صفحه 24 از 69 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام
    پرقدرت ترینشون دلیل بر بهتر بودنشان نیست.من از جنس و ساختش اطلاع دقیق ندارم.اصولا این فلاش ها زود و بسادگی نمی سوزند.دوست عزیز استفاده از این فلاش ها برای نور پردازی و عکاسی خانگی هم درد سرهای خودش رو دارد..برای مثال این فلاش ها قدرتشان قابل تنظیم نیست و شما باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید فلاش و پایه اش را جلو عقب کنید.و در ادامه پیداش مشکلات دیگر................
    در خصوص سینک شدن هم در پست های قبل صحبت شد.کلا اگر پول کافی برای خرید فلاش نداشته باشید می شود با این فلاش ها هم کار راه انداخت .ولی شخصا این فلاش ها رو برای استودیو خانگی پیشنهاد نمی دهم.
    انشالله همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    آقای مداح سلام
    در این مبحث این سئوال برای من پیش آمد که آیا برای استودیوی خانگی انتخاب دیگری هم وجود دارد؟ اگر به سمت فلاش های استودیویی برویم که هم از نظر قیمت در رده کاربری خانگی نمیگنجند هم همانطور که از اسمشان پیداست استودیویی هستند نه خانگی.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    آقای مداح سلام
    در این مبحث این سئوال برای من پیش آمد که آیا برای استودیوی خانگی انتخاب دیگری هم وجود دارد؟ اگر به سمت فلاش های استودیویی برویم که هم از نظر قیمت در رده کاربری خانگی نمیگنجند هم همانطور که از اسمشان پیداست استودیویی هستند نه خانگی.
    سلام
    راستش چیزی جز فلاش های 160 ژول جی تی ال و از ان هم پایین تر 100 ژول ایران فلاش به ذهنم نمی رسه.این فلاش های ایران فلاش که نام بردم بیشتر بدرد استودیوی خانگی می خورد اما باز هم به نظر من اینقدر کیفیت ساختش پایین است که ارزش پول خرج کردن ندارد و بعبارتی پول دور ریختن است.شاید بنوعی 160 جی تی ال را بشود فلاشی برای استودیو خانگی نام برد چرا که کسی که استو دیو عکاسی راه اندازی می کنه خیلی کم پیش میاد که ست فلاش های استو دیو اش را جی تی ال 160 ژول انتخاب کند.
    انشالله همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    yaghoobi، M. Beyrami، mohsenslr و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

جناب مداح این رو در نظر داشته باشید که بنده یه فلاش اصلی 580EXII هم میخوام بخرم که میشه گفت به عنوان اصلی ترین فلاش میخوام ازش استفاده کنم(هم داخل منزل و هم در مکانهای مختلف) اما چون داخل منزل زیاد عکس پرتره و ... نمیگیرم صرفا به عنوان چند عدد فلاش جانبی که دستم رو توی عکاسی پرتره بازتر کنه میخوام یه هزینه کمی بهش اختصاص بدم. برای همین فکر نمی کنم که نیاز باشه زیاد هزینه کنم و دو سه تا از همین فلاش هایی که شما معرفی کردید برام کارراه انداز باشه و بقیه پول صرف خرید لنز بشه به نظرم بهتره! وگرنه حرف شما کاملا درسته و قبول دارم.

با تشکر
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

کدام یک از کیت های زیر برای یک استودیو خانگی ( نیمه حرفه ای ) مناسب تر است ؟ ضمناً اگر قیمت هم اعلام شود، مزین امتنان خواهد بود:
    1 ) BronColor MiniCom Expert Kit
    2 ) کیت Hensel Kit (3x500joul + 2xSoftBox + ... ) Kit

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    کدام یک از کیت های زیر برای یک استودیو خانگی ( نیمه حرفه ای ) مناسب تر است ؟ ضمناً اگر قیمت هم اعلام شود، مزین امتنان خواهد بود:
    1 ) BronColor MiniCom Expert Kit
    2 ) کیت Hensel Kit (3x500joul + 2xSoftBox + ... ) Kit
    نیمه حرفه ای
    1) ژول رو مشخص نکردین ولی 400 ژولش حدود 3-3.2 میلیون
    2) حدود 3-3.5 میلیون
    yaghoobi، M. Beyrami، omid mohebbi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

از آفومار قیمت Broncolor رو گرفتم. میگه قبلاً 6.8 میلیون میفروختیم، الان دلار بالا رفته فعلا فروش نداریم. ( 600x3 ژول )
    از رنگ-سیستم هم Hensel رو پرسیدم، 3.2 قیمت داد. ( 500x3 ژول )
    اینائی که بالا نوشتم، با توجه به قیمتها و مشخصاتشون، کاملاً حرفه ای هستند. آفومار گفت یک کیت ساده تر هم دارند ( بنام Senso که سیستم خازنی هست و سه شاخه ) که پیشنهاد داد بیاید خیابون سهروردی، باز شده آن رو ببینید. قیمت و مشخصات نپرسیدم. راستی سیستم خازنی چگونه کار میکنه ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

دوست عزیز این کیت دو مدل داره که یک مدل Hensel Pro هست و دیگری Hensel Pro Plus که مدل پلاس مزایای زیر را دارد :

1-بدنه آلومینیومی
    2-هد قابل تنظیم و کشویی
    3-بک لایت برای کلید های کنترلی
    4-قابلیت کنترل کامل بکمک ریموت (که این ریموت 3 تا فلاش را بصورت تکی یا همزمان میتونه کنترل و تریگ کنه،ریموتش قیمتی آنچنانی نداره و 120 هزار تومانه)

ولی مدل 500 ژول 200 هزار تومان گرانتر از مدل معمولی ایست که بنظرم ارزشش را داره.
    تقاوت قیمت مدل 250 ژول هم 120 هزار تومانه.

پس قیمت 3.200.000 برای کیت معمولی و 3.800.000 برای کیت Pro Plus می باشد.120 هزار تومان هم ریموت می شود..
    ویرایش توسط vbigdeli : Monday 13 June 2011 در ساعت 20:31
    Daruosha، yaghoobi و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    وحید بیگدلی

كاربر آشنا MMontazer آواتار ها
    تشکر کرده
    191

پیش فرض چتر

با سلام، از دوستان كسي مي دونه از كجا مي تونم چتر 45 كه لايه مشكي روش در بياد پيدا كنم؟ يه چيزي مثل RUT 45" White Convertible Umbrella
    اگه westcott هم كسي سراغ داره بگه ممنون مي شم. به هر حال جنس ايراني يا چيني رايج تو بازار رو نمي خوام. نورنگار داشته ولي يه ماهي مي شه تموم كرده.
    http://www.photoflex.com/Pro_Product...lla/index.html
    5D_85 1.8_700D_40 2.8

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان

کسی از برند PhotoTech اطلاعی داره؟؟؟

دیروز در یکی از فروشگاه های شیراز بودم، و فروشنده به طرز عجیبی این ست فلاش رو بهم پیشنهاد میکرد! این برند برای خود من تازگی داشت و تا حالا اسم اون رو نشنیده بودم! فروشنده میگفت چینی نیست و مال تایوان (یا تایلند، یادم نیست) هست! یعنی حتی به طور ضمنی میگفت از Bowen و Broncolor هم بهتره!

میشه کمک کنین؟؟؟ این تعریف ها فقط برای فروختن اجناس فروشنده هست یا واقعا خوبه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

دوستان سلام

من می خوام یه ست فلاش بگیرم و تو خونه باهاش کار کنم (بیشتر پرتره)؛ از طرفی هم نمی خوام اگر فردا روزی خواستم باهاش یه استدیو معمولی راه بندازم این بلا استفاده بشه.

تقریباً تمام کامنت های این فروم رو خوندم، بعد رفتم باب همایون؛ این ست های JTL و Answer بنظرم نسبت به این مدل گُنده ترا ( ادبیات و سطح سواد داشته باشید ) به صرفه نیست. (از نظر کیفیت)
    نتیجه رسیدم به فلاشی بنام پروفشنال (200J) که ظاهراً بد نبود اما ست نبود و کیف هم نداشت. کیف برای من بودنش مفیده هم برای جابجایی هم برای جم کردن تو خونه.
    یکی دیگه که فروشنده خییییلی ازش تعریف کرد و دل مارو برد مارک ویسیکو بود، ظاهراً یکم با اصل نسب بود یعنی کاتالوگ و سایت اش نشون میده یه شرکت تقریباً این کاره است؛( VISICO، (http://www.vistarfoto.com/en/product...ion=xx&id=1045 ظاهرش بد نبود قیمت ست 200ژول رو هم 900هزار تومان با یه کیف چرخدار خودش میداد.
    فایل پیوست 14331
    حالا کدوم رو بگیرم؟؟
    راستی اینا هم آنالوگ داشت هم دیجیتال که دیجیتال ها هر هد 15هزار تومان اختلاف داشت؛ کدومش بهتره؟
    ویرایش توسط Ravan : Monday 11 July 2011 در ساعت 13:56

صفحه 24 از 69 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین