صفحه 10 از 21 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 209
Like Tree289تشکر

موضوع: کدامیک ؟ d200 , d80 , 400d , 30d *

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: کدامیک ؟ d200 , d80 , 400d , 30d *

کد:
    با فرغان هم میشه خاك را جا بجا كرد . با كمپرسی هم میشه.اما این كجا و اون كجا.....
    فرغان و كمپرسی که هیچ شاید بیل و خاک انداز.
    بر اساس تجربه دوساله در این فروم مطمئن باشید دوستان با هر لحن و کلامی بنده را مورد مرحمت قرار بدهند نقش تسهیل کننده جدل را بازی نخواهم کرد.
    Mashhadi Vahid و farhad44 تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

amirsooki
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط persian نمایش پست ها
    کد:
    با فرغان هم میشه خاك را جا بجا كرد . با كمپرسی هم میشه.اما این كجا و اون كجا.....
    فرغان و كمپرسی که هیچ شاید بیل و خاک انداز.
    بر اساس تجربه دوساله در این فروم مطمئن باشید دوستان با هر لحن و کلامی بنده را مورد مرحمت قرار بدهند نقش تسهیل کننده جدل را بازی نخواهم کرد.
    سلام.
    دوستان که البته شوخی میکنند .
    اما من به شدت با تسهیل کردن بحث مخالفم .
    داریم کلی لذت میبریم . من همیشه گفتم این بحث 30دی بهتراست یا دی 200 خیلی شیرینه .
    roovigital و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6066

کد:
    ولی از پست هاشون مطلبی دیگه برداشت میشه و به طوری که من حس میکنم بعد از بابک ایشون جزو با تعصب ترین افراد فروم نسبت به نیکون هم هستند
    از اینكه دوستان بحث را از نویز كنون و نیكون به خصوصیات شخصیتی بنده كشوندند میشه فهمید كه بحثهاشون بر اساس شواهد و مبانی علمی است
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

علیرضا جان اصلا خودت رو ناراحت نكن...همانطور كه از پستهای من و شما پیداست...هر دو متعصب هستیم...
    اما من به حق میگم نویز كانن كمتره و تصویر بهتری برای عكاسی شب بخصوص نجومی داره...اما شما به زور قصد اثبات این مسئله رو دارید.....مسئله ای كه اصلا درست نیست......

علیرضای عزیز...من با آرش به یك سفر 4 روزه به شیراز رفتم....آرش یك عكاس حرفه ایست...همه هم میدانید....در تمام این سفر آرش برای عكاسی از آسمان فقط از فیلم استفاده كرد.....میشه گفت كمتر عكسی رو با دی 200 گرفت.....
    چراش هم مشخصه.....این ابزار برای این كار ساخته نشده....اگر محمد فخار شمار متعصب تلقی كرد فقط به همین دلیل بود....
    باز هم ممنونم از شما....

فرشاد خان....قبلا هم گفتم...شما هرچه میخواهید بخرید..كسی بر شما خرده نمیگیرد...بنده هم تند راهنمایی نمیكنم....و اصلا روی صحبت من باشما نبود....انتخاب شما قبل از باز شدن این تاپیك انجام شده بود.......
    روی صحبت من با دوستانی بود كه متعصبانه قصد تحمیل گفته هایشان را داشتند...گفته هایی كه هیچ توجیه علمی در پی ندارد.....

جمله آخرم رو باز میگم.....شما حتما نیكون بخر.....اما سوالی دارم از شما....
    شما كه از قبل و با احساسات شخصی و علاقه قلبی خود به برند نیكون قصد خرید داشتید....چه لزومی داشت كه چنین تاپیكی باز كنید!!!!!؟؟؟؟؟تاپیكی كه قبلا هم وجود داشته....زحمت آن هم فقط یك سرچ در فوروم بوده.
    kamyar و Deniro تشکر می‌کنند.
    مسعود قدیری

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

30D رو باید با phase one و مامیا و مدیوم فرمتهای دیجیتال مقایسه کرد , نمیدونم آخه D200 این وسط چی کار داره!! شما رو به سوپر تله های کنون قسم میدم از این بحث شیرین نجوم بیاین بیرون! d200 رو با تمام اخلاف و اسلافش به تمسخر بگیرید ولی نه با عکاسی نجوم ... !
    درضمن مسعود جان شما از کجا از قصد و نیت 100% من خبر میدین که حتما" نیکون خواهم خرید؟! باور کنید اگر هر کدام از اینها رو بخرم ذره ای تاسف برای دیگری نخواهم خورد .. درسته گفتم نظرم بیشتر روی نیکون هست ولی واقعا" وقتی 30D هم با اون قیمت و مشخصات جذاب وجود داره انتخاب زیاد آسون نیست ...

تشکر کرده
    6066

ببخشید ترجیح دادم پستم را پاک کنم
    ویرایش توسط Persian : Monday 30 July 2007 در ساعت 23:14
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri نمایش پست ها
    اما وقتی میفرمایید مهمترین مسئله نور سنجی است و برای همین بین این دو دی 200 رو انتخاب میكنید یعنی دی 200 در نور سنجی بهتر عمل كرده....!!!درستهّّ؟؟؟؟
    من هم مشكلی با عملكرد بهتر دی 200 ندارم...انشا... كه همینطور باشه كه شما میفرمایید.مسئله این هست كه بعضی از حرفها به صورت غیر مستقیم زده میشود.......
    اگر مسئله ایست عملی و منطقی بهتر یك رفرنس معتبری هم ذكر شود....اگر نظر شخصی است كه خوب برای هركس نظرش محترم است و برای من هم همینطور.
    مسعود خان عزیز.
    من کی عرض کردم بین این دو دوربین؟ عرض کردم سیستم نورسنجی خیلی در انتخاب دوربین حیاطی تر از مسائلی دیگر حتی فوکوس است. (شاید فوکوس را نباید می گفتم چون در یک حد اهمیت دارد.) اما نگفتم بین این دو دوربی.

من تا به حال دی 200 دستم نگرفتم تجربه عکاسی هم باهاش نداشتم ولی این دلیل بر انتخاب من نیست.

دلیل انتخاب من این است که با مطالعه های که بروی سیستم نورسنجی نیکون 3D Color Matrix Metering II و همچنین سیستم نورسنجی کانن Evaluative 35 are انجام دادم به این نتیجه رسیدم که سیستم نورسنجی سه بعدی ماتریسی نیکون از 35 ناحیه ای کانن دقیقتر است همین.

حالا شما اگر می فرمایید اینطور نیست نظر شماست برای بنده هم بسیار محترم است.
    محمد علی توفیق

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Deniro نمایش پست ها
    راستی سونی رو چرا توی این بحثها بازی نمیدن ؟؟؟
    کاوه پس کجاست آن همه تعصب ؟
    والله بنده در این بحث ها فقط میشینم و نگاه میكنم....لذت می بریم....دوستان و اساتید همه هستند ما كی باشیم....!!!
    Ali Shaterian تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

لطفا" دوستان چند عدد لنز خوب هم برای کنون معرفی کنند چه فول فریم چه کراپ میخوام یه تخمین بزنم ...
    ممنون

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام دوستان :)
    راستش نمی خواستم تو ی این بحث علمی و سراسر علمی!!!!!! شما دخالت کنم چون حقیقتش اطلاعات کافی ندارم . اما گاهی نداشتن اطلاعات مثل اینکه بهتره .
    این بنده خدا خواست یه دوربینی بخره و اطلاعاتی خواست . اما تاپیک رفت تو باقالیا.

من که مثل شما آگاه نیستم و فقط خواننده هستم از بحث های شما خسته شدم چون بحث های تکراری شمارو در تاپیکهای دیگه هم خوندم . شده مثل فیلمهای تکراری ایران از شبکه دو .

من واقعا متاسفم از اینکه عادت کرد ه ا یم نیمه خالی لیوان رو ببینیم . مگر این دی 200 و این 30دی کانون هیچی ندارن فقط همین دوتا ضعف و قوت رو دارن که شما کردینش پیراهن عثمان . این همه نکات مثبت این دو دوربین هیچ !!!!!

بابا بنده خدا می گه علاقه ای به عکاسی در شب رو ندارم شما می گید دی 200 تو شب پر نویزه . !!!!!!!!
    دوربین بر اساس نیاز خریداری می شه . وقتی من می خوام عکاسی آتلیه ای بکنم و به شارپنس و رنگ خوب نیاز دارم و ایزو رو نهایتش از 200 بالاتر نمی ره حالا تو بیا بگو نیکون تو عکاسی ستاره ها پر نویزه . !!!!!! آخه عزیز دل چه ربطی داره .
    فقط دارید تاپیک رو طولانی می کنید و بس .
    خیلی از شما عزیزانی که این همه اطلاعات خوب عکاسی دارید ما هنوز نتوانسته ایم یک عکس خوب از شما ببینیم .

البته ببخشیداینطوری صحبت می کنم ولی شما که تعصب برندی دارید و این تعصب بر افکار شما غالب است و ظرفیت بحث علمی را ندارید و در بحث زود صحبتهای دیگران را به تمسخر می گیرید یا خصوصیات فردی دیگران را در بحث وارد می کنید بحث نکنید بهتر است .
    باز هم عذر می خوام بابت این حرفم . اما دوستان یادتان باشد ما پول کارت اینتر نت و تلفن نمی دیدیم که بیاییم بحث های تکراری شما رو بخونیم .
    ازینکه اطلاعات کافی در خصوص چگونگی بوجود امدن نویز در کانن و نیکون را در تاپیک مربوطه گفتید متشکریم

از ینکه خصوصیات سنسورها ی نیکون و کانون رو در تولید نویز و همچنین بحث ریداکشن هارو به مای مبتدی آموختید متشکریم اما اگه قرار باشه که شما همش تکرار .................

کاش یاد می گرفتیم در کنار بیست تا مزیت گفتن یک عیب را عنوان می کردیم . نه یک عیب را انقدر بزرگ کنیم که تما م مزیت ها گم بشوند .
    خلاصه اینکه اگه کمپانی کانون و نیکون می دونستن شما محاسن بسیار تولیداتشون رو ول می کنید و فقط می چسبید به دو سه تا عیب محصولشون و اونا رو الم می کنید . باور کنید به شما ها دوربین نمی فروختن .
    این همه عکاس حرفه ای در دنیا همه از یک برند دوربین دارند ؟.خیر انها بعضی هاشون از نیکون و بعضی هاشون از کانون و یا برند های دیگر استفاده می کنند چون نیاز خو د را شناخته اند .
    همه شما می دونید که همه محاسن دیک جا جمع نمی شود .
    خلاصه کلام شرمنده که پر حرفی کردم و امید است دیگر شاهد بحث های تکراری و تعصبی برندی دوستان نباشیم .

هراس های بیهوده
    تا بوده
    همین بوده
    Pooriya_Online، roovigital، Daruosha و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

صفحه 10 از 21 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین