صفحه 44 از 59 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 584
Like Tree639تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين مناسب براي اتليه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

خوب مسلما وقتی iso میشه 400 کمی شاید ( خیلی کم توی این دوربین ) نویز میبینی اما دلیل بر بی کیفیتی نیست. کاش عکسی که میگی کیفیت نداره یا لااقل کراپ 100 را میذاشتی تا بشه بهتر نظر داد. بهر حا واقعا نیازی نیست که حساسیت بالا بره اونم تو استودیو!
    اون عکسو متوجه شدم با 50 گرفتی منظورم به طور کل روی 18-200 و کیفیت کلی این لنزه که برای کار پرتره نساختنش! لااقل mtf این لنز اینو میگه!
    در مورد 7100 این دوربین عالیه خصوصا با حذف low pass‌ اما بخاطر همین باید دقت و ظرافتت تو عکاسی بیشتر بشه وگرنه همه خرابکاریارو بهتر نشون میده. توی d800e‌ و بخاطر رزولوشن بسیار بالا که وحشتناک کار باهاش دقیق تر باید باشه.
    سهیل جان تا جایی که من در مورد این پست ها احساس کردم که چی از شارپنس میخوای اینه که کمی روی نورهای و ست آپ کردن و کنتراست مناسب کار کنی قطعا راحت تر نتیجه میگیری.
    ضمن اینکه اگه قصد خرید داری لنز بخری بهتره وگرنه بادی شما کارتو راه میاندازه

اگه باز فکر میکنی توضیح لازمه حتما باید عکسایی که میگی خوب نیستو بذاری تا دوستان نظر بدن. بهرحال ویزیت بدون حضور بیمار امکانپذیر نیست!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    خوب مسلما وقتی iso میشه 400 کمی شاید ( خیلی کم توی این دوربین ) نویز میبینی اما دلیل بر بی کیفیتی نیست. کاش عکسی که میگی کیفیت نداره یا لااقل کراپ 100 را میذاشتی تا بشه بهتر نظر داد. بهر حا واقعا نیازی نیست که حساسیت بالا بره اونم تو استودیو!
    اون عکسو متوجه شدم با 50 گرفتی منظورم به طور کل روی 18-200 و کیفیت کلی این لنزه که برای کار پرتره نساختنش! لااقل mtf این لنز اینو میگه!
    در مورد 7100 این دوربین عالیه خصوصا با حذف low pass‌ اما بخاطر همین باید دقت و ظرافتت تو عکاسی بیشتر بشه وگرنه همه خرابکاریارو بهتر نشون میده. توی d800e‌ و بخاطر رزولوشن بسیار بالا که وحشتناک کار باهاش دقیق تر باید باشه.
    سهیل جان تا جایی که من در مورد این پست ها احساس کردم که چی از شارپنس میخوای اینه که کمی روی نورهای و ست آپ کردن و کنتراست مناسب کار کنی قطعا راحت تر نتیجه میگیری.
    ضمن اینکه اگه قصد خرید داری لنز بخری بهتره وگرنه بادی شما کارتو راه میاندازه

اگه باز فکر میکنی توضیح لازمه حتما باید عکسایی که میگی خوب نیستو بذاری تا دوستان نظر بدن. بهرحال ویزیت بدون حضور بیمار امکانپذیر نیست!
    100% آقای قدیمی :D

ولی باور بفرمایید نور پردازی اصلا جای کار نداره چون کاملا اصولش رعایت شده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

http://8pic.ir/images/27431381984558955816.jpg
    http://8pic.ir/images/72193445580463888930.jpg
    این هم دو نمونه عکس نیم تنه
    خوبه ولی نویز داره
    دوربین 600 d canon
    از حساسیت 200 به بالا تو آتلیه جواب نمیده
    عکس ها هم raw هستن

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil33 نمایش پست ها
    http://8pic.ir/images/27431381984558955816.jpg
    http://8pic.ir/images/72193445580463888930.jpg
    این هم دو نمونه عکس نیم تنه
    خوبه ولی نویز داره
    دوربین 600 d canon
    از حساسیت 200 به بالا تو آتلیه جواب نمیده
    عکس ها هم raw هستن

اگر منظورتون از نویز زیاد توی این دوتا عکس، توی قسمت مشکی پس زمینه است (در چهره و البسهٔ سوژه هیچ نویز قابل توجهی ندارید) بخاطر استفاده از فون مخمل مشکی است، که پرز گیره، و بخاطر چینی بودن، کیفیت بسیار مزخرفی داره و حتما باید رتوش بشه ...

چیزی که شما نویز بهش اطلاق میکنید، در اصل نویز نیست عزیز دل برادر ... هم خودتون رو سردر گم کردید، هم یه جماعتی رو گذاشتید سرکار !

اگر با همین فون «فرد اعلا»ئی که شما داری، با هاسلبلاد و Phase One هم عکس بگیرید، همین میشه که با 600D و یا 7100 بگیری

راه حلش هم در Ps اینه که تمامی قسمتهای سیاه رو با Magic Wand (یا هر ابزار دیگه ای که راحت تری) انتخاب کنی (بعدش یه Refine Edge هم بزنی بد نیست) بعد با یه Brush سایز بزرگ و مشکی خالص، روی همه قسمتهای Select شده رو مشکی خالص بزنی تا اون نقاط مزاحم حذف بشن ... اگر خواستی اطلاع بده، یکی از همین دوتا عکس خودت رو رتوش کنم و برات آپلود کنم ...

