صفحه 154 از 284 نخستنخست ... 54 104 144 150 151 152 153 154 155 156 157 158 164 204 254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام خدمت همه اساتید
    سال نو مبارک!

لطفا من رو راهنمایی بفرمایید که از بین این 3گزینه کدوم رو انتخاب کنم.

1. Sony NEX-5
    2. Canon S100
    3. Fujifilm X10

انتظارم هم از دوربینی که میخوام بخرم اینه که از بین اینها بهترین عملکرد رو در نور کم داشته باشه.
    البته راحتی حملش برای استفاده روزمره و گردش هم برام مهمه اما نه به اندازه عملکردش تو نور کم.

لطفا بفرمایید که کدوم رو انتخاب کنم، و یا حتی اگر آپشن بهتری رو هم تو این رنج قیمت هست پیشنهاد بدین ممنون میشم.

با تشکر مجدد از اساتید.

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

فکر میکنم دوربین Canon Canon PowerShot SX130 دوربین مناسبی برای شما باشه قیمتش مناسبه و عکس های خوبی میگیره که میتوانید آنرا با رم 8 گیگابایت + شارژر و 4 عدد باطری قابل شارژ آنرا حدودا با 350000 تومان خریداری کنید (قیمت دوربین تنها 300.000 تومان). دوربین خوبی هست در مقابل قیمتش فقط ایرادش گیجی فوکوس درفیلمبرداری است که کم یا بیش در اکثر دوربین های دیگر هم این مشکل وجود دارد و دوم اینکه نمیتواند به نسبت 16:9 (عکس واید) عکس بگیرد و نسبت عکسش 4:3 است البته اگردوربینی میخواهید عکس با نسبت تصویر 16:9 را هم بگیره دوربین Canon SX230 HS و یا Canon SX220 HS دوربین های خوبی هستند و فکر هم نمیکنم گیجی فکوس در فیلمبرداری داشته باشند ولی قیمت بالایی دارند (دوربین Canon SX230 HS قیمتش 520.000 تومانه البته جی پی اس هم داره) اگر Canon SX220 HS را بگیرید بهتره فقط جی پی اس نداره و فکر هم نمیکنم برای شما نداشتن جی پی اس مشکلی باشه .
    Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کند.
    بی تو هر لحظه که میگذرد عمر..........مرگ است به نام زندگانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

قصد خرید یه کامپکت برای یکی از دوستان رو دارم، تا 300 هزینه می کنه دوستم، خودم به نتیجه Canon Canon PowerShot SX130 با قیمت 310 رسیدم، برای استفاده روزمره و خانوادگی می خواد و هر چیم براش بگیرم می گه خوبه
    حالا اگه تا این قیمت نه بیشتر گزینه بهتری هست ممنون می شم بفرمائید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض می شه یه راهنمایی بکنید

درود به همگی
    من چند روزی تصمیم گرفتم دوربین سونی alphanex-5 بخرم وقتی با فروشنده ی دوربین تماس گرفتم گفت بهتره canon G12 یا niconJ1بگیری.من نمی خوام دوربین slrبخرم چون هم حملش برام سخته هم نمی تونم باش یه عکس سریع تو خیابون بگیرم.می شه من رو راهنمایی کنید که کدوم یکی از این دوربین ها بهتره من اولین اولویتم تو انتخاب رزولوشن و پیکسل بعد چون من بیشتر عکس از بافت می خوام بندازم می خوام ماکرو باشه ...فیلمبرداریش برام مهم نیست .

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

سلام

دوستان کلاً نظرتون درباره سامسونگ چیه؟ مخصوصاً مدل WB700

میدونم انتخابهای بهتری هم حتماً هست. اما در این مورد خاص اگر تجربه ای دارید در اختیارم بگذارید.

ممنون.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم توسلی نمایش پست ها
    درود به همگی
    من چند روزی تصمیم گرفتم دوربین سونی alphanex-5 بخرم وقتی با فروشنده ی دوربین تماس گرفتم گفت بهتره canon G12 یا niconJ1بگیری.من نمی خوام دوربین slrبخرم چون هم حملش برام سخته هم نمی تونم باش یه عکس سریع تو خیابون بگیرم.می شه من رو راهنمایی کنید که کدوم یکی از این دوربین ها بهتره من اولین اولویتم تو انتخاب رزولوشن و پیکسل بعد چون من بیشتر عکس از بافت می خوام بندازم می خوام ماکرو باشه ...فیلمبرداریش برام مهم نیست .
    این دوربین ها در یک کلاس رده بندی نمیشوند که مقایسه شوند. دوربین NEX-5 و 1 J1 یک دوربین با قابلیت تعویض لنز است(شبیه SLR ها با این تفاوت عمده که فاقد سیستم آینه می باشد و بهمین دلیل بسیار کوچکتر ساخته می شوند) و دوربین G12 یک دوربین فشرده پیشرفته است(لنز ثابت است)که قاعدتاً هم از نظر کنترلها هم از نظر سیستم اپتیک و ...و در نهایت خروجی نهایی خیلی بهتر از سایر دوربین های فشرده عمل می کنند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض بهترین کیفیت عکس

من دوربینی میخام بخرم که کیفیت عکس بالای داشته باشه
    و لنزش هم به نظرم تله باشه بهتره 135 به بالا
    قیمت هم حدود 600 تومن
    ممنون میشم کمک کنید

تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم توسلی نمایش پست ها
    درود به همگی
    با درود Canon G12 ماکروی بهتری نسبت به سری های NEX دوربین های سونی با لنز 18-55 و یا سایر لنز های این سری از دوربین های سونی موجود در ایران داره (چون در این سری از دوربین های سونی در ایران محدودیت لنز وجود دارد دوربین های سری نکس بصورت ناقص وارد بازار ایران میشوند چه برسد به لنز های این سری)Canon G12 در فاصله ی 1 سانتیمتری هم میتواند فوکوس کند ولی کیفیت و نویز عکس در سری NEX دوربین های سونی بدون شک خیلی بهتره .

تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط oveisi2005 نمایش پست ها
    من دوربینی میخام بخرم که کیفیت عکس بالای داشته باشه
    و لنزش هم به نظرم تله باشه بهتره 135 به بالا
    قیمت هم حدود 600 تومن
    ممنون میشم کمک کنید
    دوربین Canon PowerShot SX230 HS ویا Canon PowerShot SX220 HS هر دو دوربین های خوبی هستندتنها فرق اولی یعنی اس ایکس 230 اینه که جی پی اس داره و اس ایکس 220 جی پی اس نداره بغیر از این ، دو دوربین هیچ فرق و یا مزیتی نسبت بهم ندارند زوم اپتیکال هر دو هم 14X است و فیلمبرداری خوبی هم دارند اگر جی پی اس داشتن دوربین برایتان مهم نیست و تفاوت قیمتشان هم زیاد است همان بدون جی پی اس یعنی Canon PowerShot SX220 HS را بگیرید .
    بی تو هر لحظه که میگذرد عمر..........مرگ است به نام زندگانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

می بخشید راهنمایی می کنید؟
    بین TZ20 lumix
    SX230 HS Canon
    Sony HX9v

کدامیک؟