صفحه 12 از 70 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 692
Like Tree1225تشکر

موضوع: نورپردازي استوديويي

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: نورپردازي استوديويي

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    توصيه مي كنم در كارگاه ششم بهمن شركت بفرمائيد.
    يك كنجكاوي: با عرض معذرت و شرمنده از جسارت: چطور كاري به اين حرفه اي را بدون بررسي قبلي يا حداقل مطالعه اين موارد شروع كرده ايد قربان؟
    ممنونم از راهنماییت
    من شروع کردم دیگه نمی شد گشنه خوابید باید کاری میکردم دیگه
    حلا هم با کمک شما انشاء الله مشکلاتی که هست حل میشه

كاربر همراه EHSAN2 آواتار ها
    تشکر کرده
    722

سلام
    گفتم شاید این جزوه ها به درد اینجا بخوره :

If you see the action you missed it.

تشکر کرده
    722

تشکر کرده
    722

Jesmi تشکر می‌کند.

كاربر جديد icepear آواتار ها
    تشکر کرده
    9

چند تا لینک فوق العاده براتون بزارم که نتونید بی تفاوت بگذرید ! این یکی 1 ماه آموزش عکاسی مربوط به شرکت امریکایی photoflex هست که از بزرگترین شرکتهای تولید کننده لوازم نورپردازی عکاسی در امریکاست و از طریق این لینک با وارد کردن ایمیل و کوپن کد pp2000 میتونید ازش استفاده کنید > ایمیلتون رو وارد میکنید ، پسوردتون رو تعیین میکنید و کد pp2000 رو هم در جای خاص خودش وارد میکنید و از 1 ماه آموزش آنلاین مجانی لذت میبرید !( در واقع اشتراک ماهیانه عادی ماهی 10 $ هست) البته بعد از 1 ماه با همین کد و یه ایمیل متفاوت میتونید باز هم رجیستر کنید و ..... با ایمیل ها متفاوت تا هر وقتی که بخواین میتونید از این درسها استفاده کنید . البته این درسها مربوطبه نورپردازی در همه موضوعات عکاسی میشه .

https://www.webphotoschool.com/redeem_coupon/index.html

این هم یه لینک دیگست که حتما بهش سر بزنید کلی چیزها در مورد نور پردازی میتونید یاد بگیرید گر چه البته همتون حرفه ای هستید ولی همیشه یه چیزایی برای یاد گیری هست !

http://photoflexlightingschool.com

این هم سایت رسمی فتوفلکس هست http://photoflex.com
    ویرایش توسط icepear : Friday 23 March 2007 در ساعت 05:49
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط icepear نمایش پست ها
    چند تا لینک فوق العاده براتون بزارم که نتونید بی تفاوت بگذرید ! این یکی 1 ماه آموزش عکاسی مربوط به شرکت امریکایی photoflex هست که از بزرگترین شرکتهای تولید کننده لوازم نورپردازی عکاسی در امریکاست و از طریق این لینک با وارد کردن ایمیل و کد pp2000 میتونید ازش استفاده کنید > ایمیلتون رو وارد میکنید ، پسوردتون رو تعیین میکنید و کد pp2000 رو هم در جای خاص خودش وارد میکنید و از 1 ماه آموزش آنلاین مجانی لذت میبرید !( در واقع اشتراک ماهیانه عادی ماهی 10 $ هست) البته بعد از 1 ماه با همین کد و یه ایمیل متفاوت میتونید باز هم رجیستر کنید و ..... با ایمیل ها متفاوت تا هر وقتی که بخواین میتونید از این درسها استفاده کنید . البته این درسها مربوطبه نورپردازی در همه موضوعات عکاسی میشه .

http://photoflex.com
    سلام
    ممنون از لینکهائی که دادید منظور از وارد کردن کدی که فرمودید در جای خاص خودش کجاست.چون کوپن کد میخواهد و با وارد کردن این کد هم کاری از پیش برده نمیشود. لطفاًبیشتر راهنمائی کنید.
    فرزام

تشکر کرده
    9

دوست عزیز منظورم این بود که کد PP2000 رو بعنوان کوپن کد وارد کنید ؛ایمیلتون رو وارد کنید ؛ پسوردتون رو مشخص کنید و همین دیگه . نمیدونم چطور نتونستید !!! من الان چندین ماه هست که دارم از این کد استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم ! دوباره سعی کنید حتما میشه . همین الان هم من با یه ایمیل متفاوت دوباره رجیستر کردم و کار کرد ! نمیدونم شاید فقط برای یوزر های ساکن امریکا کار کنه ! در هر حال دوباره امتحان کنید ولی از اکانتی که همین الان ساختم حتما میتونید استفاده کنید

https://www.webphotoschool.com/

gladiator4m@yahoo.com ID
    pw 12345

Welcome
    Your membership expires:
    April 19, 2007

enjoy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط icepear نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورم این بود که کد PP2000 رو بعنوان کوپن کد وارد کنید ؛ایمیلتون رو وارد کنید ؛ پسوردتون رو مشخص کنید و همین دیگه . نمیدونم چطور نتونستید !!! من الان چندین ماه هست که دارم از این کد استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم ! دوباره سعی کنید حتما میشه . همین الان هم من با یه ایمیل متفاوت دوباره رجیستر کردم و کار کرد ! نمیدونم شاید فقط برای یوزر های ساکن امریکا کار کنه ! در هر حال دوباره امتحان کنید ولی از اکانتی که همین الان ساختم حتما میتونید استفاده کنید

https://www.webphotoschool.com/

gladiator4m@yahoo.com ID
    pw 12345

Welcome
    Your membership expires:
    April 19, 2007

enjoy
    سلام
    ممنون از راهنمائی شما،هرچند:
    1-از ایمیل و پسورد شما نمیشود استفده کرد چون ظاهراًاز طریقIPمتفاوت بودن یوزرها راتشخیص وپیغام میدهد هر پسورد ویژه یک یوزر است.
    2- ایمیل و پسورد دیگری راهم نمی پذیردایمل من اینه ببینید موفق میشود. ممنون میشوم:
    Akasbashii@Yahoo.com

فکرکنم با توجه به اینکه شما در آمریکا هستید و اینترنت با سرعت مناسب دارید اگر درسها را دانلود کنید و در جائی لینک بدهید قابل استفاده باشد، البته با اجازه FBI!!!
    فرزام

تشکر کرده
    9

دوست عزیز متاسفانه انگار ip رو تشخیص میده نامرد ! من سعی کردم با ایمیل شما رجیستر کنم اما میگفت ایمیل و پسورد با هم مچ نیستند ! خیلی عجیبه ! از کجا فهیمید که این ایمیل مال شخصی در ایران هست ؟حالا مثلا اگر یه امریکایی بره کشور دیگه ای دیکه نمیتونه از اکانتش استفاده کنه ؟!یا اگه از ایران بره us دیگه ایمیلش کار نمیکنه ! مسخرست که !با یه ایمیل دیگه امتحان کردم رجیستر شد ! من سر در نیاوردم ! چطوره یه تاپیک برای این موضوع بزنیم ؟هه... ولی چشم سعی میکنم درسها رو dl کنم گرچه خیلی زیادن :(
    شما هم با یه ایمیل دیگه امتحان کن . فکر میکنم اگه از یه برنامه Hide IP استفاده کنید مشکل حل شه . اگه امتحال کردید نتیجشو بگید .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Thumbs up پاسخ: نورپردازي استوديويي

با سلام و تبریک سال نو
    دوست عزیز من از ایران با دادن ایمیل و کد داده شده توانستم در این سابت عضو شوم(البته یکماه) و مشکلی برای عضویت و استفاده از درسهای آن ندارم لطفا دوباره سعی کنید.
    موفق باشید.

صفحه 12 از 70 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین