صفحه 36 از 59 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 584
Like Tree639تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين مناسب براي اتليه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    سلام میکنم خدمت دوستان عزیزوگرامی، من میخام مغازه عکاسی بازکنم و از دوستان خواهش میکنم در انتخواب دوربین کمکم کنید. من برای دوربین در حدود3میلیون میتونم هزینه کنم و برای عکاسی در مغازه و بخصوص آتلیه میخام استفاده کنم. فقط میخام انتخوابی باشه که مدت ها استفاده کنم و نیاز به تعویض نباشه ، Nikon d700.canon eos 650d. Nikon d5200.canon 60d.Nikon d90 لطفا راهنماییم کنید کدام و با چه لنز کیتی با بودجه من مناسبتره. اگه درمورد فلباش استدیویی هم راهنمایی کنید ممنون میشم اونم تا 1500میتونم هزینه کنم. منتظر راهنمایی هاتون هستم ممنون.
    دوست عزیز خوش آمدید.
    بودجه انتخابیتون رو اگه بتونید کمی تغییر بدید شاید بهتر باشه. دی 90 دوربین خوبیه اگه بتونید نو گیر بیارید. شخصا دی 7000 نیکون رو بهتون پیشنهاد میدم. برای لنز هم همون 18-105 فعلا با توجه به بودجه شما لنز خوبیه ( البته عرض کردم که کمی بیشتر در میاد براتون )
    دوربین 60 دی کانن هم بدک نیست باهاش کار کردم در مقام مقایسه 7000 نیکون رو بیشتر توصیه میکنم
    در مورد خرید نور میتونید به تاپیک مربوطه مراجعه کنید توضیحات بیشتری پیدا می کنید اما بطور کلی با این مبلغ 200-300 ژول متل فکر میکنم با مودیفایرها و ... بتونید تهیه کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام به دوستان.
    من تازه کار هستم و تجربه ای در عکاسی ندارم. میخوام آتلیه داشته باشم و نمیدونم چه دوربینی باید بخرم . اکثر دوستان تو سوالاتشون خرید دوربین و لنز رو محدود به قیمت کردن. اما من از دوستان با تجربه خواهش میکنم چند ست دوربین و لنز با رنج قیمتهای مختلف معرفی کنند تا افراد تازه کار مثل من بفهمند با چه حدود هزینه ای باید شروع کنند تا بتونن کار خوبی تحویل مشتری بدن . ضمنا من میخوام با آتلیه کودک شروع کنم و فعلا قصد عکاسی مجالس ندارم . فقط میخوام عکس هایی بگیرم که کیفیت چاپ در ابعاد بزرگتر (مثلا شاسی) رو هم داشته باشه.
    ممنون میشم کمکم کنید.

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط m0hsen نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.
    من تازه کار هستم و تجربه ای در عکاسی ندارم. میخوام آتلیه داشته باشم و نمیدونم چه دوربینی باید بخرم . اکثر دوستان تو سوالاتشون خرید دوربین و لنز رو محدود به قیمت کردن. اما من از دوستان با تجربه خواهش میکنم چند ست دوربین و لنز با رنج قیمتهای مختلف معرفی کنند تا افراد تازه کار مثل من بفهمند با چه حدود هزینه ای باید شروع کنند تا بتونن کار خوبی تحویل مشتری بدن . ضمنا من میخوام با آتلیه کودک شروع کنم و فعلا قصد عکاسی مجالس ندارم . فقط میخوام عکس هایی بگیرم که کیفیت چاپ در ابعاد بزرگتر (مثلا شاسی) رو هم داشته باشه.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    دوسا عزیز قبل هر اقدامی اول یکم اطلاعات راجه به کاری که میخوای انجام بدی کسب کن اینجوری موفقتر میتونی تصمیم بگیری.
    برای آتلیه کودک بستگی داره چقدر میخواهی هزینه کنی.
    میتونی دوربین D90+18-105
    40d-50d کانن 600d-650d
    و...
    استفاده کنی.به نظر من عکاسی کودک در حالی که میتونه جذاب باشه انرژی و مهارتو صبر زیادی میخواد.
    تاپیک و بخونی جواب خیلی از سوالاتو میتونی بگیری.
    موفق باشیـــــ.
    bijan_darvishi و m0hsen تشکر می‌کنند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط m0hsen نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    من با دوربین و لنز خودم(توی امضام هست.و بدنه بسیار قدیمیه) تا سایز 100*70 هم چاپ کردم و راضی بودم.فکر میکنید چقدر بزرگتر از این میخواید چاپ کنید؟
    پ.ن : اگر تجربه ای ندارید فعلا" حتی فکر آتلیه زدن رو هم نداشته باشید به نظرم.چون دید مردم نسبت به شما از آغاز تا پایان حدودا" یکسانه.وقتی شما در شروع کار ضعیف باشید (از لحاظ تکنیک.تجربه و دانش) احتمال موفقیتتون میاد پایین.
    masoudrejae، M. Beyrami، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام برای کار آتلیه دوربین canon 600 d با لنز 13-15 بهتره بگیرم یا nikon d90

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamy نمایش پست ها
    با سلام برای کار آتلیه دوربین canon 600 d با لنز 13-15 بهتره بگیرم یا nikon d90
    1- D90 با چه لنزی؟
    2- لنز 15- 13 ؟؟

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    سلام میکنم خدمت دوستان عزیزوگرامی، من میخام مغازه عکاسی بازکنم و از دوستان خواهش میکنم در انتخواب دوربین کمکم کنید. من برای دوربین در حدود3میلیون میتونم هزینه کنم و برای عکاسی در مغازه و بخصوص آتلیه میخام استفاده کنم. فقط میخام انتخوابی باشه که مدت ها استفاده کنم و نیاز به تعویض نباشه ، Nikon d700.canon eos 650d. Nikon d5200.canon 60d.Nikon d90 لطفا راهنماییم کنید کدام و با چه لنز کیتی با بودجه من مناسبتره. اگه درمورد فلباش استدیویی هم راهنمایی کنید ممنون میشم اونم تا 1500میتونم هزینه کنم. منتظر راهنمایی هاتون هستم ممنون.
    شما کانن 60 دی با 18-135 را بخری میشه همون سه تومن
    به چند دلیل
    اول
    دی 90 مال قرن بوق هست و حدودا 2300 هست
    5200 و 650 دی و 700 دی رده ابتدایی هست و 60 دی یک رده از اونا بالاتره
    18-135 به نسبت 18-105 تله بیشتری داره که تو اتلیه برای عکس های کلوز اب خیلی بیشتر بدرد میخوره

فلاش را هم حتما 300 ژول بگیر
    به یک دلیل مهم
    هرچی فلاش قدرت بیشتری داشته باشه از دیاف های بسته تر میتونی استفاده کنی و کیفیت و شارپنس بالاتر میرود

من خودم متل دارم و راضیم ولی متل چند گرید داره که شما گرید A اش را بگیر

اگر تجربه ای ندارید فعلا" حتی فکر آتلیه زدن رو هم نداشته باشید به نظرم.چون دید مردم نسبت به شما از آغاز تا پایان حدودا" یکسانه.وقتی شما در شروع کار ضعیف باشید (از لحاظ تکنیک.تجربه و دانش) احتمال موفقیتتون میاد پایین.
    این حرف کاملا درسته و تو اولویت اول هست و بعد باقی قضایا

- D90 با چه لنزی؟
    2- لنز 15- 13 ؟؟
    دی 90 با 18-105
    اون یکی هم منظورش 18-135 است

اکثر مطالب تو همین تاپیک هست و با یک مطالعه کوتاه خیلی از جواب ها را میگیرید
    hossein137، amir.komeily، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    d90 با چه لنزی خوبه ?
    600d با لنز 15-135 چه طوره؟
    برا کار آتلیه!!!
    من تو سایت ها و در مقایسه دوربین ها دیدم که d700 لنز 18-55 stm داره
    این stmبه چه معنی ای است کسی می دونه؟؟؟؟
    ممنون از کمکتون

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamy نمایش پست ها
    با سلام
    d90 با چه لنزی خوبه ?
    600d با لنز 15-135 چه طوره؟
    برا کار آتلیه!!!
    من تو سایت ها و در مقایسه دوربین ها دیدم که d700 لنز 18-55 stm داره
    این stmبه چه معنی ای است کسی می دونه؟؟؟؟
    ممنون از کمکتون
    با سلام
    دوست عزیز، با این گرانی ارز و بودجه محدود، نمیشه تجهیزات آتلیه رو روبراه کرد ولی؛
    بله 600D + 18-135 برای شروع ترکیب مناسبی است هرچند حد اقل هست؛ کلا هر چه بیشتر هزینه کنید بهتر نتیجه خواهید گرفت. من دیدم در استدیو طرف 1100D داره ولی چون دکور جالبی داشت کارش گرفته بود، البته تایید نمیکنم و سطح کارتون پایین خواهد بود ولی منظورم اینه که کار نشد نداره!!
    برای مبحث لنز و دسته بندی بهتر اطلاعات پیشنهاد میدم به تاپیک مربوط مراجعه و در آنجا سوالتان را دقیق تر مطرح فرمائید.
    (مقایسه و مباحث عمومی لنزها)
    پ.ن: احتراما توجه شما را به پست 355 جلب مینمایم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام وخسته نباشید
    من یه کنون 550دی با لنز 18-55 دارم وتواتلیه ازش استفاده میکنموتازگیها احساس میکنم خوب فوکوس نمیکنه وعکسهای تمام قدش اون وضوح لازم رو نداره قبلا بهترازاینها بود به نظرتون مشکلش چیه؟
    واینکه یه انز خوب برای همین دوربین بگیرم بهتره یا اینکه یه پولی روش بذارم کلا دوربینمو عوض کنم ؟بخوام حدود 2 تومن هزینه کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

صفحه 36 از 59 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... آخرینآخرین