صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9
نمایش موضوعات : شماره 241 تا 270 ، از مجموع ‍270 موضوع

انجمن: پردازش و ویرایش عکس : تاریک‌خانه دیجیتال

همه چیز در مورد نرم‌افزارهای پردازش و ویرایش عکس، پردازش فایلهای خام، فتوشاپ، لایت‌روم و سایر نرم‌افزارها و پلاگین‌های ویرایشی

  1. Thumbs up Kodak Plugins

    Started by s_keivani‏, Saturday 3 December 2005 07:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,847
    Saturday 3 December 2005, 07:22 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,668
    Tuesday 15 November 2005, 10:22 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,412
    Sunday 6 November 2005, 02:34 برو به آخرین پست
  2. چرا dpi 72?

    Started by asa_59a‏, Friday 4 November 2005 15:33
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 2,339
    Saturday 5 November 2005, 23:14 برو به آخرین پست
  3. ACD See و فايلهاي RAW و دو سوال ديگر

    Started by Peiman_pn‏, Wednesday 2 November 2005 09:50
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,323
    Friday 4 November 2005, 03:16 برو به آخرین پست
  4. Pt lens, a nice plugin for photoshop

    Started by lordpezhman‏, Friday 28 October 2005 18:14
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,821
    pix
    Tuesday 1 November 2005, 08:18 برو به آخرین پست
  5. ترتیب انجام ویرایش و روتوش دیجیتال

    Started by kourosh‏, Thursday 20 October 2005 21:25
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,241
    Wednesday 26 October 2005, 22:05 برو به آخرین پست
  6. راه های برطرف کردن اوراکسپوز و افزایش داینامیک رنج

    Started by Arash‏, Friday 22 October 2004 13:39
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 37
    • نمایش ها: 12,951
    Tuesday 18 October 2005, 21:58 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 4,843
    Sunday 2 October 2005, 13:56 برو به آخرین پست
  7. ACDSee 8.0

    Started by akkass‏, Friday 9 September 2005 11:53
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,986
    Wednesday 14 September 2005, 23:00 برو به آخرین پست
  8. جدیدترین نرم افزار شرکت Auto FX

    Started by zangoooole‏, Saturday 10 September 2005 18:56
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,608
    Monday 12 September 2005, 00:55 برو به آخرین پست
  9. نرم افزار محاسبه عمق میدان DOFMaster

    Started by M.R.Shahbazi‏, Monday 11 July 2005 12:05
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,747
    Thursday 1 September 2005, 19:12 برو به آخرین پست
  10. Post فيلتر هاي گرم و سرد و .......

    Started by yusef.es‏, Wednesday 20 July 2005 18:04
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,060
    Friday 22 July 2005, 15:20 برو به آخرین پست
  11. پلاگين هاي فتوشاپ

    Started by nmroshan‏, Wednesday 8 December 2004 00:43
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 7,220
    Friday 1 July 2005, 20:28 برو به آخرین پست
  12. Question سپيا كردن عكس از طريق فتو شاپ

    Started by yusef.es‏, Friday 1 July 2005 16:56
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,033
    Friday 1 July 2005, 18:46 برو به آخرین پست
  13. Photo Equalizer

    Started by Hajiabadi‏, Friday 1 July 2005 00:08
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,894
    Friday 1 July 2005, 00:08 برو به آخرین پست
  14. بدنبال فيلتري براي تبديل عکس به نقاشي...

    Started by Pooriya_Online‏, Saturday 4 June 2005 21:53
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 7,251
    Tuesday 28 June 2005, 16:41 برو به آخرین پست
  15. Exclamation افزایش بیش از حد نویز هنگام ویرایش عکس

    Started by PHA‏, Thursday 2 June 2005 01:07
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 4,511
    Sunday 26 June 2005, 21:07 برو به آخرین پست
  16. Wink Digital Photo Recover

    Started by babak1182‏, Sunday 19 June 2005 22:22
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,690
    Monday 20 June 2005, 17:45 برو به آخرین پست
  17. سایتی عالی برای tutorials

    Started by babak1182‏, Wednesday 15 June 2005 16:38
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,880
    Thursday 16 June 2005, 01:29 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 6,614
    Wednesday 8 June 2005, 17:21 برو به آخرین پست
  18. Question -- مشکل کار با فایلهای Raw ---

    Started by PHA‏, Saturday 28 May 2005 02:07
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 4,128
    Thursday 2 June 2005, 21:39 برو به آخرین پست
  19. Adobe Photoshop 9 - CS2

    Started by akkass‏, Thursday 7 April 2005 09:14
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 11,642
    Monday 9 May 2005, 23:24 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 5,018
    Monday 2 May 2005, 11:19 برو به آخرین پست
  20. Red face نرم افزار تغيير رنگ چشم در عكس

    Started by homayoonka‏, Friday 29 April 2005 14:00
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,832
    Friday 29 April 2005, 15:33 برو به آخرین پست
  21. واتر مارك قابل روييت

    Started by rezakh‏, Saturday 5 February 2005 01:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,928
    Saturday 5 February 2005, 17:10 برو به آخرین پست
  22. crop

    Started by احسن‏, Thursday 20 January 2005 13:50
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,948
    Friday 21 January 2005, 00:53 برو به آخرین پست
  23. دو نرم افزار كاربردي

    Started by nmroshan‏, Thursday 23 December 2004 17:43
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,973
    Thursday 23 December 2004, 17:43 برو به آخرین پست
  24. تك فريم

    Started by behtash‏, Saturday 25 September 2004 12:07
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,782
    Saturday 25 September 2004, 12:18 برو به آخرین پست
  25. آرشيو وبلاگ دوربين ديجيتال و ...

    Started by pouyah‏, Monday 19 July 2004 11:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,386
    Monday 19 July 2004, 18:27 برو به آخرین پست

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9

تنظیم های نمایش موضوع