صفحه 54 از 284 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد saeed_vb آواتار ها
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_vb نمایش پست ها
    با سلام
    سایت معتبر برای خرید اینترنتی دوربین چی هست.
    تر جیها با سیستم پرداخت کار کنه

اصلا دوربین G1 توی بازار ایران گیر میاد؟
    با این قیمت آمازون فکر کنم تو ایران کمتر 700 یا 800 نباشه.:(
    سلام به همه
    من حدود یک هفته ماموریت بودم . اینجا هم کسی نبود جواب من بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام من یه دوربین میخوام که بتونم باهاش فوکاس دستی کنم و رد ستارگان هم بزنم و کیفیتش هم خوب باشه
    چی پیشنهاد میکنید
    مرسی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط SMAA نمایش پست ها
    سلام من یه دوربین میخوام که بتونم باهاش فوکاس دستی کنم و رد ستارگان هم بزنم و کیفیتش هم خوب باشه
    چی پیشنهاد میکنید
    مرسی
    اين توضيحات براي راهنمايي كافي نيست. بايد بفرماييد تا چه حدي به عكاسي آشنايي داريد و بودجه تان چقدر است و منظورتان از كيفيت چيست و ...

البته چيزي كه مسلمه اينه كه با دوربين هاي كامپكت و Slr Like نمي تونيد نوردهي طولاني داشته باشيد و پاسخ شما فقط DSLR است ولي تا پاسخ پرسش هاي فوق را ندهيد نمي توان چيزي گفت .
    partow تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

slr
    slr آنلاین نیست
    كاربر آشنا slr آواتار ها
    تشکر کرده
    63

خرید slr دست دوم اشتباه هست یا نه؟
    چون یکی میگفت یه ضربه ی کوچک به لنز، یا دستمال کشیدن رو ccdش، شدیدا کیفیتشو کاهش میده

كاربر آشنا mh.attari آواتار ها
    تشکر کرده
    75

Question درخواست کمک فوری در باره ی خرید دوربین عکاسی دیجیتال

سلام دوستان عزيزم
    بنده بعد از مدت ها تصميم گرفتم يه دوربين عکاسي بخرم وهيچ گونه اطلاعاتي هم در مورد دوربين هاي جديد ندارم و قصدم از خريدش گرفتن چند تا عکس وقت رفتن به سفره وملاک هاي من کيفيت واينکه تا 10 سال اينده از هرگونه دوربين عکاسي بي نياز بشم هست من براي خريدش تا 1 تومن بوجه کنار گذاشتم چند نفر از دوستان هم sx10 و1000d و450d و400d کنون رو و سري الفاي سوني رو واسم پيشنهاد کردن ولي بنده هيچ گونه از ويژگي هاي اين دوربين ها رو نميدونم وفقط از قيمت هاشون خبردارم لطف کنيد به من برند هاي خوب رو پيشنهاد بديد اصلا بگيد چي بخرم چون ديگه خيلي گيج شدم ونمي دونم چکار کنم فقط لطف کنيد سري راهنماييم کنيد چون ميخوام اين هفته بخرم
    ويه سوال ديگه دارم من وقت خريد دوربين بايد به چه چيزهايي توجه کنم وچه چيزهايي رو همراه با اون بخرم ويکي از فروشنده ها تو تبريز بهم گفت گارانتي پارس الرمس بهترين گارانتيه ايا راست گفته؟

اگه از دوستان کسي باشه که ايميل يا موبايلش رو براي مشورت به من بده خيلي ممنون ميشم

تو رو خدا کمکم کنيد عجرتون با امام زمان:confused::confused:

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: درخواست کمک فوری در باره ی خرید دوربین عکاسی دیجیتال

سلام دوست عزیز!

عجله نکن . یه گشتی تو این فروم بزن. برای مقایسه فقط دو تا از مدل هایی که گفتی حد اقل 50 تا پست هست.

از اینجا شروع کن : slr می خوای یا slrlike ؟ اگه فرقشون رو هم نمیدونی شروع کن به مطالعه همین فروم.
    ظاهراً شما تبریز هستید از دوستان تبریزی کمک بگیرید. پیام خصوصی بزن براشون!
    partow و mh.attari تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا parsa_photo آواتار ها
    تشکر کرده
    148

سلام.شما نياز خودتون رو گفتيد.
    به نظرم يك نياز معمولي و خانگي است.بر همين اساس به نظر نمي آيد يك dslr به كار شما بيايد.چون معمولا حجم و وزن آنها شرايط حمل را كمي سخت مي كنند و كلا شما(كه قصد عكاسي جدي نداريد) را از هر چه عكاسيست بيزار مي كنند.
    همان Sx10 براي شما كافيست.چون يك زوم قوي دارد و از لنز همراه dslr ها براي شما كارايي بيشتري دارد.
    mh.attari تشکر می‌کند.

كاربر همراه Canon! آواتار ها
    تشکر کرده
    787

اگر واقعا قصد دارید دوربینتان را تا 10 سال آینده نگه دارید و از آن کار بکشید، به نظر من اس ال ار بگیرید بهتر است.
    اس ال ار لایک ها (مثل SX10) در مقایسه با اس ال ار ها (مثل 1000دی یا 450دی) ، برای اینکه عمر طولانی ای داشته باشند ، به نگه داری دقیقتری نیاز دارند.
    اما... اما اگر مواظب دوربینتان باشید، همان SX10 هم سالها برایتنان کار میکند.

نسخه اول:
    اگر به خودِ عکاسی علاقه دارید، مثلا اگر وقتی مسافرت میروید دوست دارید مدام عکس بگیرید و عکاسی کنید ، اس ال ار بگیرید. مثلا 1000دی یا 450دی.

نسخه دوم:
    اگر نیازتان بیشتر ثبت کردن لحظه ها هست و استفاده های ساده ی خانوادگی، اس ال ار لایک بگیرید. مثلا کانن SX10

این دو نسخه مرز مشخصی نداند. کیفیت نسخه اول بهتر است و در نتیجه قیمت بیشتری نیز دارد. (این تفاوت قیمت، هنگام خرید لوازم دوربین بیشتر خودشان را نشان میدهند. مثلا خرید یک سری باتری زاپاس برای نسخه دوم 10-15 تومان هزینه دارد ولی برای نسخه اول شاید تا 70-90 تومن هزینه روی دستتان بگذارد)
    --------------------------

هنگام خرید ، دوربین را از فروشگاههای معتبر بخرید تا خیالتان راحت باشد. در این صورت به چیز خاصی لازم نیست توجه کنید.

شما در ایران دوربینتان را میخرید و در ایران گارانتی اهمیت خاصی ندارد. اگر میتوانید دوربین خود را بیمه کنید.

کارت حافظه هم ترنسند بگیرید (کارت گارانتی مادام العمر آن را حتما از فروشنده بگیرید) اگر زیاد مسافرت میروید و طولانی هم میروید، 8 گیگ بگیرید که با مشکل پر شدن کارت حافظه مواجه نشوید.

اگر بعد از خرید دوربین به سفر میروید، حتما قبل از سفر با کمک دوستانتان به کار کردن با دوربینتان مسلط شوید تا بتوانید از دوربینتان به نحو احسن استفاده کنید.

در ضمن، اگر اس ال ار گرفتید و بودجه تان اجازه میداد ، میتوانید یک لنز 250-55 هم برای دوربینتان بگیرید (احتمالا در همان 1 میلیون تومان جا میشود)
    faryadi و mh.attari تشکر می‌کنند.
    محمدحسن اتفاق
    Website | Instagram
    5D4|5D3|40D|11-24|16-35|24-105|70-200f4IS|50f1.4|135f2|speedlites|Ext. tube

كاربر آشنا mh.attari آواتار ها
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!

عجله نکن . یه گشتی تو این فروم بزن. برای مقایسه فقط دو تا از مدل هایی که گفتی حد اقل 50 تا پست هست.

از اینجا شروع کن : slr می خوای یا slrlike ؟ اگه فرقشون رو هم نمیدونی شروع کن به مطالعه همین فروم.
    ظاهراً شما تبریز هستید از دوستان تبریزی کمک بگیرید. پیام خصوصی بزن براشون!
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_photo نمایش پست ها
    سلام.شما نياز خودتون رو گفتيد.
    به نظرم يك نياز معمولي و خانگي است.بر همين اساس به نظر نمي آيد يك dslr به كار شما بيايد.چون معمولا حجم و وزن آنها شرايط حمل را كمي سخت مي كنند و كلا شما(كه قصد عكاسي جدي نداريد) را از هر چه عكاسيست بيزار مي كنند.
    همان Sx10 براي شما كافيست.چون يك زوم قوي دارد و از لنز همراه dslr ها براي شما كارايي بيشتري دارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Canon! نمایش پست ها
    اگر واقعا قصد دارید دوربینتان را تا 10 سال آینده نگه دارید و از آن کار بکشید، به نظر من اس ال ار بگیرید بهتر است.
    اس ال ار لایک ها (مثل SX10) در مقایسه با اس ال ار ها (مثل 1000دی یا 450دی) ، برای اینکه عمر طولانی ای داشته باشند ، به نگه داری دقیقتری نیاز دارند.
    اما... اما اگر مواظب دوربینتان باشید، همان SX10 هم سالها برایتنان کار میکند.

نسخه اول:
    اگر به خودِ عکاسی علاقه دارید، مثلا اگر وقتی مسافرت میروید دوست دارید مدام عکس بگیرید و عکاسی کنید ، اس ال ار بگیرید. مثلا 1000دی یا 450دی.

نسخه دوم:
    اگر نیازتان بیشتر ثبت کردن لحظه ها هست و استفاده های ساده ی خانوادگی، اس ال ار لایک بگیرید. مثلا کانن SX10

این دو نسخه مرز مشخصی نداند. کیفیت نسخه اول بهتر است و در نتیجه قیمت بیشتری نیز دارد. (این تفاوت قیمت، هنگام خرید لوازم دوربین بیشتر خودشان را نشان میدهند. مثلا خرید یک سری باتری زاپاس برای نسخه دوم 10-15 تومان هزینه دارد ولی برای نسخه اول شاید تا 70-90 تومن هزینه روی دستتان بگذارد)
    --------------------------

هنگام خرید ، دوربین را از فروشگاههای معتبر بخرید تا خیالتان راحت باشد. در این صورت به چیز خاصی لازم نیست توجه کنید.

شما در ایران دوربینتان را میخرید و در ایران گارانتی اهمیت خاصی ندارد. اگر میتوانید دوربین خود را بیمه کنید.

کارت حافظه هم ترنسند بگیرید (کارت گارانتی مادام العمر آن را حتما از فروشنده بگیرید) اگر زیاد مسافرت میروید و طولانی هم میروید، 8 گیگ بگیرید که با مشکل پر شدن کارت حافظه مواجه نشوید.

اگر بعد از خرید دوربین به سفر میروید، حتما قبل از سفر با کمک دوستانتان به کار کردن با دوربینتان مسلط شوید تا بتوانید از دوربینتان به نحو احسن استفاده کنید.

در ضمن، اگر اس ال ار گرفتید و بودجه تان اجازه میداد ، میتوانید یک لنز 250-55 هم برای دوربینتان بگیرید (احتمالا در همان 1 میلیون تومان جا میشود)
    سلام دوستان عزیزم ممنون از اینکه راهنماییم کردید ولی بنده بعد از مطالعه ی زیاد به این نتیجه رسیدم که دوربین های slr به درد حرفه ای ها میخوره و لی حالا یه مشکل دیگه دارم دوستان چند تا دوربین به من معرفی کردن که عبارت است از sx10 و sx1 و g10 حالا دیگه کاملا گیج شدم از طرفی تا عید میخوام بخرم از طرف دیگه sx1 هنوز موجود نیست
    1دوستان میدونید این دوربین کی میاد وبا چه قیمتی
    2دوستان چی کار کنم چی بخرم اگه پیشنهادی دارید بگید تا بنده از این دور راهی نجات پیدا کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه دوستان.
    آقا قصد دارم برای مصرف خانگی ixsus 980 بگیرم. فقط کیفیت عکس برام مهمه، تو شرایط مختلفی که ممکنه واسه مصرف خونگی بوجود بیاد. اول میخاستم 970 بگیرم تو dpreview نظر ساحباش جالب نبود نسبت بهش. از طرفی 980 به نظر تکنولوژی های بهتری داره اما فکر کنم با قیمت حدود 400 تومنش یه کم قیمتش هنوز پره. بالای 400 تومن هم نمیتونم هزینه کنم. به نظر دوستان 980 بگیرم؟
    mh.attari تشکر می‌کند.

صفحه 54 از 284 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 154 ... آخرینآخرین