صفحه 15 از 69 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

سلام دوستان
    من جدیدا دوربین 60D با لنز کیت 18-135 گرفتم. با مطالعه کامل این تاپیک فوق العاده علاقه مند شدم که یه استودیوی کوچک خانگی راه بندازم. چند تا سوال دارم که به ترتیب از حضورتون می پرسم :
    1- در صورتی که هدفم عکاسی پرتره باشه (ترجیحا تمام قد) به چه لوازمی احتیج دارم. با خوندن این تاپیک به نظرم اینارو یابد داشته باشم : سافت باکس - چتر - رفلکتور - فون
    2- داخل سافت باکس های مستطیلی، لامپ معمولی نصب میشه یا باید فلش نصب بشه؟ یا هر دو حالت امکان پذیره؟ اگر فلش نصب میشه از چه نوعی باشه مناسب کار منه؟
    3- سافت باکس و رفلکتور و چتر چه اندازه ای و چه تعدادی باید بگیرم.
    4- سافت باکس ها و رفلکتورها آیا با پایه فروخته میشن یا پایه باید جدا تهیه بشه؟
    5- من از سایت و محصولات فتوفلکس خوشم اومده به خصوص که آموزش های خیلی جالبی هم توی سایتش هست. آیا قیمت این محصولات به نسبت سایر برند ها مناسبه یا گرونتره؟
    6- امکانش هست یک برآورد قیمت به من بدید؟ اگر پایه ها هم جدا باید تهیه بشه لطفا قیمت اونارو هم بفرمایید.

ابعاد اتاق من 3 متر در 4.5 متر با ارتفاع 3 متر هست

پیشاپیش ممنونم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

سلام مجدد
    دوستان در مورد پست بالا منو راهنمایی می کنید؟ ضمنا میشه بفرمایید با بودجه 500 تا 700 تومن چه تجهیزاتی بگیرم بهتره؟ برای پرتره میخوام.
    ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط archiver نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا دوربین 60D با لنز کیت 18-135 گرفتم. با مطالعه کامل این تاپیک فوق العاده علاقه مند شدم که یه استودیوی کوچک خانگی راه بندازم. چند تا سوال دارم که به ترتیب از حضورتون می پرسم :
    1- در صورتی که هدفم عکاسی پرتره باشه (ترجیحا تمام قد) به چه لوازمی احتیج دارم. با خوندن این تاپیک به نظرم اینارو یابد داشته باشم : سافت باکس - چتر - رفلکتور - فون
    2- داخل سافت باکس های مستطیلی، لامپ معمولی نصب میشه یا باید فلش نصب بشه؟ یا هر دو حالت امکان پذیره؟ اگر فلش نصب میشه از چه نوعی باشه مناسب کار منه؟
    3- سافت باکس و رفلکتور و چتر چه اندازه ای و چه تعدادی باید بگیرم.
    4- سافت باکس ها و رفلکتورها آیا با پایه فروخته میشن یا پایه باید جدا تهیه بشه؟
    5- من از سایت و محصولات فتوفلکس خوشم اومده به خصوص که آموزش های خیلی جالبی هم توی سایتش هست. آیا قیمت این محصولات به نسبت سایر برند ها مناسبه یا گرونتره؟
    6- امکانش هست یک برآورد قیمت به من بدید؟ اگر پایه ها هم جدا باید تهیه بشه لطفا قیمت اونارو هم بفرمایید.

ابعاد اتاق من 3 متر در 4.5 متر با ارتفاع 3 متر هست

پیشاپیش ممنونم
    دوست گرامی شما هنوز نیاز به مطالعات بیشتر در زمینه اصول عکاسی دارید. کسی نمیتواند به شما بگوید به چند "سافت باکس و رفلکتور و چتر چه اندازه ای و چه تعدادی نیاز دارید"
    این شما هستید که با دانش عکاسی، علاقه ، سبک عکاسی و نیازی که دارید، میتوانید نوع و تعداد لوازم مورد نیازتان را مشخص کنید. همچنین به نظر من بودجه 500-700 برای خرید لوازم ابتدائی (فون، فلاشها، سه پایه، رفلکتور، چتر، سافت باکس، تریگر) محدود میباشد، زیرا تجهیزاتی که شما در این مرحله میخرید، باید به گونه ای باشد که در زمان توسعه و یا پیشرفت کارتان شما را از خرید مجدد آنها بی نیاز نمایند.

