صفحه 97 از 225 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 147 197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 961 تا 970 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام دوستان

دیگه شاید چشم هام نای دیدن نداشته باشه از بس این و سایت و سایت های خارجی رو زیر و رو کردم! دیگه فکر می کنم 95 درصد تصمیمم قطعی شد! خرید یک SLR Like نه چندان گران قیمت! برای اشنایی و یاد گیری با اصول عکاسی! موارد درخواستیم رو هم می گم و البته قیمت مدنظرم هم حول 350 هست حالا 20-30 تومن بالاتر هم مورد نداره (اگر واقعا بیارزه!)

1. زوم خوبی داشته باشه! مگا پیکسلشم قابل قبول باشه دیگه!
    2. دوام باتری خوبی داشته باشه ( ترجیحا قلمی نباشه!)
    3. قابلیت فیلم برداری HD ( این تقریبا برام مهمه!)
    4. تنظیمات کاملا دستی رو داشته باشه( مثلا میخوام اصول عکاسی رو یاد بگیرم!)
    5. تصاویرش از نظر رنگ زنده باشند!

پ.ن: آخر یکی پیدا نشد به ما بگه این دوربینها با چه مقدار رم چند دقیقه فیلم HD میگیرن؟!
    دوربین فوجی S2500HD به بودجه ای که مشخص کردید می خوره که تمام خواسته های شما رو برآورده می کنه که قیمتش حدود 285 تا 300 هست . ولی باتریش قلمیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    فکر کنم باید بگردید تو بازار Panasonic FZ28 پیدا کنید:)
    این دوربینی که دوستمون معرفی کردند چند روز پیش تو پاساژ حافظ 410 تومان قیمت داده شد، که باتریش هم همون چیزیه که شما میخوای. ولی با احتساب رم و کیف و این جور چیزا از بودجه شما بیشتر میشه. حسن عمده این دوربین نسبت به دوربین قبلی خروجی با فرمت Raw هست .
    rostamiani و ARA-RF تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

اتفاقا من هم تقریبا به همین دو گزینه دارم فکر می کنم! فوجی برای زمانیکه بخوام هزینه کمتری بکنم ولی خوب با نقد هایی که از این پاناسونیک دیدم واقعا ارزشش رو داره ولی نه با اون قیمتی (410 تومن) که شما گفتید!
    از دوستان کسی قیمت داره این دوربین رو ؟!
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

410 که خیلی گرونه چون الآن FZ35 قیمتش 465 هزار تومنه !
    من حدود 380 شنیده بودم .ولی چون تو بازار کمه شاید قیمتش یکم حساب و کتابی نداشته باشه :)
    ویرایش توسط rostamiani : Wednesday 10 March 2010 در ساعت 09:16
    ARA-RF تشکر می‌کند.

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

آیا تفاوت S2500HD (حدود 300) با FZ28 (حدود 400) در حدی هست که بخوام 100 تومن بیشتر خرج کنم! و اینکه FZ35 چه تفاوت فاحشی با FZ28 داشته است؟
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

تشکر کرده
    380

آیا تفاوت S2500HD (حدود 300) با FZ28 (حدود 400) در حدی هست که بخوام 100 تومن بیشتر خرج کنم! و اینکه FZ35 چه تفاوت فاحشی با FZ28 داشته است؟
    راستش 2500HD خیلی جدید اومده برای همین ریویووی درست و حسابی ازش پیدا نکردم
    حتی نمونه عکس هم ازش ندیدم ولی 2000HD رو اگه سرچ کنی متوجه می شی که عکساش زیاد چیز جالبی نبوده :)

من هم یک مدت دنبال دوربین بودم تا اینکه FZ35 رو خریدم و هنوز درست و حسابی تستش نکردم.ولی واقعا چیز عالی هست

از تفاوتش با FZ28 اینا یادمه :
    کیفیت عکس یکم بهتر شده. 12 مگا پیکسل شده.دکمه اختصاصی فیلم برداری داره.
    یکم تو وب بگردی تفاوت هاشو پیدا می کنی
    موفق باشید :)
    ARA-RF تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

.......و اینکه FZ35 چه تفاوت فاحشی با FZ28 داشته است؟
    تفاوت ها اينهاست :

The Panasonic Lumix FZ35 increases the sensor resolution slightly to twelve megapixels, while retaining the previous camera's Leica DC Vario-Elmarit-branded 18x optical zoom lens. In the FZ35, though, the lens's image stabilization system has been upgraded from the previous MEGA O.I.S. to a new POWER O.I.S. system that is said to offer double the stabilizing power. The Panasonic FZ35 retains its predecessor's 0.2-inch electronic viewfinder and 2.7-inch LCD display, both with 100% coverage.

The Panasonic DMC-FZ35 also upgrades the previous camera's Face Detection system with recognition capability, so that it can be programmed to identify the faces of three specific individuals for labelling purposes. A new My Color mode in the DMC-FZ35 allows the user to adjust color, brightness and saturation and preview the effect immediately on the camera's display. A further upgrade is that the Lumix DMC-FZ35's high definition movie mode can now record not only with the previous camera's QuickTime Motion JPEG compression, but also with a new AVCHD Lite compression option for lower file sizes.

The Panasonic Lumix DMC-FZ35 stores its images and movies on Secure Digital cards or in a slightly reduced 40MB of built-in memory. Connectivity options include USB 2.0 High-Speed, standard definition NTSC video output, and high-def HDMI video output (although the cable for this is an optional extra). Power comes from a 7.2V, 710mAh proprietary lithium-ion battery, and the software bundle includes PHOTOfunSTUDIO 4.0 HD Edition, ArcSoft MediaImpression, ArcSoft Panorama Maker, and SilkyPix Developer Studio 3.0SE.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    410 که خیلی گرونه چون الآن FZ35 قیمتش 465 هزار تومنه !
    من حدود 380 شنیده بودم .ولی چون تو بازار کمه شاید قیمتش یکم حساب و کتابی نداشته باشه :)
    والا من چون خودمم قصد خرید یه Slr-like برای برادرم دارم ، یه جا تو پاساژ حافظ به چشم خورد قیمت گرفتم . شاید جای دیگه ارزون ترم پیدا شه. البته خوب خیلی کم شده الان تو بازار .

فکر کنم با توجه به اینکه شاید برای باتری و شارژر خوب برای S2500HD باید حداقل حدود 20-40 تومان هم هزینه کنید که این هزینه رو در پاناسونیک ندارید با فرض 290 برای فوجی و 400 برای پاناسونیک، تفاوت قیمت این دو در حدود 70-90 در میاد. اگه پاناسونیک رو با قیمت 380 که دوستمون گفتند گیر بیارید که این تفاوت کمتر هم خواهد بود.

اگه فکر می کنید در آینده نیاز به فرمت Raw خواهید داشت که فکر می کنم قطعا پاناسونیک رو انتخاب کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ببخشید فرق حسگر cmos که p100 استفاده کرده با CCD که fz28 و ... استفاده کردند، چیه؟
    ممنون.
    rostamiani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    380

بالاخره منم Panasonic LUMIX FZ35 خریدم
    اینم نمونه عکس های ماکرو که با ISO 80 گرفتم :

اندازه اصلی :
    http://rostamiani.persiangig.com/P1000053.JPG

اندازه اصلی :
    http://rostamiani.persiangig.com/P1000055.JPG

موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

چند خریدید؟

صفحه 97 از 225 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 147 197 ... آخرینآخرین