صفحه 43 از 101 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط halle نمایش پست ها
    سلام . الان 6 ماه هست که دارم تحقیق میکنم که یه ست فلاش خوب با عمر و کارایی خوب بگیرم . انقدر با مارک های زیادی آشنا شدم که سر گیجه گرفتم .
    الان 3 مارک را در نظر دارم . اگر کسی از این مرک ها اطلاعی داره راجع به قیمت و کارکردشون لطفا منو راهنمایی کنه
    این یه مارک هستش :
    fomex
    multiblitz
    dream light
    و سوال دیگه این که همشون چینی شون تو بازار پیدا میشه یا میشه کره ای هم پیدا کرد ؟
    سلام
    خب خیلی سخت نیست ،
    یا محدودیتی در بودجه ندارید و سراغ برندهای اروپایی میروید : مثل همون مولتی‌بلیز و هنسل و الینکروم و ...
    یا بودجه‌تان متوسط است که سراغ آسیایی‌ها (کره ای ) میروید : هیوندا ِ ، ریم‌لاست ، آئورورا ، فومکس
    یا بودجه تان محدود است که باید سراغ چینی ها بروید : دریم‌لایت ، انسر ، اس اند اس ، جی تی ال ، ویستار و ...
    یا اصلاً بودجه تان خیلی محدود است که سراغ ایرانیها میروید

لیست شما،هم اروپایی دارد،هم کره ای و هم چینی...اینجا هم مثل سایر قسمتهای دنیای عکاسی سیستم همان سیستم هرچقدر پول بدی آش میخوری‌ست .

موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    خب خیلی سخت نیست ،
    یا محدودیتی در بودجه ندارید و سراغ برندهای اروپایی میروید : مثل همون مولتی‌بلیز و هنسل و الینکروم و ...
    یا بودجه‌تان متوسط است که سراغ آسیایی‌ها (کره ای ) میروید : هیوندا ِ ، ریم‌لاست ، آئورورا ، فومکس
    یا بودجه تان محدود است که باید سراغ چینی ها بروید : دریم‌لایت ، انسر ، اس اند اس ، جی تی ال ، ویستار و ...
    یا اصلاً بودجه تان خیلی محدود است که سراغ ایرانیها میروید
    لیست شما،هم اروپایی دارد،هم کره ای و هم چینی...اینجا هم مثل سایر قسمتهای دنیای عکاسی سیستم همان سیستم هرچقدر پول بدی آش میخوری‌ست .

موفق باشید

ممنون از پاسختون .
    میخوام اول 2 تا تک فلاش بخرم و بعد به مرور زمان 2 تای دیگه را هم بخرم .
    اما چرا 3 برند کاملا متفاوت . الان با بودن فتوشاپ و داشتن یه کارت خاکستری و حتی با نداشتن کارت خاکستری میشه هر نوع نور رنگی و یا سفیدی را روی عکست داشته باشی . شاید هم مشتری طراحی بخواد برای عکسش که اصلا در طراحی ممکنه رنگ عکس به کل عوض بشه تن آبی بدی یا قهوه ای . پس من برام دوام فلاش مهمه این که اگه افتاد زمین سریع خراب نشه . تو آتلیه ای که کار میکردم فومکس داشت 2 بار روی زمین افتاده اما تا به حال 1 بار هم لامپش عوض نشده . دریم لایت هم طبق پرس و جو هایی که داشتم میگن که مقاومه من خودم ندیدم و مولتی بلیتز هم ای ی ی اون هم بدک نیست میگن خازن بعضی هاشون ممکنه مشکل پیدا کنه . این شد که من خواستم از انجمن بپرسم و نظر دیگران را در موردشون بدونم .
    خیلی اوقات پول زیاد بابت جنسی که میخرید تضمین کیفیت نیست .
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

من یه ست 300 ژول 3 شاخه می خوام بخرم واسه کار پرتره......کسی از مارک کینگ استون میدونه؟کارآرایی اش خوبه؟قیمت کیت اش شامل:3 شاخه 300+3 تا پایه+2 تا سافت 60*90+شیدر+رادیو فلاش=1600.........و دیجیتالش 1800 بود......
    کلا آنالوگ از نظر کارآیی بهتره یا دیجیتال؟؟؟؟؟مارک های کره ای و آلمانی که اصلا وسعم نمیرسید ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

همونطور كه دوستمون گفتند هر چقدر پول بدی آش میخوری‌
    اينكه چند شاخه لازم داري بسته به نوع كاري كه ميخوايد انجام بديد داره. در فلشها وجود نور يكنواخت خيلي اهميت داره اما تنها دليل خوب بودن يك فلاش فقط يكنواختي نورها نيست ( وايت بالانس ) ضمنا هميشه با كارت خاكستري هم ممكنه نتيجه اي كه ميخوايد رو نگيريد چون بعضي از فلاشها ممكنه نوساناتشون خيلي زياد باشه! البته اين دقت تو كارهاي خيلي دقيق مثل جواهرات و ... خودشو زياد نشون ميده!
    اينكه فلاش ها با خوردن زمين خراب نشه كه خوب شما هر وسيله الكترونيكي كه مدارات دقيق و ظريفي داره بهش ضربه محكمي بزني احتمال خرابيش هست. فلاش هم از اين قاعده جدا نيست و لامپ مدلينگ و نعلي هم كه آسيب پذيره ( مداراتش بماند ) اما انتخاب برند خوب براي استحكام مفيده.
    فومكس فلاشسهاي خوبي داره و مناسبه و كره ايه
    مولتي هم آلمانيه اما تا جايي كه ميدونم فقط هدها آلمانيه و گويا شركت آلتون داره ميفروشه و تجهيزات جانبيش رو براي كاهش قيمت چيني ميذاره ( به ادعاي خودشون )
    اگه بودجه خوبي هم براي اينكار داري من هنسل رو پيشنهاد ميدم چون 2 سال جايي باهاشون كار كردم و امسال هم خودم سري expert رو خريدم و واقعا ازشون راضيم.
    خيلي مهمه كه فلاش ها مدارشون قوي باشه و لوازم جانبيشون در دسترس و البته ارزون.
    با قيمت هاي نفس گير امروز بايد با توجه به نياز و بودجه حتما جنس بهتر رو خريد نه حتما ارزونتر چون اينها ابزار كار هستند.
    elin تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    من یه ست 300 ژول 3 شاخه می خوام بخرم واسه کار پرتره......کسی از مارک کینگ استون میدونه؟کارآرایی اش خوبه؟قیمت کیت اش شامل:3 شاخه 300+3 تا پایه+2 تا سافت 60*90+شیدر+رادیو فلاش=1600.........و دیجیتالش 1800 بود......
    کلا آنالوگ از نظر کارآیی بهتره یا دیجیتال؟؟؟؟؟مارک های کره ای و آلمانی که اصلا وسعم نمیرسید ...
    ديجيتال ها كار باهاشون راحت تره و بنظر من تنظيمشون دقيقتر اما با يه فلاشمتر با همشون راحت مي تونيد كار كنيد.
    اين مارك رو هم من باهاش آشنايي ندارم. پيشنهاد ميكنم نورهاي شناخته شده تري كه جوابشون رو پس دادند استفاده كنيذ حتي توي همين چيني ها!

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

دیجیتال یا آنالوگ بودن فلاش فرق چندانی ندارد. مهم تنظیم دقیق قدرت فلاش است خواه با دکمه و دیجیتال یا با لرزاننده دستی و آنالوگ

این موضوع هم ارتباطی به فلاشمتر ندارد. فلاشمتر داشته باشید یا نه فرقی ندارد. فلاشمتر در هر دو مورد یک کار را انجام خواهد داد و خرید فلاش های اصطلاحاً دیجیتال نیاز عکاس را به فلاشمتر برطرف نخواهد کرد.(اگر نیاز داشته باشد)
    ahmad.abaee و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام

تفاوت اصلی فلاش های استدیویی بزرگ و مینی در چه چیزهایی هست؟ مثلا یک شاخه 300 ژول بزرگ با یک 300 ژول مینی؟!
    Kourosh Kahal و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام

تفاوت اصلی فلاش های استدیویی بزرگ و مینی در چه چیزهایی هست؟ مثلا یک شاخه 300 ژول بزرگ با یک 300 ژول مینی؟!
    هر دو از یک برند ؟ یا هر کدام از یک برند متفاوت ؟

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سایز و هیکلش مهم نیست و تفاوتی ایجاد نمیکنه. به مشخصات توجه کنید فقط. با فرض یکسان بودن مشخصات و کارخانه تولید کننده و قیمت، بدنه جمع و جور تر و سبک تر میتونه مناسب تر ارزیابی بشه. البته شاید هم خواهان فلاشی باشید که حسابی خودش رو نشون بده!
    Hoda Zaeimi و 47amir تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

جناب بیاتی کلا میخوام ببینم که مثلا توی یک برند فلاش های سایز بزرگ و مینی از لحاظ ساختار چه فرقی با هم دارن؟! شاید بهتر باشه که مثال بزنم: تقریبا یک ماه پیش باب همایون شاخه های فلاش 300 ژول S&S رو قیمت گرفتم بین 600،700 تومان،اما کیت مینی همین مارک هم بود با کلیه متعلقات بین 1500 تا 2 تومان!
    خب سوال اصلی من این هست که اگر هر دو 300 ژول باشن پس یعنی قدرتشون هم باید یکی باشه دیگه،پس فرق اصلی در قیمت به خاطر چه چیزی هست؟ جنس بدنه؟ فن؟ استحکام؟یا کلا چی؟

جناب میلانی من در واقعا دنبال یک ست خوب خانگی هستم و خیلی رُک بگم میخوام با کمترین هزینه بهترین و مناسب ترین گزینه رو انتخاب کنم.
    در حال حاضر هم با توجه به بودجه رسیدم به همین گزینه mini S&S.
    ولی در کل دوست دارم بدونم تفاوت فلاشهای بزرگ و مینی در چه چیزی هست!
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

صفحه 43 از 101 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... آخرینآخرین