موفق باشید
    سهی
    yaghoobi، archiver، mreza1001 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

داخل سافت باکس چیزی نصب نمی شود! تهش سوراخ است. این سافت باکس ها هستند که روی فلاش ها نصب می شوند.(لامپی که می فرمایید لامپ مدلینگ است که اکثر فلاش ها دارند)

برای شروع دو راه دارید : یک ست 3 شاخه با هزینه ای حدود 500 هزار تومان بخرید. یا یک شاخه فلاش با یک چتر و یک سافت باکس بخرید و تمرین کنید بعد با توجه به نیازتان فلاش های بعدی را بخرید.
    yaghoobi، archiver، navidsohi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

ممنون از شما
    خوب مسئله اینه که من دارم یاد می گیرم ولی نیاز به تمرین دارم. اگر بودجه رو تا 1 میلیون افزایش بدم میشه تجهیزات با کیفیت (ترجیحا غیر چینی) و کارایی بیشتر گرفت؟ ترجیحا میخوام تجهیزاتی بگیرم که بعدا بخوام بهشون اضافه کنم و نه اینکه کلا عوضشون کنم. ضمنا من قصد کار تجاری ندارم و احتمال اینکه بخوام استودیوی حرفه ای بزنم خیلی کمه.
    ممنون میشم با این قیمت هم یک پیشنهاد بدید
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال ssobhdel آواتار ها
    تشکر کرده
    5521

سلام دوستان
    تاکنون از فلاش هات شوی خودم به همراه چتر به صورت off camera استفاده می کردم اما بنا به دلایلی تصمیم به استفاده از سافت باکس گرفتم. می خواستم ببینم آیا از دوستان کسی سافت باکسی که هم در خانه و هم در محیط بیرون بر روی فلاش نصب شود در ایران دیده اندازه سافت باکس هم حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ اینچ باشه (۶۰*۶۰) اگر بلی لطفا قیمت آنرا نیز بفرمایید.
    خودم هم در Dubai یک مورد را پیدا کردم که امکان خریدش را دارم فقط دوستان لطفا در مورد قیمتش و راحتی حمل و نقلش اگر مطلبی را می دانند راهنمایی کنند.
    http://www.souq.com/SOFTBOX-for-Spee...tc/7163853-EN/
    سپاسگزارم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

جناب صبحدل
    بنده هم مدتی بود که به فکر سافت باکس برای هات شو بودم. آن چیزی که من در بازار پیدا کردم و موجود بود همان سافت باکس های 8 وجهی فتوفلکس هست که جناب صفرزاده هم دارند. به قیمتی نسبتا بالا 170 هزار تومان. یک فروشگاه در ناصر خسرو ورودی پاساژ جوانمرد گفته بود اردیبهشت جنس هاشون می رسه که سافت باکس هات شو هم توش هست. این دو مدل فلاش بیرون سافت باکس قرار می گیره. سافت باکس های westcott هم یک فروشگاه تو پایتخت قرار بود که بیاره ولی نمی دونست چه مدل هایی تو بار هست. هی امروز فردا کرد و موند واسه بعد عید، دیگه سر نزدم که ببینم آورده یا نه. خوبی این وست کات ها اینه که مثل چتر باز بسته می شن و جا نمی گیرن. ولی فلاش توی سافت باکس میره و تریگر می خواد.
    Rouzbeh Ehsani، ssobhdel، king4 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط ssobhdel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاکنون از فلاش هات شوی خودم به همراه چتر به صورت off camera استفاده می کردم اما بنا به دلایلی تصمیم به استفاده از سافت باکس گرفتم. می خواستم ببینم آیا از دوستان کسی سافت باکسی که هم در خانه و هم در محیط بیرون بر روی فلاش نصب شود در ایران دیده اندازه سافت باکس هم حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ اینچ باشه (۶۰*۶۰) اگر بلی لطفا قیمت آنرا نیز بفرمایید.
    خودم هم در Dubai یک مورد را پیدا کردم که امکان خریدش را دارم فقط دوستان لطفا در مورد قیمتش و راحتی حمل و نقلش اگر مطلبی را می دانند راهنمایی کنند.
    سپاسگزارم

با سلام خدمت شما جناب صبحدل

شایدم این لینک رو دیده باشید ولی اگر ندیدید ببینید، یه سری قیمتم داره

موفق باشید......
    ssobhdel و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2548

نقل قول نوشته اصلی توسط ssobhdel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سپاسگزارم
    محمد حسین رحمانی(M.H.Rahmani) از این سافت باکسها داره و تا دو هفته دیگه یه پارت براش میرسه (دقیقا همون چیزیه که توی لینکتون هست) اندازه هاش هم 60در 60 و 40 در 40 داره که به راحتی مثل رفلکتور و آفتابگیرهای ماشین جمع میشه و یه قطعه داره که هم برای فلشهای هات شو استفاده میشه و هم برای فلشهای استودیویی
    خلاص یه سافت باکس پرتابل و جمع و جور و سبک برای بیرون (مخصوصا استروبیست) و مسافرت و . . .
    yaghoobi، ssobhdel، SinaVT و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

سلام
    جناب صبحدل شاید این چتر/سافت باکس بکار شما بیایید،(البته این لینک فقط برای مثال بود و برند CL کمی گرانتر از کیفیت اجناسش است)

http://www.chare.ir/index.php?dispat...oduct_id=26122
    ssobhdel، SinaVT و NetNegar تشکر می‌کنند.
    وحید بیگدلی

صفحه 15 از 69 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین