صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    خواهش میکنم منتها اینم مد نظر داشته باشین که از نظر سنسور و پروسسور و سرعت و نقاط فوکوس و فیلمبرداری و ...... تفاوت X-T2 وX-T1 خیلی زیاده به نظر من بیشتر از ۱۰۰٪ ! من چون هر دو نسل رو دارم میتونم مقایسه کنم . موفق باشید
    من همیشه به شما حسودیم میشه :)
    seulement و Contax تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    خواهش میکنم منتها اینم مد نظر داشته باشین که از نظر سنسور و پروسسور و سرعت و نقاط فوکوس و فیلمبرداری و ...... تفاوت X-T2 وX-T1 خیلی زیاده به نظر من بیشتر از ۱۰۰٪ ! من چون هر دو نسل رو دارم میتونم مقایسه کنم . موفق باشید
    دست شما درد نکنه...
    بله ولی خوب بلحاظ قیمت خیلی تفاوت وجود داره... من اگر هم برم سراغ نسل اول برای شروع خواهد بود...
    ضمن اینکه این تفاوت هایی که میگید درسته و این سوال که ایا xt-1 دوربین مناسبی نیست با توجه به کاربری من؟ دوم این تفاوت ها ازرش این تفاوت قیمت رو داره؟

ممنون...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام
    اصلا به فکر قدیمیاش نباش xpro 2 .xt2. x100f.xt20 فقط به همینا فکر کن چون واقعا کوچ کردن به ۳ سال پیش جذابیتی واستون نخواهد داشت اگر مشکل مالی هست صبر کن
    اما مدلی که واسه ۳ سال پیشه خیلی خرید جالبی نیست. و اینکه خیلی فرق بین مدل قبلی و جدید ها هست از سنسور بگیر تا پراسسور بسیار بهتر ویوفایندر کلا همه چی
    مخصوصا اون مود آکروس لعنتی فوق العاده!
    اینجوری بخوایم بگیم الان از این یکی هم یک سال گذشته... و بنظر میاد با اختلاف دوسال نسل هاش آپدیت میشن و سال دیگه نسل بعدی میاد و این از جذابیت خارج میشه....
    بنظرم صرف عمر دوربین نشه قضاوت کرد....

راجع به تفاوت ها حرفتون درسته... اما این تفاوت ها برای شروع ارزش این تفاوت هزینه رو داره؟
    ممنون...

تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط seulement نمایش پست ها
    اینجوری بخوایم بگیم الان از این یکی هم یک سال گذشته... و بنظر میاد با اختلاف دوسال نسل هاش آپدیت میشن و سال دیگه نسل بعدی میاد و این از جذابیت خارج میشه....
    بنظرم صرف عمر دوربین نشه قضاوت کرد....

راجع به تفاوت ها حرفتون درسته... اما این تفاوت ها برای شروع ارزش این تفاوت هزینه رو داره؟
    ممنون...
    بنده خودم این اشتباه رو کردم اولین دوربینم رو از نسل گذشته زمان خودش بعد از کلی تحقیق و فکرای الکی خریدم
    الان که میبینم واقعا اشتباه کردم
    اولا ایشون با همین پول میتونه یه دی اس ال آر خوب بگیرن البته نمیدونم میخوان تجربه اولین دوربین بدون آینه رو داشته باشن یا کلا میخوان دوربین بخرن؟
    اگر اولین دوربینشونه اصلا نیازی به بدون آینه نیست چون با هزینه خیلی کمتر خیلی کار ها میتونن بکنن و فکر نمیکنم خیلی سایز دوربین واسشون مهم باشه.
    اما وقتی کلا یه نسل از همه لجاظ فرق کردن مدل های فوجی ارزشی نداره
    در مورد آپدیت فکر نمیکنم فوجی دوربیناشو زیر ۳ سال آپدیت کنه که بخوایم بگیم قدیمی شده
    من با ایکس پرو ۱ و ایکس پرو ۲ کار کردم واقعا خیلی فرق دارن و غیر قابل مقایسه هستن باهم تفاوتشون مثل d7200 و d7100 نیست که قابل چشم پوشی باشه!
    seulement و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

بنده خودم این اشتباه رو کردم اولین دوربینم رو از نسل گذشته زمان خودش بعد از کلی تحقیق و فکرای الکی خریدم
    الان که میبینم واقعا اشتباه کردم
    اولا ایشون با همین پول میتونه یه دی اس ال آر خوب بگیرن البته نمیدونم میخوان تجربه اولین دوربین بدون آینه رو داشته باشن یا کلا میخوان دوربین بخرن؟
    اگر اولین دوربینشونه اصلا نیازی به بدون آینه نیست چون با هزینه خیلی کمتر خیلی کار ها میتونن بکنن و فکر نمیکنم خیلی سایز دوربین واسشون مهم باشه.
    اما وقتی کلا یه نسل از همه لجاظ فرق کردن مدل های فوجی ارزشی نداره
    در مورد آپدیت فکر نمیکنم فوجی دوربیناشو زیر ۳ سال آپدیت کنه که بخوایم بگیم قدیمی شده
    من با ایکس پرو ۱ و ایکس پرو ۲ کار کردم واقعا خیلی فرق دارن و غیر قابل مقایسه هستن باهم تفاوتشون مثل d7200 و d7100 نیست که قابل چشم پوشی باشه!
    ممنونم
    دست شما درد نکنه...
    ببخشید میپرسم براساس راهنمایی شما دوستان و ریویو هایی که خوندم نظرم به خرید xt20 نزدیک شد. مناسبه بنظرتون؟
    از خیر weather proof بودن گذشتم ایشاالا چیزی نمیشه... :)

تشکر کرده
    268

ممنونم
    دست شما درد نکنه...
    ببخشید میپرسم براساس راهنمایی شما دوستان و ریویو هایی که خوندم نظرم به خرید xt20 نزدیک شد. مناسبه بنظرتون؟
    از خیر weather proof بودن گذشتم ایشاالا چیزی نمیشه... :)
    دوربين خودت واترپروف نيست مگه چيزي شده!؟.
    ايكس تي ٢٠ خيلي خوبه البته نميدونم چنده الان. اما. Xpro هم عاليه البته تگه عشق رينجفاندر و لايكا باشي :)
    و ايكس تي ٢. :)
    اما همين خوبه. لنز هم چي مد نظرته بگو كمكت كنيم :).
    obsidiyan و میثم مطوری تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

دوربين خودت واترپروف نيست مگه چيزي شده!؟.
    ايكس تي ٢٠ خيلي خوبه البته نميدونم چنده الان. اما. Xpro هم عاليه البته تگه عشق رينجفاندر و لايكا باشي :)
    و ايكس تي ٢. :)
    اما همين خوبه. لنز هم چي مد نظرته بگو كمكت كنيم :).
    ممنونم..
    دوربین الانم که weather proof هست و مشکلی نداشتم حتی تو -۱۵ درجه.
    اون ایکس پرو ۲ هم خیلی گرونه...
    برای لنز هم یک ۱۰-۲۴ و اگه پولم برسه سک ۳۵ م م میخوام بگیرم....

ممنون

تشکر کرده
    268

ممنونم..
    دوربین الانم که weather proof هست و مشکلی نداشتم حتی تو -۱۵ درجه.
    اون ایکس پرو ۲ هم خیلی گرونه...
    برای لنز هم یک ۱۰-۲۴ و اگه پولم برسه سک ۳۵ م م میخوام بگیرم....

ممنون
    ٧٠ دي بود!؟. ٧٠ دي نهايتا اسپلش پروف باشه.
    اما. ١٠-٢٥ عاليه. با يه ٥٠ مم بگير. يا يه ٢٣ اف ١.٤ بگير با يه. ٣٥ اف ٢ و ٥٠ اف. ٢. اصلا همه لنزاش عالين هيچي نميشه گفت. خدا وكيلي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

٧٠ دي بود!؟. ٧٠ دي نهايتا اسپلش پروف باشه.
    اما. ١٠-٢٥ عاليه. با يه ٥٠ مم بگير. يا يه ٢٣ اف ١.٤ بگير با يه. ٣٥ اف ٢ و ٥٠ اف. ٢. اصلا همه لنزاش عالين هيچي نميشه گفت. خدا وكيلي
    نه اقا... دی ۷۰۰ نیکون بود فول فریم.... کاملا weather proof . نمیدونم میدونید این مدل دوربین رو....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    با فراگير شدن دوربينهاي بدون آيينه(ميررلس)، مدتي است در فكر سبك كردن و كوچك كردن تجهيزاتم افتاده ام. از اونجايي كه به عكاسي منظره علاقه مند هستم و اين نوع عكاسي را معمولا هم زمان با كوهنوردي، دوچرخه سواري كوهستان و ... انجام مي دهم حمل يك لنز اولترا وايد به همراه دوربين dslr در اين سفرها هر روز برايم غير منطقي تر مي شود. حالا سوالي كه برايم پيش آمده اين است:

اگر قرار باشد بر اساس انتخاب يك لنز اولتراوايد مناسب، دوربين ميررلس خريداري كنم نتيجه به كجا خواهد رسيد؟

لنزهاي ديگري كه احتمال خريدشان با گذشت زمان وجود دارد به ترتيب عبارتند از:

- يك زوم walkaround جمع و جور و ارزان
    - يك لنز نسبتا سريع در رنج 35-45 ميليمتري براي عكاسي خياباني(چيزي شبيه كنون 22 f/2 ميليمتري يا اليمپوس 17ميليمتري f/1.8)
    - يك لنز سريع نرمال(يا تله) براي پرتره كه بوكه خوبي توليد كند!
    - تله ي زوم كوچك،‌سبك و ارزان جهت استفاده در طبيعت(يا يك سوپرزوم سبك!)
    البته مهمترين انتخابم همان اولترا وايد براي عكاسي منظره خواهد بود. شما مسئله اصلي را انتخاب اولترا وايدي سبك و كوچك فرض نماييد.
    شايد انتخاب لنز و سپس انتخاب دوربين بر اساس آن اندكي عجيب به نظر برسد. ممكن است با بحث در مورد آن تصميم ديگري بگيرم.

در جدول زير تعدادي از اولترا وايدها را مقايسه كردم تا نتيجه گيري راحتتر شود:

توضيحات بيشتر:
    - تجهيزات فعلي ام را در امضايم مشاهده مي كنيد
    - لنزهايي كه الان كمتر استفاده مي كنم: لنز زوم تله و زوم نرمال
    - علاقه به سرعت بالاي فوكوس دارم
    - علاقه به عمر باتري بالا دارم
    - علاقه به فيلم برداري ندارم
    - علاقه به خوش دست بودن دوربين و گريپ آن دارم
    - علاقه به بوكه در عكسهاي غير منظره دارم
    - ويو فايندر اپتيكال چيز خوبي است! با استفاده از آن مصرف باتري هم كم مي شود
    - عكاسي شهري هم انجام مي دهم
    - قيمت دوربين و لنزها فاكتور خيلي مهمي در تصميمم خواهد بود(با جايگزين كردن برخي از تجهيزات مثل همان لنز 10-20 راحتترم). در حال حاضر بودجه اي براي خريد ندارم بيشتر به دنبال بحث و فكر بر روي آپشنها هستم.
    - كنون 100d هم دوربين خوبي است! 10-22 كنون هم سبكتر از 10-20 سيگما است!
    سلام
    یک مقدار از تجربه ی خودم در این باره بگم شاید کمک هرچند ناچیز باشه
    اخرین زمانی که دوربین نیمه حرفه ایی خریدم حدودا نه سال پیش بود که کنون پنجاه یا شصت دی بود
    تقریبا دو ماه پیش هم به فکر شروع دوباره افتادم البته به صورت اماتور. تحقیقاتی که کردم سونی a6500 رو دیدم و تقریبا تو همه ی سایتها و فیلمهایی که دیدم این دوربین رو پسندیده بودن و پیشنهاد میکردن. که همینو انتخاب کردم
    فعلا دنبال یک لنز عمومی یا واک اراند و یک پرتره هستم. و انتخابهای احتمالی هم sony t 16-70 و پنجاه میلیمتری خواهد بود
    به نظر من بهترین انتخابو کردم و احتمالا دو سه هفته ی دیگه با خرید دوربین به دستم میرسه که میتونم بیشتر بگم
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین