صفحه 21 از 69 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد meta858 آواتار ها
    تشکر کرده
    49

سلام دوست عزیز
    620000 تومان از اصفهان فروشگاه رگا شاپ
    موفق و سربلند باشید

متا
    Alireza Farshid تشکر می‌کند.

Alireza Farshid
    Guest

ممنون دوست گرامی
    بنده هم هفته پیش از مشهد گرفتم 600 البته یک هد و پایه رو برنداشتم و 440 نهایتا ست رو با 2 هد گرفتم.
    پایدار باشید
    meta858 تشکر می‌کند.

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

سلام. کیت زیر رو یکی از دوستان من با قیمت 110 تومان از تهران برام خریدن. برای عکس برداری داخل فضای کوچک و خانه با فلاش اکسترنال خیلی خوب جواب می ده.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    yaghoobi، M. Beyrami، hmirzaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Alireza Farshid
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid100 نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا.یکی یه چیز دقیق بکه.اینقدر طول و تفسیر نداره که.به خدا عین 203 تا پست رو خوندم.حداقل پولی که واسه راه اندازی یه استدیوی خانگی میخوام چقدر هستش.البته اگه نخواییم زمانی که آتلیه زدیم بدون استفاده بشه.واسه عروس و داماد.مثلا kiss x4 یه لنز 105 و ...
    بابت همه پست هاتونم ممنونم
    دوست عزیز شما چند چیز رو با هم پرسیدید و اینکه تمام پستها رو خوندید و همچین سوالی پرسیدید یه ذره گنگ و نامفهمومه برای شخص بنده
    شما چند چیز رو باید روشن بفرمایید برای خودتون و بعد برای دوستایی که قراره با شما مشورت کنند روشن بشه که چی میخواید

استنباط بنده از سوال شما اینه که شما میخواید یه سری تجهیزات خریداری کنید برای استودیو خونگی و بعد از کسب تجربیات لازم کار تجاری رو شروع نمایید

برای دوربین . لنز بایستی در انجمن های مربوطه و با توجه به بودجه خودتون اقدام به کارشناسی و تحقیق کنید. در این تاپیک اساتید زحمت کشیدند و تجهیزات نور پردازی و فون ها و ... رو معرفی نمودند.
    برای کار پرتره ( صورت و بالاتنه) شما نیاز به هد های 150 ژول به بالا دارید و اگر میخواید تمام قد هم کار کنید 200 به بالا . البته با همه نورهای میشه همه کاری کرد ولی روتینش رو عرض کردم.

توصیه اکید بنده به عنوان کسی که تا چندی پیش درگیر همین انتخاب شما بوده اینه که اول تمام تجهیزات و کاربرد هر کدوم رو با استفاده از کتاب ها و فیلم های موجود بشناسید و بعد از اون با نیاز سنجی خودتون اقدام به خرید کنید. چون اینطور که بدونید چی نیاز دارید و فوریت اون نیاز برای شما چقدر هست و چقدر لازمه که براش هزینه کنید خیلی کمک میکنه.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid100 نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا.یکی یه چیز دقیق بکه.اینقدر طول و تفسیر نداره که.به خدا عین 203 تا پست رو خوندم.حداقل پولی که واسه راه اندازی یه استدیوی خانگی میخوام چقدر هستش.البته اگه نخواییم زمانی که آتلیه زدیم بدون استفاده بشه.واسه عروس و داماد.مثلا kiss x4 یه لنز 105 و ...
    بابت همه پست هاتونم ممنونم
    شما بگو الان سر جمع چقدر میخوای هزینه کنی؟
    5 تومن؟3 تومن؟10 تومن؟بعد دوستان بهت میگن برای اول کار چیا بخری خوبه

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

سلام
    میشه آدرس جایی را که دوست تان آن را خریده بپرسی در فروم به گذاری آیا از نمایندگی خاصی گرفته شده را ستی عکسی که از آن گذاشتی خیلی بی کیفیت بود و مارک آن مشخص نبود در صورت امکان مارک محصول را هم بنویس

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

پیش فرض پیشنهاد

با اجازه بزرگ ترها یک فیلم آموزشی هم هست درباره این استودیو خانگی اونم نگاه کن
    اسمش فکر کنم Home Studio Lighting with Educational

