صفحه 59 از 77 نخستنخست ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 581 تا 590 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

درود
    به توضیحات داریوش عزیز این رو هم اضافه کنم که گاید نامبر nissin 866 عدد 60 هستش که بیشتر از 580 هستش و مارک 2 این فلاش از کیفیت ساخت خوبی برخوردار با توجه به کفشک فلزی و بدنه مقاومی که داره و کم شدن صدای این فلاش به نسبت مدل قدیمی میشه گفت که فلاش خوبیه ولی از نظر TTL میشه گفت 580 خیلی بهتر عمل میکنه ولی در کل به نسبت قیمت و قابلیت خوبه
    موفق باشید/
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

باتشکر از توضیحات شما
    آیا فلاشهای نایسن با فلاشهای کنون بابت اسلیو شدن یا بطورکل سری شدن مشکلی ندارند؟کسی از دوستان اینکار را تجربه کرده ؟
    به نظر دوستان کدام مدل نایسن با فلاش کنون430 بابت سری شدن برای پرتره همخوانی بیشتری دارد؟توصیحا دوربین من 7d است

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    293

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman2 نمایش پست ها
    باتشکر از توضیحات شما
    آیا فلاشهای نایسن با فلاشهای کنون بابت اسلیو شدن یا بطورکل سری شدن مشکلی ندارند؟کسی از دوستان اینکار را تجربه کرده ؟
    به نظر دوستان کدام مدل نایسن با فلاش کنون430 بابت سری شدن برای پرتره همخوانی بیشتری دارد؟توصیحا دوربین من 7d است

سلام عليكم
    من يه فلاش كنون 580 EXII و يه نايسين 866 مارك 2 دارم كه قالبا هم كنون رو بصورت مستر و نايسين رو بصورت اسليو بكار مي‌برم و تا به‌حال حتي يك مورد هم اختلال عملكرد نديدم، ناگفته نمونه كه من كلا كم كار هستم! ولي شما روي دست كم 200 شات با اين تركيب مي‌تونيد حساب كنيد. البته يك مورد ديگه هم هست و اون اينه كه هر دو فلاش هميشه بصورت منوال به‌كار برده شدند

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

کنون 430 قابلیت مستر شدن ندارد بهتر است یک نیسین 866mk2 بخرید که قابلیت مستر شدن داشته باشد ...
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    293

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    کنون 430 قابلیت مستر شدن ندارد بهتر است یک نیسین 866mk2 بخرید که قابلیت مستر شدن داشته باشد ...
    باتشکر از توضیحات شما

سلام عليكم
    البته با توجه به اينكه بدنه‌ي ايشون (7D) قابليت Wireless Flash داره ممكنه بتونن ازش براي فرمان دادن استفاده كنن و ديگه نيازي نباشه كه حتما يكي از فلش‌ها رو مستر قرار بدن، اين‌كه مي‌گم ممكنه براي اينه كه خودم امتحان نكردم، به هرحال روي كاغذ كه ممكنه!

پ.ن. توي پست قبليم غالبا رو نوشتم قالبا كه عذرخواهي مي‌كنم.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

خيلي وقتها پيش مياد كه يك فلاش و روي دوربين ببنديم و مثلا بانس كنيم روي سقف و فلاش دوم و هم براي نور فيل استفاده كنيم اينجا ديگه يك فلاش بايد مستر باشه ... البته بستگي به نوع استفاده داره ولي بنظر من وقتي ٢ تا فلاش داريم بهتره يكيش حتما قابليت مستر بودن و داشته باشه ...
    البته كلا اين سيستم وايرلس داخلي چيز اساسي نيست و براي محيط داخلي خوبه و توي فضاي باز خيلي مواقع دردسر سازه !
    kopoly و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

باسلام.دوستان من به تازگی یه فلاش نایسین866خریدم و در مورد مستر کردن این فلاش یه سئوال دارم واون اینه در حالت آف کمرا بدون استفاده از رادیو تریگر با توجه به این که دوربینم 600دی هستش میشه بصورت وایر لس شلیک کرد؟اگه میشه تنظیمات به چه صورته؟آیا از فلاش پاپ اپ فرمان میگیره یا نه از طریق دیگه این کار انجام میشه؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط aryobarzan نمایش پست ها
    باسلام.دوستان من به تازگی یه فلاش نایسین866خریدم و در مورد مستر کردن این فلاش یه سئوال دارم واون اینه در حالت آف کمرا بدون استفاده از رادیو تریگر با توجه به این که دوربینم 600دی هستش میشه بصورت وایر لس شلیک کرد؟اگه میشه تنظیمات به چه صورته؟آیا از فلاش پاپ اپ فرمان میگیره یا نه از طریق دیگه این کار انجام میشه؟
    بله می شود.
    در منوی وایرلس فلاش (منو پائین، وسط )فلاش را در حالت R بگذارید. در دوربین در منو فلاش، در منوی Built-in flash function، مد wireless را فعال کنید. فلاش پاپ آپ را باز کنید و عکس بگیرید
    sh.khani، aryobarzan و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    بله می شود.
    در منوی وایرلس فلاش (منو پائین، وسط )فلاش را در حالت R بگذارید. در دوربین در منو فلاش، در منوی Built-in flash function، مد wireless را فعال کنید. فلاش پاپ آپ را باز کنید و عکس بگیرید
    ممنونم از بابت راهنماییتون.در این حالت فلاش پاپ اپ هم فعاله حالا امکانش هست فقط فلاش اکسترنالمون شلیک کنه و فلاش سر خود دوربین عمل نکنه؟در این روشی که فرمودیدفلاش اکسترنلمون مستر نبوده واسلاو بوده آیا اینطور نیست؟

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    بله می شود.
    من همیشه طبق همین راهنمائی شما از همین روش استفاده میکنم ولی گاهی دیدم که فلاش شلیک نمیکند! و مجبور میشم چندبار دوربین رو خاموش و روشن کنم و فلاش را هم همینطور تا بالاخره شلیک کند!
    میخواستم ببینم آیا برای شما هم پیش آمده چنین چیزی؟؟!

و یک سوال دیگر :
    چطور میشه صفحه نمایش فلاش را off کرد؟ (برای اینکه مصرف باطری کاهش پیدا کند)

صفحه 59 از 77 نخستنخست ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 ... آخرینآخرین