صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9
نمایش موضوعات : شماره 241 تا 264 ، از مجموع ‍264 موضوع

انجمن: پردازش و ویرایش عکس : تاریک‌خانه دیجیتال

همه چیز در مورد نرم‌افزارهای پردازش و ویرایش عکس، پردازش فایلهای خام، فتوشاپ، لایت‌روم و سایر نرم‌افزارها و پلاگین‌های ویرایشی

  1. ترتیب انجام ویرایش و روتوش دیجیتال

    Started by kourosh‏, Thursday 20 October 2005 21:55
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,986
    Wednesday 26 October 2005, 22:35 برو به آخرین پست
  2. راه های برطرف کردن اوراکسپوز و افزایش داینامیک رنج

    Started by Arash‏, Friday 22 October 2004 14:09
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 37
    • نمایش ها: 9,837
    Tuesday 18 October 2005, 22:28 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 4,413
    Sunday 2 October 2005, 14:26 برو به آخرین پست
  3. ACDSee 8.0

    Started by akkass‏, Friday 9 September 2005 12:23
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,598
    Wednesday 14 September 2005, 23:30 برو به آخرین پست
  4. جدیدترین نرم افزار شرکت Auto FX

    Started by zangoooole‏, Saturday 10 September 2005 19:26
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,393
    Monday 12 September 2005, 01:25 برو به آخرین پست
  5. نرم افزار محاسبه عمق میدان DOFMaster

    Started by M.R.Shahbazi‏, Monday 11 July 2005 12:35
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,954
    Thursday 1 September 2005, 19:42 برو به آخرین پست
  6. Post فيلتر هاي گرم و سرد و .......

    Started by yusef.es‏, Wednesday 20 July 2005 18:34
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,542
    Friday 22 July 2005, 15:50 برو به آخرین پست
  7. پلاگين هاي فتوشاپ

    Started by nmroshan‏, Wednesday 8 December 2004 01:13
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 6,792
    Friday 1 July 2005, 20:58 برو به آخرین پست
  8. Question سپيا كردن عكس از طريق فتو شاپ

    Started by yusef.es‏, Friday 1 July 2005 17:26
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,448
    Friday 1 July 2005, 19:16 برو به آخرین پست
  9. Photo Equalizer

    Started by Hajiabadi‏, Friday 1 July 2005 00:38
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,307
    Friday 1 July 2005, 00:38 برو به آخرین پست
  10. بدنبال فيلتري براي تبديل عکس به نقاشي...

    Started by Pooriya_Online‏, Saturday 4 June 2005 22:23
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 6,168
    Tuesday 28 June 2005, 17:11 برو به آخرین پست
  11. Exclamation افزایش بیش از حد نویز هنگام ویرایش عکس

    Started by PHA‏, Thursday 2 June 2005 01:37
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 3,864
    Sunday 26 June 2005, 21:37 برو به آخرین پست
  12. Wink Digital Photo Recover

    Started by babak1182‏, Sunday 19 June 2005 22:52
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,240
    Monday 20 June 2005, 18:15 برو به آخرین پست
  13. سایتی عالی برای tutorials

    Started by babak1182‏, Wednesday 15 June 2005 17:08
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,648
    Thursday 16 June 2005, 01:59 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 5,419
    Wednesday 8 June 2005, 17:51 برو به آخرین پست
  14. Question -- مشکل کار با فایلهای Raw ---

    Started by PHA‏, Saturday 28 May 2005 02:37
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 3,523
    Thursday 2 June 2005, 22:09 برو به آخرین پست
  15. Adobe Photoshop 9 - CS2

    Started by akkass‏, Thursday 7 April 2005 09:44
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 10,087
    Monday 9 May 2005, 23:54 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 4,237
    Monday 2 May 2005, 11:49 برو به آخرین پست
  16. Red face نرم افزار تغيير رنگ چشم در عكس

    Started by homayoonka‏, Friday 29 April 2005 14:30
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,473
    Friday 29 April 2005, 16:03 برو به آخرین پست
  17. واتر مارك قابل روييت

    Started by rezakh‏, Saturday 5 February 2005 01:35
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,653
    Saturday 5 February 2005, 17:40 برو به آخرین پست
  18. crop

    Started by احسن‏, Thursday 20 January 2005 14:20
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,675
    Friday 21 January 2005, 01:23 برو به آخرین پست
  19. دو نرم افزار كاربردي

    Started by nmroshan‏, Thursday 23 December 2004 18:13
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,749
    Thursday 23 December 2004, 18:13 برو به آخرین پست
  20. تك فريم

    Started by behtash‏, Saturday 25 September 2004 12:37
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,070
    Saturday 25 September 2004, 12:48 برو به آخرین پست
  21. آرشيو وبلاگ دوربين ديجيتال و ...

    Started by pouyah‏, Monday 19 July 2004 11:57
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,138
    Monday 19 July 2004, 18:57 برو به آخرین پست

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •