صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 275 , از مجموع 275
Like Tree501تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12078

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقریبا دو سالی هست canon G7x دارم,دوربین دوست داشتنی هست ولی خوب بخاطر کامپکت بودن محدودیت هایی هم داره
    بنظرتون کار درستیه که برای ارتقا دوربین Fuji XE1 18-55 XF رو بقیمت 2100 بخرم؟یا Fuji XM1 16-50XC رو بقیمت 1500؟
    اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید خوشحال میشم
    هر دو دوربین مورد خوبی هستند. فوجی در ایران نمایندگی رسمی دارد و مشکلی از بابت خدمات پس از فروش و گارانتی ندارید. البته XE-1 ارزش خرید بیشتری دارد به دلیل داشتن ویزور و بدنه‌ی رده بالاتر و داشتن أپشن‌های بیشتر .
    Mehrdad89 و Ahmad.R.Sanati تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقریبا دو سالی هست canon G7x دارم,دوربین دوست داشتنی هست ولی خوب بخاطر کامپکت بودن محدودیت هایی هم داره
    بنظرتون کار درستیه که برای ارتقا دوربین Fuji XE1 18-55 XF رو بقیمت 2100 بخرم؟یا Fuji XM1 16-50XC رو بقیمت 1500؟
    اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید خوشحال میشم
    من XE1 دارم راضی هستم . اگر عکاسی بلد هستین یا میخواین یاد بگیرین حتما پیشنهاد میکنم . قیمت هم خوبه واقعا خود ۱۸-۵۵ بالای ۲ تومن قیمتشه تکش! از بابت خدمات هم باتجربه من تنها نمایندگی واقعا آدم حسابی در ایران فوجیه و بس!
    Mehrdad89، Ahmad.R.Sanati و Java تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

لرزش گیر در دوربین های بدون آینه؟

سلام

بعد از کلی بالا و پایین کردن، متمایل شدم به خرید دوربین های بدون آینه. با توجه به محدودیت بودجه ام، که حدود دو و نیم میلیون هست، گزینه هام در بازار ایران محدود هستند. ظاهرا گزینه های ارزان قیمت این بازار اکثرا لرزش گیر ندارند (روی بدنه). من متوجه نشدم لنزهای کیت های اصلی لرزش گیر دارند یا نه.

آیا این مساله مهمی هست یا نه؟ و چقدر؟

در حاشیه: دوربین های بدون آینه پاناسونیک در ایران وجود ندارند، نه؟ GX85 به نظر دوربین خیلی خوبی میاد. هم از لحاظ همین لرزش گیر و هم از لحاظ داشتن EVF.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadi335 نمایش پست ها
    لرزش گیر در دوربین های بدون آینه؟

سلام

بعد از کلی بالا و پایین کردن، متمایل شدم به خرید دوربین های بدون آینه. با توجه به محدودیت بودجه ام، که حدود دو و نیم میلیون هست، گزینه هام در بازار ایران محدود هستند. ظاهرا گزینه های ارزان قیمت این بازار اکثرا لرزش گیر ندارند (روی بدنه). من متوجه نشدم لنزهای کیت های اصلی لرزش گیر دارند یا نه.

آیا این مساله مهمی هست یا نه؟ و چقدر؟

در حاشیه: دوربین های بدون آینه پاناسونیک در ایران وجود ندارند، نه؟ GX85 به نظر دوربین خیلی خوبی میاد. هم از لحاظ همین لرزش گیر و هم از لحاظ داشتن EVF.
    کسی نظری نداشت؟
    الان یکی از سایتها Olympus OM-D E-M5 رو با قیمت حول و حوش 2.6 میلیون گذاشته. ظاهرا با لنز 12-50 اصلی کیت و گارانتی اصلی. با این قیمت، این دوربین نسبت به Fuji X-A2 و Canon EOS M3 مزیت داره؟ با وجود قدیمی بودنش؟
    اگر پاسخ بله است که هیچی، اگر خیره، بین اون دو تا کدوم رو انتخاب کنم؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12078

سنسور این دوربین، از دو دوربین دیگه‌ی فوجی و کانن کوچکتره . اما ، با این وجود خروجی بسیار خوبی داره و بدنه‌ی بسیار خوبی هم هست .
    برتری آن نسبت به نمونه‌ی فوجی داشتن ویزور مناسب و لرزش‌گیر چهارجهته‌ی آن است .
    و برتری آن نسبت به نمونه‌ی کاننی، سرعت فوکوس بیشترش ...
    Ahmad.R.Sanati تشکر می‌کند.

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28