صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    برای مثال، من یک آشنا در کانادا دارم. از آدرس ایشون برای اتصال حساب مستر/ویزا کارتم به پی پال استفاده میکنم. تا اینجا که فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه؟ حالا چرا با خود کارت آشنام خرید نمیکنم؟ اون داستان متفاوتی داره.

به این مورد برخورد نکرده بودم (یا حداقل نوع کارتهایی که من تحقیق کرده بودم این مورد نداشتم ) ولی حتما بیشتر تحقیق میکنم و سپاسگذارم.

هنوزم برای هزینه های پستی و احیانا تجربه هایی که بقیه دوستان دارن، ممنون میشم بی نصیب نذارن.

اگر یک راهکاری برای خرید از Ebay و ... پیدا کنیم، حقیقتا من یکی خیلی خوشحال میشم ( خصوصا وقتی که قیمت اجناس دست دوم در ایران میبینم! )
    حالا بیشتر تحقیق کنید ما که سالهاست به نتیجه ای نرسیده ایم در حال حاضر تنها راه خرید از ebay اینه که آشناتون اونجا کل عملیات خرید رو انجام بده ولی از فروشنده بخواد به ایران بفرسته .
    ولی سایتهای چینی وبمانی قبول میکنند که آن هم دردسرهای خاص خودش را دارد
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

یک سایت ایرانی معتبر متعلق به یکی از دوستانم هست که خرید از چند سایت از جمله ebay و آمازون و علی اکسپرس و ... رو انجام میده. لینک خرید رو بهشون میدین و اونها بهتون برآورد قیمت میدن و شما می تونید در صورت تمایل روند خرید رو ادامه بدید. با ماشین حساب سایت که در دسترس کاربران هست اطلاعاتی نظیر وزن و سایت خرید و ... رو میدین و قیمت حدودی محصول رو بهتون میده. سال قبل Ram کامپیوتر نایابی رو از طریق ebay برام تهیه کردن که کمتر از دو هفته به دستم رسید (از مبدا آمریکا). فکر می کنم طبق قوانین این فروم اجازه ی معرفی آدرس سایت رو ندارم. دوستانی که خواستن بهم پیغام خصوصی بدن.
    ویرایش توسط TORGHEH : Tuesday 23 February 2016 در ساعت 12:32 دلیل: تصحیح
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    یک سایت ایرانی معتبر متعلق به یکی از دوستانم هست که خرید از چند سایت از جمله ebay و آمازون و علی بابا و ... رو انجام میده. لینک خرید رو بهشون میدین و اونها بهتون برآورد قیمت میدن و شما می تونید در صورت تمایل روند خرید رو ادامه بدید. با ماشین حساب سایت که در دسترس کاربران هست اطلاعاتی نظیر وزن و سایت خرید و ... رو میدین و قیمت حدودی محصول رو بهتون میده. سال قبل Ram کامپیوتر نایابی رو از طریق ebay برام تهیه کردن که کمتر از دو هفته به دستم رسید (از مبدا آمریکا). فکر می کنم طبق قوانین این فروم اجازه ی معرفی آدرس سایت رو ندارم. دوستانی که خواستن بهم پیغام خصوصی بدن.
    درود

دوست عزیز اگر آدرس رو برای بنده پیام خصوصی کنید ممنون میشم
    فکر نکنم آدرس سایت هایی که جهت کمک به دوستان باشه در فروم ،ایجاد مشکل کنه(تا نظر دوستان و مدیران چی باشه)

موفق باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

این کارتهای مجازی داستانش چیه؟ منظورتون کارتهای بی نام هست؟ مثل کارت هدیه که خرج میکنید و تمام میشود؟
    در هر صورت هیچ سایتی بجز سایت شرکت صادر کنند به این اطلاعات دسترسی ندارد که این کارت چه کسی است و یا کارت هدیه ذست ویا کارت به اسم کسی ثبت شده است!
    خیلی بعید میدونم پی پل این کارتها را قبول نکند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    1982

صبر کنید ببینم!
    شما اگر از پی پل برای پرداخت استفاده کنید که اصلا نیازی به مستر/ویزا کارت ندارید!
    ریال را از طریق یک صرافی به حساب دوستی در خارج بریزید و از ایشون بخواهید پول را از طریق حساب پی پلش به حساب پی پل شما واریز کنند، خلاص!
    هزینه انتقال صرافی ها هم خیلی مناسب است. در حد 20-30 هزارتومن در هزار دلار، یا یه همچین چیزی!
    a.g g.a و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    صبر کنید ببینم!
    شما اگر از پی پل برای پرداخت استفاده کنید که اصلا نیازی به مستر/ویزا کارت ندارید!
    ریال را از طریق یک صرافی به حساب دوستی در خارج بریزید و از ایشون بخواهید پول را از طریق حساب پی پلش به حساب پی پل شما واریز کنند، خلاص!
    هزینه انتقال صرافی ها هم خیلی مناسب است. در حد 20-30 هزارتومن در هزار دلار، یا یه همچین چیزی!
    شما واسه داشتن يک حساب paypal به يک حساب بانکی و يک دبيت يا کرديت کارد احتياج داريد
    غير از اين حساب باز شده امکان ارسال پول به جايی رو نداره و به صورت معلق توی حساب باقی ميمونه تا اين شرايط رو آماده کنيد

امير جان فکر نميکنم شما بتونی از کارت خودت با آدرس کسه ديگه خريد کنيد
    ميشه mailing آدرس با آدرس صاحب کار متفاوت باشه اما biling آدرس بايد با آدرس صاحب کارت يکی باشه
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    شما واسه داشتن يک حساب paypal به يک حساب بانکی و يک دبيت يا کرديت کارد احتياج داريد
    غير از اين حساب باز شده امکان ارسال پول به جايی رو نداره و به صورت معلق توی حساب باقی ميمونه تا اين شرايط رو آماده کنيد

ميشه mailing آدرس با آدرس صاحب کار متفاوت باشه اما biling آدرس بايد با آدرس صاحب کارت يکی باشه
    شما در این موارد مطمئن هستید؟
    من دوتا حساب پی پل دارم، یکیش برای کارای شخصی است که به حساب بانکی و کارت اعتباری متصل است و دومی به حساب بیزنس و دبیت کارت متصل است و برای فروشگاه انلان است. برای بیزنسم هم تا حالا بدون ثبت آدرس و با مکاتبه میلی با فروشنده خرید کردم(خریدهای کوچیک 300 400 دلاری).
    با تجربه من موارد بالا خیلی درست نیست.
    مهدی دانش‌پایه

تشکر کرده
    1982

قبل از هر چیزی خدمتتون عرض کنم تجربه من در مورد پی پل فقط مربوط به استرالیا میشه و ممکنه هر جا قوانین خودشو داشته باشه.
    اولا اینکه چیزی که ما در ویسایتها در قسمت پرداخت پی پل میبینیم فقط سامانه پرداخت الکترونیکی است و برای استفاده اصلا نیازی به اکانت ندارد ولی در این صورت باید از کارت برای خرید استفاده شود. اگر بجای مشخصات کارت مشخصات اکانت وارد شود بصورت دیفالت اول از حساب پی پال پول کسر میشود و بعد اگر موجودی کافی نبود مابقی را از کارت یا حساب بانکی متصل برداشت خواهد شد. پس اصلا نیازی به اتصال کارت یا حساب بانکی هم نیست. بشرطی که به اندازه کافی موجودی داشته باشید.
    موجود شما هم محفوظ است و هر وقت خواستید میتوانید به هر حساب بانکی(چه خودتان چه شخص دیگر) (مشخصا بانکهای خارجی مورد قبول پی پل) واریزش کنید ولی این واریز سقف محدودی دارد مگر اینکه حساب بانکی را اول به سایت متصل کنید و سپس انرا .... (verify) کنید. عمل وریفای کردن هم به این صورت است که مبلغ کوچکی به حساب میریزد و باید مبلغ واریز شده را وارد کنید تا مطمئن شود حساب شماست. گویا پی پل به اطلاعات شما در بانک دسترسی ندارد وگرنه احتمالا نوع verify کردن متفاوت میبود. یا حتی متوانید به حساب پی پل یک دوست واریز کنید تا از ان طریق مبلغ به حساب شما واریز شود. ولی اینطوری با دور زدن هزینهای شما بیشتر خواهدش شد.

شما حتی برای دریافت پول هم به حساب پی پل نیازی ندارید! کافی است شماره تلفن یا ایمیل کسی که میخواهید برایش پول بفرستید را و مبلغ را در حساب پی پلتان وارد کنید تا لینک ویا پیامک به شخص مورد نظر ارسال شود تا از این طریق حساب جدید باز کند و مبلغ را یا مستقیا از پی پل خرج کند ویا به حساب دیگر واریز کند.
    amir.komeily و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    شما در این موارد مطمئن هستید؟
    من دوتا حساب پی پل دارم، یکیش برای کارای شخصی است که به حساب بانکی و کارت اعتباری متصل است و دومی به حساب بیزنس و دبیت کارت متصل است و برای فروشگاه انلان است. برای بیزنسم هم تا حالا بدون ثبت آدرس و با مکاتبه میلی با فروشنده خرید کردم(خریدهای کوچیک 300 400 دلاری).
    با تجربه من موارد بالا خیلی درست نیست.
    خوب مهدی جان من هم همين رو ميگم که حساب بانکی لازمه که از دبيت يا کرديتش استفاده کنيد برای اکتيو کردن paypal
    شما امتحان کنيد يک paypal جديد باز کنيد 10$ بزنيد به حساب و همون رو سعی کنيد به يک حساب ديگه بزنيد ، تا وقتی که با حساب بانکی يا کارت حساب رو فعال نکرديد نميشه کاری کرد( تنها کاری که ميشه تو اين موارد کرد ريفاند به فرستندست) ، اگر با حساب بانکی فعال کنيد اکانت ليميتد ميمونه که بسته به کشوری که هستيد ليميتش تغيير ميکنه مثلاً انگليس 300 پوند در ماه ميشه به حساب بانکی ريخت و بيشتر از اون بايد اکانت با يک کارت لينک بشه

البته جديداً کارت های paypal هم اومده که فروشگاه ها دارند و ميتونيد به حساب لينک کنيد اما اونها هم ليميت دارند

فروشنده های معتبر معمولاً فقط به آدرس های verify شده جنس ميفرستند
    ما شايد ماهی 1-2000 پوند سر فرستادن بسته به آدرس های تاييد نشده ضرر ميديم
    amir.komeily و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    خوب من با این فرض گفتم که ما ایرانیم.... هنگام کارت گرفتن هم آدرس همون آشنامون میدیم. در حال حاضر، من یک ویزا کارت دارم که آدرسش همون ادرسه آشنامه و موقع خرید هم همون آدرس آشنامون میخوام بدم... تنها مشکلم ارسال کالا از مقصد آشنا به اینجاست... نمیدونم چقدر هزینه بره و مطمئن هست یا نه ( کانادا )
    اگر هزینه پستی زیاد نباشه ( که فکر میکنم هست وگرنه تا الان شرایط خیلی فرق میکرد ) خرید های خیلی شیرینی میشه از ebay زد.

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین