صفحه 54 از 116 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1157
Like Tree1398تشکر

موضوع: Adobe Lightroom

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض ادغام عكس در لايت روم

سلام من در انجمن جستجو كردم ولي مطلبي در اين مورد پيدا نكردم . در بخش مقلات سابت براي ادغام تصاوير و ساخت HDR در محيط لايت لارم پلاگين را مطرح نموده بودند من دانلود و نصب كردم و محدوديت هاي كه دارد دست و پا گير است دوستان آيا سريال برنامه و يا ك ر ك برنامه را دارند ؟

مقاله مربوطه در نشاني :

http://www.akkasee.com/articles/12526/

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: ادغام عكس در لايت روم

آن مطلب قدیمی است. الان اگر نسخه جدید فتومتیکس را نصب کنید، خودبخود یک پلاگین هم برای لایت روم نصب خواهد شد. با استفاده از این پلاگین، کافیست عکسهای مورد نظر را انتخاب کنید و سپس گزینه ها را مطابق میل‌تان علامت بزنید. نسخه اماده شده عکس مجددا به لایت روم برمیگردد و به صورت Stack در کنار فایلهای اصلی قرار می‌گیرد. در مراحل بعدی می‌توانید ویرایشهای تکمیلی را در لایت روم و ادامه آن در فتوشاپ را انجام دهید.

Mashhadi Vahid، Saeed.gh.sh و ghanbar تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

پیش فرض پاسخ: Adobe Lightroom

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    راه حل جلوگیری از این مساله، استفاده از پروفایلهای هر دوربین است. ( مقاله در بخش مقالات و بحث‌ها در قسمت RAW فروم)

حتی می‌توان این مرحله را به صورت خودکار نیز انجام داد ( در پستهای چند صفحه قبل در این مورد صحبت شده است)
    جناب روشن پرفايل دوربين رو دانلود کردم و در قسمت peresent وارد کردم .فقط ميخواستم ببينم در صورت استفاده از اين پرفايل ها ،قسمت camera calibrationa ديگه اکتيو نيست ؟چون در اين قسمت من موارد زير رو دارم :
    کدوم از تنظيمات زير بايد اعمال بشه ؟
    [IMG]http://i29.*******.com/2h7hs9z.jpg[/IMG]

درضمن ديدن لينک زير خالی از لطف نيست.

http://www.eos-images.com/colour-man...cr-calibration
    ویرایش توسط Aryan : Wednesday 22 July 2009 در ساعت 22:31
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    11580

این پروفایلهای قسمت Calibration شما قدیمی است. نسخه جدید لایت‌روم را باید نصب کنید تا پروفایلهای درست، نمایش داده شود. بعد از آن کافیست برای هر عکس، یکی از پروفایلهای دوربین‌تان ( و نه ادوبی) را انتخاب کنید تا آن تغییر رنگی که گفتید، ایجاد نشود.
    Aryan تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

جناب روشن نصب کردم ولی همچنان نميتونم 5د رو پيدا کنم .کدوم از اين ها ميتونه باشه ؟

[IMG]http://i28.*******.com/rszghv.jpg[/IMG]
    ویرایش توسط Aryan : Wednesday 22 July 2009 در ساعت 22:57
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    11580

چیزی به عنوان 5d وجود ندارد. همان مواردی که با Camera شروع می شود، پروفایلهای دوربین 5D شماست.
    Aryan و Saeed.gh.sh تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    جناب روشن نصب کردم ولی همچنان نميتونم 5د رو پيدا کنم .کدوم از اين ها ميتونه باشه ؟

[IMG]http://i28.*******.com/rszghv.jpg[/IMG]
    با سلام
    کد:
    http://www.lightroomkillertips.com/2008/presets-camera-profile-presets/
    Aryan تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام

من تعداد 380 عكس دارم كه آنها در لپ تاپ خودم ذخيره كرده ام و در لايت روم تمام تنظيمات مربوط به متا ديتا و ديگر داده ها و برخي را هم اصلاح كرده و تمامي عكس هاي موجود را كه در داخل يك فولدر دسته بندي شده اند و هم چنين تمامي 380 عكس هم مشخصات جي پي اس در آن ثبت شده است را مي خواهم به كامپوتر ديگري در منزل كه آن هم لايت روم را دارم انتقال دهم .

سئوال اينجاست آيا اگر من از منو Export as catalog <-------- File را انتخاب كنم تمامي 380 عكس من با تمامي مشخصات و اطلاعات كامل انتقال به محل جديد پيدا خواهند كرد يا خير ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

پیش فرض پاسخ: From Darkroom to Lightroom

جناب آقای روشن امکان پاک کردن فایل های کاتالوگ لایت روم هست ؟ قبلا چند بار محل فایل های RAW را تغییر داده ام و بنظر میاد که فولدر کاتالوگم خیلی سنگین شده..قبلا فولدر کنونی فایل های راو را با لایت روم سینک کرده ام ولی بنظر میاد که کماکان فولدر کاتالوگ لایت روم سنگین هست.
    وحید بیگدلی

تشکر کرده
    11580

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها
    سلام

من تعداد 380 عكس دارم كه آنها در لپ تاپ خودم ذخيره كرده ام و در لايت روم تمام تنظيمات مربوط به متا ديتا و ديگر داده ها و برخي را هم اصلاح كرده و تمامي عكس هاي موجود را كه در داخل يك فولدر دسته بندي شده اند و هم چنين تمامي 380 عكس هم مشخصات جي پي اس در آن ثبت شده است را مي خواهم به كامپوتر ديگري در منزل كه آن هم لايت روم را دارم انتقال دهم .

سئوال اينجاست آيا اگر من از منو Export as catalog <-------- File را انتخاب كنم تمامي 380 عكس من با تمامي مشخصات و اطلاعات كامل انتقال به محل جديد پيدا خواهند كرد يا خير ؟
    بله؛
    موقع Export پنجره‌ای ظاهر خواهد شد که در آن می‌توانید گزینه Export Negative Files را انتخاب کنید تا علاوه بر تمام مشخصات موجود در کاتالوگ، اصل عکس‌ها نیز همراه کاتالوگ کپی شوند. خروجی چنین فرآیندی، شامل یک کاتالوگ و یک فولدر حاوی فایلهای عکس است. حتی می‌توانید Preview های ساخته شده در سیستم اول را نیز در این فرآیند بگنجانید که البته به نظرم کاری زائد و وقت گیر است و در سیستم مقصد در صورت نیاز ساخته خواهد شد.

موقع import در سیستم مقصد، از شما سوال خواهد شد که در حین import اطلاعات کاتالوگ، فایلهای عکس را در کجا کپی کند.
    ghanbar تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن

صفحه 54 از 116 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 ... آخرینآخرین