صفحه 7 از 284 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا MohsenPro آواتار ها
    تشکر کرده
    7

Red face پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام دوستان
    من تصمیم گرفتم یه دوربین تو رنج قیمت 350 تا 400 خریداری کنم
    با تحقیقاتی که تو سایتا انجام دادم دیدم دوربین S3is کانن و Lx2 پاناسونیک دوربین های مناسبی هستن که کانن بخاطر امکانات در شرایط مختلف و پاناسونیک بخاطر کیفیت و حجم کوچیکش رو انتخاب کردم
    اما هنوز تو دو راهی هستم
    اگه این کانن کوچیک تر میشد یا اینکه پاناسونیکه امکانات بیشتری داشت حتمن یکیشو میگرفتم
    البته مقایسه اینا که تو یه رنج نیستن می دونم کار درستی نیست
    Nikon D5000
    Nikkor 18-55 ,Nikkor 55-200
    Canon S3IS
    Yashika Electro35-Osram Flash

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPro نمایش پست ها

البته مقایسه اینا که تو یه رنج نیستن می دونم کار درستی نیست
    سلام
    دقیقا, اگر ترکیبی از هر دو را میخواهید, منتظر Panasonic-FZ8 باشید, باور کنید بدون هیچ تعصب و ... میگم. چون قبلا پاناسونیک داشتم و الآن S3 IS , تا حدودی از مزایا و معایب هر دو مدل و هر دو برند آگاهم.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا MohsenPro آواتار ها
    تشکر کرده
    7

دوست عزیز
    ممنون که توجه کردی و جواب دادی امیدوارم بتونم عضو خوبی برای مجموعه باشم
    Nikon D5000
    Nikkor 18-55 ,Nikkor 55-200
    Canon S3IS
    Yashika Electro35-Osram Flash

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام دوستان
    من تا روز 5شنبه قصد دارم یک دوربین بخرم که با لوازم جانبی اصلی حدود 500 هزار تومان بشود.
    خودم میان( سونی اچ 5 ) و (کنون اس.3.آی.اس) دارم دست و پا میزنم!
    البته بیشتر نظرم روی ( سونی اچ.5) است .به خاطرنمایشگر بزرگ 3 اینچی وداشتن حافظه داخلی و شارژر همراه خودش و...اما ازطرفی کنون هم نمایشگر چرخان داره هم حالت واید اسکرین داره و هم حدود 60 هزار تومان ارزان تره.
    لطفاَ دوستان عزیزم ، مرا از این دو دلی بیرون بیارند. فقط خیلی عجله دارم !( مرا ببخشید)
    ضمناَ اگر آخرین قیمت اون ها رو کسی بگه ممنونش می شم.
    پیشاپیش از همه تون سپاسگذارم.

:)

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا روز 5شنبه قصد دارم یک دوربین بخرم که با لوازم جانبی اصلی حدود 500 هزار تومان بشود.
    خودم میان( سونی اچ 5 ) و (کنون اس.3.آی.اس) دارم دست و پا میزنم!
    البته بیشتر نظرم روی ( سونی اچ.5) است .به خاطرنمایشگر بزرگ 3 اینچی وداشتن حافظه داخلی و شارژر همراه خودش و...اما ازطرفی کنون هم نمایشگر چرخان داره هم حالت واید اسکرین داره و هم حدود 60 هزار تومان ارزان تره.
    لطفاَ دوستان عزیزم ، مرا از این دو دلی بیرون بیارند. فقط خیلی عجله دارم !( مرا ببخشید)
    ضمناَ اگر آخرین قیمت اون ها رو کسی بگه ممنونش می شم.
    پیشاپیش از همه تون سپاسگذارم.

:)
    سلام
    باور کنید 10 تاپیک با همین موضوع وجود دارد, در ثانی LCD و شارژر و...مسایل مهمی برای تصمیم گیری نیستند.
    تاپیکهای قبلی را بخوانید!!
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    باور کنید 10 تاپیک با همین موضوع وجود دارد, در ثانی LCD و شارژر و...مسایل مهمی برای تصمیم گیری نیستند.
    تاپیکهای قبلی را بخوانید!!
    دوست عزیز به خاطر زحمتی که کشیدی و حداقل جواب مرا به شکلی دادی ممنونم.
    بنده عضو جدید مجموعه شما هستم و شاید اشتباهاتی بکنم. با وجود اینکه اطمینان داشتم ، به خاطر گوشتزد شما ، بار دیگر تمامی تاپیک ها ی قبلی را ( که کمتر از 30 تا هستند) دید زدم اما در هیچ کدام یک مقایسه میان این دو دوربین نشده بود چه برسد به 10 تا !. فقط در بعضی جا ها در مورد کنون توضیحاتی آمده بود . اما من میخواهم بدونم کدام بهتره.البته می خواستم. اگر این سوآل من موجب زحمت میشه پسش می گیرم. باز هم ازتون متشکرم

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

به نظر من S3IS بهتره .

مقایسه مشخصات این دو در اینجا
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها

دوست عزیز به خاطر زحمتی که کشیدی و حداقل جواب مرا به شکلی دادی ممنونم.
    بنده عضو جدید مجموعه شما هستم و شاید اشتباهاتی بکنم. با وجود اینکه اطمینان داشتم ، به خاطر گوشتزد شما ، بار دیگر تمامی تاپیک ها ی قبلی را ( که کمتر از 30 تا هستند) دید زدم اما در هیچ کدام یک مقایسه میان این دو دوربین نشده بود چه برسد به 10 تا !. فقط در بعضی جا ها در مورد کنون توضیحاتی آمده بود . اما من میخواهم بدونم کدام بهتره.البته می خواستم. اگر این سوآل من موجب زحمت میشه پسش می گیرم. باز هم ازتون متشکرم

سلام
    برای مقایسه 2دوربین اینچنینی باید به سایتهای معتبری مثل www.dpreview.com یا اگر برای مقایسه بین این 2مدل به آدرس www.dcviews.com/reviews/Sony-H5-Canon-S3 بروید, میبینید که فقط در یک مورد H5 نمره بیشتری گرفته و آن هم در بخش PERFORMANCE است که H5 نمره 8.5 از 10 و S3 , نمره 8 گرفته که آنهم به دلیل نویز بیشتر در ایزوی 200 و 400است. به هر حال شما حق دارید, چون خود من هم موقع خرید دوربینم بین این 2مدل شک داشتم ,ولی با دیدن اختلاف قیمت نامعقول آنها در ایران از خیرش گذشتم ( انصافا H5 خیلی خوشدستتر است, چون عمق دستگیره آن بیشتر است و در S3 اغلب موارد دست آدم به بدنه لنز برخورد میکند!!)
    www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=3782
    www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=3661
    www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=3487
    www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2855&page=2
    .
    .
    حالا 10 تاپیک که اغراق بود , ولی به نظر من Panasonic-FZ8 رو بگیر!!( هنوز نیومده)
    وحيد قديري راد

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

حالا 10 تاپیک که اغراق بود , ولی به نظر من Panasonic-FZ8 رو بگیر!!( هنوز نیومده)
    ولي اگه بگيم شما در بيش از 10 تاپيك اين دوربين نيامده رو به همه توصيه كرده ايد اغراق نيست :biggrin:

منم قبل از اينكه Canon G7 بياد به همه توصيه مي كردم دست نگهدارند تا اين دوربين برسه ولي وقتي اومد من يكي كه دكوراژه شدم ! اميدوارم اين اتفاق براي شما بعد از رسيدن Fz-8 نيفته.

من بين Fz-5 و H1 و S2is با توجه به قيمت و ريويو هاي اينترنتي Fz-5 رو انتخاب كردم ولي اگر الان مي خواستم بين S3is و Fz-7 و h2 يكي رو انتخاب كنم H2 رو انتخاب مي كردم. بين اين دو دوربين هم من H5 رو بيشتر از S3is مي پسندم (نظر شخصي). ارگونومي و LCD موضوعات كم اهميتي نيستند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    ولي اگه بگيم شما در بيش از 10 تاپيك اين دوربين نيامده رو به همه توصيه كرده ايد اغراق نيست :biggrin:

منم قبل از اينكه Canon G7 بياد به همه توصيه مي كردم دست نگهدارند تا اين دوربين برسه ولي وقتي اومد من يكي كه دكوراژه شدم ! اميدوارم اين اتفاق براي شما بعد از رسيدن Fz-8 نيفته.

من بين Fz-5 و H1 و S2is با توجه به قيمت و ريويو هاي اينترنتي Fz-5 رو انتخاب كردم ولي اگر الان مي خواستم بين S3is و Fz-7 و h2 يكي رو انتخاب كنم H2 رو انتخاب مي كردم. بين اين دو دوربين هم من H5 رو بيشتر از S3is مي پسندم (نظر شخصي). ارگونومي و LCD موضوعات كم اهميتي نيستند.
    سلام
    مطمئنم این اتفاق برای من نمیافته!! چون هم رویوشو خوندم و هم اینکه سایت dpreview یک هفته بعد از انتشار رسمی خبر تولیدش رویوی اونو منتشر کرده (که البته از یک ماه قبلش برای بررسی در اختیار داشتند!!) ( رویوی Nikon-S10 رو پریروز منتشر کرد) و قویا توصیه کره اش , خودش دلیل اینه که روی این مدل و برند حسابهای جدیدی داره باز میشه و دیگه گذشت اون زمون که همه به پاناسونیک به چشم " جاروبرقی سازی که وارد عرصه تولید دوربین دیجیتال شده" نگاه میکردند!!
    قطعا سال بعد رقابت شدیدی بین المپوس و پاناسونیک در رده اولترازوم بوجود میآید ( کنون و سونی هم معلوم نیست چه کسی رو میخواهند وارد زمین کنند؟!!!)
    وحيد قديري راد

صفحه 7 از 284 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 107 ... آخرینآخرین