صفحه 8 از 69 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    آقا دستت درد نکنه، خودشه. خیلی خیلی ممنون. ضمن اینکه دست دوست عزیز آقای صفرزاده هم درد نکنه که سایت بسیار مفید دیگه ایی رو معرفی کردند. امیدوارم همه دوستانی مشتاق هستند از این سه تا سایت عالی کمال استفاده رو ببرند. ایمان بردران
    yaghoobi، Ali Reza Aslani و king4 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام

با توجه به اینکه قصد خرید من برای ست نور واقعا جدی شده چند تا سوال داشتم که امیدوارم دوستان کمک کنند.
    من در حال حاضر قصد خرید 1شاخه فلاش و سافت باکس و رفلکتور رو دارم.

می خواستم ببینم چه مارکی رو بگیرم بهتر هست.البته قیمت هم مسلما برام مهم هست.و سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه می خوام عکسهای قدی هم بگیرم فلاش رو چی انتخاب کنم؟(چند ژول)

ممنون
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

با چقدر پول؟

مثلا اگر یک 300 ژول بگیرید با یک سافت باکس 80-120 خوبه. رفلکتور برای کاری که شما می خواهید به نظر من مستطیل 5 کاره بگیرید بسیار خوبه باهاش کار های دیگه هم میشه کرد.
    ویرایش توسط mreza1001 : Monday 1 November 2010 در ساعت 12:48
    yaghoobi، Nima Sadigh، Hoda Zaeimi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط soha نمایش پست ها
    من در حال حاضر قصد خرید 1شاخه فلاش و سافت باکس و رفلکتور رو دارم. می خواستم ببینم چه مارکی رو بگیرم بهتر هست. البته قیمت هم مسلما برام مهم هست. و سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه می خوام عکسهای قدی هم بگیرم فلاش رو چی انتخاب کنم؟(چند ژول)
    فکر میکنم 200-400 ژول کافی باشه
    اگر واقعا مشکل بودجه دارید برید سراغ چینی ها که تکلیفشون معلومه اما بین اونها هم مارک سومیتا رضایت بیشتری رو جلب کرده
    دوستان از مارک FOMEX هم خیلی راضی هستن البته قیمتش کمی گرونتره
    در نهایت مارکی هست به نام S&S که دوستان چه درون سایت چه در اطراف بنده به شدت راضی هستن ازش(البته با توجه به قیمت)
    حرف آخر اگر میتونید مارک اروپایی بخرید
    yaghoobi، Hoda Zaeimi و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر همراه HoneyVand آواتار ها
    تشکر کرده
    320

mitoni zang bezani alton 66966962 karshenasaye forosh ba tavajoh be bojat bet komak mikonan
    yaghoobi، Hoda Zaeimi و aliiakbar تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

گر واقعا مشکل بودجه دارید برید سراغ چینی ها که تکلیفشون معلومه اما بین اونها هم مارک سومیتا رضایت بیشتری رو جلب کرده
    دوستان از مارک FOMEX هم خیلی راضی هستن البته قیمتش کمی گرونتره

فومکس چینی نیست. کره ای است و توسط شرکت هیوندای تولید میشه. قیمتش هم کمی گرانتر نیست. یک شاخه 400 ژول با سافت باکسش حدود 700 هزار تومان در میاد. در حال حاضر هم موجود نیست و باید صبر کنید به قیمت جدید عرضه شود. (ایران فلاش) کیفیتش بسیار عالی و به نظر من 10 درصد زیر مارک هایی مثل هنسل و برون کالر است. اونها هم که قیمتشون خیلی گران است.

S&S یک سری جدید اومده که چون خوشگل است و تقریباً شبیه به فلاش های آمریکایی است خوب داره می فروشه. مارک nice هم توی چینی ها خوبه.
    A_Maddah، yaghoobi، Hoda Zaeimi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    2372

خب اینجا که تقریبا همه مارک ها عنوان شد.:confused:

در مورد فلاش برای عکس های قدی 300 ژول کافیه یا بهتره بالاترش رو بگیرم؟ ودر مورد سافت باکس های چند ضلعی،اونها بهتر هست یا همون مستطیلی ها؟
    البته این مورد رو هم بگم که در مورد تمام این وسایل قابل حمل بودنشون هم برام مهم هست.یعنی مارکی که با چند بار باز و بسته شدن و جابه جایی دچار مشکل نشه.به خصوص سافت باکس ها که بعضا دیدم بعضی هاشون بعد از چندین بار باز و بسته شدن واقعا دچار مشکل شدن و خیلی سخت و بد می شه اونها رو سر هم کرد!

تشکر کرده
    2372

در مورد سافت باکس من خودم نظرم بیشتر روی 60*60 و یا 60* 90 هست.فکر می کنم 80*120 دیگه خیلی بزرگ باشه!؟

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

خب اینجا که تقریبا همه مارک ها عنوان شد.:confused:

در مورد فلاش برای عکس های قدی 300 ژول کافیه یا بهتره بالاترش رو بگیرم؟ ودر مورد سافت باکس های چند ضلعی،اونها بهتر هست یا همون مستطیلی ها؟
    البته این مورد رو هم بگم که در مورد تمام این وسایل قابل حمل بودنشون هم برام مهم هست.یعنی مارکی که با چند بار باز و بسته شدن و جابه جایی دچار مشکل نشه.به خصوص سافت باکس ها که بعضا دیدم بعضی هاشون بعد از چندین بار باز و بسته شدن واقعا دچار مشکل شدن و خیلی سخت و بد می شه اونها رو سر هم کرد!
    در مورد سافت باکس من خودم نظرم بیشتر روی 60*60 و یا 60* 90 هست.فکر می کنم 80*120 دیگه خیلی بزرگ باشه!؟
    با سلام
    عموما برای فضاهای کوچک فلاش 300 ژول کافی و چه بسا مازاد هم می باشد ، فلاش های 300 به راحتی به همراه یک سافت با کاهش قدرت یک استاپ و فاصله حدود 2 متری تا سوژه به راحتی تا دیاف 13 پاسخگو می باشند و باز نیازی به فول پاور نمی باشد

اکتا زیبایی نور خودشان را دارد و سافت باکس های مستطیلی جلوه خودشان ، ولی فکر کنم مستصیلی بگیرید بهتر باشد و کنترل بهتری روی نور خواهید داشت
    در مورد برند CL جزو برند های خوب بازار می باشد ولی قیمت بالایی دارد ، داینافوس که یک برند چینی می باشد و به راحتی در بازار یافت می شود ، از دیگر برند های خوب بازار می باشد که به نسبت قیمتشان کارایی خیلی خوبی دارند و قیمت سافت 120*80 در حدود 65 می باشد . من خودم سایز 60*80 داینا فوس را حدود 9 ماه دارم ، کیفیت خوبی دارد و به دفعات باز و بسته شده و اتفاق خاصی برایش نیفتاده
    باز و بسته کردن اکتا سخت تر میباشد به این دلیل که 8 میله در محور خود دارد ولی سافت مستطیلی 4 میله ؛ البته باز و بسته کردنشان هم برای خانم ها چندان هم آسان نیست
    برای عکس های قدی به فکر سافت 120*80 باشید بهتر است ( سایز آنچندان بزرگی نیست 120*180 هم در بازار موجوده ) کنتراست یکدست تری بین مرکز سوژه تا سر وپایین سوژه دارید ( بطوریکه نور به نیم تنه بالایی به خوبی می رسد ولی اختلاف کنتراست بیشتری با زانو به پایین سوژه دارد - بیشتر منظور استفاده از سافت های سایز کوچک برای عکس ها قدی بود - این اتفاق بیشتر در دیاف های بسته اتفاق می افتد )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

من یک عکاس سیارم . یعنی میرم تو منزل مردم عکس میگیرم . به نظر شما چه امکاناتی لازم دارم ؟

صفحه 8 از 69 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین