صفحه 147 از 149 نخستنخست ... 47 97 137 143 144 145 146 147 148 149 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aaallliii نمایش پست ها
    خیلی ممنونم، مارك خاصي رو ميتونين براي هر سه (هولدر و فيلتر ان دي و پلاریزه پیشنهاد بدید)؟ خريدم طبيعتا اينترنتي هست و امكان خريد حضوري رو اصلا ندارم
    اگر منظورتون برنده که تو کل دنیا تعداد محدودی شرکت تولید کننده داریم.
    تو ایران هم که فعلا فقط Nisi هست و Cokin
    باتوجه به تستی که قبلا فرمودید مطالعه کردید، مطمئنا انتخاب Nisi منطقی تره
    براورد قیمت هم حدود 1.200 الی 1.500 دستتون رو می گیره هر سه تا با هم.
    شرکت Nisi هولدر مخصوصی برای فیلترهای مربعی داشت که با قرار گرفته فیلتر پلاریزه داخلش دیگه نیاز نبود کل هولدر تغییر زاویه پیدا کنه و به راحتی می شد با چرخاندن یک چرخ دنده کوچک این مشکل رو برطرف کرد.
    برای خرید هم هر دو فروشگاهی که قبلا عرض کردم محصولاتشون را دارند و معرفی یک شرکت چون تبلیغه امکانش در تاپیک وجود نداره
    ارادتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1410

سلام دوستان و اساتید گرامی
    بنده نیاز به یه فیلتر tiffen black satin 1 دارم و متاسفانه در سایت های فروش نتونستم چیزی پیدا کنم
    ایا میشه تهران پیداش کرد؟
    اگر بله ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان.. من عضو تازه وارد هستم.. وقت نکردم از اول مطالب این تالار رو بخونم
    چند تا سوال داشتم اگر ممکنه راهنمایی کنید
    من تازه دوربین خریدم البته قبلا داشتم ولی یه مدت به صورت حرفه ای میخوام عکاسی کنم.. کنون 6 دی خریدم
    یه فیلتر یو وی گرفتم مارک بی + دبلیو به قیمت 130 تومن.. تو دیجی کالا دیدم زده 39 تومن.. نمیدونم اختلاف قیمتش برای چیه
    الان میخوام فیلتر پولاریزه بگیرم.. نمیدونم کدوم خوبه قیمتش مناسب باشه جنسش اصل باشه و کاراییش هم خوب باشه
    و آخر هم اینکه فیلتر پولاریزه چرخشی یا چرخان رو اگه ممکنه کسی توضیح بده اصلا چند مدل پولاریزه داریم و تفاوت ها رو هم بگید ممنون از لطفتون
    لنزم هم 24-105

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

سلام
    بببین ، فیلتر یه المان اضافه روی لنزه.هرچی ارزونتر باشه کیفیتش کمتره و شارپنس عکسو کمتر می کنه.تفاوت قیمت هم بخاط کیفیت فیلترهاست مگر اینکه سر قیمت سرت کلاه گذاشته باشن.فیلتر پرولایز هم عالیه ولی یه توصیه از جانب من بهت چون خودم این اشتبا رو مدتی کردم و بعد متوجه شدم.پرولایز به درد عکاسی روی دست زیاد نمی خوره و اگه میخوای همش روی لنز بزاری بمونه تقریبا باید از سه پایه همش استفاده کنی.چون یک کم تیرست مجبور میشی از سرعت های پایین تر شاتر استفاده کنی و در شرایط حتی یک کم کم نور یا باید بیخود ایزو رو زیاد کنی یا امکان لرزش دست و تار شدن عکس رو بجون بخری.پس به نظرم اگه خریدی فقط وقتی داری منظره عکاسی میکنی و اونم روی سه پایه ازش استفاده کن.
    farshad95 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق عکاسی نمایش پست ها
    سلام
    بببین ، فیلتر یه المان اضافه روی لنزه.هرچی ارزونتر باشه کیفیتش کمتره و شارپنس عکسو کمتر می کنه.تفاوت قیمت هم بخاط کیفیت فیلترهاست مگر اینکه سر قیمت سرت کلاه گذاشته باشن.فیلتر پرولایز هم عالیه ولی یه توصیه از جانب من بهت چون خودم این اشتبا رو مدتی کردم و بعد متوجه شدم.پرولایز به درد عکاسی روی دست زیاد نمی خوره و اگه میخوای همش روی لنز بزاری بمونه تقریبا باید از سه پایه همش استفاده کنی.چون یک کم تیرست مجبور میشی از سرعت های پایین تر شاتر استفاده کنی و در شرایط حتی یک کم کم نور یا باید بیخود ایزو رو زیاد کنی یا امکان لرزش دست و تار شدن عکس رو بجون بخری.پس به نظرم اگه خریدی فقط وقتی داری منظره عکاسی میکنی و اونم روی سه پایه ازش استفاده کن.
    سلام .. ممنون.. برای همون منظره میخوام استفاده کنم با سه پایه.. شما که تجربه استفاده کردن رو دارید لطف کنید یه مارک و مدل خاصی اگر هست اعلام کنید و حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون
    منظور از چرخشی یا چرخان ،فیلتر هایی هست که روی لنز بسته میشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اگر ممکنه یه راهنمایی فوری بکنید ممنون میشم.. برند خوب و قیمت مناسب که معمولا اکثریت باهاش استفاده میکنن یه ان دی و یه پولاریز معرفی کنید لطفا.. رفتم یه مارک meco خریدم آوردم زیاد خوشم نیومد میخوام تعویض کنم .. لطفا کمک کنید ممنونتون

