صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    ممنون میشم آدرس سایت های دیگه رو بگید

درسته تا الآن از چند تا سایت خیلی هاشون رو پیدا کردم فقط ریل فوکوس جای دیگه گیر نیومد
    دو سایت dhgate و banggood سایتهای خوبی هستن.(البته قند شکن لازم دارن) الان نگاه میکردم banggood ریل ماکرو هاش ارزون تر بود.

4-way Macro Shot Focusing Focus Rail Slider 1/4 Screw For DSLR - US$27.99
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

ای بابا سایت واسطه گفتن که ارسال به ایران سایت AliExpress غیر فعال شده

130 تومن موند توی کیف پولم توی سایت واسطه

سایت دیگه ای نیست که ارسال به ایران داشته باشه ؟
    مگه علی اکسپرس خودش پست میکنه که بسته بشه؟
    با فروشنده تماس گرفتید؟
    a.g g.a و خزان تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    من که هزار بار گفته بودم علی اکسپرس به ایران نمیفرسته حالا مگه چی میخواستین بخرین؟ حتما تو سایتهای دیگه چینی پیدا میشه. قیمتهای علی اکسپرس چند وقتیه که فرق چندانی با باقی سایتها ندارن.
    ای بابا سایت واسطه گفتن که ارسال به ایران سایت AliExpress غیر فعال شده

130 تومن موند توی کیف پولم توی سایت واسطه

سایت دیگه ای نیست که ارسال به ایران داشته باشه ؟
    مگه از طریق واسطه اقدام نکردین ؟ دیگه ارسال به ایران چه سیستمی بود ؟ واسطه که ایران نیست ! چجوریه ؟
    مصطفی عزیز اتفاقا خاطرم بود شما گفته بودی اکسپرس واسه ایران ارسال نمیکنه یه مدته ولی ایشون از واسطه قرار بود خرید بزنه من گیج شدم مگه واسطه ایرانه که نخواد ارسال بشه بهش ؟
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    مگه علی اکسپرس خودش پست میکنه که بسته بشه؟
    با فروشنده تماس گرفتید؟
    بله خودش مستقیما به ایران پست میکرد که متاسفانه چند وقتی هست دیگه این کار رو نمیکنه ، ظاهرا دلیلش تعرفه گمرک و زیاد بودن کالاهای بازگشتی از ایران بوده !

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    دو سایت dhgate و banggood سایتهای خوبی هستن.(البته قند شکن لازم دارن) الان نگاه میکردم banggood ریل ماکرو هاش ارزون تر بود.

4-way Macro Shot Focusing Focus Rail Slider 1/4 Screw For DSLR - US$27.99
    خیلی ممنون

به این مدل چهار راهه نیازی ندارم و هزینه الکی هست و سنگین هم هست ، مدل دو راهش کافی هست برام

متاسفانه از بین چندین سایت که جستجو کردم ارسال به ایران دارن فقط AliExpress و DHgate ریل فوکوس مد نظر من رو داشتن که با جستجوهایی که انجام دادم مشخص شد چند وقتی هست که هر دو از ارسال کالا به ایران خودداری میکنن ....
    ویرایش توسط a.g g.a : Sunday 10 July 2016 در ساعت 08:28
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    مگه از طریق واسطه اقدام نکردین ؟ دیگه ارسال به ایران چه سیستمی بود ؟ واسطه که ایران نیست ! چجوریه ؟
    مصطفی عزیز اتفاقا خاطرم بود شما گفته بودی اکسپرس واسه ایران ارسال نمیکنه یه مدته ولی ایشون از واسطه قرار بود خرید بزنه من گیج شدم مگه واسطه ایرانه که نخواد ارسال بشه بهش ؟
    واسطه فقط کارش انتقال پول به سایت فروشنده هست و خود سایت ارسال به ایران داره(که چند وقتیه غیر فعال شده،البته اسم ایران هنوز در لیستش هست)

یعنی شما به راحتی به عنوان یک ایرانی میتونین از خیلی از این سایت های چینی خرید کنین و آدرس داخل ایران رو هم وارد کنین ، فقط برای پرداخت پول دچار مشکل میشین که واسطه ها با گرفتن معادل ریالی میزان خریدتون به علاوه کارمزد خودشون پرداخت رو براتون انجام میدن
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

تشکر کرده
    3572

واسطه فقط کارش انتقال پول به سایت فروشنده هست و خود سایت ارسال به ایران داره(که چند وقتیه غیر فعال شده،البته اسم ایران هنوز در لیستش هست)

یعنی شما به راحتی به عنوان یک ایرانی میتونین از خیلی از این سایت های چینی خرید کنین و آدرس داخل ایران رو هم وارد کنین ، فقط برای پرداخت پول دچار مشکل میشین که واسطه ها با گرفتن معادل ریالی میزان خریدتون به علاوه کارمزد خودشون پرداخت رو براتون انجام میدن
    میدونم این موارد رو محمد عزیز
    خودم خیلی پیگیر این موضوع بودم
    این نقل قول از یک واسطه هست که آدرسش رو هم میتونم برات ارسال کنم خودت بخودن :
    "با توجه به تحریم اخیر ایران توسط سایت علی اکسپرس ما می توانیم همچنان کالاهای شما را سفارش دهیم. برای اینکه این کالاها به دست شما برسد ما یک نماینده در کشور وسط داریم که تمام کالاهای شما را جمع آوری می کند(بجز مایعات و دارو و مواد آرایشی و کالاهایی که دارای باتری باشند) آنها را بسته بندی و برای شما مستقیما توسط پست آرامکس ارسال میکند. خود پست آرامکس بسته های شما را ترخیص و پس از دریافت هزینه گمرک، آنها به شما تحویل می دهد."
    Nima Sadigh، a.g g.a و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

بله خودش مستقیما به ایران پست میکرد که متاسفانه چند وقتی هست دیگه این کار رو نمیکنه ، ظاهرا دلیلش تعرفه گمرک و زیاد بودن کالاهای بازگشتی از ایران بوده !
    خود علی اکسپرس پست میکنه؟
    برادر من برو یک کارت ویزا یا مستر هدیه بخر، بعد برو تو سایت علی اکسپرس یا ای بی یا هر سایت دیگه، یه پیام برای فروشنده بزار که این محصولو میخوای ولی سایت اجازه وارد کردن ادرس ایرانو نمیده. گندشم نکن که فکر کنه داره تجهیزات اتمی صادر میکنه! بعد ادرس پی پلشو بگیر پولو بریز به حاسابش، ادرستم بده برات مستقیم پست کنه، خلاص.
    منتها وقتی بیرون از چهار چوب سایت خرید میکنید دیگه شرکت علی اکسپرس یا ای بی شمارو ساپورت نمیکنن، به عبارت دیگه اگر پولو فرستادی دیگه دستت به جایی بند نیست اخرین باری که من از سایت علی بابا (این یکم عمده فروشی) خرید کردم همینطور بود و مبغل پرداختی هم حدود 9000 دلار بود، خریدم هم الان تو کشتیه داره میاد، هنوز البته به دستم نرسیده، اگه برسه .
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

سلام

داخل سایت علی اکسپرس تعدادی از تجهیزات جانبی مورد نیازم رو با قیمت خیلی مناسب پیدا کردم شیپینگ رایگان هم داشتن ، با موفقیت آدرس خودم رو وارد کردم(داخل استان کرمان) و همه مراحل خرید رو جلو رفتم،فقط صفحه خرید باز نشد ،اگر باز میشد هم متاسفانه امکان پرداخت دلاری نداشتم و ظاهرا تنها راه استفاده از خدمات سایت های واسطه وطنی هست

قیمت کالاها 34 دلار شد(این طور که داخل یکی از سایت های واسطه نوشته بود برای محصولات زیر 50 دلار گمرک پولی نمیگیره )
    یکی از این سایت های واسطه با گرفتن لینک صفحه سبد خرید و یوزرنیم و پسورد اکانت علی اکسپرس باقی کارها رو انجام میده و نهایتا با کارمزدش 130 هزار تومن دریافت میکنه جالبه که این کالا ها داخل سایت های ایرانی جمعا بالای سیصد هزار تومن قیمت میخورن

این طور که از اطلاعات صفحه های قبلی تایپیک متوجه شدم ظاهرا پول پست داخل ایران رو بعد از دریافت کالا باید پرداخت کنیم

نظر شما درمورد این خرید چیه ؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو در این رابطه به اشتراک بذارید
    زمان تحویل کالا بین 20 تا 60 روز قید شده به نظر شما و با توجه به تجربیاتتون حدودا چه مقدار طول میکشه تا به دستم برسن ؟
    سلام.دوست عزیزبه هیچ وجه فریب این سایتهای واسطه وطنی رونخورید.تجربه تلخ من ازخرید2تاچراغ قوه ازسایت آمازون که مجموعا190دلارقیمت داشتن برام1250000تومان برام تموم شد که خیلی ازهزینه هابرخلاف وعده های اولیه شرکت واسطه بهم تحمیل شدمثلا قراربودخودم مستقیم هزینه گمرک روبه اداره پست بپردازم که بعدبهم گفتن خودشون پرداخن وبدون ارایه هیچ سندی مبلغ گزافی بابت گمرکی مطالبه کردن ویاقراربودکالا مستقیماازمبدأبه دستم برسه ولی اینطورنشدوجنس منوازطریق فرودگاه وبعدش سواریهای بین شهری برام فرستادن که 70000تومان ناقابل برام آب خوردو...خلاصه توی این مملکت هیچ قانون وتعهدی وجودنداره وصرفاپرکردن جیبشون ازهرراهی هدفه.سپاس
    a.g g.a و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena_56 نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیزبه هیچ وجه فریب این سایتهای واسطه وطنی رونخورید.تجربه تلخ من ازخرید2تاچراغ قوه ازسایت آمازون که مجموعا190دلارقیمت داشتن برام1250000تومان برام تموم شد که خیلی ازهزینه هابرخلاف وعده های اولیه شرکت واسطه بهم تحمیل شدمثلا قراربودخودم مستقیم هزینه گمرک روبه اداره پست بپردازم که بعدبهم گفتن خودشون پرداخن وبدون ارایه هیچ سندی مبلغ گزافی بابت گمرکی مطالبه کردن ویاقراربودکالا مستقیماازمبدأبه دستم برسه ولی اینطورنشدوجنس منوازطریق فرودگاه وبعدش سواریهای بین شهری برام فرستادن که 70000تومان ناقابل برام آب خوردو...خلاصه توی این مملکت هیچ قانون وتعهدی وجودنداره وصرفاپرکردن جیبشون ازهرراهی هدفه.سپاس
    شما از یک سایت خرید کردید اینطوربود یا نه از چند واسطه اقدام کردید ؟ چون تجربه ها متفاوته و خیلی ها خرید موفقی داشتند.مورد بعدی که باید بهش دقت کرد اینه که شما از آمازون خرید کردید که این خودش هزینه ارسال رو بالا میبره
    من از طریق دوستی در آلمان خواستم خرید رو انجام بدم دیدم آمازون تو آلمان بر حسب قوانین مالیاتی آلمان قیمت میده تو فرانسه همونطور تو آمریکا همونطور یعنی آمازون در کل برحسب قوانین کشوری که ازش خرید کنید نرخ متفاوتی داره
    علی اکسپرس انقدر گرون در نمیاد ! من خودم از سایتی خرید کردم کلا 12تومن هزینه پست دادم! دوستان دیگه هم تجربه داشتن
    مورد دیگه اینکه شما اشتباه کردید که بدون سند هزینه ای رو پرداخت کردید وقتی تمام معامله شما درست انجام نشده مشخصه که مبلغ هم درست نمیشه ! کاش واسطه رو معرفی کنید من و باقی دوستان متوجه باشیم که یه وقت دچار مشکل شما نشیم
    الان هم من تو رشت شخصی رو یافتم که از آمازون خرید میکنه و میاره تحویل میده برای من یه قطعه 56 دلاری برسه دستم 395 تومن شد! که از خرید منصرف شدم
    a.g g.a و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    شما از یک سایت خرید کردید اینطوربود یا نه از چند واسطه اقدام کردید ؟ چون تجربه ها متفاوته و خیلی ها خرید موفقی داشتند.مورد بعدی که باید بهش دقت کرد اینه که شما از آمازون خرید کردید که این خودش هزینه ارسال رو بالا میبره
    من از طریق دوستی در آلمان خواستم خرید رو انجام بدم دیدم آمازون تو آلمان بر حسب قوانین مالیاتی آلمان قیمت میده تو فرانسه همونطور تو آمریکا همونطور یعنی آمازون در کل برحسب قوانین کشوری که ازش خرید کنید نرخ متفاوتی داره
    علی اکسپرس انقدر گرون در نمیاد ! من خودم از سایتی خرید کردم کلا 12تومن هزینه پست دادم! دوستان دیگه هم تجربه داشتن
    مورد دیگه اینکه شما اشتباه کردید که بدون سند هزینه ای رو پرداخت کردید وقتی تمام معامله شما درست انجام نشده مشخصه که مبلغ هم درست نمیشه ! کاش واسطه رو معرفی کنید من و باقی دوستان متوجه باشیم که یه وقت دچار مشکل شما نشیم
    الان هم من تو رشت شخصی رو یافتم که از آمازون خرید میکنه و میاره تحویل میده برای من یه قطعه 56 دلاری برسه دستم 395 تومن شد! که از خرید منصرف شدم
    اسم بردن ازاون سایت خلاف قوانین فرومه ولی حرف من اینه که اصلا طبق شرایط وتعرفه ای که قبل ازخریداعلام میکنن عمل نمیکنن ووقتی هم که مبلغ کالا روهمون اول ازتون میگیرن دیگه مجبورین تاآخرش همه هزینه هایی روکه میگن علی رغم اینکه خلاف وعده هاشون هست روپرداخت کنین

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین