صفحه 95 از 225 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 145 195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: انتخاب نهایی

رنگ G11 :

نویز G11 :

منبع :
    http://www.digitalcamerainfo.com/con...view-21225.htm

تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: انتخاب نهایی

میزان طبیعی بودن رنگ دوربین ها ( مربع رنگ واقعی و دایره رنگی هست که دوربین ثبت کرده ) :

Canon PowerShot SX20 IS

Panasonic Lumix DMC-FZ35

Canon PowerShot G11

Sony Cyber-shot DSC-HX1

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

در مورد اينكه باتري ها تا چند سال بعد هم پيدا مي شه يا نوع متفرقه اش هم هست يا نه خيلي مطمئن نيستم ولي چيزي رو كه مطمئنم اينه كه تكنولوژي رو به پيشرفته و مسلما باتري هاي جديد در صورت استفاده ي صحيح طول عمر بسيار بيشتري از مدلهاي 5-4 سال پيش دارند.
    البته این مساله در مورد باتری خیلی صادق نیست. از اونجایی که باتری ها وسیله المترونیکی نیستن تغییرات در تکنولوژی اونها خیلی کنده. در حقیقت همین الان هم به حداکثر کارایی که از یک فرآیند الکتروشیمیایی میشه داشت نزدیک شدن و بهبود دادن این تکنولوژی دیگه دشوار شده.اگه دقت بکنین برای افزایش دوام باتری تولیدکننده ها هم بیشتر روی میزان مصرف تجهیرات کار میکنن تا خود باتری.
    من خودم توی تابستون میخواستم برای هندی کم سونی مدل عهد بوقم باتری بخرم و به راحتی توی جمهوری پیداش کردم.
    به نظرم در هر حال حتی توی ایران میشه به راحتی باتری های 4،5 سال پیش مارکهای معروف رو پیدا کرد.(فوقش توسط شرکت ها متفرقه ساخته شده)
    farhad44 و rostamiani تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    380

خیلی متشکرم
    همین امروز یک Panasonic FZ-35 از نمایندگی پاناسونیک تو خیابون انقلاب برام خریدن به 485 هزار تومن و انشاالله تا یکی دو هفته دیگه به دستم می رسه
    با یک باتری اضافه به 22 هزار تومن و یک فیلر UV به قیمت 20 هزار تومن

کارت حافظه Toshiba 8G Class 4 رو حدودا 45 هزار تومان می گفتند که نخریدم..
    فکر کنم قیمتش خیلی زیاد بود .چون حدود یک ماه قل یک کارت حافظه Teamgroup MicroSD 8GB Calss 6 برای گوشیم خریدم به 21 هزار تومان !
    واقعا گرون می داده ؟اگه همینطوره یکی از همین مموری های تیم براش بخرم خیلی بهتره که .درایور SD هم همراهش هست

تشکر کرده
    380

1.فروشنده گفته برای بار اول باتری رو 5 ساعت بزارین شارژ بشه.یک ساعت بزارینش کنار و بعد دوباره 5 ساعت دیگه بزارین شارژ بشه !
    راستش به نظر خودم این کار خیلی عجیبه و ممکنه باعث Overcharge شدن و کم شدن عمر باتری بشه !
    نظر شما دوستان چیه ؟ چه کار باید کرد ؟

2.توی سایت پاناسونیک خوندم برای فیلم برداری با حالت HD بهتره از مموری 10MB/s استفاده کنیم این یعنی کلاس 10 ؟ ... کسی این دوربین رو داره ؟ واقعا چه سرعت حافظه ای لازمه ؟ مموری های کلاس 10 چه قیمتی دارن ؟

3.توی دفترچه دوربین خوندم که باتری های تقلبی امکان داره نشت کنند یا منفجر من و توصیه کرده بود کا باتری اصل بخریم
    توی سایت پاناسونیک هم قیمت این باتری توی آمریکا 70 دلاره ولی من از نمایندگی پاناسونیک خریدم 22 هزار تومان !!!!
    از کجا بفهمم باتریش اصلیه یا نه ؟

خیلی متشکرم

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    کارت حافظه Toshiba 8G Class 4 رو حدودا 45 هزار تومان می گفتند که نخریدم..
    فکر کنم قیمتش خیلی زیاد بود .چون حدود یک ماه قل یک کارت حافظه Teamgroup MicroSD 8GB Calss 6 برای گوشیم خریدم به 21 هزار تومان !
    واقعا گرون می داده ؟اگه همینطوره یکی از همین مموری های تیم براش بخرم خیلی بهتره که .درایور SD هم همراهش هست
    سلام
    مبارک باشه دوست عزیز
    من Toshiba 8G Class 4 رو پارسال برای دوربینم به قیمت 20 هزار تومان خردیم . فروشنده بی انصافی کردن

.توی سایت پاناسونیک خوندم برای فیلم برداری با حالت HD بهتره از مموری 10MB/s استفاده کنیم این یعنی کلاس 10 ؟ ... کسی این دوربین رو داره ؟ واقعا چه سرعت حافظه ای لازمه ؟ مموری های کلاس 10 چه قیمتی دارن ؟
    من از همین مموری برای FZ28 استفاده می کنم و تا بحال با مشکلی هنگام فیلمبرداری مواجه نشدم. اگه اشتباه نکنم سرعت خواندن و نوشتن در Toshiba 8G Class 4 به ترتیب MB/s 10 و 20MB/s باشد
    rostamiani تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام به تمام کاربران سایت؛
    راستش من می خوام یه دوربین عکاسی دیجیتال بخرم و می خوام تا حدور سیصد تا سیصدوپنجاه هزار تومان هزینه کنم.
    دوربینی که می خوام بخرم دوست دارم مثل دوربینهای نگاتیوی قدیمی چشمی داشته باشه و لنز داشته باشه! حالا نمی خوام لنزش عوض بشه چون دیگه خیلی گرون میشه ولی می خوام حداقل ظاهرش مثل اونا باشه!
    طی دو سه ماهی که جستجو کردم، چند تا مدل رو انتخاب کردم ولی نمی دونم آخرش کدومو بخرم و کدوم بهتره! از تمام دوستان خواهش می کنم نظراتتون رو راجع به این چند مدل بگید، تا قبل از عید یکیشو انتخاب کنم و برم بخرم!
    Fujifilm FinePix S1600
    Fujifilm FinePix S2500HD
    Nikon Coolpix P80
    Nikon Coolpix L100
    از لینک زیر مقایسه را نگاه کنید:
    http://www.digikala.com/Default.aspx...on-Coolpix-P80

خواهش میکنم نظرات تخصصی خودتون رو مطرح کنید تا بتونم باخیال راحت دوربین بخرم؛
    ممنون.
    خواهش می کنم راهنمایی کنید!

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkin نمایش پست ها
    خواهش می کنم راهنمایی کنید!
    با این شرایط فکر می کنم تنها دوربین خوبی که می تونم پیشنهاد بدم سونی H20 هست که متاسفانه لنزش واید نیست !
    اگه با این قضیه مشکلی ندارین فکر کنم دوربین خوبی باشه
    قیمتش هم فکر می کنم حدود 330 هزار تومان هست

http://www.dpreview.com/reviews/spec...ony_dsch20.asp
    http://reviews.cnet.com/digital-came...-33521241.html

S2500 و S1600 هم فکر نمی کنم کیفیت خوبی داشته باشن.به خاطر سابقه بد S2000 ... ولی هنوز برای قضاوت کردن زوده

موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نظرتون درباره p80 چیه؟
    من می خواهم دوربینم زوم اپتیکال بالایی داشته باشه، p80 , s2500HD هردو 18x زوم دارن!
    در ضمن چیزی که خیلی برام مهمه و می خوام دوربینم حتما داشته باشه، چشمی هست. مدل شما چشمی نداره!

یه سوال دیگه هم داشتم، s2500HD نوشته شارژر باطری نداره، یعنی نمیشه باطری های این دوربین رو شارژ کرد؟ نمیشه آدم خودش براش شارژر بخره؟
    ممنون.

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkin نمایش پست ها
    نظرتون درباره p80 چیه؟
    من می خواهم دوربینم زوم اپتیکال بالایی داشته باشه، p80 , s2500HD هردو 18x زوم دارن!
    در ضمن چیزی که خیلی برام مهمه و می خوام دوربینم حتما داشته باشه، چشمی هست. مدل شما چشمی نداره!

یه سوال دیگه هم داشتم، s2500HD نوشته شارژر باطری نداره، یعنی نمیشه باطری های این دوربین رو شارژ کرد؟ نمیشه آدم خودش براش شارژر بخره؟
    ممنون.
    لطفا کاربردتون رو دقیق تر بگین

سرعت زیاد ؟
    عکاسی رد نور کم؟
    تنظیمات دستی زیاد؟
    کاربری راحت؟
    کیفیت رنگ و کیفیت عکس خوب؟
    فیلمبرداری HD ؟
    نوع باتری - لیتیومی یا قلمی ؟

صفحه 95 از 225 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 145 195 ... آخرینآخرین