صفحه 5 از 36 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 357
Like Tree689تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

سلام
    وجه مشترک این سه بدنه تنها در بدونه آینه بودن آنهاست

اولی بهترین دوربین در رده میکرو سه چهارم هست با سنسور با کراپ فاکتور 2
    دومی یک فول فریم از سونی
    سومی هم XT1 بهترین (بروزترین ) از برند فوجی هست با سنسور APS-c با کراپ فاکتور 1.5

این تفاوت سایز سنسور باعث تفاوت در کنترل عمق میدان میشود . باعث بزرگتر و سنگین تر و گرانتر شدن لنز ها میشود

هر سه در رده خود خروجی باورنکردی دارند ولی در اصل با هم متفاوتند .
    Nima Sadigh، M. Beyrami، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    سلام
    وجه مشترک این سه بدنه تنها در بدونه آینه بودن آنهاست

اولی بهترین دوربین در رده میکرو سه چهارم هست با سنسور با کراپ فاکتور 2
    دومی یک فول فریم از سونی
    سومی هم XT1 بهترین (بروزترین ) از برند فوجی هست با سنسور APS-c با کراپ فاکتور 1.5

این تفاوت سایز سنسور باعث تفاوت در کنترل عمق میدان میشود . باعث بزرگتر و سنگین تر و گرانتر شدن لنز ها میشود

هر سه در رده خود خروجی باورنکردی دارند ولی در اصل با هم متفاوتند .
    متشکرم از توضیحات شما
    حالا به نظر شما با بودجه 7 میلیون تومان و جهت عکاسی خیابانی ، منظره ، پرتره و مدلینگ و به عنوان یک دوربین عمومی کدام یک بهتر هستند و برای این رفیق ما مناسبتر هست ؟؟
    البته شرایط تهیه لنزها و لوازم جانبی مانند باطری اضافی ، گریپ ، فلاش و . . . در ایران را نیز مد نظر قرار بدید .
    متشکرم

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6672

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    متشکرم از توضیحات شما
    حالا به نظر شما با بودجه 7 میلیون تومان و جهت عکاسی خیابانی ، منظره ، پرتره و مدلینگ و به عنوان یک دوربین عمومی کدام یک بهتر هستند و برای این رفیق ما مناسبتر هست ؟؟
    البته شرایط تهیه لنزها و لوازم جانبی مانند باطری اضافی ، گریپ ، فلاش و . . . در ایران را نیز مد نظر قرار بدید .
    متشکرم
    بهتر است علت گرایش و تمایلمان به سمت این دوربینها را مشخص کنیم. شاید آن دلیل اصلی یکی یکی گزینه ها را حذف نماید.
    همچنین پیشنهاد می کنم برای کاربری که تجربه استفاده از لنزهای گوناگون را دارد و قصد استفاده از لنزی به جز کیت اصلی همراه دوریبین را دارد، انتخابش را از سمت لنز شروع کند.
    platoali، Christ Melikian، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر آشنا Iphone1387 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من دیروز جمهوری بودم
    تمام نمایندگی سونی رو رفتم چیز بدرد بخور ندارن و تقریبا چیزی ندارن
    توی پاساژ حافظ هم که اشغال میفروشن
    به خرید لنز توجه داشته باشید
    jamal.s تشکر می‌کند.

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    متشکرم از توضیحات شما
    متشکرم
    هر سه دوربین عالی هستند و فکر کنم نیاز شما را برآورده می کنند. من بودم دوربین panasonic gx7 را مد نظر می داشتم.

نا وضعیت سیاسی و اقتصادی ما به همین منوال می باشد زیاد انتظار از بازار ایران نباید داشته باشید. متاسفانه شرکت های وارد کننده‌ی دوربین در ایران هم شرکت ها قابلی نیستند. من الان چندین هفته به دنبال باطری اضافی برای دوربین x100s هستم که همه وعده چند روز دیگر را می دهند. تازه فوجی فکر کنم وضع بسیار بهتری نسبت به بقیه دارد.

در مورد انتخاب ها هم اگر من بودم فوجی یا اولیمپوس را می گرفتم. هر دو شرکت های خیلی معتبر با استراتژی مشخص در بازار هستند.

چند سال پیش در همین انجمن گفتم که شرکت های سونی و پاناسونیک که تازه وارد بازار دوربین های دیجیتال شده اند اینکاره نیستند (البته خیلی از دوستان آن موقع عصبانی شدند و رگ سونی دوستیشون بالا زد. ) پاناسونیک عقل کرد با شراکت با اولیمپوس و سرمایگذاری در سری میکرو 4/3rd از تجربه اولیمپوس استفاده کرد. ولی سونی به نظر من یک شرکت هست که راه خودش را هنوز پیدا نکرده است. مرتبا محصولات مختلف به بازار می دهد. (اکثر این محصولات کیفیت خیلی خوبی دارند.