صفحه 47 از 102 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1019
Like Tree1303تشکر

موضوع: فیلتر پلاریزه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

با سلام

دوستان فیلتر پلاریزه واسه لنز 18-55 سونی nex رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ برای دهانه 49

با سپاس فراوان
    علي

canon a620

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

دوستان اگر جايي واسه تهيه ي فيلتر هويا پولاريزه ( مخصوص وايد ) سراغ دارن بگن ممنون ميشم
    اگر با قوانين مغايرت داره در پيام خصوصي اگه ميشه لطف كنيد . ( براي دهنه 77 )
    البته من به شدت دنبال nd400 dh nd1000 هم ميگردم با يك مارك خوب .
    فكر كنم آقاي برديا سعادت در مورد تهيه اين فيلتر ها اطلاعات زيادي داشته باشند
    به هر حال اگر دوستان كمك كنند ممنون ميشم.
    با تشكر
    داود معانی

كاربر همراه Akas آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ab نمایش پست ها
    با سلام

دوستان فیلتر پلاریزه واسه لنز 18-55 سونی nex رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ برای دهانه 49

با سپاس فراوان
    سلام
    فكر ميكنم فيلتر مورد نظر رو از اين سايت ميتوانيد تهيه كنيد.

موفق باشيد
    سيد حميد شريفي
    Nikon D3100 | Nikon D7000 | 18-55 VR | Tamron 90mm | Mecablitz SCA 300 | Godox ML-150

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط dada_zebel نمایش پست ها
    دوستان اگر جايي واسه تهيه ي فيلتر هويا پولاريزه ( مخصوص وايد ) سراغ دارن بگن ممنون ميشم
    اگر با قوانين مغايرت داره در پيام خصوصي اگه ميشه لطف كنيد . ( براي دهنه 77 )
    البته من به شدت دنبال nd400 dh nd1000 هم ميگردم با يك مارك خوب .
    فكر كنم آقاي برديا سعادت در مورد تهيه اين فيلتر ها اطلاعات زيادي داشته باشند
    به هر حال اگر دوستان كمك كنند ممنون ميشم.
    با تشكر
    سلام
    اگر از نظر هزینه خیلی مشکل ندارید vario ND بگیرید!
    این تصویر یه فیلتر Vario ND 2-400هست
    توضیح اینکه این نوع فیلتر قابلیت تغییر میزان تاریکی از ND2 تا ND400 رو داره!
    یک ماه پیش برج بهار به قیمت 180 هزار تومان و در ناصر خسرو با قیمت 350 هزار تومان بود
    Vario ND
    یه روش غیر متعارف هم من پیدا کردم که شاید همین کار رو انجام بده، اگر نیاز بود ایمیل بزنید تا کامل توضیح بدم!
    ویرایش توسط M.Mobin : Tuesday 11 June 2013 در ساعت 14:08 دلیل: حذف ایمیل
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    792

درود بر سروران عزيز

چندي پيش به يکي از اقوام در سفر به آمريکا درخواست خريد hoya 67mm hd cpl رو از سايت b&h دادم. ايشون با توجه به اتمام موجودي هويا در زمان بازگشت بالاجبار فيلتر رودنشتوک رو که حدود 40 دلار گرونتر هست (قيمت تقريبا يک و نيم برابر هويا) تهيه کرده اند

Rodenstock 67mm Circular Polarizer Digital pro MC Slim Filter
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...r_Digital.html

من با توجه به باوري که به نظر و دانش دوستان در انجمن داشتم انتخابم هويا بود و چون برند ديگري خريداري شده و ايشون هم از کيفيت uv همين برند که براي خودشون خريدن بسيار راضي علاقمند هستن که فيلتر رو خودشون بردارن. فيلتر هويا اچ دي در تهران الان قابل تهيه است (138 هزار تومان) و رودنشتوک هم براي من 116$ هزينه خواهد داشت که 100$ آنرا قبلا پرداخت کرده ام.

1. من رويوي مشخصي از اين فيلتر پيدا نکردم که به طريقه علمي و قابل تکرار بررسی شده باشه و يا مشخصات اپتيکي اين فيلتر آزمايش شده باشه. کيفيت اپتيکي اين فيلتر چگونه است و آيا مشکل يا نکته مثبت خاصي داره ؟
    2. در مقايسه با hoya hd cpl چگونه ارزيابي ميشه.

از راهنمايي شما پيشاپيش بسيار سپاسگزارم

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz.nz نمایش پست ها
    درود بر سروران عزيز

چندي پيش به يکي از اقوام در سفر به آمريکا درخواست خريد hoya 67mm hd cpl رو از سايت b&h دادم. ايشون با توجه به اتمام موجودي هويا در زمان بازگشت بالاجبار فيلتر رودنشتوک رو که حدود 40 دلار گرونتر هست (قيمت تقريبا يک و نيم برابر هويا) تهيه کرده اند

من با توجه به باوري که به نظر و دانش دوستان در انجمن داشتم انتخابم هويا بود و چون برند ديگري خريداري شده و ايشون هم از کيفيت uv همين برند که براي خودشون خريدن بسيار راضي علاقمند هستن که فيلتر رو خودشون بردارن. فيلتر هويا اچ دي در تهران الان قابل تهيه است (138 هزار تومان) و رودنشتوک هم براي من 116$ هزينه خواهد داشت که 100$ آنرا قبلا پرداخت کرده ام.

1. من رويوي مشخصي از اين فيلتر پيدا نکردم که به طريقه علمي و قابل تکرار بررسی شده باشه و يا مشخصات اپتيکي اين فيلتر آزمايش شده باشه. کيفيت اپتيکي اين فيلتر چگونه است و آيا مشکل يا نکته مثبت خاصي داره ؟

من اگر به جای شما بودم فیلتری را انتخاب می کردم که ریویوی آن در دسترس باشد! و کمتر به برند توجه می کردم!!
    fariborz.nz تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz.nz نمایش پست ها
    درود بر سروران عزيز

دوست عزیز متاسفانه همونطور که خودتون فرمودید تو وب رویویی پیدا نمیشه. در اصل تو سایت خودش هم که یک برند معروف عینک هست تو آلمان٬ هیچ جا اشاره ای به این بخش از محصولاتش نداره. ولی برای عینک دو نماینده تو تهران داره که میتونید از سایتش پیدا کنید.

من دهنه 77 Rodenstock رو دارم٬ همین نسخه ای که شما نوشتید ٬چون یک محصول گرونتر دیگه هم داره که بهتر از این هست. چون زمان زیادی نیست که اینو دارم شاید قضاوت در موردشش یک کم عجولانه بنظر بیاد ولی میتونم اینطوری بگم که:

از لحاظ ظاهری کیفیت ساخت خیلی خوبی داره و بعید هست fake اش پیدا بشه ضمن اینکه slim هست و سازگار با لنزهای واید. وقتی تو زاویه مناسب قرار داشته باشید ( در این مورد میتونید تو سایتهای زیادی رفرنس پیدا کنید) رفلکت ها رو حذف میکنه٬ در مورد تاثیرش بر حذف haze و افزایش کنتراست هنوز تست نکردم .

من فیلتر uv هویا اچ دی رو دارم که تمیز کردنش خیلی راحته و براحتی اثر انگشت و چربی و ... پاک میشه ولی این فیلتر پلاریزه Rodenstock تمیز کردنش مشکل تره ( ظاهرا اگه درست یادم بیاد نسخه گرونترش لایه آبگریز و ضد چربی رو داره نه این نسخه). نمیدونم پلاریزه هویا اچ دی هم تمیز کردنش راحت باشه یا نه ولی چون اکثرا مجبور به چرخش رینگ جلوی فیلتر هستید ٬ تماس دست با سطح فیلتر پلاریزه نسبت به یو وی بیشتره و راحت تمیز شدنش یه مزیت بزرگ محسوب میشه.

از نظر اپتیکی هم با چشمای نه چندان مجرب من٬ هیچ تاثیر منفی تو عکسها به جا نمیذاره.

با توجه به رویوهای مثبت و متعددی که در مورد فیلتر هویا اچ دی وجود داره و قیمت مناسبترش٬ اگه برای دهانه 77 وجود داشت من همون رو میخریدم بجای Rodenstock. چون علاوه بر داشتن لایه های کوتینگ موثر برای تمیزکاری فیلتر٬ نسبت به ضربه هم مقاومتره و بنا به ادعای سازنده 4 برابر میتونه مقاومت بیشتری از خودش نشون بده.

اما کل این مطالب رو از طرف یک آماتور داشته باشید نه مجرب.
    mreza1001، Nima Sadigh، ALI.Barutkub و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من اگر به جای شما بودم فیلتری را انتخاب می کردم که ریویوی آن در دسترس باشد! و کمتر به برند توجه می کردم!!
    راستش به نظر میاد Rodenstock خیلی وقت نیست که وارد این بازار شده و طبیعی هست که بررسی زیادی روش نشده باشه٬ همونطور که هویا سری اچ دی هم نسبت به سری قبلیش تازه وارد به حساب میاد و تو لینکی که فرمودید و برای سال 2009 هست شاید این سری هنوز نبوده ( مطمئن نیستم بوده یا نه) که چزو فیلترها نیومده.
    Nima Sadigh و fariborz.nz تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط adeliry نمایش پست ها
    راستش به نظر میاد Rodenstock خیلی وقت نیست که وارد این بازار شده و طبیعی هست که بررسی زیادی روش نشده باشه٬ همونطور که هویا سری اچ دی هم نسبت به سری قبلیش تازه وارد به حساب میاد و تو لینکی که فرمودید و برای سال 2009 هست شاید این سری هنوز نبوده ( مطمئن نیستم بوده یا نه) که چزو فیلترها نیومده.
    هویا Hd نیز پیدا شد. لینک زیر مکمل لینک قبلی است..

adeliry و fariborz.nz تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    912

آخرش نتیجه گیری کرده که:

This filter’s score was the highest among other products of Hoya
    و تو رده ششم و بالاتر از B+W C-POL MRC 72 mm قرار گرفته که با توجه به اینکه Fujiyama پیدا نمیشه و سری KSM برند B&W هم قیمت نجومی دارن انتخاب خیلی خوبی بنظر میرسه( marumi هم که تو چندتا پست قبلی اشاره کردم که super DHG از بهترین هاست ولی اگه بتونید اصلش رو پیدا کنید که خیلی مشکله)
    D.Daneshmand و fariborz.nz تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

صفحه 47 از 102 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... آخرینآخرین