صفحه 37 از 101 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

احتمالا منظورشون 500 وات بوده .چون با اينورتر 500 كيلووات ميشه برق يه شهرك رو تامين كرد .
    mreza1001، 7777 و atashin تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    احتمالا منظورشون 500 وات بوده .چون با اينورتر 500 كيلووات ميشه برق يه شهرك رو تامين كرد .
    در سته . ببخشید یه اشتباه لپی بود.

ممنون
    shabab تشکر می‌کند.
    مجید صادقی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام
    محمد رضا جان در جریان هستم روش کار اینورتور
    سوال بنده این بود که آیا فلش چینی که باتری دادند را بخرم یا یک فلاش از سایت نورنگار به نام starflash خریداری کنم ؟ که بعد می شه با باتری و اینورتور برق را تامبن کرد ؟
    سپاس
    اگر مصرفتان برای فلاش خارج از استدیو جدی است مثلا دست کم هفته ای یک برنامه خارج از استدیو دارید پیشنهاد من خرید فلاش با باتری است همون چینی ها خوبه. اینکه فلان شرکت داره روی یک برند که از نظر من درست مثل همون چینی ها است تبلیغ میکنه دلیل مناسبی برای خریدش نیست.
    7777 و atashin تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

دوستان من تمام پست هاي اين تاپك ( و ديگر تاپيك هاي مربوط ) رو براي اينكه بتونم بفهمم بالاخره چه برند و سري فلاش تهيه كنم خوندم.
    از اونجا كه تصميم ندارم مدام تجهيزاتم رو تعويض كنم و بقول انگليسي ها اونقدرم پول ندارم كه جنسي بخرم كه بعدش يا همش با نرم افزار مجبور باشم اصلاح كنم يا دنبال يدكي.
    ميخواستم 3 - 4 شاخه Hensel 500J تهيه كنم چون با اين برند كار كرده بودم و واقعا خوب بود.( و بفرموده استاد قبادي مطمئنم كه بهتره براي دردسر كمتر هد ها و قدرت ها يكي باشه ) اما با توجه به اين قيمت ها نفسم بند اومده و انتخاب هم واقعا سخته.
    Fomex هم كه قيمتي كه گرفتم دست كمي از هنسل نداره و مثل اروپايي ها گرونه!

چيزي كه برام جالب بود اينه كه كلا در مورد فلاش ها، فقط يكي از اساتيد در مورد هنسل صحبت كردند و كلا گويا طالب زيادي نداره؟!

به Broncolor, Profoto, Multibilitz,... كه دستم نخواهد رسيد ميخواستم دوستان و اساتيد محترم راهنمايي كنن توي اين شرايط اگر از اين دو برند يكيش قرار باشه خريداري شه كدوم از لحاظ كيفيت و عمر مفيد مناسبتره چون بلحاظ قيمت كه تقريبا يكي هستند. اگر مجبور باشيم پايينتر بريم photofelex, hyundai يا ؟!
    ببخشيد خيلي طولاني شد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من 6 ماهه مجتمع فنی تهران می رم و عکاسی رو شروع کردم، دوربین Canon 5D Mark II دارم، لنز 24-70T، یه جایی هم دارم حدود 20 متر با سقف 3.5 متر ارتفاع، Photoshop هم هنوز بلد نیستم، به نظر شما من می تونم الان عکاسی پرتره رو شروع کنم؟ اگه الان وسایل نور پردازی رو بخرم زود نیست؟ ضرر نمی کنم. آیا اصلا می شه روی این کار برای کسب درآمد حساب کرد؟ ممنون

كاربر جديد amir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام
    من بزودی یه عکاسی جمع وجور باز میکنم و برای عکاسی پرتره میخواستم یه ست فلاش یا همون کیت فلاش همراه با سافت باکس بخرم میدونید که منظورم چیه و بوجه من 1 یک میلیون تومان هست ولی نهایت خودم رو بکشم بتونم به 1.5 افزایش بدم میخواستم مدلهایی رو معرفی کنید که با این پول بهترین کارایی و کیفیت رو داشته باشن و عمرشون دو روزه نباشه و خدمات پشتیبانی خوبی داشته باشه خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    اینم اضافه کنم من شهرستان هستم و تو شهر کوچیک ما از این وسایل نمیفروشن و من باید یه مسافرت کوچولو بکنم مثلا بیام تهران یه 12 ساعت راه باید بیام و یه شب هم تو مسافرخونه بمونم بابت این خرید پس لطفا با دقت راهنمایی کنید که وقتی میام برای خرید سرگردون نشم گناه دارم به خداالبته اگه تو تبریز جایی رو سراغ اشته باشید کارم راحتر میشه و نباید مسافت زیادی رو برم ببخشید پر حرفی کردم.

كاربر جديد light&shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin302 نمایش پست ها
    سلام
    من 6 ماهه مجتمع فنی تهران می رم و عکاسی رو شروع کردم، دوربین Canon 5D Mark II دارم، لنز 24-70T، یه جایی هم دارم حدود 20 متر با سقف 3.5 متر ارتفاع، Photoshop هم هنوز بلد نیستم، به نظر شما من می تونم الان عکاسی پرتره رو شروع کنم؟ اگه الان وسایل نور پردازی رو بخرم زود نیست؟ ضرر نمی کنم. آیا اصلا می شه روی این کار برای کسب درآمد حساب کرد؟ ممنون
    با اجازه اساتید در جواب شما اون چیزیکه خودم تجربه کردم رو در اختیارتون می گذارم شاید راهگشا باشه...
    عکاسی یه هنره و یک فعالیت تجربی و در بسیاری موارد وابسته به قریحه و ریشه فکر شما
    ملاک مدت زمانی که کلاس عکاسی رفتین نیست!
    ببینید کجای کار ایستادید!
    به نظر بنده قبل از هر اقدامی باید سعی کنید مهارت ویرایش عکستون رو تقویت کنید
    چون شما در آینده به امید خدا به جایی خواهید رسید که تجهیزات استاندارد روز دنیا رو در اختیار خواهید داشت اما ممکنه شبیه خیلی از دوستان ایرانی در ویرایش عکس نسبت به استاندارد های روز دنیا خیلی فاصله داشته باشید که این به هیچ وجه خوشایند و موفقیت آمیز نخواهد بود!
    بهترین وقت برای تهیه تجهیزات زمانی هست که نیاز به اون ها رو تو خلق یکی از ایده های ذهنیتون حس کنید
    از طرفی هم در نظر داشته باشید برای این که عکاس خوبی بشید نیاز به تجربه و آزمون و خطای مداوم دارید
    از لحاظ اوضاع اقتصادی و وضع بازار با توجه به این که گردش مالی لوازم و تجهیزات استودیو نسبت به بازار های دیگه کمی کند تر هست، همین به اصطلاح خواب جنس ها از قبل از عید تا حالا خودش باعث افزایش قیمت ها شده.یعنی بر فرض محال با پایین اومدن نرخ دلار باز هم باید مدت زمانی رو صبر کرد تا این چرخه به روال عادی خودش برگرده و قیمت ها مناسب تر از چیزی که هستن بشه
    از این راه قطعا می شه کسب درآمد کرد منتها نه با یک روند تکراری
    خودتون رو ارزیابی کنید و ببینید برای خلق پرتره های خلاقانه و نو چقدر ذوق دارید...در کنار این موضوع کار عکاس های برتر فعال در این زمینه رو حداقل اونایی که تو شهر خودتون فعال هستن رو زیر نظر داشته باشید و اون ها رو باتوانمندی های خودتون مقایسه کنید...اگه فاصله کم بود یا طوری بود که بتونید اون رو پر کنید مطمئن باشید با یک مدیریت مناسب می تونید تو این زمینه موفق باشید
    این زمینه مثل بقیه رشته ها نیاز به خلاقیت داره...مواردی مثل ژست های تکراری و اکثرا غیر حرفه ای و نامتناسب یا بک گراند های مصنوعی و تکراری و رتوش های غیر حرفه ای قطعا شما رو به موفقیت نخواهد رسوند!
    از لحاظ دوربین باید بگم بدنه ی فول فریمی که شما در اختیار دارین جزو بدنه های برتر دنیا محسوب می شه و توی ایران هم شاید بشه گفت از لحاظ عرف، استاندارد عکاسی استودیو شناخته می شه،پس از لحاظ کیفیت خروجی دوربین خاطر جمع باشید
    این وسط می مونه بحث ادیت عکس که اگه تو این زمینه ضعیف باقی بمونید به جرئت می تونم بگم در بهترین شرایط ،یک کار تکراری تحویل مشتری خواهید داد!
    باز هم تاکید می کنم قبل از هر اقدامی به صورت جدی شروع به یادگیری مهارت های ویرایش عکس کنید...
    موفق باشید
    ویرایش توسط light&shadow : Monday 11 June 2012 در ساعت 23:12
    My Lovely Nikon!

كاربر جديد light&shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2000 نمایش پست ها
    سلام
    من بزودی یه عکاسی جمع وجور باز میکنم و برای عکاسی پرتره میخواستم یه ست فلاش یا همون کیت فلاش همراه با سافت باکس بخرم میدونید که منظورم چیه و بوجه من 1 یک میلیون تومان هست ولی نهایت خودم رو بکشم بتونم به 1.5 افزایش بدم میخواستم مدلهایی رو معرفی کنید که با این پول بهترین کارایی و کیفیت رو داشته باشن و عمرشون دو روزه نباشه و خدمات پشتیبانی خوبی داشته باشه خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    من برند Nice رو انتخاب کردم و از باب همایون ، پاساژ ایران پگاه خریداری کردم که تابه الان که حدودا یک سال می گذره از انتخابم و خدمات خوب فرشونده شون راضی بودم...البته این نظر منه... شایدم شانس من بوده باشه!
    My Lovely Nikon!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin302 نمایش پست ها
    سلام
    ابتدا به ساکن، به فروم عکاسی خوش آمدید.
    سوال شما از سوالات کلی است که توسط بسیاری از دوستان پرسیده میشود. جواب آن نیز مستلزم داشتن اطلاعاتی بیشتر از آنچه در پست تان نوشتید، است.

شاید اگر سوال را در تاپیک "راه اندازی استودیوی خانگی" و موضعات نزدیک تر به آن مطرح کنید، زود تر جواب داده شود.

بعلت عدم همخوانی پست شما و نیز این پست، Moderator های محترم در صورت لزوم، زحمت انتقال پست شما و حذف پست بنده را متقبل خواهند شد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    دوستان من تمام پست هاي اين تاپك ( و ديگر تاپيك هاي مربوط ) رو براي اينكه بتونم بفهمم بالاخره چه برند و سري فلاش تهيه كنم خوندم.
    از اونجا كه تصميم ندارم مدام تجهيزاتم رو تعويض كنم و بقول انگليسي ها اونقدرم پول ندارم كه جنسي بخرم كه بعدش يا همش با نرم افزار مجبور باشم اصلاح كنم يا دنبال يدكي.
    ميخواستم 3 - 4 شاخه Hensel 500J تهيه كنم چون با اين برند كار كرده بودم و واقعا خوب بود.( و بفرموده استاد قبادي مطمئنم كه بهتره براي دردسر كمتر هد ها و قدرت ها يكي باشه ) اما با توجه به اين قيمت ها نفسم بند اومده و انتخاب هم واقعا سخته.
    Fomex هم كه قيمتي كه گرفتم دست كمي از هنسل نداره و مثل اروپايي ها گرونه!

چيزي كه برام جالب بود اينه كه كلا در مورد فلاش ها، فقط يكي از اساتيد در مورد هنسل صحبت كردند و كلا گويا طالب زيادي نداره؟!

به Broncolor, Profoto, Multibilitz,... كه دستم نخواهد رسيد ميخواستم دوستان و اساتيد محترم راهنمايي كنن توي اين شرايط اگر از اين دو برند يكيش قرار باشه خريداري شه كدوم از لحاظ كيفيت و عمر مفيد مناسبتره چون بلحاظ قيمت كه تقريبا يكي هستند. اگر مجبور باشيم پايينتر بريم photofelex, hyundai يا ؟!
    ببخشيد خيلي طولاني شد.
    در ارتباط با Hensel اینکه از مجموع پست های این تاپیک استباط کردید که طالب زیادی نداره، بخاطر قیمت بالای آن است که کمتر کسی سراغش رفته و پی جوی مشخصات فنی اش شده. چنانچه نیاز به اطلاعات راجع به این برند داشتید، بنده با این برند کار کرده ام و تا جائی که تجربه و اطلاعاتم اجازه بده، شما را در جریان خواهم گذاشت.

Fomex مثل Hensel اروپائی نیست. آسیائی است و حدود 25 تا 30% ارزانتر است و نمایندگی آن در تهران، نمایندگی قوی و خوبی است و از لحاظ تعمیرات و خدمات پس از فروش، از بهترین هاست. حتی خدمات و تعمیرات Hensel را هم آنها انجام میدهند. دوستانی هم که برند Fomex را دارند، از خدمات پس از فروش آن، رضایت کامل دارند.

صفحه 37 از 101 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 ... آخرینآخرین