صفحه 49 از 284 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

پیش فرض پاسخ: خريد دوربين غير حرفه اي

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    سلام بر كوهنورد عزيز
    راستش من شخصا با مجموعه اي از لوازم SLR كوهنوردي كرده ام، اما اقرار مي كنم در مواردي، كارم را سخت كرده اند...مخصوصا وقتي حتي 200 گرم وزن اضافه، همچون لنگري آدم رو به زمين ميخكوب مي كنه!
    اما رفيق...دوربيني كه انتخاب كردي تقريبا سبك و جمع و جور بودن رو با حدود 1 كيلوگرم وزن نداره!
    پيشنهاد من، Canon G10 و Nikon P80 است كه دومي سوپر زوم هست و هر دو وايد خوبي دارن (28 و 27 ميليمتر)...ولي...با توجه به نياز مبرم به باتري هاي يدكي زياد در سفرهاي طبيعت گردي و كوهنوردي، اين دو دوربين امكان استفاده از باتري قلمي رو (كه يدكيش به راحتي و ارزان پيدا مي شه) ندارن و از باتريهاي ليتيوم-يون استفاده مي كنن.اين ديگه بستگي به اين داره كه سفرهاي كوهنوردي شما معمولا چند روزه باشه.
    فعلا...
    سلام دوست گرامي و عزيز
    من هم با آقاوحيد موافقم شما احتمالا F100fd را با S100fd را اشتباه گرفتيد.در مورد Nokion P80 با توجه به قيمت و زوم آن و با توجه به اينكه نسبت به SLR-Lها ي هم رده خود ظاهري جمو جورتر دارد گزينه خوبي است ولي من در بيان فاكترهايم در انتخاب دوربين اشاره اي به زوم نكردم به اين دليل كه دوربينهاي سوپر زوم معمولا بزرگ و حجيم مي باشند با اينكه ذاتا علاقه زيادي به زوم بالا در دوربين عكاسي دارم زيرا گاهي در هنگام كوهنوردي در دل طبيعت سوژه هاي بسيار زيبا ولي در فواصل دور يافت مي شود كه دسترسي به آن غير ممكن يا مشكل مي باشد كه اين قبيل دوربين ها راه گشا مي باشند.از طرفي بنده به شخصه عادت دارم وقتي وارد طبيعت مي شوم در طي سفر از زمينو زمان عكس بگيرم و داشتن يك دوربين جمو جور و كار آمد هم از جهت سبكي و هم حمل آسان مي تواندحائزاهميت باشد.
    در مورد G10 ,اگر بخواهم چنين هزينه اي كنم قيد سنگيني دوربين را خواهم زد و آن را فداي كيفيت مي كنم و با كمي هزينه بيشتر يك دوربين SLR تهيه مي كنم و همچنين در فرومG10 ساير دوستان نسبت به اين دوربين زياد خوشبين نبودن به خاطر همون بحس مگاپيكسل بالا و حسگر كوچك.
    و در مورد باتري ,خوب اين هم فاكتر مهمي مي باشد , بصرفه هست در دوربينهاي با باتري ليتيوم-يون,باتري يدكي تهيه كرد؟
    از راهنمايي شما دوست گرامي بسيار سپاسگزارم.

تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi vahid نمایش پست ها
    به نظر من دوربين خيلي خوبيه، رنج مناسب 140-28 ،لرزشگير، تنوع بالاي كارت حافظه، استيل زيبا و ايزو و رزولوشن بالا ، اگر قيمتش هم مناسب باشد كه هلو است!
    سلام دوست گرامي .سپاسگزارم از بيان راهنمايتان. فقط در مود فيلم برداري زوم ندارد.
    قيمت:330000 تومان ‌‌گارانتی شرکت آهونگار

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

یک نگاهی هم به پاناسونیک LX3 بندازید
    unforgiven تشکر می‌کند.
    محمد امدادی

تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط ME نمایش پست ها
    یک نگاهی هم به پاناسونیک LX3 بندازید
    سلام دوست گرامي. دوربين كار آمدي است جزييات در ايزوهاي بالا بر خلاف ساير مدل panasonic از نويز كمتري برخوردار است عكس برداري با فرمت RAW بدنه سبك و جموجور ... ولي در حال حاضر قيمت بالايي دارد :(

480000 تومان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

برای شرایط زیر چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید ؟

1- اکثر عکس های که قرار هست با این دوربین گرفته بشه ، از فاصله نزدیک یا خیلی نزدیک به سوژه (حالت ماکرو ) هست . این مورد برای من بسیار اهمیت داره

2- سقف بودجه 270 هزار تومان ( تجهیزات جانبی از قبیل شارژر ، سه پایه و ... رو دارم این هزینه کاملا برای خرید دوربین هستش ) :(

ممنون میشم راهنمایی کنید
    behnam_qp تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

Question راهنمایی

سلام
    من قصد خرید دوربین دارم.در حال حاضر با توجه به خواسته ها و نیازهام بین 2مدل کانن EOS1000D - G10 تردید دارم البته این نکته رو هم بگم که تا پیش از این عکاسی زیاد انجام دادم ولی نه با دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای.
    ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کدام یکی از این 2گزینه مناسب تر هستند؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    242

پیش فرض پاسخ: راهنمایی

راستش شما اصلا" به انتظاراتتون اشاره اي نكردين و نه من بلكه هيچكدام از دوستان با تجربه هم تا از خواسته هاي شما اطلاع نداشته باشند نمي توانند به شما مشورت بدهند.توصيه ميكنم به طور شفاف نيازها,بودجه,و سطح اتظاراتتون رو بيان كنيد.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط soha نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید دوربین دارم.در حال حاضر با توجه به خواسته ها و نیازهام بین 2مدل کانن EOS1000D - G10 تردید دارم البته این نکته رو هم بگم که تا پیش از این عکاسی زیاد انجام دادم ولی نه با دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای.
    ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کدام یکی از این 2گزینه مناسب تر هستند؟
    جواب سوال شما دشوار است چون در درجه اول این دو دوربین اصلا در یک کلاس نیستند و مثل این است که کسی سوال کند که بین خرید وانت نیسان و سواری ریو سردرگم باشد. طبیعی است که هر کدام توانایی ها و نقاط ضعف خودشان رادارند.
    باید از خودتان بپرسید چقدر میخواهید هزینه کنید و این سوال شامل اینده هم میشود چون بعد از خرید دوربین اس ال ار تازه شروع خرجهای شما برای لنزهای بعدی و فلاش و... است.
    چقدر قابلیت حمل دوربین برایتان مهم است؟
    چه درصدی از عکسهای شما در نور کم است؟
    به چه فاصله کانونی نیاز دارید؟ چقدر واید و چه اندازه تله؟
    و دهها سوال دیگر.
    توصیه ام این است که قبل از هزینه برای خرید سری به تاپیکهای گذشته فروم بزنید و مطالعه مقالات را به هیچ رو فراموش نکنید. فکر میکنم بعد از ان بهتر میتوانید تصمیم بگیرید.
    infinity، yasin-m، shabab و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد saeed_vb آواتار ها
    تشکر کرده
    21

پیش فرض راهنمایی برای خرید دوربین

باسلام خدمت همگی دوستان
    من قصد خرید یک دوربین عکاسی آماتور تا حداکثر رنج قیمتی 600 تومان دارم
    و اما خواسته های مناز خرید دوربین :
    1- گرفتن عکس از مناظر و گاهی هم عکس برداری در شب ( در کل من از عکس گرفتن در شب رو بیشتر دوست دارم)
    2- درکل قصد تعویض لنز یا خرید لنز را ندارم.
    3- من حدود 3 سال پیش یک دوربین سونی مدل T5 خریدم . عکسهای خوبی هم باهاش گرفتم.ولی از محدودیت کار با این نوع دوربین ناراضی هستم مخصوصا با اون اتو فوکوس مسخرش و حساسیتش زیادش به لرزش دست .
    خوب البته در نوع خودش خوب بود.ولی .......
    4-در کل چیزی باشه برای کسی که تازه قصد شروع عکاسی رو داره.()
    من دو روزی هست توی سایت میگردم این مدل ها رو پیدا کردم.
    کانن EOS 350D , ESO100D
    سونی A200
    و یک مدل نیکون که الان یادم نمیاد
    خوشهال میشم نظر دوستان رو بدونم.
    اما یک چیز الان زمان مناسبی برای خرید دوربین هست یا صبر کنم تا بعد از عید ؟( از نظر قیمت و کاهش قیمت های جهانی)
    باتشکر .منتظر جواب دوستان و اساتید محترم هستم

كاربر همراه MAHosseini آواتار ها
    تشکر کرده
    5515

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین

سلام

آقا عجب حافظه اي داري 2005 عضو شدي بعد از 3 , 4 سال هنوز يوزر و پاست يادته

در رابطه با سوال شما اعضاي فروم تو اين چند روزه اينقدر از اين دست سوالارو جواب دادن كه ديگه فكر نكنم حوصله پاسخ دادن داشته باشن.

تا اونجا كه من ياد گرفتم , در جواب به سواات شما :

1. من ترجيح ميدم با يه دوربين كم نويز تو شب عكس بگيرم.

2. اگر قصد تعويض يا خريد لنز نداريد , بهتر نيست به يك SLR Like فكر كنيد.

3. اين نشون ميده نياز به تنظيمات دستي در دوربين داريد.

4. eos1000d و a200 و احتمالا اون يكي دوربين نيكون هم d60 بوده كه شما يادتون نيومد. 350d هم به نظر برخي دوستان ديگه قديمي شده. اگر حوصله داشته باشيد و داخل فروم يه سرچ كوچولو هم انجام

دهيد به جواب ميرسيد.

5. در مورد سوال آخرتون هم من نظري ندارم. ولي نظر برخي دوستان اينه كه تو مدتي كه شما براي ارزان شدن

قيمتها صبر ميكنيد , فرصتهاي زيادي رو براي ياد گرفتن فنون عكاسي از دست ميدهيد.

اين از تجربيات دوستان است : با خريد SLR دير يا زود خود را براي خريد وسايل و لوازم و لنزهاي ديگر ( به عبارت ديگر ===> هزينه ) آماده خواهيد كرد.

مگر اينكه خيلي جان سخت باشيد كه از فكر آنها بگذريد .

به هر صورت در قدم اول اعضا از اهداف و نياز شما اطلاع حاصل ميكنند , سپس شما رو راهنمايي ميكنن .

پس بهتره تمام نياز هاتون رو بيان كنيد , چه بسا يك عدد SLR Like كار شما رو راه بندازه.
    saeed_vb، Mashhadi Vahid و rezafh تشکر می‌کنند.
    مهدی حسینی 500px

صفحه 49 از 284 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 149 ... آخرینآخرین