صفحه 23 از 69 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

والا حرف حساب جواب نداره! بنده از وجود اینطور فلاشهایی اطلاع نداشتم و حتی اگر هم میدونستم فکر نمیکردم بتونه جایگزین این وسیله بشه.
    البته در مورد نور این لامپها بگم نسبتا نور خوبی داره و من نور دوتا لامپ 110 وات کنار هم رو دیدم که واقعا نمیشد مستقیم بهشون نگاه کرد! و من قصد داشتم که 4تا از اونها رو تهیه کنم و داخل یک سافت باکس قرار بدم ولی خوب پیشنهادی که شما دادید گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری هست و همچنین کیفیتش هم بهتره.البته اگر تصمیم خرید فلاش رو گرفتم یه کم بیشتر هزینه میکنم.مثلا برای هر فلاش تا 60 تومان.

ممنون از راهنماییتون.
    سلام
    راستش به خاطر قیمت نجومی فلاش ها من هم تو فکر یه سری تجهیزات دست ساز بودم
    ولی این لامپ های کم مصرف که میگید 20000 تومنه اصلا مناسب نیست
    دامنه پایین و نویز بالا مشکل ساز میشه

لامپ های تنگستن معمولی هم میتونن گزینه های خوبی باشن
    پروژکتور های اس ام دی هم جالب هستن SMD
    مصرف پایین
    نور مناسب و قیمت بالا

حتی میشه به پروژکتور های معمولی هم فکر کرد

قاب پروژکتور هالون 1000 وات -- ضد آب و گرد و غبار
    mohsenslr تشکر می‌کند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenslr نمایش پست ها
    والا حرف حساب جواب نداره! بنده از وجود اینطور فلاشهایی اطلاع نداشتم و حتی اگر هم میدونستم فکر نمیکردم بتونه جایگزین این وسیله بشه.
    البته در مورد نور این لامپها بگم نسبتا نور خوبی داره و من نور دوتا لامپ 110 وات کنار هم رو دیدم که واقعا نمیشد مستقیم بهشون نگاه کرد! و من قصد داشتم که 4تا از اونها رو تهیه کنم و داخل یک سافت باکس قرار بدم ولی خوب پیشنهادی که شما دادید گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری هست و همچنین کیفیتش هم بهتره.البته اگر تصمیم خرید فلاش رو گرفتم یه کم بیشتر هزینه میکنم.مثلا برای هر فلاش تا 60 تومان.

ممنون از راهنماییتون.
    سلام
    دوست عزیز من هم با نظر آقای مداح موافقم با اینگونه پروژکتورها به سختی میتوان به نور مناسبی دست یافت ضمن اینکه کاربرد این پروژکتورها مشکلات و خطرات خاص خود را به همراه دارد.
    به این لینک سری بزنید http://www.mettlecorp.cn/siteengine.php?do=productdetail_en&id=13
    مشابه این فلاش را با قیمتی حدود 25 تومان میتوانید از ناصر خسرو تهیه کنید. حتی میتوانید اگر چتر نداشتید از بطری پلاستیکی شیر بعنوان دیفیوزر روی آن بهره بگیرید ضمن اینکه میتوانید به جای هولدر از سرپیچ لامیهای معمولی هم استفاده کنید به این ترتیب همه چیز به لامپ فلاش دست ساز خانگی خواهد بود.(کاربرد سرپیچ لامپ معمولی به جای هولدر و بطری شیر به جای چتر دیفیوزر را بنده خودم آزمایش کرده و نتیجه گرفته ام. )
    با احترام
    A_Maddah، yaghoobi و mohsenslr تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    فلاشی که اقای دیانی معرفی نمودن منظور بنده بود البته در ناصر خسرونمونه 35 و 45 تومانی هم داشتند.چنانچه شما یکی از دوربین های نیکون مثل دی 70 و دی 70 اس و دی 80 و دی 90 و دی 300 داشته باشید می توانید براحتی با این فلاش ها در خانه عکاسی کنید.
    اما در مورد پرژکتور هاو نور های ثابت قوی نورافکن ها.
    تا اندازه ای کار راه انداز هستند اما مشکلاتی بهمراه دارند که سبب می شود از انها دوری کنیم.جدا از کلوین ، گرمای حاصله و ایجاد خیرگی چشمها و بخصوص ابریزش چشمهای حساس و عدم توانایی از سرعت بالای شاتر (بخصوص برای عکاسی از کودکان)می توان نام برد.
    در اتلیه مغازه گاهی با مشتریهایی برخورد می کنم که نور لامپ مدلینگ 100 واتی فلاش سبب سرازیر شدن اب از چشمهای ان ها می شود 1000وات که دیگر.......
    انشالله همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    yaghoobi، rodentia، R.Asgari و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

جناب مداح اولا ممنون از راهنماییهای بسیار مفیدتون.دوما شما فرمودید برای دوربینهای نیکون... ! دوربین بنده کنون 60D هست. مشکلی در کارکرد پیش میاد ؟

اما در رابطه با خرید بنده چون تهران نیستم فکر میکنم خرید اینترنتی بهتر باشه از خرید در بازار مشهد!
    این ها تعدادی از لامپهای موجود در سایت التون هست: (با تشکر از جناب بیرامی که این سایت رو بنده معرفی کردند.)

با قدرت 68 ژول وقیمت 45 هزارتومان

با قدرت 45 ژول و قیمت 35 هزارتومان

با قدرت 45 ژول و قیمت 28 هزارتومان

تمامی لامپهای بالا دارای سنسور,سیم سنکرون و دکمه تست هستند.

حالا سوال اینجاست که پر قدرت ترینشون بهترینشون هست (نمونه اولی) ؟ اگر اینطور باشه فکر میکنم دو یا سه تا از همین نوع لامپ کافی باشه.
    همینطور ممنون میشم یه توضیحی در مورد نحوه کارکرد بدید.همینکه به برق وصل بشه با نور فلاش اصلی عمل میکنه؟

ممنون از راهنمایی تمام دوستان.
    ویرایش توسط mohsenslr : Wednesday 8 June 2011 در ساعت 18:03
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

تشکر کرده
    13944

سلام
    اینکه گفتم دوربین های نیکون به این دلیل بود،شما می توانید با کم کردن قدرت فلاش دوربین ،دیگر به تریگرفلاش نیاز نخواهید داشت(هزینه مجدد) .در مورد 60 دی کانن هم من راستش اطلاع دقیق ندارم. که ایا این امکان در دوربین 60 دی وجود دارد یا نه. دوستان کانن دار باید نظر بدهند.
    همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    M. Beyrami، SinaVT و AliAk تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام
    اینکه گفتم دوربین های نیکون به این دلیل بود،شما می توانید با کم کردن قدرت فلاش دوربین ،دیگر به تریگرفلاش نیاز نخواهید داشت(هزینه مجدد) .در مورد 60 دی کانن هم من راستش اطلاع دقیق ندارم. که ایا این امکان در دوربین 60 دی وجود دارد یا نه. دوستان کانن دار باید نظر بدهند.
    همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    سلام
    اگر منظورتون کم کردن قدرت فلاش هست که توی 60D هم میشه این کارو کرد.

ببا تشکر
    A_Maddah، M. Beyrami و AliAk تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سوال من تو این همه عکس پروژکتورها گم شد :)). یه بار دیگه پست میکنم امیدوارم یکی جواب بده.
    من هر چی گشتم نتونستم بفهمم که آیا میشه فلاش SB-700 را با این استدیو کیت Elinchrome دو شاخه ای سینک کرد یا نه؟
    از دوستان کسی میدونه؟
    لینک استدیو کیت : http://www.elinchrom.com/sets.php?cat=14
    در ضمن دوربینم نیکون D80 هستش

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis_sim نمایش پست ها
    با سپاس فراوان
    من هر چی گشتم نتونستم بفهمم که آیا SB-700 با این 2 تا Elinchrome سینک میشن یا نه؟
    از دوستان کسی میدونه؟
    بله سینک میشه.
    nemesis_sim تشکر می‌کند.
    مجید صادقی

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis_sim نمایش پست ها
    سوال من تو این همه عکس پروژکتورها گم شد :)). یه بار دیگه پست میکنم امیدوارم یکی جواب بده.
    من هر چی گشتم نتونستم بفهمم که آیا میشه فلاش SB-700 را با این استدیو کیت Elinchrome دو شاخه ای سینک کرد یا نه؟
    از دوستان کسی میدونه؟
    لینک استدیو کیت : http://www.elinchrom.com/sets.php?cat=14
    در ضمن دوربینم نیکون D80 هستش
    بله دوست عزیز،

این فلاش ها دارای photo cell هستند و با شلیک فلاش های دیگر (speedlight و یا فلاش های studio) فعال می شوند. اگر در تصویر زیر دقت کنید، Eye-Cell Receptor را خواهید دید.

خط رو خط شد انگار...
    yaghoobi، nemesis_sim، 7777 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    13944

سلام
    پرقدرت ترینشون دلیل بر بهتر بودنشان نیست.من از جنس و ساختش اطلاع دقیق ندارم.اصولا این فلاش ها زود و بسادگی نمی سوزند.دوست عزیز استفاده از این فلاش ها برای نور پردازی و عکاسی خانگی هم درد سرهای خودش رو دارد..برای مثال این فلاش ها قدرتشان قابل تنظیم نیست و شما باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید فلاش و پایه اش را جلو عقب کنید.و در ادامه پیداش مشکلات دیگر................
    در خصوص سینک شدن هم در پست های قبل صحبت شد.کلا اگر پول کافی برای خرید فلاش نداشته باشید می شود با این فلاش ها هم کار راه انداخت .ولی شخصا این فلاش ها رو برای استودیو خانگی پیشنهاد نمی دهم.
    انشالله همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    yaghoobi، xman_a، R.Asgari و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

صفحه 23 از 69 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین