صفحه 96 از 225 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 146 196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

در مورد P80 هم اینجا رو ببینید :
    http://reviews.cnet.com/digital-came...-32934838.html

نوشته :
    Poor noise handling above ISO 200; no raw support; relatively slow performance

یعنی اگه نور کافی نباشه تو ISO بالا تصویر حسابی نویز داره و سرعت کارشم کم هست. اینجوری ممکنه تا دوربین آماده عکس بعدی بشه سوژه از دست رفته باشه !

البته من این دوربین رو نمیشناسم و بهتره کسانی که دارن نظر بدن
    ویرایش توسط rostamiani : Saturday 6 March 2010 در ساعت 10:36

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

راستش من برای اولین بار می خوام یه دوربین بخرم.
    دوست دارم به لحاظ ظاهری، چشمی داشته باشه، لنز داشته باشه(مثل دوربینهای نگاتیوی قدیمی) و خیلی تخت و کوچک نباشه!
    به لحاظ فنی هم، می خوام سرعتش بالا باشه، کیفیت عکس و فیلمش هم عالی باشه، تنظیمات دستی زیاد نداشته باشه، عکس تو نور کم هم خوب بندازه، یه باطری خوب و ارزون هم داشته باشه که بشه شارژش هم کرد، و در کل کا با هاش راحت باشه!
    طی مدتی که گشتم این چند تا دوربین رو پیدا کردم که از همه بیشتر s2500HD و p80 نظرم رو گرفته! نمی دونم حالا fuji مارک خوبیه، یا نیکون بهتره؟
    شما چی میگید؟

تشکر کرده
    380

فوجی رو که می دونم مارک خیلی خوبیه ولی هم محصول فوق العاده تولید کرده هم محصول خیلی بد !
    کلا زیاد مقید مارک نباشید مگه اینکه مارک خاصی پشتیبانی خوبی نداشته باشه

باشه سر فرصت یک بررسی می کنم ...
    من هم تو همین قیمت ها دوربین می خواستم با کیفیت عکس و فیلم بالا و تنظیمات دستی کامل و کاربری راحت (برای بقیه خانواده ) آخرش رفتم Panasonic FZ35 خریدم که قیمتش 465 هست ...

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkin نمایش پست ها
    دوست دارم به لحاظ ظاهری، چشمی داشته باشه، لنز داشته باشه(مثل دوربینهای نگاتیوی قدیمی) و خیلی تخت و کوچک نباشه!
    به لحاظ فنی هم، می خوام سرعتش بالا باشه، کیفیت عکس و فیلمش هم عالی باشه، تنظیمات دستی زیاد نداشته باشه، عکس تو نور کم هم خوب بندازه، یه باطری خوب و ارزون هم داشته باشه که بشه شارژش هم کرد، و در کل کا با هاش راحت باشه!
    طی مدتی که گشتم این چند تا دوربین رو پیدا کردم که از همه بیشتر s2500HD و p80 نظرم رو گرفته! نمی دونم حالا fuji مارک خوبیه، یا نیکون بهتره؟
    شما چی میگید؟
    ولله اينايي كه گفتيد اگر در يك دوربين جمع شوند به بودجه ي تعيين شده (350 هزارتومان) نمي دهند. نزديكترين چيزي كه به ذهنم مي رسد Canon SX200 IS است كه حدود 320 هزار تومان است. Canon SX10 IS هم مدتيست ناياب است ولي اگر پيدا شود به بودجه ي شما مي خورد.
    rostamiani تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkin نمایش پست ها
    شما چی میگید؟
    Panasonic FZ28 هم اگه پیدا کنی فکر می کنم خیلی خوبه قیمتش باید زیر 380 هزار تومن اومده باشه

اینم بررسی کامل FZ28 :

کد:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=315510
    موفق باشید ...
    meshkin تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر از کاربر rostamiani و farhad44 .
    دوربین پاناسونیک fz28 رو دیدم خیلی خوشم اومد. از دوربین sx10 is و sx20 is هم خیلی خوشم اومده، نیکون p100 هم چشمم رو گرفته.
    دو تا سوال داشتم که می خواستم اگه میشه جواب بدبد:
    می خواستم ببینم حالت تله و ایزو یعنی چی؟
    در مورد fz28 می خواستم ببینم که تو شکل زیر اینهایی که دورشون خط کشیدم ، وقتی دوربین رو می خریم توی جعبش هست یا باید جدا بخریم؟ راستی من دوسه جا قیمت این دوربین رو پرسیدم، نداشتن؛ شما قیمت جدیدش رو ندارید؟
    sx10 هم پرسیدم، گفتن مدل جدیدش sx20 هست که 450 تومنه ولی sx10 رو نداریم، قیمت جدید این دوربین رو هم اگه می دونید لطفا بنویسید.
    در آخر شما از بین fz28 و sx10 و sx20 و nikon p80 یا p100 و fuji s2500hd (که قیمتش خیلی خوبه) کدومو انتخاب می کنید،
    http://www.dpreview.com/reviews/comp...cfz28&show=all
    لطفا دلیلتون رو هم بگید، می خوام تصمیم نهاییم رو بگیرم، نزدیک عیده میخوام تا قبل عید دوربینم رو بخرم!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط meshkin : Sunday 7 March 2010 در ساعت 18:16 دلیل: گذاشتن لینک

تشکر کرده
    380

راستش FZ28 با FZ35 جیگزین شده و SX10 هم با SX20 .برای همین تو بازار کمه.باید بگردین

لنز تله همون زوم خودمونه که تصاویر رو بزرگ تر نشون میده. مثلا 20X و 18X و 5X.
    ISO هم حساسیت دوربین در برابر نور هست. مثلا توی نور کم یا نور لامپ اگه با ISO پایین عکس بگیرین، عکستون تاریک میشه.
    هرچی ISO بالا تر بره تو محیط تاریک تری می تونید عکس بگیرید ولی در عوض تصویر نویز پیدا می کنه
    کلا بهترین تصویر تو نور کافی و پایین ترین ISO به دست میاد ولی خیلی از مواقع نور کافی نیست :)

بعضی از دوربین ها حتی توی ISO های پایین هم نویز دارن ولی بعضی از مدل ها حتی تا ISO 800 هم نویز خاصی ندارن :)

اگه بتونید بودجه رو افزایش بدین و FZ35 بخرید، قیمتش با گارانتی و کیف حدود 465 هزار تومنه
    راستش منم یک دوربین همه کاره می خواستم ... بعد از کلی بررسی رسیدم به Panasonic LUMIX FZ-38

مقایسه نویز این دوربین در مقایه با مدل های دیگه

خوبی ها:
    فیلمبرداری HD با امکان زوم
    فکوس خودکار دقیق و سریع
    زوم بی صده
    ضبط سدای استریو
    تشخیص چهره انسان و بچه و سگ و گربه !
    زوم 18X
    12MP
    امکان ذخیره کردن چهره 6 نفر با اسم و تاریخ تولد ! تا اگه مثلا تو جمعیت عکس گرفتین روی افراد آشنا فکوس کنه !
    تنظیمات دستی کامل
    دکمه اختصاصی فیلم برداری
    سبک و خوش دست !

بدی ها :
    فلاش خارجی بهش نمیخوره
    LCD ثابته و مثل SX20 نمی تونه بچرخه

مقایسه مشخصات FZ35 با SX20 و S200EXR
    کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_sx20is%2Cpanasonic_dmcfz35%2Cfujifilm_s200exr&show=all
    مقایسه نویز FZ35 و SX20 :
    کد:
    http://www.cameralabs.com/reviews/Panasonic_Lumix_DMC_FZ35_FZ38/noise.shtml
    کیفیت عکس FZ35 :
    کد:
    http://www.cameralabs.com/reviews/Panasonic_Lumix_DMC_FZ35_FZ38/sample_images.shtml
    اینم ریویوو:
    کد:
    http://www.cameralabs.com/reviews/Panasonic_Lumix_DMC_FZ35_FZ38
    کد:
    http://www.photoreview.com.au/Panasonic/reviews/advanced/panasonic-lumix-dmcfz35.aspx
    کد:
    http://reviews.cnet.com/digital-cameras/panasonic-lumix-dmc-fz35/4505-6501_7-33765520.html
    موفق باشید

تشکر کرده
    380

میزان طبیعی بودن رنگ دوربین ها ( مربع رنگ واقعی و دایره رنگی هست که دوربین ثبت کرده ) :

Canon PowerShot SX20 IS

Fujifilm FinePix S200EXR

Panasonic Lumix DMC-FZ35

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام دوستان

دیگه شاید چشم هام نای دیدن نداشته باشه از بس این و سایت و سایت های خارجی رو زیر و رو کردم! دیگه فکر می کنم 95 درصد تصمیمم قطعی شد! خرید یک SLR Like نه چندان گران قیمت! برای اشنایی و یاد گیری با اصول عکاسی! موارد درخواستیم رو هم می گم و البته قیمت مدنظرم هم حول 350 هست حالا 20-30 تومن بالاتر هم مورد نداره (اگر واقعا بیارزه!)

1. زوم خوبی داشته باشه! مگا پیکسلشم قابل قبول باشه دیگه!
    2. دوام باتری خوبی داشته باشه ( ترجیحا قلمی نباشه!)
    3. قابلیت فیلم برداری HD ( این تقریبا برام مهمه!)
    4. تنظیمات کاملا دستی رو داشته باشه( مثلا میخوام اصول عکاسی رو یاد بگیرم!)
    5. تصاویرش از نظر رنگ زنده باشند!

پ.ن: آخر یکی پیدا نشد به ما بگه این دوربینها با چه مقدار رم چند دقیقه فیلم HD میگیرن؟!
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام دوستان

دیگه شاید چشم هام نای دیدن نداشته باشه از بس این و سایت و سایت های خارجی رو زیر و رو کردم! دیگه فکر می کنم 95 درصد تصمیمم قطعی شد! خرید یک SLR Like نه چندان گران قیمت! برای اشنایی و یاد گیری با اصول عکاسی! موارد درخواستیم رو هم می گم و البته قیمت مدنظرم هم حول 350 هست حالا 20-30 تومن بالاتر هم مورد نداره (اگر واقعا بیارزه!)

1. زوم خوبی داشته باشه! مگا پیکسلشم قابل قبول باشه دیگه!
    2. دوام باتری خوبی داشته باشه ( ترجیحا قلمی نباشه!)
    3. قابلیت فیلم برداری HD ( این تقریبا برام مهمه!)
    4. تنظیمات کاملا دستی رو داشته باشه( مثلا میخوام اصول عکاسی رو یاد بگیرم!)
    5. تصاویرش از نظر رنگ زنده باشند!

پ.ن: آخر یکی پیدا نشد به ما بگه این دوربینها با چه مقدار رم چند دقیقه فیلم HD میگیرن؟!
    فکر کنم باید بگردید تو بازار Panasonic FZ28 پیدا کنید:)
    ARA-RF تشکر می‌کند.

صفحه 96 از 225 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 146 196 ... آخرینآخرین