صفحه 61 از 77 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

دوست عزیز این فلاش چه فرقی با Di866 داره
    من میخوام همین روزا فلاش بگیرم به نظرتون ارزش داره من 500 تومان بیشتر بذارم و این مدل رو بگیرم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    دوست عزیز من همین MG8000 رو دارم و خیلی هم راضی هستم !!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.shayeste نمایش پست ها
    دوست عزیز این فلاش چه فرقی با Di866 داره
    من میخوام همین روزا فلاش بگیرم به نظرتون ارزش داره من 500 تومان بیشتر بذارم و این مدل رو بگیرم ؟
    منم دقیقا همین سوالو دارم.
    تا اونجایی که من دیدم مشخصات مهم مثل GN اینها تقریبا یکی هست منتها روی این مدل مثل این که خیلی روی بحث حرارتی و فلاش زدن پشت سرهم کار شده که در این شرایط overheat نشه.
    یک سوال دیگه اینکه من از هرجا پرسیدم گفتم فلاشهای nissin گارانتی نداره.نهایت یکماه. این درسته یا نه؟

ممنون
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    کسی با این مدل کار نکرده؟مزیتهای مهمش نسبت یه 866ii چی هست؟ ارزش ۵۰۰ تومن بیشترو داره؟
    مزیت مهمش همون مقاومت و دفع حرارتیشه ( ظاهرا لامپ مخصوصی هم در ان بکار رفته ) که برای شرایط خاص خیلی مفیده.
    اگه در ژانری که عکاسی میکنید با مشکل over heat شدن خیلی مواجه میشید ( مثلا عکاسی عروسی ) ،بخریدش وگرنه پولتونو حروم نکنید همون 866 بهتره.
    Afshin.Prt، behzad_paran و saman.shayeste تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    یک سوال دیگه اینکه من از هرجا پرسیدم گفتم فلاشهای nissin گارانتی نداره.نهایت یکماه. این درسته یا نه؟

ممنون
    بله درسته. کلا فلاشهای اکسترنال با گارانتی ارائه نمیشوند حداقل در ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در مد Av تمام تنظیمات توسط دوربین و فلاش انجام می شود و شما دخل و تصرفی در آن ندارید (تجربه من نشان داده که صحت نوردهی در این حالت بهتر از TTL است)
    البته دخل و تصرف در حد دیکته کردن عدد f بایستی صورت پذیرد. ضمنا موردی که نباید فراموش شود آنست که در مد Av نورسنجی توسط سنسور روی فلاش انجام میشود نه نورسنج دوربین.
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    البته دخل و تصرف در حد دیکته کردن عدد f بایستی صورت پذیرد. ضمنا موردی که نباید فراموش شود آنست که در مد Av نورسنجی توسط سنسور روی فلاش انجام میشود نه نورسنج دوربین.
    کاملاً درست می فرمائید. من می خواستم مد Auto بنویسم که به دلیل نامعلومی Av نوشتم.
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    بله درسته. کلا فلاشهای اکسترنال با گارانتی ارائه نمیشوند حداقل در ایران.
    روزبه عزیز اگر تغییری در سیستم فروش این فلاش صورت نگرفته باشه عرضه این فلاش از شرکت آفومار باید باشه که این شرکت تا 6 ماه گارانتی میکنه این فلاش رو و اگر مشکل فلاش از کارخانه باشه تعویضش میکنن ( امیدوارم که تغییری نکرده باشه )
    Digital Lover، Rouzbeh Ehsani، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    روزبه عزیز اگر تغییری در سیستم فروش این فلاش صورت نگرفته باشه عرضه این فلاش از شرکت آفومار باید باشه که این شرکت تا 6 ماه گارانتی میکنه این فلاش رو و اگر مشکل فلاش از کارخانه باشه تعویضش میکنن ( امیدوارم که تغییری نکرده باشه )
    بله.این درسته.فلشهای نایسن ۶ ماه گارانتی بازرگانی مایل افشار دارند که کارت گارانتی هم همراهشون نیست و با همون فاکتور خرید خدمات انجام میشه.

قیمتها هم MG8000 حدود ۱۲۵۰ و 866ii هم حدود ۷۳۰-۷۴۰ اینها بود.
    با توجه به اینکه قیمت دلاری MG8000 در آمازون ۵۵۹ دلار هست + قیمتش در اینجا معقول به نظر میرسه چون به نظر میاد با دلار ۲۰۰۰ تومن محاسبه شده.
    Rouzbeh Ehsani، siavash_f و azari kei تشکر می‌کنند.
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

سلام،
    این فلاشها با ترنسمیتر دوربین 7D مشکلی ندارند؟
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid-P نمایش پست ها
    سلام،
    این فلاشها با ترنسمیتر دوربین 7D مشکلی ندارند؟
    سلام
    من چند روز پیش ،بعد از اینکه بالاخره بعد از سالها استفاده از فلاشهای برند نیکون در برابر قیمتهای بالای اون به زانو درآمدم تصمیم گرفتم برای کامند کردن سه تا فلاش sb-600 م یک نایسین 866 بخرم و علیرغم شنیده های منفی که داشتم با دید مثبت برم جلو و ایرادات احتمالیش رو هم به قیمت پایینش ببخشم.آقا ما رفتیم جلو و خریدیمش از همین شرکتهای معروف داخلی و چشمتون روز بد نبینه...همون بلایی که فکر میکردم سرم اومد.

این فلاش در مد مستر فلاشهای sb-600 را کامند میکرد اما جبران نوردهی روی گروههای مختلف ( A-B-C ) رو اصلا انجام نمیداد و بعضی وقتها هم که انجام میداد هر چی دوست داشت اعمال میکرد اونهم ماکزیمم(تاکید میکنم ماکزیمم)یک سوم EV !!
    یعنی دقیقا اون هدفی رو که من دنبالش بودم تامین نمیکرد.احساس کردم پولمو ریختم دور...چطور ممکن بود یک شرکتی مثل nissin با گستاخی تمام داعیه چنین قابلیتی رو داشته باشه اما عملا هیچ!

قصه اش طولانیه...فلاش رو بردم پیش فروشنده و داستان رو تعریف کردم و دوباره اونجا کلیه تست ها رو با چند فلاش اسلیو انجام دادیم.یک نیسین 866 دیگه باز کرد و همین مشکل وجود داشت و تغییرات EV رو اعمال نمیکرد...خلاصه بعد از نیم ساعت صحبت با فروشنده خوب فروشگاه تونستم در کمال ناباوری فلاشو پس بدم و جونمو آزاد کنم !

ایرادات زیادی دارند این فلاشها نسبت به برند اصلی ( که اگه لازم باشه میتونم همین جا لیستشون کنم )اما با توجه به قیمت قابل اغماضند اما در مورد عملکرد وایر لس خیلی دقت کنید و اصلا روش حساب نکنید. حداقل برای نیکون. در مورد دوستان عزیر کاننی من نمیدونم شاید این مشکل وجود نداشته باشه اما با توجه به کیفیت ساخت نسبتا پایین ( که ازهمون لحظه باز کردن در جعبه اش و بعد جازدن باتریش و در ادامه صدای ویزویز دائمش و ...متوجه شدم) این فلاش، نباید خیلی آش دهانسوزی هم برای کاننی ها باشه .ایشالا که اینطور نباشه...

تقاضا میکنم از دوستان ( نیکونیها و کاننی ها ) اگر تجربه ای از مستر کردن 866 و کامند کردن دو یا سه فلاش و تغییر EV با آن دارند اینجا مطرح کنند تا بتوانیم یک برآیندی از مشکل داشته باشیم.

در مورد دوستان نیکونی توصیه میکنم حتما با فلاش و دوربین خودشون به فروشگاه بروند و قبل از خرید حتما تمام تست ها رو انجام بدهند (با فرض اینکه بعضی از 866 ها خوب کار میکنند و همچنین ممکنه دوربین به دوربین موضوع فرق کنه و مثلا روی d7000 این مشکل وجود نداشته باشه)
    اما در مورد بحث slave کردن 866 هم باید عرض کنم که اونو هم تست کردم و با فلاش (ترنسمیتر) سر خود D90 کامندش کردم و باز همین مشکل وجود داشت و تغییر EV امکانپذیر نبود.
    حالا در مورد 7دی هم به نظر بنده دقت کنید حمید جان و حتما حتما تستش کنید.
    در انتها دو تا ایراد دیگه هم بنویسم تا یادم نرفته:
    -چراغ اتوفوکوس فلاش تقریبا بدرد نمیخوره.
    -صدای آلارم فلاش بی کیفیت و نویز دار است.
    ...
    Digital Lover، Hamid-P، M.GHASSEMI و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

باتشکر فراوان از توضیحات جامع شما
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

صفحه 61 از 77 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین