صفحه 9 از 25 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 243
Like Tree162تشکر

موضوع: مشکلات سازگاری و نصب مبدل RAW

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

دوست عزیز متاسفانه شما نمیتونید فایل خام دوربین‌تون رو توی این نسخه از فوتوشاپ پردازش کنید...
    سیاست کاری ادوبی در مورد ACR اینه که وقتی ورژن جدیدی از فوتوشاپ ارائه شد، دیگه ACR رو برای ورژن های قدیمی بروز نمیکنه... و با توجه به اینکه دوربین شما در زمان CS5 معرفی شده، حداقل باید همین نسخه رو داشته باشید...
    پ.ن: اگر به هر دلیلی لازمه که فایل رو در CS4 باز کنید، میتونید اون رو در یه ورژن جدید تر ACR به فرمت خام استاندارد ادوبی (DMG) تبدیل کنید و بعد سراغ CS4 برید.
    yaghoobi و behzad_milad تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    89

سلام دوستان دوربین من canon 600D و ویندوز7 هست و فایل های خروجی RAW رو توی فتوشاپ نمی تونم باز کنم . سری پییش این مشکل از طریق Update---Help حل شد ولی الان که ویندوز عوض کردم پیغام Your app are all up- to - date میده ؟ مشکل از چیه؟
    از سایت ادوب پلاگین Camera_Raw_6_4_1_updater.dmg روهم دانلود کردم اما بلد نیستم نصب کنم patch installer رو پیدا نمیکنم. من تازه کارم میشه یه راهنمایی بکنید به بنده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    89

دوستانی که مدل دوربین هاشون یکی از مدل دوربین های زیر هست میتونن با دانلود اپدیت ACR که لینکشو تو پایین قرار دادم فایل های راو رو بدون مشکل باز کنن
    این نرم‌افزار به صورت یک فایل قابل نصب هست و به طور خودکار نسخه 32 بیتی و 64 بیتی فتوشاپ رو تشخیص می‌ده

لینک دانلود پلاگین فایل‌های خام ادوبی نسخه 6.4

لیست دوربین های پشتیبانی شده در این نسخه:

Canon EOS 600D (Rebel T3i / Kiss X5 Digital)

Canon EOS 1100D (Rebel T3 / Kiss X50 Digital)

Fuji FinePix S200 EXR

Fuji FinePix F550 EXR

Fuji FinePix HS20 EXR

Fuji FinePix X100

Hasselblad H4D-40

Kodak Z990

Nikon D5100

Olympus E-PL1s

Olympus E-PL2

Olympus XZ-1

Samsung NX11
    yaghoobi، M.Moghadam و auditore تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

دوستان سلام
    من میخوام که این مبدل رو نصب کنم ولی به مشکل برخوردم
    نسخه مبدلم اخرین مدل هستش ولی مشکل اینجاست که فتوشاپم نسخه ۳ هستش
    تمام کار هایی که دوستان راهنمایی کرده بودند رو انجام دادم ولی باز این ارور رو میده Update is not applicable
    اون فولدر رو پاک کردم نشد
    پست شماره ۲۳۵۱۰۰رو هم کارهایی که گفته بودند رو نتونستم انجام بدم چون برای من نسخه مک هستش و با اون توضیحاتی که اونجا داشت مغایرت داشت
    احتمالا ایراد هنگام نصب فتوشاپ بوده باشه چون من فقط خوده فوتوشاپ و لایت روم رو نصب کردم و نرم افزار های دیگه رو نصب نکردم (از قبیل اپدیتر)
    مشکل اصلی من اینه که که من دیگه فایل ست آپ فتوشاپ رو ندارم و نمیتونم دوباره نصب کنم
    به نظر شما من چه کاری باید انجام بدم تا بتونم فایل های خام رو باز کنم
    اگر نیاز هست که یه فتوشاپ جدید بگیرم چه ورژنی بگیرم با توجه به اینکه برای مک میخوام و سیستمم مک بوک پروی دوال کور هستش و بعید میدونم که نسخه ۶ یا ۵ به راحتی روش اجرا بشه
    سیستم عامل هم لاین هستش
    آیا با گرفتن فتوشاپ جدید باز هم باید آپدیت انجام شه ؟
    و اینکه برای لایت روم جدید هم این آپدیت لازم هست یا نه ؟
    دوربینمم هم ۵۰۰ دی هستش
    خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

تشکر کرده
    1291

اگه مدل دقیق لپ تاپ رو اعلام می کردید،‌ مطمئن تر نظر میدادم،‌ ولی احتمالا تنها مشکلی که با نسخه های جدید فوتوشاپ ممکنه وجود داشته باشه کمبود رم‌ه... (من مدل اواخر ۲۰۰۹ رو دارم و هیچ مشکلی هم نیست.)
    اما در مورد ACR، آپدیت های اون فقط برای آخرین ورژن فوتوشاپ ارائه میشن و شما حتما باید از فوتوشاپی استفاده کنید که یا جدید تر از تاریخ معرفی دوربینتون باشه (که در این صورت نیاز به آپدیت ACR برای شناختن دوربین ندارید) و یا باید ورژنی رو داشته باشید که زمان معرفی دوربین، جدید ترین فوتوشاپ بوده، که در اینصورت باید آخرین آپدیت ACR رو هم که برای اون فوتوشاپ ارائه شده ( یا لااقل اولین آپدیتی که بعد از دوربین شما اومده) رو براش نصب کنید.
    Arash068 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    اگه مدل دقیق لپ تاپ رو اعلام می کردید،‌ مطمئن تر نظر میدادم،‌ ولی احتمالا تنها مشکلی که با نسخه های جدید فوتوشاپ ممکنه وجود داشته باشه کمبود رم‌ه... (من مدل اواخر ۲۰۰۹ رو دارم و هیچ مشکلی هم نیست.)
    اما در مورد ACR، آپدیت های اون فقط برای آخرین ورژن فوتوشاپ ارائه میشن و شما حتما باید از فوتوشاپی استفاده کنید که یا جدید تر از تاریخ معرفی دوربینتون باشه (که در این صورت نیاز به آپدیت ACR برای شناختن دوربین ندارید) و یا باید ورژنی رو داشته باشید که زمان معرفی دوربین، جدید ترین فوتوشاپ بوده، که در اینصورت باید آخرین آپدیت ACR رو هم که برای اون فوتوشاپ ارائه شده ( یا لااقل اولین آپدیتی که بعد از دوربین شما اومده) رو براش نصب کنید.
    سلام ممنون از پاسختون
    مک بوک من مدل اواسط ۲۰۰۹ هستش ولی رم رو به ۴ گیگ افزایش دادم
    دوربین من همون طور که گفتم ۵۰۰ دی هستش
    من فقط میخوام بدونم که الان من چی رو باید دانلود کنم تا بتونم فایل خام رو باز کنم فقط میخوام مطمئن باشم از اینکه چیزی که دانلود میکنم درست باشه (مُردم اینقدر دانلود کردم و کار نکرد یا اشتباه بود)
    و بتونه این کار رو انجام بده
    با توجه به توضیحات شما پس من باید آخرین نسخه فتوشاپ رو دانلود کنم تا این کار بدون مشکل انجام بشه؟
    ممنون

تشکر کرده
    1291

اگر اشتباه نکرده باشم، شما حداقل ACR 5.4 رو لازم دارید که روی فوتوشاپ CS4 نصب میشه... و حالا که قراره نسخه جدید فوتوشاپ رو تهیه کنید، به نظرم اگه CS6 باشه بهتره؛ چون اینطوری امکانات جدید فوتوشاپ رو هم در اختیار خواهید داشت.
    پ.ن: اگه احساس کردید که سیستم‌تون برای کار با CS6 ضعیف‌ه، یه نگاهی به پست من در اول این صفحه (شماره ۸۱) بندازید.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر همراه peiman_h آواتار ها
    تشکر کرده
    3198

با سلام

کسی از دوستان plugin و codec برای مشاهده فایلهای CR2 در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی سراغ نداره ؟

قبلا روی 32 بیت نصب کرده بودم ولی برای 64 چیزی پیدا نکردم .

ممنون
    وقتی آنچه را دارید می بخشید ، آنچه را نیاز دارید به دست خواهید آورد
    پیمان هاشم زاده

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607
    peiman_h تشکر می‌کند.

كاربر همراه peiman_h آواتار ها
    تشکر کرده
    3198

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    ممنون
    این فایل رو دانلود کرده بودم ولی موقع نصب نمیتونه توی رجیستری اطلاعاتش رو کپی کنه و Error میده
    Untitled.jpg
    وقتی آنچه را دارید می بخشید ، آنچه را نیاز دارید به دست خواهید آورد
    پیمان هاشم زاده

صفحه 9 از 25 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین