صفحه 95 از 221 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 145 195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

سلام.
    من هم فرم شکایت را پر کردم.
    ممنون از همه دلسوزها
    mreza1001، rima، hmirzaei و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط morsasongl نمایش پست ها
    سلام.
    من هم فرم شکایت را پر کردم.
    ممنون از همه دلسوزها
    من هم پرکردم، امیدوارم اثر داشته باشه، تاهمه دوستانی که منتظره خریده دوربین مورد علاقشون بودن بهش برسن

موفق باشید.........
    mreza1001، rima، hmirzaei و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

دوبی با گارانتی اصلی و درهم 304 تومان :
    d7000 18-105 2100t
    d3100 18-55 780t
    d90 18-105 1300t
    M.Mobin، farhad_k و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    d7000 18-105 2100t
    d3100 18-55 780t
    d90 18-105 1300t
    ایا دبی هم مثل کشورهای اروپایی میشه مبلغی رو
    که به عنوان مالیات هست رو در فرودگاه گرفت ؟
    چون اینجوری یه درصدی برمیگرده فکر کنم تا 18 درصد
    NetNegar تشکر می‌کند.
    علی اسلامیان

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

d7000 18-105 2100t
    d3100 18-55 780t
    d90 18-105 1300t

درود

از بابت اطلاع رسانی ممنون ، اما گذاشتن قیمت هایی که از قیمت های دروغین داخل ایران نیز گرانتر است ( که البته همیشه هم گرانتر بوده و باید هم باشد ) چه فایده ای دارد؟!
    اگر جایی هایی را که قیمت های ارزانتری دارند معرفی کنید برای دوستانی که قصد خرید دارند مفید خواهد بود اما آنکه در کجاهای دیگر در دنیا ( که جنس را با گارانتی اصلی میخرند بر عکس ما در ایران ، که در آمد های آنچنانی دارند بر عکس ما ، و پرداخت چنین مبالغی برای خرید برایشان براحتی خریدن ملزومات روز مره است بر عکس ما ....) نمیتواند برای ما مصرفی داشته باشد حتی برعکس مضر هم هست چرا که ( دور از جان شما ) عده ای فرصت طلب سود جو سعی دارند تا اوضاع فعلی بازار تجهیزات داخلی را طبیعی هم جلوه دهند، و نتیجه بگیرند که قیمت های کاذب فعلی درون ایران مناسب هم هستند! در اروپا هم همیشه تجهیزات عکاسی گرانتر از این هم بوده و هست ( و فکر هم نمیکنم لازم باشد که تکرار کنیم که چرا )
    وارد کنندگان ما از آنجا که خرید نمیکنند وقتی میتوانند به عنوان نمونه بدنه خالی D7000 را که قیمت آن 1200 دلار با خدمات اصلی خود نیکون است بدون گارانتی و در تعداد زیاد زیر 1000 دلار بخرند.

پس در شرایطی که شاهد هستیم قیمت تجهیزات را وارد کننده ها به صورت کاذب بالا کشیده اند در حالی که کمترین تفاوتی در قیمت دلاری آن حادث نشده ، اگر قرار است قیمت یا آدرسی را از خارج از ایران بگذارید که کمک کننده باشد ، باید قیمت جاهایی باشد که ارزان تر هست که برای دوستانی که قصد خرید از خارج از کشور را دارند

موفق باشید

انوش
    radioheadz، Rouzbeh Ehsani، ahmad-d و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hmirzaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1044

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsisili نمایش پست ها
    البته یه چیز جالب اینکه امشب به جز 60دی در کنون بقیه دوربین های حرفه ای در سایت نورنگار قیمت ندارن !!!!!!(البته شاید من واقعا پیر شدم)
    دوستان عزیز توجه داشته باشید که دست اندر کاران این گونه فروشگاه ها و سایت ها هم مثل من و شما عضو سایت عکاسی هستن لذا با بالا گرفتن قضیه شکایت اولین کاری که کردند حذف قیمتها از روی سایتشونه
    انرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است
    اگه حسابشون پاک بود الان قیمتها رو روسایت میدید
    Rouzbeh Ehsani، rima، Saeed Barikani و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

با سلام

بعدم اومده یه جوری بقول دوستان سیاه بازی کرده، بعدش حتما (برای مثال) قیمت 7D رو بزنه 1900 بعد ما بگیم ایول ارزون شد، باید ثابت کرد که این کلکاشون دیگه هیچ تاثیری نداره(بقوله اون ضرب المثله حناشون دیگه واسه ما رنگی نداره)، مدرک هم که دوستان دارن، بنده هم چندتا از نمودارای قیمتشونو دارم.

بنظرم اگه تمامه مدارکی داریم رو به اشتراک بذاریم هممون مدارک بهتر و یکدست تری ی برای ارایه به مراجع قضایی داریم، درست میگم؟!

موفق باشید......
    radioheadz، rima، Hamid.d و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    ایا دبی هم مثل کشورهای اروپایی میشه مبلغی رو
    که به عنوان مالیات هست رو در فرودگاه گرفت ؟
    چون اینجوری یه درصدی برمیگرده فکر کنم تا 18 درصد
    مالیات دوبی 5% است و ظاهر با شرایط خاصی قابل برگشت است که البته خیلی راحت نیست.
    اولا که باید مدارک پرداخت گمرکی توسط فروشنده را از او بگیرید و برای برگشت گمرکی،گمرک دوبی بعد از مدتی که ظاهرا دو تا سه ماه است مبلغ را به شماره حسابی که باید در دوبی داشته باشید واریز میکند.(بنده تا کنون این کار را نکرده ام ولی یکی از کارمندان یک شرکت حمل و نقل این موضوع را به من گفت)
    alie و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

از بابت اطلاع رسانی ممنون ، اما گذاشتن قیمت هایی که از قیمت های دروغین داخل ایران نیز گرانتر است ( که البته همیشه هم گرانتر بوده و باید هم باشد ) چه فایده ای دارد؟!
    اگر جایی هایی را که قیمت های ارزانتری دارند معرفی کنید برای دوستانی که قصد خرید دارند مفید خواهد بود اما آنکه در کجاهای دیگر در دنیا ( که جنس را با گارانتی اصلی میخرند بر عکس ما در ایران ، که در آمد های آنچنانی دارند بر عکس ما ، و پرداخت چنین مبالغی برای خرید برایشان براحتی خریدن ملزومات روز مره است بر عکس ما ....) نمیتواند برای ما مصرفی داشته باشد حتی برعکس مضر هم هست چرا که ( دور از جان شما ) عده ای فرصت طلب سود جو سعی دارند تا اوضاع فعلی بازار تجهیزات داخلی را طبیعی هم جلوه دهند، و نتیجه بگیرند که قیمت های کاذب فعلی درون ایران مناسب هم هستند! در اروپا هم همیشه تجهیزات عکاسی گرانتر از این هم بوده و هست ( و فکر هم نمیکنم لازم باشد که تکرار کنیم که چرا )
    وارد کنندگان ما از آنجا که خرید نمیکنند وقتی میتوانند به عنوان نمونه بدنه خالی D7000 را که قیمت آن 1200 دلار با خدمات اصلی خود نیکون است بدون گارانتی و در تعداد زیاد زیر 1000 دلار بخرند.

پس در شرایطی که شاهد هستیم قیمت تجهیزات را وارد کننده ها به صورت کاذب بالا کشیده اند در حالی که کمترین تفاوتی در قیمت دلاری آن حادث نشده ، اگر قرار است قیمت یا آدرسی را از خارج از ایران بگذارید که کمک کننده باشد ، باید قیمت جاهایی باشد که ارزان تر هست که برای دوستانی که قصد خرید از خارج از کشور را دارند

موفق باشید

انوش
    سلام خوب همانطور که گفتید هدف اطلاع رسانی هست پور رفت آمد ترین کشور(شهر ) به ایران دوبی هست بارها سوال شده جواب دادم وقتی بیشتر سوال میشه پست میزنم چند تا نمونه قیمت میزارم دوبی قیمت ها چجوری هست همیشه بیشتر بوده و هست زمانیکه 60d تهران ۱۲۰۰ بود ۱۵۰۰ بود الان هم همین قیمت هست تغیری نکرده حالا تهران امروز چنده فردا چنده خدا میدونه ! ولی اگه به این سادگی یکی از وارد کنندهها میتونست تعداد زیاد زیر 1000 دلار بدنه d7000 وارد کنه چرا نمیکنه اینجا که مغازهها تو رقابت همه کار میکنند میرفت چند تا میاورد به منو شما ۵۰ نفر دیگه ۳۰۰ تومان زیر قیمت بازار که الان غیر منطقی بالاست میداد ۱۰۰ تومان هم تا میکرد میزاشت تو جیبش حتما محدودیت هایی هم هست که ترجیح میدهند با سود زیاد تعداد کم بفروشند
    M.Mobin و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

1-ولی اگه به این سادگی یکی از وارد کنندهها میتونست تعداد زیاد زیر 1000 دلار بدنه d7000 وارد کنه چرا نمیکنه
    2-اینجا که مغازهها تو رقابت همه کار میکنند میرفت چند تا میاورد به منو شما ۵۰ نفر دیگه ۳۰۰ تومان زیر قیمت بازار که الان غیر منطقی بالاست میداد ۱۰۰ تومان هم تا میکرد میزاشت تو جیبش

3-حتما محدودیت هایی هم هست که ترجیح میدهند با سود زیاد تعداد کم بفروشند
    درود

1-منظورتان از " اگر به این سادگی بود" چیست؟!! با کجای موضوع مشکل دارید ، با قیمت بدنه D7000 که برای مصرف کننده عادی با خدمات خود نیکون 1200 دلار است ؟
    یا با اینکه روی این بدنه 150 تا 200 دلار قیمت خدمات وارانتی کمپانی نیکون محاسبه شده است که محصولاتی که برای ایران خریداری میگردند این خدمات را ندارند و
    قیمتشان 200 دلار کمتر است؟ پس شد 1000 دلار و از آنجا که خرید به تعداد زیاد باعث میشود یک مشتری در رده بالایی قرار گیرد و تخفیفاتی شامل حالش گردد و قدر مسلم قیمت خرید ایشان با قیمت خرید یک خریدار عادی مثل من و شما تفاوت دارد پس ارزانتر از همان 1000 دلار میتواند خرید کند حالا چقدر ، من مبلغی هم برای آن در نظر نگرفتم گفتم زیر 1000 دلار برایش تمام میشود. همیشه هم ماجرا به این صورت بوده و اتفاق جدید تری هم نیفتاده است.

اما چیزی که مصرف کننده را واداشته تا اقدامات قانونی
    در جهت جلوگیری از تاخت و تاز عرضه کننده ها که هیچ
    رقیبی هم برای خود نمی بینند انجام دهند ، مبالغ جدیدی
    است که طی دوماه گذشته عرضه کننده های تجهیزات عکاسی
    به بهانه دلار یا زلزله یا ...طلب میکنند

2- اینکه میفرمایید اینجا مغازه ها تو رقابت همه کار میکنند.. منظورتان دبی هست مسلما ( در ایران که فقط در گران فروشی با هم در رقابت هستند)
    در دبی شما اگر از فروشگاهی خرید کنید در قرئه کشی ها متواند جوائر بسیار بزرگی هم نصیبتان گردد از چندین اتومبیل گرفته تا.... بله از این کار ها زیاد میکنند.و به ما هم مربوط نیست که چه سود سرشاری باعث میشود چنین جوایزی هم داشته باشند

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 13 May 2011 در ساعت 17:53
    a.abdullahian، Hassan.K، Hamid.d و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 95 از 221 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 145 195 ... آخرینآخرین