صفحه 117 از 127 نخستنخست ... 17 67 107 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام مجدد
    در حال حاظر تو تاپیک عکاسی معماری Architectural Photography اولین پست،پست من هستش که پایین کادر یه تیکه از مزار معلوم هستش..خیلی با ابزار های خود فتوشاپ سعی کردم از بین ببرمش اما پرسپکتیو اجازه اینو بهم نمیداد.
    ابزار خاصی وجود داره؟
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام مجدد
    در حال حاظر تو تاپیک عکاسی معماری Architectural Photography اولین پست،پست من هستش که پایین کادر یه تیکه از مزار معلوم هستش..خیلی با ابزار های خود فتوشاپ سعی کردم از بین ببرمش اما پرسپکتیو اجازه اینو بهم نمیداد.
    ابزار خاصی وجود داره؟
    ابزار smart fill رو امتحان کرده اید؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

با سلام
    من با نصب فایلهای zxp روی فتوشاپ cc2015 مشکل دارم. Adobe Extension Manager فتوشاپ رو شناسایی نمیکنه.
    کسی راه حلی داره؟
    ben163s تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    ابزار smart fill رو امتحان کرده اید؟
    سلام
    نه
    باید دانلود بشه؟
    یه گشت اجمالی انجام دادم اما پیدا نشد
    کجاست؟
    ben163s تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام
    نه
    باید دانلود بشه؟
    یه گشت اجمالی انجام دادم اما پیدا نشد
    کجاست؟
    احتمالا منظور Content-Aware Fill بوده که در پنل ابزار fill قرار داره (میانبرش تو مک shift+deleteه که فکر کنم تو ویندوز بشه shift+backspace). باید ناحیه مورد نظر رو انتخاب و بعد دستور رو اجرا کنید و در قسمت contents پنجره مربوطه، Content-Aware رو انتخاب کنید.
    البته برای چیزی به این بزرگی رو نمیشه با یه ابزار و در یه حرکت ناپدید کرد! ولی این Content-Aware برای شروع گزینه خوبی‌ه.
    تو این مورد خاص من با چند بار استفاده از این ابزار در قسمت های مختلف و قدری هم استفاده از Clone stamp tool در جاهای که فرم خاصی لازم بود (مثل پایه نردبان) به نتیحه قابل قوبلی رسیدم که اگه تمایل داشتید می‌تونم اینجا نتیجه رو بذارم.
    پ.ن: این ابزار در هر بار استفاده نتیجه متفاوتی می‌ده و بد نیست که در هر نوبت که جایی رو انتخاب می‌کنید، اگه نتیجه خیلی بد بود، چند بار دستور رو تکرار کنید، بلکه به نتیحه بهتری برسید. و بعد دوباره اون قسمت هایی که خوب نشدن رو انتخاب و این کار رو تکرار کنید.
    amir.komeily و rasoul2014 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    احتمالا منظور Content-Aware Fill بوده که در پنل ابزار fill قرار داره (میانبرش تو مک shift+deleteه که فکر کنم تو ویندوز بشه shift+backspace). باید ناحیه مورد نظر رو انتخاب و بعد دستور رو اجرا کنید و در قسمت contents پنجره مربوطه، Content-Aware رو انتخاب کنید.
    البته برای چیزی به این بزرگی رو نمیشه با یه ابزار و در یه حرکت ناپدید کرد! ولی این Content-Aware برای شروع گزینه خوبی‌ه.
    تو این مورد خاص من با چند بار استفاده از این ابزار در قسمت های مختلف و قدری هم استفاده از Clone stamp tool در جاهای که فرم خاصی لازم بود (مثل پایه نردبان) به نتیحه قابل قوبلی رسیدم که اگه تمایل داشتید می‌تونم اینجا نتیجه رو بذارم.
    پ.ن: این ابزار در هر بار استفاده نتیجه متفاوتی می‌ده و بد نیست که در هر نوبت که جایی رو انتخاب می‌کنید، اگه نتیجه خیلی بد بود، چند بار دستور رو تکرار کنید، بلکه به نتیحه بهتری برسید. و بعد دوباره اون قسمت هایی که خوب نشدن رو انتخاب و این کار رو تکرار کنید.
    DSC_0172r-E.jpg
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    rasoul2014 تشکر می‌کند.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    بله دقیقا منظورم content-aware fill بود. متاسفانه خیلی وقت پیش باهاش برخورد داشتم و دیگه درست به خاطرم نمی آمد.
    ولی گذشه از اینها خیلی خوب ازش استفاده کردید و واقعا جای تبریک دارد
    البته این ابزار هم حقیقتا ابزار فوق العاده و جادویی ای است!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

سلام چطور میشه نویزگیری کرد از عکس؟
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    سلام چطور میشه نویزگیری کرد از عکس؟
    پعلاوه بر مسیر زیر:
    File > Noise > Reduce Noise
    لاگین های قوی و متنوعی وجود داره. یکی از بهترین، ساده ترین و در عین حال قوی ترینش:
    Noiseware Professional
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد Urmulu آواتار ها
    تشکر کرده
    1

من فتوشاب سی سی نسخه 2015 را نصب کرده ام1رم سیستم 4 کیکابایته!منتها در فتوشا این مقدار رمو در حد 1.5 گیگ میشناسه وهنگام کار کردن با فایل های راف با خطای کمبود رم مواجه میشم وجازه بکار بردن ابزارها را برام نمیده!وناچار از برنامه فتوشاب خارج میشم!
    چندین بار هم فتوشاب از نو نصب کردم ولی مشکل درست نشد!همین نسخه از فتوشاب را تو ی لپ تاپ نصب کردم ولی اونجا مقدار واقعی رمو میشناسه نه کمتر!
    مشکل از چیست؟