صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 77
Like Tree61تشکر

موضوع: Nikon D40x يا Canon EOS 400D

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض پاسخ: Nikon D40x يا Canon EOS 400D

کمی دیر آمدم ولی خوب.

خواندم همه نظزهای دوستان را. و بر این نکته تکیه کنم که بین "دی 400" کنون و "40 دی" نیکون، نیکون به نظزم بهتر و زیباتره و 6.1 مگاپیکسل در این مقطع زمانی بهترین اندازه با نویز کمه. بیشتر از آن برای افراد معمولی لازم نیست.

البته نمیدانم در ایران پیدا میشه یا نه؟ ولی دوربین "پنتکس کا100دی" در رده نیکون است و تمام سایتهایی که آن را رویو کرده اند بر بر تری لنزش بر هر دوی کنون و نیکون صحه گذاشته اند.
    قیمت آن 100 دلار از نیوکون ارزان تر است و لرزشگیر هم دارد و باطری قلمی استفاده میکند که در هر جای دنیا یافت میشود.

اگر ف...ل....ر نیستید به این عکسهایی که من جدیدا با این دوربین گرفتم نگاهی بیاندازید

کد HTML:
    http://www.flickr.com/photos/persianking/sets/72157600301840351/
    Mashhadi Vahid و iranh00 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5831 نمایش پست ها
    کمی دیر آمدم ولی خوب.

خواندم همه نظزهای دوستان را. و بر این نکته تکیه کنم که بین "دی 400" کنون و "40 دی" نیکون، نیکون به نظزم بهتر و زیباتره و 6.1 مگاپیکسل در این مقطع زمانی بهترین اندازه با نویز کمه. بیشتر از آن برای افراد معمولی لازم نیست.

البته نمیدانم در ایران پیدا میشه یا نه؟ ولی دوربین "پنتکس کا100دی" در رده نیکون است و تمام سایتهایی که آن را رویو کرده اند بر بر تری لنزش بر هر دوی کنون و نیکون صحه گذاشته اند.
    قیمت آن 100 دلار از نیوکون ارزان تر است و لرزشگیر هم دارد و باطری قلمی استفاده میکند که در هر جای دنیا یافت میشود.

اگر ف...ل....ر نیستید به این عکسهایی که من جدیدا با این دوربین گرفتم نگاهی بیاندازید

کد HTML:
    سلام

امیر خان؛ این پنتاکس عزیز حدود 680 تومنه, ولی D40 بین 520 تا 550 است(البته بین علما اختلاف است) وگرنه گزینه بسیار عالی و شاید بهترین گزینه میبود.

راستی؛ لینکتون هم کار میکنه و ف ی ل ت ر نیست. :)

کاش اگر امکانش بود چند تا پرتره هم میذاشتید (البته از کسی به غیر از آن مشکی متالیک !!! )

احساس میکنم در عکسهایی که از گلها گرفتید, در رنگ قرمز یک آشفتگی و تداخل وجود دارد, کنتراست را زیاد گذاشتید؟؟؟!!
    iranh00 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5831 نمایش پست ها
    کمی دیر آمدم ولی خوب.

کد HTML:
    امیر جان متاسفانه در ایران دوربین های پنتاکس به سختی گیر میاید ( تنها نمایندگی در ایران حتی لوازم جانبی رو هم وارد نمیکند ) به همین دلیل ما در ایران از پیشنهاد دادن این دوربین ارزشمند صرف نظر میکنیم ، در ایران بیشتر خریداران را بایستی به سمت نیکون و کنون روانه کرد و غیر آن برای خریدار کمی اشکال ایجاد میکند..

قیمت هایی که شما میفرمایید در ایران وجود ندارد ، دوربین شما در ایران 780 تومان قیمت دارد که به دلار شما میشود 900 دلار ( تقریبا ) پس میبینید که اینجا با آنجا فرق های زیادی دارد ، در امریکا شما به راحتی میتوانید جنس خود را سفارش داده درب منزل تحویل بگیرید ، اما در ایرن برای خرید بایستی صد ها کیلومتر مسیر را طی کنید تا به تهران برسید.دوستانی مجبور هستند از جنوب کشور ( بندرعباس ) فاصله ی 1400 کیلو متری را طی کنند تا به تهران بیایند و یا 600 کیلومتر تا شیراز....

در ایران خرید آنطور که در سایر کشور ها است وجود ندارد ، و این متاسفانه قدری انتخاب را مشکل میکند.....

دوربین شما بسیار دوربین خوبی است ، اما متاسفانه در ایران بسختی خدمات پس از فروش و لوازم آن یافت میشود.....

خراب شدن آن دوربین در ایران مساوی است با دور انداختن آن.....

پس در ایران خرید شرایط دیگری دارد.....

شرایط بسیار متفاوت......
    farhad44، amir5831 و iranh00 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

:(:(

آخرشم يه جنس تقلبي گير آدم مياد.
    كه يا رجيستر نشده يا فاقد گارانتي درست وحسابي و يا... كه خون دل ديگه و جيب خاليش واسه آدم ميمونه .
    فكر كنم دوستمون امير بايد يه سري به جمهوري بزنن.
    iranh00 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

شرمنده من نمیدونستم اینقدر گران است. خوب از راهنمایی همه دوستان ممنمون. پس همنون نیکون بهترین انتخاب است.

این "سیاه کوچولوی متالیک" من کس دیگری را در این خراب شده نداشتم. شرمنده. و فکر کنم که کانتراست اید دوربین را باید یک درجه کم کنم. ممنون از راهنمایی تون.

زنده باشید
    iranh00 تشکر می‌کند.

كاربر همراه iranh00 آواتار ها
    تشکر کرده
    343

و سلامي دوباره به همراه خيلي خيلي تشكر و مهربوني براي شما دوستان (( ;) ))

بايد بگم كه من طبق براورد هزينه كه واسه دوربين تصويب شده به كمك شما دوستان و اساتيد محترم ( Nikon D40 ) دنبال براورد هزينه واسه لوازم جانبي هستم ....

و باز هم زحمتي دوباره براي شما دوستان

من ميخوام بدونم كه لوازم جانبي چي نياز داره، چطور بايد تشخيص بدم كه كدوم وسيله بهتره ، و آيا به لنز هم نياز دارم يا براي من مبتدي (( البته من آماتور نيستم، يعني هنوز به اون درجه نرسيده )) استفاده از همون لنز كيت خود دوربين كافيه و راجع به قيمت لوازم جانبي هم كمكم كنيد .

باز هم ممنون از همه دوستان به خصوص دوست عزيز كه با معرفي دوربين پنتاكس دل همه ما رو ذوب كردن، و عكس هاي زيباشون هم دليل همين موضوعه (( خوب بودن عكاس و دوربينش ))

فعلا خدانگهدار

تشکر کرده
    343

باز هم سلام

شرمنـده دوستان من واقعاً با اين همه سوالهام ((‌اونهم سوالهاي تكرار )) فكر مي كنم دارم روي اعصاب همه دوستان قدم مي زنم (( البته قدم كه چه عرض كنم دارم مي دوم ))

ولي چه كنم، متأسفانه كاريش نمي شه كرد

من از شما عاجزاً خواهش مي كنم كه يه جايي ، كتابي ( البته با لينك خريد اينترنتي ) معرفي كنيد كه داخل

اصطلاحات عكاسي رو به وضوح داشته باشه

هر چند كه اين خواهش رو چندين بار تكرار كردم كه البته اغلب دوستان بنا به لطفي كه دارن همين سايت عكاسي رو معرفي كردن (( كه خودم تمامشون تقريبا زير و رو كردم )) ولي متأسفانه مرجعي كامل وجود نداشت ، هر چند كه فكر مي كنم اول اساتيد بزرگ و مديريت سايت بايد فكري براي اين مشكل مي كردند كه كسي كه تازه ميخواد بياد توي كار عكاسي ديجيتال بايد يك سري اطلاعات جزئي (( كه اطلاعات پايه و بسيار مهم هستند )) رو كسب كنه ، ولي از كجا ؟؟؟!!!‌ بهتر از اينجا كه مرجع بزرگ تمام عكاسان و علاقه مندان به عكاسي هست

ولي آخه چرا هميچين چيزي توي اين سايت بزرگ با اين همه كاربر نيست؟؟؟؟؟؟

من خودم آمادگمو واسه جمع آوري و ويرايش نسخه كتاب (PDF) اين كار اعلام مي كنم، ولي بشرطي كه چيزي باشه از اين اصطلاحات و لغات عكاسيي

خواهشمندم كه كمك كنيد تا هم من و همه ساير عزيزاني كه مثل من از عكاسي ديجيتال خيلي چيزي سر در نميارن بتون با دونستن اصطلاحات ساده ي عكاسي بيشتر وارد اين كار بشن

ممنون و شرمنده كه چشمتونو با اين طــومار به درد آوردم ..

تشکر کرده
    343

سلام

ميگن راجع به يه چيز خيلي تحقيق نكن كه مثل من نشي

اگه ميشه لطف كنيد و يه سر به اين ليك بزنيد، من ميخوام بدونم كه اگه من اين دوربين Canon Powershot S5 IS رو به جاي Nikon D40 انتخاب كنم چجورياست، يعني واسه من كه گفتم (( مبتدي )) كدوم مناسبتره

کد:
    http://www.digikala.com/Reviews/DigitalCameras/Compare_Result2.asp?Cam1=DC-Can-S5IS&Cam2=DC-Nik-D40

پس قرار شد هم جواب اين پست منو بديد هم 2تا پست قبلي رو

البته منو ببخشيد كه همه سوال هامو يه جا نمي گم، اينم بخاطر اينكه وقتي تو اينترنت هي گشت مي زنم يادم مياد

بازهم از همگي تشكر مي كنم
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Sunday 8 July 2007 در ساعت 20:54
    رحیـم افشـاری (وبلاگ) و گالری فلیکر
    Body ( SLR Like ) : Sony DSC H9
    Lenz: Carl Zeiss, Vario Tessar (31-456)

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

والا برای اکثر کلماتی که در اینجا استفاده میشه.... شما می‌توانید مرجع مناسبی در بخش دوربین دیجیتال... ویا بخش جدید تاریکخانه دیجیتال پیدا کنید...
    اما اگر دنبال کتابی هستید که کلمات رو توضیح دهد؟
    می‌توانید از کتاب فرهنگ عکاسی تالیف آقای اسماعیل عباسی استفاده کنید.
    متاسفانه یادم نیست مال کدوم انتسارات بود... الان هم هرجا رو گشتم... پیدا نکردم... اگر از دوستان اینجا کسی کش رفته برام بیاره!

(احتمال میدم مربوط به نشر مرکز باشه...)
    Kaveh Ghobadi و iranh00 تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Arrow پاسخ: Nikon D40x يا Canon EOS 400D

سلام

نمیدونم این به دردتون میخوره یا نه , ولی من که زبان انگلیسیم ضعیفه؛ حتی با دیدن شکلها و نمودارهای موجود در واژه نامه زیر؛ بسیاری از اونها رو درک میکنم, فعلا" علی الحساب قبول کنید:

کد:
    http://www.dpreview.com/learn/?/Glossary/
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین