صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 171
Like Tree414تشکر

موضوع: به چه نكاتي هنگام خريد توجه كنيم ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    دوربين عكاسي براي عكاسي است و بصورت متمركز براي فيلم برداري ساخته نشده است براي فيلم برداري مداوم مناسب نيست توصيه ميكنم به فكر دوربين فيلم برداري باشيد.
    نوع فيلم برداري و استفاده خود را بفرماييد تا بهتر بتوانيم كمكتان كنيم.
    این سوالم لطفا جواب بدید چرا نمیتونم تایپیک بزنم؟
    یه چیزی میخوام واسه فیلمبرداری های معمولی وعکاسی در مسافرت ها و مهمونی های خونوادگی همین؟ به نظرتون چیکار کنم دوربین بخرم؟ یا دوربین فیلمبرداری?
    لطفا مدلشو هم بگین

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط lovefa نمایش پست ها
    این سوالم لطفا جواب بدید چرا نمیتونم تایپیک بزنم؟
    یه چیزی میخوام واسه فیلمبرداری های معمولی وعکاسی در مسافرت ها و مهمونی های خونوادگی همین؟ به نظرتون چیکار کنم دوربین بخرم؟ یا دوربین فیلمبرداری?
    لطفا مدلشو هم بگین
    تاپیک زدن در این تالار قوانین خودش رو داره . تا جایی که من می دونم اگر تاپیک های مشابه وجود داشته باشه ، اجازه زدن تاپیک جدید وجود نخواهد داشت .
    شما سوال اتون رو در همین تاپیک ها باید پیگیری کنید و دیگر نیازی به تاپیک جدید نیست .

برای فیلمبرداری های خانوادگی هم میتونید هر کدام از دوربین های DSLR Like یا کامپکت موجود را هم تهیه کنید که کار شما را راه خواهند انداخت . مگر اینکه برای کارهای جدی تر و حرفه ای نیاز داشته باشید که حساب آن جداست و بالطبع هزینه هایش .

مثلن G12 کانن در کامپکت ها
    یا HS20 فوجی یا FZ150 لومیکس
    یا در رده SLR :
    کانن 600D یا نیکون D3100

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    تاپیک زدن در این تالار قوانین خودش رو داره . تا جایی که من می دونم اگر تاپیک های مشابه وجود داشته باشه ، اجازه زدن تاپیک جدید وجود نخواهد داشت .
    شما سوال اتون رو در همین تاپیک ها باید پیگیری کنید و دیگر نیازی به تاپیک جدید نیست .

برای فیلمبرداری های خانوادگی هم میتونید هر کدام از دوربین های DSLR Like یا کامپکت موجود را هم تهیه کنید که کار شما را راه خواهند انداخت . مگر اینکه برای کارهای جدی تر و حرفه ای نیاز داشته باشید که حساب آن جداست و بالطبع هزینه هایش .

مثلن G12 کانن در کامپکت ها
    یا HS20 فوجی یا FZ150 لومیکس
    یا در رده SLR :
    کانن 600D یا نیکون D3100
    پس شما میگین اگه فیلمبرداری هایم طولانی باشه دوربین دیجیتال به درد نمیخوره و داغ میکنه؟
    اگه فیلمبرداریم در حد 10 مین باشه چی؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    129

من یه دوربین 5100 کارکرده میخوام بگیرم
    میشه راهنمایی کنید چه نکاتی رو باید هنگام خرید بهش توجه کنم!
    چون خرید حضوری هست چه مسائلی رو باید در دروبین تست کنم!؟ و چطور تست کنم؟
    ممنون

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    من یه دوربین 5100 کارکرده میخوام بگیرم
    میشه راهنمایی کنید چه نکاتی رو باید هنگام خرید بهش توجه کنم!
    چون خرید حضوری هست چه مسائلی رو باید در دروبین تست کنم!؟ و چطور تست کنم؟
    ممنون
    مثل اینکه تصمیم خودتونو گرفتین !! انشالله که خیره

دوست گرامی تست دوربین بر میگرده به میزان آگاهی شما از اون برند و مدل، پیشنهاد بنده اینه که دفترچه راهنمای دوربین رو بصورت کامل و دقیق مطالعه کنین همچنین تاپیک مربوط به دوربین مورد نظر ، گاها" پیش اومده در برخی دوربین ها مشکلی وجود داشته که بعلت هایی دارنده دوربین بعد از مدتی متوجه شده ، حتی میتونین "مشکلات دوربین فلان" رو جستجو کنین که میتونه موثر باشه
    در این تاپیک میتونید مشکلات دوربین ها رو مشاهده کنین مهم نیست مربوط به دوربین مورد نظر باشه مهم اینه بدونین چه مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشه

راحترین کار اینه که دوربین رو به تعمیرگاه مرکزی ببرید و گارانتی کنید!
    اینجوری هم دوربین دارای گارانتی میشه و هم شرکت خودش دوربین رو کاملا چک میکنه
    بالاخره هر قدر هم که به دوربین مسلط باشی نمیتونی همه جای دوربین رو وارسی کنی

موفق باشید
    ویرایش توسط S_Neyshaburi : Friday 12 October 2012 در ساعت 12:31
    Digital Lover و ahmadii تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Neyshaburi نمایش پست ها
    مثل اینکه تصمیم خودتونو گرفتین !! انشالله که خیره

دوست گرامی تست دوربین بر میگرده به میزان آگاهی شما از اون برند و مدل، پیشنهاد بنده اینه که دفترچه راهنمای دوربین رو بصورت کامل و دقیق مطالعه کنین همچنین تاپیک مربوط به دوربین مورد نظر ، گاها" پیش اومده در برخی دوربین ها مشکلی وجود داشته که بعلت هایی دارنده دوربین بعد از مدتی متوجه شده ، حتی میتونین "مشکلات دوربین فلان" رو جستجو کنین که میتونه موثر باشه
    در این تاپیک میتونید مشکلات دوربین ها رو مشاهده کنین مهم نیست مربوط به دوربین مورد نظر باشه مهم اینه بدونین چه مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشه

راحترین کار اینه که دوربین رو به تعمیرگاه مرکزی ببرید و گارانتی کنید!
    اینجوری هم دوربین دارای گارانتی میشه و هم شرکت خودش دوربین رو کاملا چک میکنه
    بالاخره هر قدر هم که به دوربین مسلط باشی نمیتونی همه جای دوربین رو وارسی کنی

موفق باشید

ممنون
    ولی خب دوربینی که من میخرم مسلماً گارانتی دار میخرم! اگر نداشت همین کار رو باید بکنم

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوستان چطوری میشه زمان خرید به جز موارد بالا متوجه شد که با دوربین عکس گرفته شده یا نه ؟ و کلا چطور میشه تعداد شات ها رو فهمید ؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    دوستان چطوری میشه زمان خرید به جز موارد بالا متوجه شد که با دوربین عکس گرفته شده یا نه ؟ و کلا چطور میشه تعداد شات ها رو فهمید ؟
    اینجا

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

با سلام، يه سوال داشتم ...
    آيا هنگام خريد يك دوربين ديجيتال، بايستي جعبه دوربين پلمپ باشد؟ اگر جواب مثبته چه جور پلمپي؟
    اكثرا ديدم تنها چيزي كه روي جعبه دوربين هاي نو وجود داره يه برچسب گارانتيه كه چسبونده شده و اين كار به راحتي توسط فروشنده هم قابل انجامه. آيا همين برچسب براي نو بودن دوربين كفايت مي كنه؟ چيزي به نام پلمپ كارخانه اي وجود داره يا نه؟

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

با سلام، يه سوال داشتم ...
    آيا هنگام خريد يك دوربين ديجيتال، بايستي جعبه دوربين پلمپ باشد؟ اگر جواب مثبته چه جور پلمپي؟
    اكثرا ديدم تنها چيزي كه روي جعبه دوربين هاي نو وجود داره يه برچسب گارانتيه كه چسبونده شده و اين كار به راحتي توسط فروشنده هم قابل انجامه. آيا همين برچسب براي نو بودن دوربين كفايت مي كنه؟ چيزي به نام پلمپ كارخانه اي وجود داره يا نه؟

*** ضمن عذرخواهي تكراري شدن پست به دليل مشكل در ارسال پست اول مي باشد. از مديران محترم تقاضاي حذف پست تكراري را دارم***
    ویرایش توسط Ali M.Rezaei : Tuesday 26 March 2013 در ساعت 10:29 دلیل: تكراري شدن پست به دليل مشكل در ارسال پست اول

صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین