ارزد!! نمی دانم با این مشکلات چرا اینقدر در forum ما طرفدار دارد!
    شما عضو قدیمی سایت هستی و از ما قدیمی در مورد ایراداتی که گفتی جند تا سوال دارم
    در مد منوال HSS یا high Speed Synch یا 2nd Curatian چه کاربردی میتونه داشته باشه ؟ و در چه فلاش رسمی این دو قابلیت در مد منوال گنجانده شده ؟
    در مد TTL چه مشکلی داره Over یا Under من که مشکلی ندارم به خوبی نوردهی میکنه که باید خوب نورسنجی کرده باشه ، شاید فلاش شما ایرادی داره
    موفق باشید/
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

صفحه 27 از 77 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین