صفحه 99 از 225 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 149 199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 981 تا 990 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    من برای خواهرم می خوام یک دوربین بگیرم می خوام عکاسی در شب خوبی داشته باشه
    زوم خوب باتری لیتیوم و سرعت بالا
    به فیلمبرداری hd الزامی نیست
    قیمت 400-500 تومن
    چی پیشنهاد میشه
    Canon G11 توی شب فوق العاده هست کیفیت تصویر هم عالیه
    فقط زوم بالا و فیلم برداری HD نداره و قیمتش هم حدود 500 هزار تومان

http://www.cameralabs.com/reviews/Ca...SO_noise.shtml

اگه زوم بالا می خواین بهتون Panasonic LUMIX FZ35 رو پیشنهاد می کنم که خودم دارم
    کیفیت تصویر و حساسیتش تو تاریکی بعد از G11 تو این حدود قیمت بهترینه (البته بر اساس بررسی های خودم :) )
    زوم 18X هم داره با فیلم برداری HD قیمتش هم 460 هزار تومان

http://www.cameralabs.com/reviews/Pa...e_images.shtml

انتخاب های دیگه شما می تونه Canon SX20 IS و Fujifilm finepix S200EXR باشه

همه این مدل ها غیر از Canon SX20 IS باتری لیتیومی دارند

مقدار نویز چند مدل دوربین در HSO های مختلف (برای عکاسی در نور کم ISO بالا لازمه که معمولا تصویر دچار نویز میشه )

اینجا رو هم برای اطلاعات بیشتر بخونید :
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=947

http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=948

موفق باشید :)
    alie، delagah و ARA-RF تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

500 تومن منظورم با مموری و کیف بود !
    بعد sx1 ,sx10 چنده ؟
    اونا رو توصیه نمی کنی ؟
    علی اسلامیان

تشکر کرده
    380

بعد sx1 ,sx10 چنده ؟
    اونا رو توصیه نمی کنی ؟
    SX1 رو که اصلا ... تو نمودار بالا معلوم میشه که نویزش زیاده . برای عکاسی شب اصلا خوب نیست :)

SX10 رو هم نمی شناسم :) ولی ظاهرا به FZ35 نمی رسه مگه اینکه قیمتش خیلی ارزون تر باشه :)
    خودتون ببینید :
    http://www.trustedreviews.com/digita...hot-SX10-IS/p1
    alie و delagah تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    380

Lightbulb پاسخ: کدام SLR-Like بهتر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnaderi نمایش پست ها
    تو این بحث داغ صبر کنید تجربه خودمه در مورد باتری های خاص بگم که یکی دو هفته پیش برایم اتفاق افتاد (این تجربه را تو تاپیکی دیگه هم نقل کردم)

به توصیه من برای یکی ار اقوام مدلی از کمپاکت های پاناسونیک را خریدیم (خود دوربین خوبه و عکس هاش راضی کننده - مدل دوربین TZ15 و مدل باتری CGA-S007E)که باتری خاص خود دارد چندی پیش از من خواست برایش باتری یدک بخرم(حدود یک سال از خرید دوربین می گذرد). باتری را از نمایندگی خود پاناسونیک در جمهوری گرفتم (فقط یکی از آنها داشت!!!، همان فروشگاهی که دوربین را خریدم گفت ندارم!) و حال وقتی در شارژر قرار می دهم شارژ نمی شود و انگار یه تیکه پلاستیک در شارژر قرار دادی، اصلا هیچ اتفاقی نمی افتد!!
    جلب این جاست که بسته بندی بسیار فابریکی دارد و حتی هلوگرام !!
    برای من که متخصص خرید هستم (خرید دوربین نه، به عنوان مدیر واردات شرکتی در آن کار می کنم و تا حالا شکر خدا مشکل نداشتم و فامیل در بعضی خرید ها از من مشورت می گیرند با توجه به اینکه می دانم هر برند را کدام وارد کننده مادر وارد می کند و...) خیلی عجیب بود که باتری حتی در آنهایی که صراحتا چینی هستند هم نیست
    الان هم باتری روی دستم مانده و چون از شهرستان آمده بودم تهران امکان پس دادن و... نبود و گرنه از فروشگاه ها سطح شهر خریده بودم هر جوری بود پسش می دادم

الته شاید بهتر باشه همون موقع باتری یدک رو بخریم و سریع پیگیر بشیم
    و البته فکر می کنم که این مشکل برای براند هایی مثل کانن و نیکون کمتر اتفاق می افتد

یادتان باشد در ایران چیزی که معنا ندارد حقوق مصرف کننده است پس در خرید هایتان بسیار محتاط باشید
    اصلا به عنوان مصرف کننده حق ما این است که با دوربین ها قبل خرید کار کنیم و تجربه شان کنبم حداقل در حد چند شات.

و این برای من تجربه شد که همان باتری های قلمی برای غیر حرفهای ها صد شرف دارد، با حدود 10 هزار تومان 2 جفت با کیفیتش را می توانی داشته باشی)

ببخشید کمی تاپیک اف شد
    من هم با باتری Panasonic FZ35 مشکل دارم
    از نماینده پاناسونیک توی جمهوری خریدن.هولوگرام و بسته بندی پلمپ شده هم داره ولی ...
    وقتی توی شارژر میزارمش حدود 5 ثانیه چراغ شارژر روشن میشه و بعد خاموش
    توی دوربین هم که میزارم دوربین روشن نمیشه
    لیبل روی باتری اصلا کیفیت چاپش مثل لیبل باتری اصلی نیست
    روش نوشته Made in Japan در صورتی که باتری خود دوربین Made in China هست :biggrin:

خدا کنه پس بگیره ... آدم اگه به نمایندگی نتونه اعتماد کنه، به کی باید اعتماد کنه

راستی ... توی فرم ویر های جدید دوربین های پاناسونیک ،دوربین فقط با باتری اصلی کار می کنه .فکر کنم اینجوری دیگه کسی باتری متفرقه وارد نکنه

کسی جای معتبر تری برای خریدن باتری سراغ داره ؟
    فروش اینترنتی معتبری هم باشه خوبه

متشکرم
    amirnaderi تشکر می‌کند.

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

من برای خواهرم می خوام یک دوربین بگیرم می خوام عکاسی در شب خوبی داشته باشه
    زوم خوب باتری لیتیوم و سرعت بالا
    به فیلمبرداری hd الزامی نیست
    قیمت 400-500 تومن
    چی پیشنهاد میشه
    بعد sx1 ,sx10 چنده ؟
    اونا رو توصیه نمی کنی ؟
    آقا من که توصیه می کنم اگه به تله خیلی زیاد نیاز ندارید، همون G11 رو بگیرید. ارزشش رو هم داره کمی بیشتر هزینه کنید . خصوصا اگه عمده عکساتون در محیط بسته و یا شب و کم نور باشه.

دامنه فاصله کانونی لنزش هم خیلی کاربردی است (28-140) ولی خوب مثل Fz35 یا SX20 سوپر تله نداره ،

نویز Sx20 و Fz35 تقریبا در یک سطحند اما به میزان بسیار اندکی Fz35 از SX20 بهتر عمل می کنه به طوری که تفاوت اونقدر نیست که بشه گفت سطح متفاوتی از نویز رو داره ، ولی G11 بواقع به لحاظ نویز کمتر، در سطح کاملا متفاوت و بهتری قرار می گیره.

من هم خودم برای برادرم چند روز پیش با اینکه معمولا به بقیه Fz35 رو توصیه می کنم، ولیبه دلائلی یک SX20 گرفتم،مهمترینش اینکه چون از raw استفاده ای نمی کرد. و الان که رفتار این دوربین در محیط های بسته رو می بینم فکر می کنم امکان نصب فلاش رو دوربینش احتمالا بیشتر از raw مورد استفادش قرار بگیره. اندک نویز کمتر Fz35 هم آنقدر نیست که فکر کنم اگه پاناسونیک گرفته بودم از شرایط راضی بودم.

بنابراین کلا به این نتیجه رسیدم G11 برای عکاسی در نور کم ، محیط بسته مثل خونه، یا شب و کلا عکاسی خانوادگی بهتره، اگه قید زوم بسیار بالا و فیلمبرداری HD رو بزنیم، البته برای اینجور عکاسی ها معمولا زوم بسیار بالا هم لازم نمیشه من خودم 18-105 D90 رو که تقریبا همون دامنه فاصله کانونی G11 رو داره ، می بینم فکر می کنم برای این نوع عکاسی کاملا کفایت می کنه.

خلاصه پیشنهاد من :
    1- اگه به سوپر تله نیاز نداری، صد در صد G11
    2- اگه فلاش خارجی لازم نداری و یا قصد نداری هزینه زیادی رو برای فلاش خارجی برای همچین دوربینی بپردازی ، fz35
    3- اگه نیاز به فلاش خارجی داری ( من که الان فکر می کنم برای عکاسی در محیط بسته برای این دورین ها همچین چیزی لازمه) و حاضری برای یک فلاش خارجی هزینه کنی ، SX20

حدس می زنم Sx10 با توجه به مگاپیکسل پائین ترش به میزان بسیار اندکی نویزش کمتر از Sx20 باشه و احتمالا از Fz35 ولی باز هم خیلی تفاوت قابل ملاحظه ای نخواهد داشت و من هم که تو بازار به چشم نخورده.
    alie و rostamiani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ببخشید می خواستم ببینم که روی nikon p90 میشه آداپتور، مبدل یا هر چیز دیگه ای که بتونه اونو شبیه دوربین زیر بکنه وجود داره؟ آخه خیلی قشنگه!

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkin نمایش پست ها
    ببخشید می خواستم ببینم که روی nikon p90 میشه آداپتور، مبدل یا هر چیز دیگه ای که بتونه اونو شبیه دوربین زیر بکنه وجود داره؟ آخه خیلی قشنگه!
    تو Accessories های این دوربین همچین چیزی نیست :):
    http://www.nikonusa.com/Find-Your-Ni...OLPIX-P90.html
    meshkin تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

پیش فرض پاسخ: کدام SLR-Like بهتر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    من هم با باتری Panasonic FZ35 مشکل دارم
    از نماینده پاناسونیک توی جمهوری خریدن.هولوگرام و بسته بندی پلمپ شده هم داره ولی ...
    وقتی توی شارژر میزارمش حدود 5 ثانیه چراغ شارژر روشن میشه و بعد خاموش
    توی دوربین هم که میزارم دوربین روشن نمیشه
    لیبل روی باتری اصلا کیفیت چاپش مثل لیبل باتری اصلی نیست
    روش نوشته Made in Japan در صورتی که باتری خود دوربین Made in China هست :

خدا کنه پس بگیره ... آدم اگه به نمایندگی نتونه اعتماد کنه، به کی باید اعتماد کنه :

راستی ... توی فرم ویر های جدید دوربین های پاناسونیک ،دوربین فقط با باتری اصلی کار می کنه .فکر کنم اینجوری دیگه کسی باتری متفرقه وارد نکنه

کسی جای معتبر تری برای خریدن باتری سراغ داره ؟
    فروش اینترنتی معتبری هم باشه خوبه

متشکرم
    خیلی جایه تعجبه این موضوع هم برای شما تکرار شد!!
    حتما برو و بهش پس بده، اول با زبان خوب بعد اگه نشد یک خورده .... ، تو اگه پس بدی انگار منم پس دادم،! از بس از دست این بازاری ها ناراحت هستم من اگه تهران بودم حتما می رفتم پس می دادم

اگه یادتان باشه، خودتان گفتید قیمت این باتری در فروشگاهای اینترنتی آن ور آب حدود 70 دلاره! شما 20-30 هزار تومان خریدید!! ، چطور می شه باتری اصلی باشه با این قیمت، اگه دقت گنید قیمت خود دوربین در بازار ایران و خارج بهم نزدیک هستند و اختلاف منطقی دارند
    به نظر من از فروشگاه های آن ورآب با کردیت کارت خرید کنید و بازار داخلی را بی خیال شوید زیاد پول می دهید ولی مطمئن تر هستندئ ( اگه کارت ندارید می تونید از این شرکت هایی که با کارتشات کارهای خرید را برایتان انجام می دهند استفاده کنید، برای اطلاعات بیشتر در پی ام بدید به من)
    شخصا فروشگاهی که تجربه خوبی ازش سراغ داشته باشم، نمی شناسم، ولی فکر
    فکر می کنم استاید انجمن بتونن کمک کنند
    rostamiani تشکر می‌کند.
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

تشکر کرده
    380

حتما برو و بهش پس بده، اول با زبان خوب بعد اگه نشد یک خورده .... ، تو اگه پس بدی انگار منم پس دادم،! از بس از دست این بازاری ها ناراحت هستم من اگه تهران بودم حتما می رفتم پس می دادم

اگه یادتان باشه، خودتان گفتید قیمت این باتری در فروشگاهای اینترنتی آن ور آب حدود 70 دلاره! شما 20-30 هزار تومان خریدید!! ، چطور می شه باتری اصلی باشه با این قیمت، اگه دقت گنید قیمت خود دوربین در بازار ایران و خارج بهم نزدیک هستند و اختلاف منطقی دارند
    به نظر من از فروشگاه های آن ورآب با کردیت کارت خرید کنید و بازار داخلی را بی خیال شوید زیاد پول می دهید ولی مطمئن تر هستندئ ( اگه کارت ندارید می تونید از این شرکت هایی که با کارتشات کارهای خرید را برایتان انجام می دهند استفاده کنید، برای اطلاعات بیشتر در پی ام بدید به من)
    خیلی متشکرم
    احتمالا همین کار رو باید بکنم :)

ولی احتمالا یه مدت صبر کنم که شاید اوضا کمی بهتر بشه و بتونم از همینجا بخرم

خوبه اگه کس دیگه ای هم باتری می خواد با هم بخریم که هزینه پست کم تر بشه :)

تشکر کرده
    380

نمایندگی باتری رو عوض کرد ولی چون دوربین رو نبرده بودند تهران نتونست تستش کنه !
    ولی گفتهند اگه مشکلی داشت می تونید بعد عید هم بیاین.باتری ها تا 6 ماه گارانتی داره

خوبه شما هم با فروشنده تماس بگیرین و پیگیر بشین
    هرچند اگه یک باتری خراب باشه به بقیه هم نمیشه اعتماد کرد، ولی فعلا باید با این باتری سر کنیم. امیدوارم مشکل دیگه ای به وجود نیاد

اگه فرمویر جدید دوربینم هم اومد سریع آپدیت می کنم که از اصل بودن باتری مطمئن بشم :biggrin:

موفق باشید

صفحه 99 از 225 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 149 199 ... آخرینآخرین