صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 150 ، از مجموع ‍265 موضوع

انجمن: پردازش و ویرایش عکس : تاریک‌خانه دیجیتال

همه چیز در مورد نرم‌افزارهای پردازش و ویرایش عکس، پردازش فایلهای خام، فتوشاپ، لایت‌روم و سایر نرم‌افزارها و پلاگین‌های ویرایشی

    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,001
    Tuesday 18 November 2008, 00:45 برو به آخرین پست
  1. سایتی جالب در مورد تمرین عكاسی

    Started by sting‏, Friday 14 November 2008 03:38
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,732
    Friday 14 November 2008, 18:28 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,309
    Saturday 8 November 2008, 20:31 برو به آخرین پست
  2. كاهش سايه تند

    Started by m_shr‏, Tuesday 2 September 2008 19:49
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,583
    Wednesday 1 October 2008, 10:03 برو به آخرین پست
  3. Arrow فتوشاپ به عنوان آزاد كننده RAM

    Started by azarigh‏, Thursday 4 September 2008 18:30
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,178
    Thursday 4 September 2008, 20:06 برو به آخرین پست
  4. لطفا اساتید به من کمک کنن!!

    Started by hamedch67‏, Sunday 17 August 2008 04:32
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,066
    Sunday 17 August 2008, 14:21 برو به آخرین پست
  5. فتوشاپ و سایر نرم‌افزارهای حرفه‌ای تحت لینوکس

    Started by infinity‏, Sunday 13 January 2008 11:38
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 5,940
    Saturday 9 August 2008, 10:50 برو به آخرین پست
  6. قاب كردن عكس در فوتوشاپ

    Started by faridahmadi‏, Monday 4 August 2008 23:07
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 4,979
    Thursday 7 August 2008, 18:26 برو به آخرین پست
  7. Smile فايل‌هاي اشتراکي Lightroom

    Started by امیر یاری‏, Saturday 21 June 2008 13:32
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 4,512
    Thursday 7 August 2008, 15:44 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 2,691
    Tuesday 5 August 2008, 15:51 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,394
    Tuesday 5 August 2008, 00:42 برو به آخرین پست
  8. تبدیل تصاویر لنز‌های فیش آی به واید

    Started by amirsooki‏, Monday 7 July 2008 22:24
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 3,834
    Wednesday 9 July 2008, 17:45 برو به آخرین پست
  9. حجم یک دقیقه کپچر کردن avi چقدر میشود

    Started by world‏, Tuesday 27 May 2008 11:44
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,936
    Friday 4 July 2008, 22:08 برو به آخرین پست
  10. Arrow Digital Film Lab 2.5

    Started by امیر یاری‏, Sunday 8 June 2008 17:22
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,618
    Wednesday 11 June 2008, 00:34 برو به آخرین پست
  11. Question Dcraw

    Started by kooshanjazayeri‏, Wednesday 4 June 2008 17:51
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 997
    Wednesday 4 June 2008, 17:51 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,563
    Monday 2 June 2008, 19:47 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,210
    Saturday 31 May 2008, 12:57 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,498
    Monday 5 May 2008, 10:46 برو به آخرین پست
  12. Online Image Editing

    Started by Jesmi‏, Sunday 2 March 2008 17:47
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,208
    Monday 28 April 2008, 00:54 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,184
    Saturday 12 April 2008, 21:18 برو به آخرین پست
  13. Question شفافیت عكس

    Started by h1h2h3‏, Thursday 27 March 2008 14:54
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,527
    Monday 7 April 2008, 17:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,315
    Thursday 27 March 2008, 18:54 برو به آخرین پست
  14. Photo Optimizer

    Started by Ali Shaterian‏, Wednesday 13 June 2007 14:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,276
    Thursday 27 March 2008, 18:41 برو به آخرین پست
  15. نرم افزار Photo Graphic Edges PGE 6.0

    Started by srv000‏, Monday 3 March 2008 23:22
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,561
    Thursday 27 March 2008, 14:28 برو به آخرین پست
  16. نظرتون راجع به Panorama Maker چیه؟

    Started by siyasiya‏, Friday 21 March 2008 15:23
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,240
    Thursday 27 March 2008, 14:15 برو به آخرین پست
  17. ساخت تقویم با عكس

    Started by Gmd‏, Thursday 21 February 2008 11:55
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,335
    Saturday 22 March 2008, 01:14 برو به آخرین پست
  18. Nikon Camera Control Pro 2.0

    Started by infinity‏, Wednesday 12 December 2007 11:51
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,600
    Friday 21 March 2008, 19:40 برو به آخرین پست
  19. YCbCr چیست؟

    Started by ali_exme‏, Saturday 15 March 2008 04:02
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 7,247
    Monday 17 March 2008, 20:04 برو به آخرین پست
  20. ایجاد افکت پازل روی عکس

    Started by srv000‏, Sunday 9 March 2008 03:03
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,846
    Monday 10 March 2008, 15:17 برو به آخرین پست
  21. مقایسه Photo Stitch و Photoshop CS در تهیه Panorama

    Started by ali_exme‏, Wednesday 27 February 2008 05:06
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,670
    Thursday 6 March 2008, 03:25 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •