صفحه 7 از 32 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

دوست عزیز یک توصیه دوستانه و برادرانه!

اگر دوربین نو بود و حتی گارانتی هم نداشت ولی قیمت اش پایین بود همان را بخرید.

چرا خودتان را درگیر این اراجیف فروشندگان ( که همه از یک جنس هستند و تقریبا پدر... ) میکنید.بهترین شان بد ترین است.

گارانتی و ... را بیخیال ارزان ترین را بخر برادر....
    rezafh، ghorban و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

پیش فرض پاسخ: با گارانتی پارس الرمس هرگز خرید نكنيد!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorban نمایش پست ها
    حق با شماست امیدوارم شرایط عوض بشه.:)
    حالا به نظرتون گارانتی نورنگار چطوره( برای دوربین کانن) در مقایسه با آفومار؟
    کسانی که از این دو خریدند اگر مواردی که در برگ گارانتی ذکر شده رو بصورت عکس یا متن در اینجا بذارند خیلی خوبه تا یه مقایسه ای حداقل در ظاهر بکنیم.
    مثلا دوربین canon sx10 رو آفومار میده 470 و نورنگار میده 430 تومان و این درحالیه که هر دوتا بیمه ی بدنه ی سامان هم دارند، حالا واسه من جای سواله که:
    با توجه به اینکه فکر نمی کنم مواردی رو که بیمه بدنه ی سامان در این دو شرکت تحت پوشش قرار میده تفاوتی وجود داشته باشه پس تفاوت قیمت تنها به گارانتی بر می گرده. بعضی ها می گن آفومار به دلیل سابقه ی بیشتر و معروفیت همیشه گرونتر میده و هیچ فرقی با گارانتی های دیگه مثلا نورنگار نداره اما بعضی ها میگن یکم پول بیشتر بده و از آفومار بخر تا خیالت راحت باشه!
    حالا من موندم چیکار کنم؟ از دوستان تقاضای کمک و راهنمایی دارم.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز ، ملاک رو قیمت درج شده در سایتها قرار ندهید
    این سایتها متاسفانه کمتر آپدیت میشوند (اگر میخواهید از قیمت باخبر شوید ، با تماس تلفنی بپرسید)
    مثلا دیجی کالا همین دوربین (SX10 IS) رو 419 تومن زده ! عنوان گارانتی هم 1 سال تعمیر رایگان
    بنظر من همین کافیه (1 سال گارانتی تعمیر) { حتی من خودم پول اون رو هم نمیدم و چیز اضافی میدونم}
    با گارانتي و خدمات طلايي ديجي کالا (يکماه تعويض + يکسال تعمير + بيمه بدنه و سرقت) هم دوربین رو به قیمت 428 هزار تومن میده
    در هر صورت انتخاب با شماست

کد:
    http://www.digikala.com/Reviews/DigitalCameras/Details.asp?PId=DC-Can-SX10%20IS
    تازه این فقط قیمت موجود در سایتهاست . قیمت بازار حتما فرق میکند .
    موفق باشید

ببخشید مثل اینکه با پست جناب قبادی همزمان شده (ندیدم)
    a6l3i تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

دوست عزیز ، ملاک رو قیمت درج شده در سایتها قرار ندهید.
    این سایتها متاسفانه کمتر آپدیت میشوند (اگر میخواهید از قیمت باخبر شوید ، با تماس تلفنی بپرسید)
    نه، اتفاقا این چند تا سایت قیمت هاشون به روز هست چون می تونی آن لاین هم سفارش بدی اما چون من می خوام از شهر رشت بگیرم اینجا آفومار و نورنگار فروشگاه دارند ولی از دیجی کالا یا باید آن لاین خرید یا اینکه بیام تهران(که حسش نیست!) برای همین این دو گارانتی مد نظرم هست.
    دوست عزیز یک توصیه دوستانه و برادرانه!

اگر دوربین نو بود و حتی گارانتی هم نداشت ولی قیمت اش پایین بود همان را بخرید.

چرا خودتان را درگیر این اراجیف فروشندگان ( که همه از یک جنس هستند و تقریبا پدر... ) میکنید.بهترین شان بد ترین است.

گارانتی و ... را بیخیال ارزان ترین را بخر برادر....
    دوستان اگه بنا بر سفارش شما از نورنگار(با توجه به قیمت ارزانتر) خریدم و خدایی نکرده یه مشکلی پیش اومد نگین:
    اون روز که ارزون تر خریدی باید فکر اینجاش هم می کردی!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    64

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorban نمایش پست ها
    نه، اتفاقا این چند تا سایت قیمت هاشون به روز هست چون می تونی آن لاین هم سفارش بدی اما چون من می خوام از شهر رشت بگیرم اینجا آفومار و نورنگار فروشگاه دارند ولی از دیجی کالا یا باید آن لاین خرید یا اینکه بیام تهران(که حسش نیست!) برای همین این دو گارانتی مد نظرم هست.

دوستان اگه بنا بر سفارش شما از نورنگار(با توجه به قیمت ارزانتر) خریدم و خدایی نکرده یه مشکلی پیش اومد نگین:
    اون روز که ارزون تر خریدی باید فکر اینجاش هم می کردی!!
    جناب ghorban
    اگر اینجا از کسی سوالی میکنید و درخواست کمک میکنید بدین معنی ست که به اعضا اعتماد دارید
    پس این حرف شما کم لطفی ست
    کسی اگر نصیحتی میکند نه غرضی دارد نه ذی نفع است .

با تشکر
    FarhadBahramii، Kaveh Ghobadi، rezafh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sankar نمایش پست ها
    جناب ghorban
    اگر اینجا از کسی سوالی میکنید و درخواست کمک میکنید بدین معنی ست که به اعضا اعتماد دارید
    پس این حرف شما کم لطفی ست
    کسی اگر نصیحتی میکند نه غرضی دارد نه ذی نفع است .

با تشکر
    کاملا حق با شماست،حرف من بیشتر جنبه ی مزاح داشت اون smile آخر هم این رو تایید می کنه.
    ما مخلصیم
    بدرود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كمك در مورد خرید دوربین کانن

سلام ...واقعا کیج شدم می خوام یه دوربین 50D کانن بخرم..رفتم شرکت آفومار میگه 14800000 ..ولی شرکتای دیگه تقریبا با 300 تومن ارزونتر این دوربینو می فروشن ..آفومارم میگه من اصلی میدم بقیه غیر اصل به یک شرکت دیگه میگم میگه آفومار دروغ میگه همه یه جورن...لطفا کمکم کنید به خدا نمیدونم چه کار کنم ؟؟؟
    Persianboy تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

پیش فرض پاسخ: كمك در مورد خرید دوربین کانن

سلام ...واقعا کیج شدم می خوام یه دوربین 50D کانن بخرم..رفتم شرکت آفومار میگه 14800000 ..ولی شرکتای دیگه تقریبا با 300 تومن ارزونتر این دوربینو می فروشن ..آفومارم میگه من اصلی میدم بقیه غیر اصل به یک شرکت دیگه میگم میگه آفومار دروغ میگه همه یه جورن...لطفا کمکم کنید به خدا نمیدونم چه کار کنم ؟؟؟
    من که دوربین تقلبی از کنون ندیدم بعضی از جا ها باطری اصلی را با فرعی و بعضی لوازم جانبی را عوض میکنن (این هم شنیدم ندیدم خودم ) بعد قیمت های افومار همیشه به خاطر گارانتیش و بیمه اش بالا تر بوده!!
    Kaveh Ghobadi، partow، Persianboy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر همراه partow آواتار ها
    تشکر کرده
    3722

نقل قول نوشته اصلی توسط alisalahesf نمایش پست ها
    هر گارانتی که ارزانتر بود بهتر است همان رو بخرید . البته اگر من بودم بدون گارانتی می خریدم معمولا اختلاف قیمت خرید بدون گارانتی رو توجیه میکند.
    میتوانید اضافه پول آن صرف خرید لوازم جانبی کنید.
    AslanAslan تشکر می‌کند.
    مهدی پرتو
    Canon 50D / 18-55 / 55-250

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

سلام
    دوست عزیز این صحبتهای فروشندگان که این اصلی است وآن دیگری اصل نیست فقط برای بازار گرمی است به این حرفها توجهی نکنید. معنی اصل وغیر اصل اینست که کنونی که آفومار میفروشد ساخت ژاپن است.کنونی که دیگر شرکتها میفروشند ساخت افغانستان! آقا فرهاد در یکی از تایپیکها حرف جالبی زدند "اگر از چهل دزد بغداد خرید کنید بهتر از اینست که از آفومار خرید کنید"
    ولی یک نکته یادتان باشد دوربین را از هر جا میخرید بدون گارانتی و بدون بیمه نخرید البته تاکید بیشتر روی بیمه است حتما دوربین را بیمه کنید این به نفع خودتان است.
    Persianboy، M. Beyrami و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

نقل قول نوشته اصلی توسط skala نمایش پست ها
    هر گارانتی که ارزانتر بود بهتر است همان رو بخرید . البته اگر من بودم بدون گارانتی می خریدم معمولا اختلاف قیمت خرید بدون گارانتی رو توجیه میکند.
    میتوانید اضافه پول آن صرف خرید لوازم جانبی کنید.
    به نظر من هم دوربین سالم آکبند واقعی پیدا کنید بهتر از دوربین با گارانتیه, من خودم هر وسیله ای خرید کنم بدون گارانتی میگیرم اما موقع خرید دقت میکنم.
    AslanAslan، Persianboy و a6l3i تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 32 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین