صفحه 124 از 149 نخستنخست ... 24 74 114 120 121 122 123 124 125 126 127 128 134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

سلام به همگی

من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که برای دوربینم یک لنز بخرم

حال برای تهیه فیلتر نیز از شما استادید راهنمایی می خواستم که برای لنز پرایم 50mm f1.8G روی دوربین D3300 چه فیلتری تهیه کنم بهتره؟ یا اصلا لازم هست بگیرم؟
    فیلتر قبلیم پلاریزه بوده و ازش راضی هستم ولی چون 52 هست باید یک فیلتر دیگه بخرم.

ممنون میشم راهنماییم کنید( البته نمی خوام خیلی هزینه کنم ، اول جلوگیری از آسیب لنز و بعد هم کاربردش ، چون عکاسی آماتور میکنم و نمی تونم خیلی هزینه کنم )

با تشکر

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط v9d3 نمایش پست ها
    سلام به همگی

حال برای تهیه فیلتر نیز از شما استادید راهنمایی می خواستم که برای لنز پرایم 50mm f1.8G روی دوربین D3300 چه فیلتری تهیه کنم بهتره؟ یا اصلا لازم هست بگیرم؟
    فیلتر قبلیم پلاریزه بوده و ازش راضی هستم ولی چون 52 هست باید یک فیلتر دیگه بخرم.

ممنون میشم راهنماییم کنید( البته نمی خوام خیلی هزینه کنم ، اول جلوگیری از آسیب لنز و بعد هم کاربردش ، چون عکاسی آماتور میکنم و نمی تونم خیلی هزینه کنم )

با تشکر
    برای کاربرد خاصی قصد تهیه لنز دارید ؟ و همینطور فیلتر ؟ چون اینجوری راحت تر میشه راهنمایی کرد
    برای مثال اگه هدف از خرید 50 قسمتیش ثبت پرتره باشه و پرتره محیطی هم کار کنید کاربرد فیلتر ND بیشتر از پلاریزه هست. یا اگه قصد تهیه UV برای حفاظت از لنز رو داشته باشید استفاده از لنز هود منطقی تره تا هزینه برای فیلتر UV
    msh2200 و v9d3 تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    برای کاربرد خاصی قصد تهیه لنز دارید ؟ و همینطور فیلتر ؟ چون اینجوری راحت تر میشه راهنمایی کرد
    برای مثال اگه هدف از خرید 50 قسمتیش ثبت پرتره باشه و پرتره محیطی هم کار کنید کاربرد فیلتر ND بیشتر از پلاریزه هست. یا اگه قصد تهیه UV برای حفاظت از لنز رو داشته باشید استفاده از لنز هود منطقی تره تا هزینه برای فیلتر UV
    استفاده من پرتره و پرتره محیطی هست کلا ثبت عکاسی روزانه،هود که روی خود لنز هستش ولی اگه فیلتر نیازی نباشه هزینه زیاد نکنم.
    ویرایش توسط v9d3 : Wednesday 15 June 2016 در ساعت 13:09

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

استفاده من پرتره و پرتره محیطی هست کلا ثبت عکاسی روزانه،هود که روی خود لنز هستش ولی اگه فیلتر نیازی نباشه هزینه زیاد نکنم.
    به نظر من در حال حاضر خرید فیلتر برای شما اولویتی نداره با همون هود کارتون راه میفته به نظر من اولویت رو بزارین برای تهیه ی یک رفلکتور که تو پرتره کاربرد زیادی داره
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

سلام به همگی

با تشکر
    این لنزهای 50 المان ابتداییشون کمی عقبتر از دهانه لنزه و بنظرم برای حفاظت از عدسی نیازی به فیلتر ندارید.ضمن اینکه اگر یه فیلتر قابل قبول بخواهید نصف بهای لنزتون تقریبا قیمت داره.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

فیلتر های رودن اشتوک ساخت کجاست؟ من یه دونه دیدم زده بود ساخت ژاپن! مگه آلمانی نیست؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatop نمایش پست ها
    فیلتر های رودن اشتوک ساخت کجاست؟ من یه دونه دیدم زده بود ساخت ژاپن! مگه آلمانی نیست؟
    درود
    تا جایی که بنده خبر دارم باید آلمانی باشه
    این مورد احتمالا فیکه و متعلق به ایالت ژاپن کشور دوست و برادره!
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

میتونست بزنه ساخت آلمان در ضمن بارکدش رو چک کردیم ظاهرا اصل بود و مشخصات فیلتر رو میآورد.

كاربر همراه S.Khosravi آواتار ها
    تشکر کرده
    514

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatop نمایش پست ها
    میتونست بزنه ساخت آلمان در ضمن بارکدش رو چک کردیم ظاهرا اصل بود و مشخصات فیلتر رو میآورد.
    خودتان جواب خودتان را دادید
    ما هیــچ، ما نــگاه | سینا خسروی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Khosravi نمایش پست ها
    خودتان جواب خودتان را دادید
    من پرسیدم آیا ساخت ژاپن هم وجود داره یا نه؟
    در ضمن بارکد درست نشون بده میشه نتیجه گرفت اصله؟؟