من چند روز پیش دانلود کردم چیز خوبی هست
    یک سرچ کنی پیداش میکنی
    نکردی بگو لینکاشو میزارم
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام به دوستان عزیز
    من حدود 2 سالی هست که عکاسی می کنم، البته بصورت تفریحی و نیمه حرفه ای. اطلاعاتم هم بد نیست.
    تصمیم گرفتن یه استودیو خانگی برای دل خودم درست کنم. دوربین نیکون 80D دارم با لنز کیت 18-105 mm.
    حدود یک میلیون تومان میخوام هزینه کنم برای لوازم استودیو (یکمی بالاتر هم شد مهم نیست). در ضمن همه پستهای این موضوع رو هم خوندم.
    لازم به ذکر است که ساکن دبی هستم و دسترسی به بازار ایران/تهران ندارم.
    همچنین اگه پیشنهادی برای لنز داید نیز متشکر میشم بگید (حدود 800-900 تومن)
    با درود
    سعید

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis_sim نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    من حدود 2 سالی هست که عکاسی می کنم، البته بصورت تفریحی و نیمه حرفه ای. اطلاعاتم هم بد نیست.
    تصمیم گرفتن یه استودیو خانگی برای دل خودم درست کنم. دوربین نیکون 80D دارم با لنز کیت 18-105 mm.
    حدود یک میلیون تومان میخوام هزینه کنم برای لوازم استودیو (یکمی بالاتر هم شد مهم نیست). در ضمن همه پستهای این موضوع رو هم خوندم.
    لازم به ذکر است که ساکن دبی هستم و دسترسی به بازار ایران/تهران ندارم.
    همچنین اگه پیشنهادی برای لنز داید نیز متشکر میشم بگید (حدود 800-900 تومن)
    با درود
    سعید
    سلام
    دوست عزیز دوربین بسیار خوبی دارید و همچنین لنز خوب.به نظر من برای استودیو شما با داشتن 18-105 نیاز به لنز ندارید شما برای راه اندازی استودیو خانگی نیاز به یک ست فلاش 160 ژول و یا ست 200 ژول دارید برندش را هم در دوبی مناسب با پولتان خودتان پیدا کنید.همچنین می توانید برای خود یک تریگر فلاش هم بخرید اگر چه نخریدید هم زیاد مهم نیست من در این چند سال با قرار دادن قدرت فلاش دوربین روی یک شانزدهم هیچگاه نیاز به تریگر به تریگر پیدا نکردم..برای بگراند هم از انجایی که نمی دانم در دبی چی گیر میاد پیشنهادی نمی توانم بدهم ولی یک پارچه 2در2 سیاه ساده و استفاده از یک ملحفه سفید هم بیشتر مواقع برای بگراند بکار می اید کمی ذوق وخلاقیت به شما در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.
    خدا یارتون
    یا حق
    yaghoobi، rodentia، shabab و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز دوربین بسیار خوبی دارید و همچنین لنز خوب.به نظر من برای استودیو شما با داشتن 18-105 نیاز به لنز ندارید شما برای راه اندازی استودیو خانگی نیاز به یک ست فلاش 160 ژول و یا ست 200 ژول دارید برندش را هم در دوبی مناسب با پولتان خودتان پیدا کنید.همچنین می توانید برای خود یک تریگر فلاش هم بخرید اگر چه نخریدید هم زیاد مهم نیست من در این چند سال با قرار دادن قدرت فلاش دوربین روی یک شانزدهم هیچگاه نیاز به تریگر به تریگر پیدا نکردم..برای بگراند هم از انجایی که نمی دانم در دبی چی گیر میاد پیشنهادی نمی توانم بدهم ولی یک پارچه 2در2 سیاه ساده و استفاده از یک ملحفه سفید هم بیشتر مواقع برای بگراند بکار می اید کمی ذوق وخلاقیت به شما در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.
    خدا یارتون
    یا حق
    با سپاس از پیامتون
    از اونجاییکه من هنوز یکمی با اصطلاحات استودیو آشنا نیستم، میشه لطف کنید بگید که ست 160 یا 200 ژول شامل چه چیزهایی باید باشه؟ مثلا ست چند تایی باید باشه یا اینکه مثلا سافت باکس هم شامل میشه؟
    اگه لطف کنید و آیتم به آیتم ذکر کنید بسیار سپاسگزارم.
    اگه همچنین یک نمونه برند خوب رو برای ست همراه با لینک نام ببرید متشکر میشم تا بدونم دقیقا "ست" یعنی چی.
    باز هم از ممنون
    با درود

صفحه 21 از 69 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین