صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 322
Like Tree440تشکر

موضوع: قيمت و نوع تجهيزات استوديويي

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

بعد از 2 سال تحقیق درباره دوربین و اینکه چی بخرم تصمیم نهایی خودم رو گرفتم
    و این لیستی رو که در ادامه میبینید میخوام خریداری کنم(علاقه اصلی پرتره)...بودجه تقریبا 5ملیون هست
    چون این بودجه ای که بزحمت جمع کردم نسبت به سال گذشته در چنین روزی خیلی
    بی ارزشتر و ناچیز تر هست میخواستم خریدم رو از جاهای مطمئن بکنم که خیالم راحت باشه
    دوربین یا لنز کارکرده یا فیلتر تقلبی به من نفروشن یا قیمتشون خیلی با جای دیگه اختلاف نداشته باشه...
    قیمتهایی که در پایین اوومده تخمینی هست....

دوربین Nikon D7000 قیمت 2500
    لنزها Nikkor 85mm f 1.8 قیمت 1500
    Nikkor 50mm f 1.8 قیمت 500
    فیلتر Polarizer قیمت 100
    رفلکتور 5کاره متوسط 100
    حافظه 4گیگابایت 50
    اگر هم پولی باقی موند 1 شاخه فلش 300ژول از برندهای چینی fبه همراه سافتباکس 60-90....

در رابطه با برخی اقلام نمیدونم از چه برندی خریداری کنم و قیمتشون رو هم دقیق نمیدونم...

ممنون میشم دوستان در پیام خصوصی آدرس و شماره چندجا که بتونم تمام اقلام رو با خیال راحت از اوونها تهیه کنم به من
    بدهند....اگر هم درباره فیلتر یا رفلکتور برند خاصی رو پیشنهاد بدهند که بیشتر ممنون میشم

2هفته دیگه به امید خدا عازم تهران هستم (که ایشالا بعد از مدتها به مرادم برسم)

منتظر جواب دوستان هستم....سپاس
    masoudrejae تشکر می‌کند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

حمید جان شما لنز دیگه ای داری ؟ دو تا فیکس 85 و 50 کمی ناکافی به نظر میرسن ... در ضمن فیلتر پلاریزه رو برای چه کاری می خواید ؟

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود

حمید جان شما لنز دیگه ای داری ؟ دو تا فیکس 85 و 50 کمی ناکافی به نظر میرسن ... در ضمن فیلتر پلاریزه رو برای چه کاری می خواید ؟

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

والا خیلی رو این قضیه فکر کردم...بدلیل محدود بودن بودجه فعلا انتخابم اینه (به خصوص اینکه این 85 مم اف 1.8 خیلی وسوسه کننده هم هست)
    زمانی که تصمیم به خرید کنونی داشتم انتخابم 15-85 و 50 بود بدلائلی شیفت کردم رو این لیست.اینشالاه سال دیگه یه فکری برای واید زوم میکنم....پلارایزر هم برای پرتره فضای بیرون میخوام...
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    والا خیلی رو این قضیه فکر کردم...بدلیل محدود بودن بودجه فعلا انتخابم اینه (به خصوص اینکه این 85 مم اف 1.8 خیلی وسوسه کننده هم هست)
    زمانی که تصمیم به خرید کنونی داشتم انتخابم 15-85 و 50 بود بدلائلی شیفت کردم رو این لیست.اینشالاه سال دیگه یه فکری برای واید زوم میکنم....پلارایزر هم برای پرتره فضای بیرون میخوام...
    با درود دوباره

ظاهرا تصمیمتون رو گرفتید ... چیزی که مشخصه اینه که با این لنز ها هر چقدر هم که با کیفیت باشن ، به مشکلات جدی بر خواهید خورد . اگر می خواید سال دیگه دوباره لنز اضافه کنید ، منطق حکم می کنه که ابتدا 85-16 رو تهیه بفرمایید و بعد در سال آینده 85مم رو اضافه کنید . اگر بنده در جایگاه انتخاب باشم ، بدون شک اینگونه عمل می کنم ؛ چونکه شاید همون 85-16 بتونه شما رو قانع کنه . 85-16 لنز بسیار خوبیه ... در آتلیه هم کابرد زیادی داره .

در نهایت انتخاب به خودتون بستگی داره ... ولی توصیه ی من اینه که فعلا یک 85-16 به جای 85مم کفایت می کنه . در مورد فلاش هم به هیچ عنوان نفرمایید "اگر هم پولی باقی موند..." !!! فلاش چیزی نیست که اینگونه بخواید سراغش برید . اگر قراره فقط یک فلاش داشته باشید ، لااقل یک مدل خوبشو بردارید . اگر قراره کار جدی بفرمایید دیگه عبارت "The Cheapest Hotshoe Flash That Human Ever Made" و امثالهم چیزیه که شما باید واقعا ازش فاصله بگیرید ...

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    Digital Lover و hmirzaei تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasabaghi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    سافت باکس داینافوس 50*60 همراه زنبوری و دو عدد فریم به قیمت 70000 تومان خریداری شد . قرار است جهت فلاش های هات شو مورد استفاده قرار گیرد .
    DSC_0245.JPGDSC_0247.JPGDSC_0250.JPG
    سلام و عرض ادب
    به کمک داداش حمید گلم گیره نصب فلاش هات شو بروی سافت باکس ساخته شد (با قیمت مناسب) (دوستات اگر تمایل به تهیه داشتند با پیام خصوصی)- در ضمن می توانید این گیره رو روی سه پایه هم نصب کنید.
    masoudrejae، Viper، D.Daneshmand و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر آشنا sameris آواتار ها
    تشکر کرده
    26

پیش فرض خرید تجهیزات نورپردازی بصورت کیت یا تک تک

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

در بررسی قیمت و نوع تجهیزات مورد استفاده در استودیو سوالی برام پیش اومد که ازتون می خوام نظر و تجربیات خودتونو با بنده در میان بگذارید

اونم اینکه ایا برای تهیه تجهیزات ، بهتره که وسایل (حالا یا کلی یا قسمتی از وسایل) بصورت کیت خریداری بشه و یا اینکه خریداری تک تک اقلام بصرفه تره ؟؟ ( هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت و در کل از تمامی جوانب )
    نظر شما چیه ؟

ممنون و متشکرم از توجهتون
    ثامر مسعودی
    Nikon D5100 + NIKKOR AF-S DX 18-55 VR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

واسه منم یه سوال پیش اومده که چون تا حالا برخوردی نداشتم خیلی مبتدیانست، ببخشید،

کیت های فلاش همشون سه پایه هم دارن، برای مثال کیت سه تایی فلاش، سه تا هم پایه داره، اگه ما تک تک بخریم فلاش ها و وسایل رو، سه پایه از کجا بیاریم؟ روی هیچ کدوم از اقلامی که به صورت تک میخریم هست؟

و اگه لطف کنین جواب دوست شروع کننده تاپیک رو هم بدین ممنون میشم ، چون سوال منم هست.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط sameris نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

در بررسی قیمت و نوع تجهیزات مورد استفاده در استودیو سوالی برام پیش اومد که ازتون می خوام نظر و تجربیات خودتونو با بنده در میان بگذارید

اونم اینکه ایا برای تهیه تجهیزات ، بهتره که وسایل (حالا یا کلی یا قسمتی از وسایل) بصورت کیت خریداری بشه و یا اینکه خریداری تک تک اقلام بصرفه تره ؟؟ ( هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت و در کل از تمامی جوانب )
    نظر شما چیه ؟

ممنون و متشکرم از توجهتون
    دوست عزیز اولا شما وقتی از یک برند تجهیزاتتون رو تهیه می کنید فرقی نمی کنه که کیت باشه یا هر کدوم از اجزا رو تکی بخرید، کیفیت یکی است!
    اما خرید کیت اصولا به صرفه تره! و تقریبا برای اون کیت به نسبت خرید تک به تک هزینه کمتری پرداخت می کنید. خیلی وقته ها هم میتونید با فروشنده نسبت به تغییر برخی اقلام کیت کنار بیایید.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    واسه منم یه سوال پیش اومده که چون تا حالا برخوردی نداشتم خیلی مبتدیانست، ببخشید،

کیت های فلاش همشون سه پایه هم دارن، برای مثال کیت سه تایی فلاش، سه تا هم پایه داره، اگه ما تک تک بخریم فلاش ها و وسایل رو، سه پایه از کجا بیاریم؟ روی هیچ کدوم از اقلامی که به صورت تک میخریم هست؟

و اگه لطف کنین جواب دوست شروع کننده تاپیک رو هم بدین ممنون میشم ، چون سوال منم هست.
    سلام

البته بستگی به نوع کیت داره ، یه کیت هست خود شرکت ذکر کرده که ما یک کیت فلشش شامل این وسایل داریم و
    نوع دیگری هم هست که فروشندگان به طور مثال موارد مشابه به یک کیت را قرار میدهند کنار هم برای فروش.

اگر یک عدد فلش رو خریداری کنید موارد شاملش معمولا یک عدد کاسه ی رفلکتور کوچک + سیم برق هست که بسته به شرکت ممکنه تفاوت داشته باشه.
    yaghini تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها

دوست فکر می کنم پاسخ شما هم مثل پست اول باشه.
    اولا فروشندگان با فروش کیت هزینه کمتری می گیرند که تک تک خریدن اونها برای شما گرونتر تمام میشه. و فروشنده هم به راحتی تعداد بیشتری فروخته!
    وقتی همتک تک تجهیزاتتون رو می خرید مسلما روی سه پایه و مودیفایر های هم هم مساله هست و تک تک اونها رو باید انتخاب کنید. که گرونتر هم تموم میشه.

تا جایی که میدونم الان بجز هنسل و مولتی بلیتز و فکر کنم دریم لایت کسی کیت نمی فروشه!
    yaghini تشکر می‌کند.

صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... آخرینآخرین