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_invisible نمایش پست ها
    اگر ممکنه یه راهنمایی فوری بکنید ممنون میشم.. برند خوب و قیمت مناسب که معمولا اکثریت باهاش استفاده میکنن یه ان دی و یه پولاریز معرفی کنید لطفا.. رفتم یه مارک meco خریدم آوردم زیاد خوشم نیومد میخوام تعویض کنم .. لطفا کمک کنید ممنونتون
    این گفتگوها را مطالعه کنید :
    راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان. اگه امکانش هست ی فیلتر جهت محافظت مناسب لنز نیکون 18-140 معرفی کنید. بیزحمت قیمتش هم خیلی بالا نباشه، ترجیحا زیر صد تومن. دوربین هم d5600. اگر هود و کیت تمیز کننده هم لازمه بگیرم بگید چی خوبه بیزحمت. ممنون.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdig20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه امکانش هست ی فیلتر جهت محافظت مناسب لنز نیکون 18-140 معرفی کنید. بیزحمت قیمتش هم خیلی بالا نباشه، ترجیحا زیر صد تومن. دوربین هم d5600. اگر هود و کیت تمیز کننده هم لازمه بگیرم بگید چی خوبه بیزحمت. ممنون.
    حقیقتش فیلتر های محافظ ساده یا یو وی زیر صد تومن تقریبا همه مشابهند فقط از فروشگاه معتبر بگیر که فیک نباشه و واقعا کوتینگ چند لایه داشته باشه
    در مورد هود اختلاف نظر هست شخصا فقط وقتی هود میبندم که نور با زاویه کم توی لنز داشته باشم البته ۱۸ ۱۴۰ فلیر چندان زیادی نداره تقریبا هیچ وقت روی این لنز هود نمیبندم ولی به عنوان نمونه اگر ۱۰۵ روی دوربین باشه یا ۱۰ ۲۴ تقریبا همیشه هودم رو میبندم
    در مورد کیت تمیز کننده بستگی به استفاده شما داره اگر در محیط های آلوده و پر گرد و خاک کار میکنید حتما به وسایل کامل نظافت نیاز دارید ولی اگر استفاده شما در محیط های عادی است فقط یک دستمال مخصوص لنز تا مدتها کار شما را راه می اندازد
    ویرایش توسط enybody : Friday 9 February 2018 در ساعت 23:28 دلیل: اصلاح املا کلمات

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdig20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه امکانش هست ی فیلتر جهت محافظت مناسب لنز نیکون 18-140 معرفی کنید. بیزحمت قیمتش هم خیلی بالا نباشه، ترجیحا زیر صد تومن. دوربین هم d5600.
    درود
    قصد نداشتم پیام بدم چون مطلبی که قراره بفرستم رو بارها در تاپیک زدیم و دوستان هم زدند!!
    دوست عزیز فیلتر محافظ و یا UV زمانی کاربرد داره که شما حاضر باشید براش هزینه کنید! در غیر این صورت جز یک المان اضافی که باعث افت کیفیت تصویر خروجی خواهد شد چیزی برای شما نخواهد داشت.
    شما اگر قصد دارید واقعا یک محافظ برای حفاظت از لنزتون تهیه کنید باید بین 1/5 تا 1/4 ( حتی بیشتر) قیمت لنزتون را هزینه کنید برای فیلتر.
    یک فیلتر استاندارد که اورجینال باشه و مشکلی برای شما ایجاد نکنه در سری محافظ ساده قیمتش کمتر از 250 و در UV کمتر از 300 نخواهد بود.
    حالا شما ببینید یک لنز حدود 1 میلیونی ارزش استفاده از این فیلترها را داره؟! و آیا شما حاضرید اینقدر برای فیلتر هزینه کنید؟
    اگر هود و کیت تمیز کننده هم لازمه بگیرم بگید چی خوبه بیزحمت. ممنون.
    هود بستگی به کاربرد شما داره که در نور چقدر عکس بگیرید، فقط لطفا موقع عکاسی در محیط بسته و بخصوص استفاده از فلاش از هود استفاده نکیند!
    کیت تمیز کننده هم برای لنز بد نیست داشته باشید، حداقلش یک دستمال ماکروفایبر مناسب و جنس خوب هست که باید بین 10 تا 20 قیمتش باشه. البته از لوازم عینک فروشی ها هم ممکنه بتوانید تهیه کنید.

پ.ن: قیمت های اعلام شده بر اساس دلار 3700 بودند. بنابراین الان باید قیمت ها بالاتر هم رفته باشند.
    ارادتمند
    کوروش تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات