صفحه 184 از 284 نخستنخست ... 84 134 174 180 181 182 183 184 185 186 187 188 194 234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Enjineer نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون .
    حالا گزينه اي نميتونيد پيشنهاد بديد ؟
    بهتر است خیلی در انتخاب خود وسواس به خرج ندهید که جز گرفتن وقت و انرژی از شما و سردرگمی در دریایی از دوربین های دیجیتال حاصلی برای شما نخواهد داشت چون در این رنج قیمت تفاوت ها اندک هستند و گزینه ها زیاد...
    جناب انوش خان هم تذکر بجایی دادند چون در صفحات قبل و این تاپیک به تفضیل شرح داده شده و گفتن من یا دیگر دوستان تکرار مکررات خواهد بود...
    در هر حال به نظر من در این رنج گزینه شاید بهتری باشه و کمتر در این چند صفحه اخیر پیشنهاد شده wx50 سونی هست که گزینه مناسبی است با قیمت مناسب که هم بازه دیافراگم مناسبی داره f2.6تا f6.3و واید منسبی هم داراست 25Mm و از خیلی جهات بهwx70 نزدیک
    پیروز باشید
    hkhaghani، darkness_land و Enjineer تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

لطفا راهنمایی کنید
    با بودجه تا 800 هزار تومان (دوربین و حافظه 8 گیگ) بهترین خرید از سری کامپکت چی میتونه باشد...
    برند اهمیت نداره فقط زوم بالایی داشته باشد(14X یا بالاتر)...
    کاربری هم خانگی است .
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sadri نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید
    با بودجه تا 800 هزار تومان (دوربین و حافظه 8 گیگ) بهترین خرید از سری کامپکت چی میتونه باشد...
    برند اهمیت نداره فقط زوم بالایی داشته باشد(14X یا بالاتر)...
    کاربری هم خانگی است .

چون فرمودید 14X به بالا ،انتخاب کمی محدودتر خواهد شده:

Canon PowerShot SX230 HS

Canon PowerShot SX160 IS ( باتری قلمی آلکالاین)

Samsung WB750

در میان این 3 مدل SX 230 انتخاب مناسبتری خواهد بود اگر با مساله قرار گیری نامناسب محل فلاش دوربین مشکلی نداشته باشید.

موفق باشید...
    Moty، ahmadmobin، korosh1 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد bijan2021 آواتار ها
    تشکر کرده
    60

با سلام.. ببخشین من تازه واردم و هنوز قوانین سایت کامل برام جا نیفتاده... پوزش

میخواستم دوربین: Sony Cyber-Shot DSC-HX200V بخرم با توجه به قیمت متناسب با هزینه ام(حدودا 1350ت)، همچنین کیفیت ساخت نسبتا خوب محصولات سونی، مشخصاتش رو در سایت ها خوندم، ظاهرا که بد نیست ولی قبلش خواستم از دوستانی که با این دوربین کار کرده و یا اطلاع دارن راهنمایی بگیرم.
    البته مدل 300 رو هم دیدم که ظاهرا تازه اومده ولی قیمتش رو نمیدونم، آیا تو بازار ایران اومده؟ و اگر بله قیمتش چنده؟
    با سپاس

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan2021 نمایش پست ها
    با سلام.. ببخشین من تازه واردم و هنوز قوانین سایت کامل برام جا نیفتاده... پوزش

میخواستم دوربین: Sony Cyber-Shot DSC-HX200V بخرم با توجه به قیمت متناسب با هزینه ام(حدودا 1350ت)، همچنین کیفیت ساخت نسبتا خوب محصولات سونی، مشخصاتش رو در سایت ها خوندم، ظاهرا که بد نیست ولی قبلش خواستم از دوستانی که با این دوربین کار کرده و یا اطلاع دارن راهنمایی بگیرم.
    البته مدل 300 رو هم دیدم که ظاهرا تازه اومده ولی قیمتش رو نمیدونم، آیا تو بازار ایران اومده؟ و اگر بله قیمتش چنده؟
    با سپاس
    درود
    شما سوالتونو راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Likeباید در این بخش مطرح کنید مطمین باشید دوستان راهنمایی میکنند
    به خاطر اف تاپیک عذر خواهی میکنم
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

pjk
    pjk آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان با توجه به راهنمایی های صورت گرفته تصمیم گرفتم کانن پاورشات sx خریداری کنم .
    فروشگاه ، نمایندگی یا مرکز خرید معتبر برای خرید این نوع دوربین ها کجاست ؟
    لطفا راهنمایی کنید ( اگر ارسال اطلاعات فروشگاه خلاف مقررات است لطفا پیام خصوصی بدهید )

با تشکر

pjk
    pjk آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط pjk نمایش پست ها
    دوستان با توجه به راهنمایی های صورت گرفته تصمیم گرفتم کانن پاورشات sx خریداری کنم .
    فروشگاه ، نمایندگی یا مرکز خرید معتبر برای خرید این نوع دوربین ها کجاست ؟
    لطفا راهنمایی کنید ( اگر ارسال اطلاعات فروشگاه خلاف مقررات است لطفا پیام خصوصی بدهید )

با تشکر
    دوستان دنبال مرکز فروش اصلی دوربین های کانن هستم ، لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر

كاربر جديد salehe آواتار ها
    تشکر کرده
    12

با سلام
    دوربین فعلیم کنون اکسوز 860 آی اس هستش که یه بار از دست دخترم افتاد و بعد اون لنزش بیرون موند و داخل نمیرفت که بارها دادیم تعمیر و هربار اگه دستت کوچکترین برخوردی باهاش بکنه دوباره بیرون میمونه و نمیشه باهاش عکس گرفت چون عکسها تار میشن تعمیرکار گفت یونیت داخلیش طوری طراحی شده که پایه اش با کوچکترین برخوردی میشکنه. ضمنا من اصلا از کیفیت عکسش راضی نبودم اصلا.
    الان دوربینی میخوام کامپکت چون حرفه ای نیستم هرچند تصمیم دارم بعدا برخی تنظیمات مثل ایزو وسرعت شاتر و .. رو هم یاد بگیرم ولی فعلا بهترین کیفیت با تنظیم اتومات برام مطلوبه. فیلمبرداری عالی هم میخوام. عکس از کودک که هی در حال حرکته و خانوادگی و منظره بیشتر مد نظرمه. معمولا از دکمه زوم استفاده نمیکنم ترجیح میده جزئیات تصویر معلوم باشه. عکس با رنگ زنده وشاد رو میپسندم. دوربین با منوی فارسی میخوام که نمیدونم دوربینهای نیکون یا فوجی اصلا مث سونی این امکان رو دارن؟ مسائلی مثل جی پی اس عکس سه بعدی و یا تصویر raw اصلا مد نظرم نیس.مهمترین گزینه بهترین کیفیت عکس و فیلمه برام.از اونایی هستم که اصلا حاضر نیستم برای از دست ندادن یه موقعیت عالی تصویری در صورت نبود دوربین با موبایل عکس بگیرم چون کیفیت تصویر خیلی برام مهمه.
    دوتا دوربین مد نظرمه باز شما اگه دوربین دیگه ای یا مارک دیگه ای به نظرتون برا من بهتره ممنون میشم راهنماییم کنین
    مدل Canon PowerShot SX260 HS و Sony Cyber-Shot DSC-HX10V و البته چند تای دیگه هم هست که هنوز وارد بازار نشده بعدا براتون مینویسم
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر جديد salehe آواتار ها
    تشکر کرده
    12

اینو اضافه کنم که لرزشگیر قوی هم برام فاکتور مهمیه و محکم بودن دوربین خصوصا چون دست دیگران ممکنه بیفته این مشکل لنز رو دوباره پیدا نکنه ضمنا تو دوربینهای کامپکت کنون سری جی یا اس ایکس یا سری نکست کدوم کیفیت عکس بهتری دارن؟
    کسایی که دوربین کنون و سونی هردو رو داشتن قبول دارن که صفحه کاربری فارسی و فونت اون در سونی خیلی بهتر از کنونه؟ فونت فارسی کنون خیلی ناجوره در مورد دوربینهای دیگه تجربه ای ندارم منوی فارسی دارن یا نه کسی میدونه؟

برا حذف یه پست چه کار باید بکنم لطفا راهنمایی کنین؟
    ویرایش توسط salehe : Thursday 25 April 2013 در ساعت 18:47

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط salehe نمایش پست ها
    با سلام
    دوربین فعلیم کنون اکسوز 860 آی اس هستش که یه بار از دست دخترم افتاد و بعد اون لنزش بیرون موند و داخل نمیرفت که بارها دادیم تعمیر و هربار اگه دستت کوچکترین برخوردی باهاش بکنه دوباره بیرون میمونه و نمیشه باهاش عکس گرفت چون عکسها تار میشن تعمیرکار گفت یونیت داخلیش طوری طراحی شده که پایه اش با کوچکترین برخوردی میشکنه. ضمنا من اصلا از کیفیت عکسش راضی نبودم اصلا.
    الان دوربینی میخوام کامپکت چون حرفه ای نیستم هرچند تصمیم دارم بعدا برخی تنظیمات مثل ایزو وسرعت شاتر و .. رو هم یاد بگیرم ولی فعلا بهترین کیفیت با تنظیم اتومات برام مطلوبه. فیلمبرداری عالی هم میخوام. عکس از کودک که هی در حال حرکته و خانوادگی و منظره بیشتر مد نظرمه. معمولا از دکمه زوم استفاده نمیکنم ترجیح میده جزئیات تصویر معلوم باشه. عکس با رنگ زنده وشاد رو میپسندم. دوربین با منوی فارسی میخوام که نمیدونم دوربینهای نیکون یا فوجی اصلا مث سونی این امکان رو دارن؟ مسائلی مثل جی پی اس عکس سه بعدی و یا تصویر raw اصلا مد نظرم نیس.مهمترین گزینه بهترین کیفیت عکس و فیلمه برام.از اونایی هستم که اصلا حاضر نیستم برای از دست ندادن یه موقعیت عالی تصویری در صورت نبود دوربین با موبایل عکس بگیرم چون کیفیت تصویر خیلی برام مهمه.
    دوتا دوربین مد نظرمه باز شما اگه دوربین دیگه ای یا مارک دیگه ای به نظرتون برا من بهتره ممنون میشم راهنماییم کنین
    مدل Canon PowerShot SX260 HS و Sony Cyber-Shot DSC-HX10V و البته چند تای دیگه هم هست که هنوز وارد بازار نشده بعدا براتون مینویسم
    با سلام، به سایت عکاسی خوش آمدید

با توضیحاتی که شما دادید و از آنجایی که زوم و یک سری امکانات جانبی برایتان کاربرد خاصی ندارنند و بیشتر کیفیت مد نظر شماست گزینه های زیر رو برسی کنید:

1- x10 فوجی *
    2- G15 کانن ***
    3- Lx5 پاناسونیک **

البته داشتن امکان عکس برداری raw بسیار خوب و کمک کننده برای پیشرفت هرچه بیشتر شما در عکاسی ست که مدلهای بالا از این امکان برخوردارند.

موفق باشید...
    Moty و salehe تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G