صفحه 47 از 67 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام دوستان
    این اولین پستم تو فروم عکاسیه
    من قبلا تا سال پیش سونی اچ ایکس وان داشتم.که متاسفانه با تعدادی نا محدودی عکس به سرقت رفت.و میخوام یه دوربین جدید بگیرم
    من از لحاظ کاری فردی پر مشغله هسنم .(وقت آزاد کمی دارم) من واسه یه عکاسی در طبیعت یا مصارف عادی دنبال یه دوربین خوب هستم خودم طرفدار پرو پا قرص DSLR هستم منتها ازونجایی که فرق دوتا لنز و حتی معنی اعداد روشو هم نمیدونم بهتر دیدم که همون SLR لایک هارو انتخاب کنم.بین نیکون p520 و سونی hx200v گیر کرده بودم هر کدوم معایب و مزایای خودشونو دارن که تصمیم نیمه راه برگشت و بین نیکون و سونی HX300 گیر کردم از اونجایی که فکر کنم سونی ارایه نشده نمیدونم چیکار کنم.
    اگه شما بودین بین نیکون و وی 200 کدوم گزینه رو انتخاب میکردین؟یا بهتره صبر کنم اچ ایکس 300 بیاد؟
    ویرایش توسط aminvet : Tuesday 21 May 2013 در ساعت 19:05
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

احتیاج به مشاوره فوری برای خرید دوربین عکاسی، کنون، نیکون یا سونی؟
    درود.

دوستان و اساتیدی که اطلاعاتشون از دوربین عکاسی خوبه لطفا مشاوره بدهند. با ذکر علت:

مشخصات رو به ترتیب میگم شما ببینید چه دوربینی مناسبتره:

1- هزینه تقریبا نزدیک 1.5 میلیون - حالا اگر یه کیس خیلی مناستر بود تا 2 میلیون یا 2.100 هم هزینه می کنم.

2- نه درس عکاسی خوندم و نه شغلم عکاسیه ولی یه دوربین خوب میخواهم برای مصارف خانگی. یعنی به تنظیمات خاص دستی احتیاج نداشته باشه.

3- بسیار برام مهمه که عکسهایی که افق دور دست داره، دوربین بتونه اون افق را هم با وضوح عکسبرداری کنه. مثلا کنار دریا همه آب دریا را خاکستری یکدست نشون نده. یا تو عکسبرداری از یک منظره، درختان و اشیایی که دور هستند مات نباشه.

4 - ترجیها زوم خوبی داشته باشه.

5- ترجیها فیلمبرداری خوبی هم داشته باشه.

65- تو بروس باشه و قطعاتش تو بازار موجود باشه و همچنین خدمات پس از فروشش.

خوب من خودم چند مدل تحقیق کردم ولی هر چی بیشتر تحقیق میکنی بیشتر گیچ میشی. نظر شما چیه؟

Canon EOS 600D
    Canon Powershot SX50
    Canon Powershot G15
    Sony HX200
    Nicon ؟؟؟؟

----------------------------------------------

در درجه اول عکسبرداری برای من خیلی مهمه و بعد امکانات دیگر.

مثلا این دوربین Sony HX200 امکانات فوق الآده ای مثل دوربین 18.1 مگا پیکسلی و زوم 30 برابر و همچنین فیلمبرداری اچ دی 60 فریم بر ثانیه و همچنین عکسبرداری پانارومایی 360 درجه داره.
    ولی برخی از دوستان میگند عکسبرداری کنون یا نیکون خیلی بهتر هست.

پس باز هم اولویت من عکسبرداریه و کیفیت و وضوح عکس را به همه امکانات دیگر ترجیه میدم.

یه سری به این لینک بزنید:

DSC-HX200V : سری H : دوربین عکاسی دیجیتال سایبر شات : سونی ایران

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    mohsen_hot20 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط rh_1363 نمایش پست ها
    احتیاج به مشاوره فوری برای خرید دوربین عکاسی، کنون، نیکون یا سونی؟
    درود.

دوستان و اساتیدی که اطلاعاتشون از دوربین عکاسی خوبه لطفا مشاوره بدهند. با ذکر علت:

مشخصات رو به ترتیب میگم شما ببینید چه دوربینی مناسبتره:

1- هزینه تقریبا نزدیک 1.5 میلیون - حالا اگر یه کیس خیلی مناستر بود تا 2 میلیون یا 2.100 هم هزینه می کنم.

2- نه درس عکاسی خوندم و نه شغلم عکاسیه ولی یه دوربین خوب میخواهم برای مصارف خانگی. یعنی به تنظیمات خاص دستی احتیاج نداشته باشه.

3- بسیار برام مهمه که عکسهایی که افق دور دست داره، دوربین بتونه اون افق را هم با وضوح عکسبرداری کنه. مثلا کنار دریا همه آب دریا را خاکستری یکدست نشون نده. یا تو عکسبرداری از یک منظره، درختان و اشیایی که دور هستند مات نباشه.

4 - ترجیها زوم خوبی داشته باشه.

5- ترجیها فیلمبرداری خوبی هم داشته باشه.

65- تو بروس باشه و قطعاتش تو بازار موجود باشه و همچنین خدمات پس از فروشش.

خوب من خودم چند مدل تحقیق کردم ولی هر چی بیشتر تحقیق میکنی بیشتر گیچ میشی. نظر شما چیه؟

Canon EOS 600D
    Canon Powershot SX50
    Canon Powershot G15
    Sony
    من خیلی مهمه و بعد امکانات دیگر.

مثلا این دوربین Sony HX200 امکانات فوق الآده ای مثل دوربین 18.1 مگا پیکسلی و زوم 30 برابر و همچنین فیلمبرداری اچ دی 60 فریم بر ثانیه و همچنین عکسبرداری پانارومایی 360 درجه داره.
    ولی برخی از دوستان میگند عکسبرداری کنون یا نیکون خیلی بهتر هست.

پس باز هم اولویت من عکسبرداریه و کیفیت و وضوح عکس را به همه امکانات دیگر ترجیه میدم.

یه سری به این لینک بزنید:

DSC-HX200V : سری H : دوربین عکاسی دیجیتال سایبر شات : سونی ایران

[/B][/COLOR]
    درود دوست من
    الان این دوربین هایی که شما نام بردید هرکدوم تو یه رده هست و کاربرد خودشو داره
    اگه نیاز به زوم بالا دارید باید برید سراغ سوپر زومها مثل hx200سونی و...
    اگه یه دوربین می خواین با تنظیمات معمولی و راحت که بتونین به راحتی باهاش کار کنین و عکاسی کنین باید برید سراغ کامپکتها مثل sx260یا...
    اگه کیفیت براتون مهمه و دنبال دوربین با تنظیمات حرفه ای و تغییر لنز باید برید سراغslr ها مثل 600d
    اگه دوربینی می خواین کم حجم ولی با کیفیت و امکانات نیمه حرفه ای باید برید سراغ های اند ها مثل g15
    البته تو هر سری انتخاب های دیگری نیز وجود دارد
    ولی چند نکته
    اینکه مگاپیکسل بالاتر دلیل بر کیفیت خروجی بالاتر و بهتر بودن دوربین نیست
    زوم یک مزیت هست ولی ساخت اون لنز مهمه و عموما در دوربین های سوپر زوم در حالت تله (حداکثر زوم)افت کیفیت مشهود هست
    اینکه فلان برند عکساش بهتره و فلان برند لنزش کاملا بی منطق هست و در هر رده هر دوربینی با همتای خود از برند دیگر مقایسه شود و نتایج بررسی کارشناسان و سایت های معتبر باشه و اگر بعضی برندها بهتر بودند که بقیه برندها تا به امروز باید از دور خارج می شدند
    و نکته اخر اینکه شما حتما اول در همین سایت کمی مطالعه کنید و نیازتون رو بشناسید بعد اقدام به خرید کنید که هم درست بتونید استفاده کنید و هم انتخاب بهتری داشته باشید
    پیشنهاد من فعلا با توجه به گفته های شما انتخاب از بین دوربین های کامپکت یا های اند هست
    برای پیشنهاد هم
    Sx260 , s100 کنون ، در رده کامپکتها البته انتخاب های دیگری نیز هست که حضور ذهن ندارم
    P7700نیکون ،x10فوجی ، g15 کنون در رده های اند ها
    پ.ن:Nikon صحیح است
    Farshad Afshari تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط aminvet نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این اولین پستم تو فروم عکاسیه
    من قبلا تا سال پیش سونی اچ ایکس وان داشتم.که متاسفانه با تعدادی نا محدودی عکس به سرقت رفت.و میخوام یه دوربین جدید بگیرم
    من از لحاظ کاری فردی پر مشغله هسنم .(وقت آزاد کمی دارم) من واسه یه عکاسی در طبیعت یا مصارف عادی دنبال یه دوربین خوب هستم خودم طرفدار پرو پا قرص DSLR هستم منتها ازونجایی که فرق دوتا لنز و حتی معنی اعداد روشو هم نمیدونم بهتر دیدم که همون SLR لایک هارو انتخاب کنم.بین نیکون p520 و سونی hx200v گیر کرده بودم هر کدوم معایب و مزایای خودشونو دارن که تصمیم نیمه راه برگشت و بین نیکون و سونی HX300 گیر کردم از اونجایی که فکر کنم سونی ارایه نشده نمیدونم چیکار کنم.
    اگه شما بودین بین نیکون و وی 200 کدوم گزینه رو انتخاب میکردین؟یا بهتره صبر کنم اچ ایکس 300 بیاد؟
    میشه من رو هم راهنمایی کنید؟
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من میخوام دوربین کامپکت تا 1 تومن خریداری کنم و تا حالا به گزینه هایی هم چون sx260 کنون و hx20سونی رسیدم به نظر شما کدام یک خروجی تصویر بهتری دارند واینکه با توجه به این که من p510 نیکون هم دارم میخواستم ببینم تو واید ترین حالت خروجی دوربین هایی که بالا ذکر کردم حداقل برابر با این دوربن نیکون هست؟

ممنون میشم اگر پاسخ دهید

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من میخوام دوربین کامپکت تا 1 تومن خریداری کنم و تا حالا به گزینه هایی هم چون sx260 کنون و hx20سونی رسیدم به نظر شما کدام یک خروجی تصویر بهتری دارند واینکه با توجه به این که من p510 نیکون هم دارم میخواستم ببینم تو واید ترین حالت خروجی دوربین هایی که بالا ذکر کردم حداقل برابر با این دوربن نیکون هست؟

ممنون میشم اگر پاسخ دهید
    مقایسه سه دوربین را اینجا ببینید:

Side by Side Comparison: Digital Photography Review

هر دو دوربین 1 میلیمتر از دوربین شما کمتر واید هستن. اگر برای خودتان میخواهید که چیز زیادی بدست نمیارید مگر وزن و حجم کمتر کانن و فیلمبرداری بهتر سونی وگرنه دوربین خودتون روی هم رفته کمی بهتر از اون دوتاس.
    sajjjad تشکر می‌کند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط aminvet نمایش پست ها
    میشه من رو هم راهنمایی کنید؟
    درود

دوست من میزان هزینه شما چقدر است ?
    اگر می خواهید دوربین خوبی داشته باشید و خیلی در گیر تنظیمات نشین و سبک و راحت باشه بهتره برید سراع کامپکت ها مثل f700 فوجی sx260کنون s100 کنون و .... سوپر زومها کمی گرانتر هستند و درقبال هزینه به عقیده من خروجی رضایت بخشی ندارند پس بهتر است شما مدل هایی کمی قدیمی تر مثلا 2012 یا 2011 انتخاب کنید که هزینه کمتری بپردازید و تفاوت خروجی اندک .... دوربینهایی مثل hx100سونی hs20 فوجی یا sx 30 یا40 کنون
    kiavash، AliHamze، sajjjad و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    مقایسه سه دوربین را اینجا ببینید:

Side by Side Comparison: Digital Photography Review

هر دو دوربین 1 میلیمتر از دوربین شما کمتر واید هستن. اگر برای خودتان میخواهید که چیز زیادی بدست نمیارید مگر وزن و حجم کمتر کانن و فیلمبرداری بهتر سونی وگرنه دوربین خودتون روی هم رفته کمی بهتر از اون دوتاس.
    با تشکر از شما دوست عزیز اما یه مورد دیگه هم به اون دوربینام اضافه شد و اون s100 کنون هست که میخواستم بدونم نظرتون راجع به این دوربین چه هست با توجه به این که اندازه سنسورش از p510 بیشتر هست

تشکر کرده
    1625

دوستان خواهشا زود جواب سوالم رو بديد

ايا كيفيت عكس هاي s100 كنون بيشتر از hx20 سوني و sx260 كنون هست؟

2-ايا كيفيت خروجي s100 كنون از نيكون p510 در وايدترين حالت بيشتر هست يا نه؟(ميدونم تو يك كلاس نيستن)
    خواهش ميكنم زودتر جواب بنده رو بديد خيلي عجله دارم

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    دوستان خواهشا زود جواب سوالم رو بديد

ايا كيفيت عكس هاي s100 كنون بيشتر از hx20 سوني و sx260 كنون هست؟

2-ايا كيفيت خروجي s100 كنون از نيكون p510 در وايدترين حالت بيشتر هست يا نه؟(ميدونم تو يك كلاس نيستن)
    خواهش ميكنم زودتر جواب بنده رو بديد خيلي عجله دارم
    بله 100% بهتره ضمن اینکه شما میتونی با S100 عکاسی RAW هم بکنی که اگه آشنایی به پست پروسسینگ داشته باشی نتیجه خیلی بهتره.
    Dariush Chegini، darkness_land و sajjjad تشکر می‌کنند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

صفحه 47 از 67 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 ... آخرینآخرین