صفحه 48 از 102 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1019
Like Tree1303تشکر

موضوع: فیلتر پلاریزه

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط adeliry نمایش پست ها
    آخرش نتیجه گیری کرده که:

و تو رده ششم و بالاتر از B+W C-POL MRC 72 mm قرار گرفته که با توجه به اینکه Fujiyama پیدا نمیشه و سری KSM برند B&W هم قیمت نجومی دارن انتخاب خیلی خوبی بنظر میرسه( marumi هم که تو چندتا پست قبلی اشاره کردم که super DHG از بهترین هاست ولی اگه بتونید اصلش رو پیدا کنید که خیلی مشکله)
    البته Kenko PRO1D Wide Band و Sigma DG Wide هم بهتر از هویا Hd عمل کرده اند.
    خلاصه اینکه فیلتر های پولاریزه هویا بر خلاف فیلتر های uv اش، عملکرد رده اولی ندارند و در میانه های جدول فیلتر ها قرار دارند.
    fariborz.nz تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1021

مدل های جدید hoya : EVO Circular Polarizer Filter کسی اطلاعی داره ؟
    یکی از مدل های دیگه که دیدم و تعریف ازش زیاد شده nikon circular polarizer 2 هست که اینجا ظاهرا کسی ازش استفاده نکرده ..

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmona نمایش پست ها
    مدل های جدید hoya : EVO Circular Polarizer Filter کسی اطلاعی داره ؟
    یکی از مدل های دیگه که دیدم و تعریف ازش زیاد شده nikon circular polarizer 2 هست که اینجا ظاهرا کسی ازش استفاده نکرده ..
    فیلتر پلاریزه نیکون رو طبقه دوم پاساژ پایتخت داشتن ولی خیلی گرونه و تو اکثر سایتها هم قیمت این فیلتر رو علیرغم عملکرد خوبش متعادل ندونستن.

البته Kenko PRO1D Wide Band و Sigma DG Wide هم بهتر از هویا Hd عمل کرده اند.
    خلاصه اینکه فیلتر های پولاریزه هویا بر خلاف فیلتر های uv اش، عملکرد رده اولی ندارند و در میانه های جدول فیلتر ها قرار دارند.
    kenko رو فکر کنم از نظر تقلبی بودن تو ایران رو دست نداره٬ چند وقت پیش یه فیلتر 8 ND این برند رو تو تبریز ( که همیشه گرونتر از تهران هست قیمتها) بیست و پنج هزار تومن قیمت دادن. بهش گفتم باید قیمتها خیلی بالاتر از اینا باشه که گفت مشکل شما همینه که وقتی ارزون حساب میکنند شک میکنید.( شاید هم راست میگفت)
    fariborz.nz و aminmona تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1021

قیمت فیلتر نیکون چنده توی پاساژ پایتخت؟

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmona نمایش پست ها
    قیمت فیلتر نیکون چنده توی پاساژ پایتخت؟
    دلار که 2150 بود قیمتش رو 370 گفت( شاید خیلی پرته).
    aminmona تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر آشنا Logitech آواتار ها
    تشکر کرده
    52

سلام دوستان

دو روز وقت گذاشتم این تاپیک + تاپیک فیلتر ND رو خواندم و تشکر میکنم از کل دوستان ک تجربیاتشون را در اختیار دیگران میگذارند
    با این حال هنوز نتونستم انتخاب درست و کارشناسانه ای انجام بدم به همین دلیل وارد بازار شدم و فقط فروشگاههایی رو پیگیری کردم
    که دوستان در اینجا ازشون به عنوان معتبر یاد میکنند
    من ب عنوان ی آماتور با دوربین D7000+18-105 که در آینده نزدیک احتمال خرید لنز واید(رنج 10-24) را خواهم داشت برای هم پولار و ND8 کدام انتخاب بهتری برایم خواهد بود:
    خرید فیلترهای گران ( Rodenstock or B+W) با مم77 (با 20 هزار تومن تبدیل ک الان ازشون استفاده کنم) هزینه ای حدود 400 الی 500 هزار تومن (هم nd Iم پولار)
    استفاده از برند Marumi S-DHG ک در اصل یا تقلبی بودنش شک دارم مم77 مبلغ کل 300 هزار تومن 67 مم 200 هزار تومن
    یا استفاده از Marumi معروف جعبه نارنجی 67مم 100هزار تومن و هر وقت لنز واید گرفتم همون موقع فیلتر 77مم خوب
    ممنون میشم مرا راهنمایی کنید
    این هم عکس marumi ها البته از e.bay برداشتم
    $(KGrHqZ,!q!E-wl2PhS7BP4GMye(-g~~60_12.JPG48.JPG$(KGrHqJHJD!FBldIi19)BQcFSihDsg~~60_57.JPG
    ویرایش توسط Logitech : Saturday 6 October 2012 در ساعت 22:00 دلیل: ا

كاربر جديد limia313 آواتار ها
    تشکر کرده
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط Logitech نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو روز وقت گذاشتم این تاپیک + تاپیک فیلتر ND رو خواندم و تشکر میکنم از کل دوستان ک تجربیاتشون را در اختیار دیگران میگذارند
    با این حال هنوز نتونستم انتخاب درست و کارشناسانه ای انجام بدم به همین دلیل وارد بازار شدم و فقط فروشگاههایی رو پیگیری کردم
    که دوستان در اینجا ازشون به عنوان معتبر یاد میکنند
    من ب عنوان ی آماتور با دوربین D7000+18-105 که در آینده نزدیک احتمال خرید لنز واید(رنج 10-24) را خواهم داشت برای هم پولار و ND8 کدام انتخاب بهتری برایم خواهد بود:
    خرید فیلترهای گران ( Rodenstock or B+W) با مم77 (با 20 هزار تومن تبدیل ک الان ازشون استفاده کنم) هزینه ای حدود 400 الی 500 هزار تومن (هم nd Iم پولار)
    استفاده از برند Marumi S-DHG ک در اصل یا تقلبی بودنش شک دارم مم77 مبلغ کل 300 هزار تومن 67 مم 200 هزار تومن
    یا استفاده از Marumi معروف جعبه نارنجی 67مم 100هزار تومن و هر وقت لنز واید گرفتم همون موقع فیلتر 77مم خوب
    ممنون میشم مرا راهنمایی کنید
    این هم عکس marumi ها البته از e.bay برداشتم
    $(KGrHqZ,!q!E-wl2PhS7BP4GMye(-g~~60_12.JPG48.JPG$(KGrHqJHJD!FBldIi19)BQcFSihDsg~~60_57.JPG
    دوست عزیز من ته این قضایا رو درآورم! Marumi رو هم گرفتم اما ۳ روز بعدش بردم پس دادم!!! اصلا شک نکن و برو برای خرید B+W یا RodenStock. هر دو عالی هستن. من خودم RodenStock گرفتم که بسیار راضی هستم و ND هم که B+W 1000 رو از خارج آوردم که بی نظیره! واقعا با کیفیت هستن و از کار کردن باهاشون لذت می برید...

اصلا گول این برندها رو نخور!

به قول انگلیس ها: Buy right Buy once
    davoud maani تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

از کجا می تونم فیلتر پولار Hoya HD سایز 77 رو پیدا کنم؟
    بیشتر مغازه ها در تهران رو گشتم نداشتن.اگر کس جایی دیده ممنون می شم کمکی بکنه.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanazemi87 نمایش پست ها
    از کجا می تونم فیلتر پولار Hoya HD سایز 77 رو پیدا کنم؟
    بیشتر مغازه ها در تهران رو گشتم نداشتن.اگر کس جایی دیده ممنون می شم کمکی بکنه.
    من هم این مشکل رو دارم
    داود معانی

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

دوستان برند سونی هم فیلترهای اصل و با کیفیتی با شیشه زایس داره که تو ناصر خسرو واسه دهانه های مختلف دیدم.حتما امتحان کنید
    یک نمونه:VF-72NDAM | Neutral Density Filter for 72mm Lens | Sony | Sony Store USA

صفحه 48 از 102 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... آخرینآخرین