شما گفتی ۴ ساله تخصصی، کار آتلیه میکنی (به طریق اولیٰ یعنی رتوش کردن هم کاملا واردی دیگه! )، هیچکس ۱٪ هم حدس نمیزد که چیزی که اذیتت میکنه، کیفیت نامناسب بافت فون مخملی چینی مشکیه هرکی با این فونها کار میکنه، باید تو مرحلهٔ Touch UP همینکار ها رو بکنه ...

یه کراپ ۱۰۰٪ میذاشتی، مثنوی هفتاد من کاغذ رو ...

بهر حال ... موفق باشی

پی نویس: ضمناً آتلیه یعنی ISO100‌
    ویرایش توسط Ali Bayati : Saturday 15 February 2014 در ساعت 20:30
    kiavash، peiman_h، Dariush Chegini و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    اگر منظورتون از نویز زیاد توی این دوتا عکس، توی قسمت مشکی پس زمینه است (در چهره و البسهٔ سوژه هیچ نویز قابل توجهی ندارید) بخاطر استفاده از فون مخمل مشکی است، که پرز گیره، و بخاطر چینی بودن، کیفیت بسیار مزخرفی داره و حتما باید رتوش بشه ...

چیزی که شما نویز بهش اطلاق میکنید، در اصل نویز نیست عزیز دل برادر ... هم خودتون رو سردر گم کردید، هم یه جماعتی رو گذاشتید سرکار !

اگر با همین فون «فرد اعلا»ئی که شما داری، با هاسلبلاد و Phase One هم عکس بگیرید، همین میشه که با 600D و یا 7100 بگیری

راه حلش هم در Ps اینه که تمامی قسمتهای سیاه رو با Magic Wand (یا هر ابزار دیگه ای که راحت تری) انتخاب کنی (بعدش یه Refine Edge هم بزنی بد نیست) بعد با یه Brush سایز بزرگ و مشکی خالص، روی همه قسمتهای Select شده رو مشکی خالص بزنی تا اون نقاط مزاحم حذف بشن ... اگر خواستی اطلاع بده، یکی از همین دوتا عکس خودت رو رتوش کنم و برات آپلود کنم ...

شما گفتی ۴ ساله تخصصی، کار آتلیه میکنی (به طریق اولیٰ یعنی رتوش کردن هم کاملا واردی دیگه! )، هیچکس ۱٪ هم حدس نمیزد که چیزی که اذیتت میکنه، کیفیت نامناسب بافت فون مخملی چینی مشکیه هرکی با این فونها کار میکنه، باید تو مرحلهٔ Touch UP همینکار ها رو بکنه ...

یه کراپ ۱۰۰٪ میذاشتی، مثنوی هفتاد من کاغذ رو ...

بهر حال ... موفق باشی

پی نویس: ضمناً آتلیه یعنی ISO100‌
    سلام جناب بیات
    عرضم به خدمتتون باز هم مسئله من فون نیست
    چون دقیقا ضرف 10 ثانیه حلش میکنم
    اما صورت مشخصه نویز داره
    حسایست 100 هم اون شارپیه 400 رو نداره
    400 هم نویز داره
    من معمولا با 200 عکس هام رو میگیرممن میخوام عکس بدون ادیتم واقعا درست باشه نمیخوام همه جاش رو فتوشاپی کنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

اقا بادی 7100 رو تهران 2800 گفتن
    ارومیه هم 2880
    کسی جای ارزونتری میشناسه؟
    الان بگیرم یا نزدیک عید که شاید فروش ویژه داشته باشن؟

كاربر جديد gollpar آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    دوست گرامي، كنن هنوز لنز ٨٠ توليد نكرده
    و لنز ٨٠ هم tele محسوب نميشه
    شما با 40D و يك اتاق سه در سه هم ميتونيد بافت و آرايش صورت سوژه رو بخوبي ثبت كنيد

بيشتر از ابزار، اين اطلاعات و آموخته ها و تجربيات شماست كه تعيين كننده است، وگرنه phase one و يه دوجين لنز فيكس چندهزار دلاري داشته باشيد و توي يه سوله بزرگ هم عكاسي كنيد، افاقه نخواهد كرد

عكاسي مقوله ايست كه آموزش ديدنش اولين قدمي است كه بايد محكم برداشته بشه، انتخاب ملزومات در درجه دوم اهميت قرار ميگيره

پيروز باشيد
    منظورهم ٨٥ بود :)) دقيقتر بگم اف١/٨ . من اينو براي دوستم ميخوام و علم به واسطه ي تجربه و مطالعه بدست مياد منتها وظيفه ي خودم ميدونم براش امكانات خوبي فرآهم كنم از اول كار، علي اي حال ممنون.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام بر همه عزیزان لطفا در مورد خرید این 2 دوربین منو راهنمایی کنید برای کار آتلیه میخوام
    nikon d7100 با لنز 18-200 vr2 یا لنز 17-55
    nikon d600 با لنز 18-105

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط shasanam نمایش پست ها
    سلام بر همه عزیزان لطفا در مورد خرید این 2 دوربین منو راهنمایی کنید برای کار آتلیه میخوام
    nikon d7100 با لنز 18-200 vr2 یا لنز 17-55
    nikon d600 با لنز 18-105
    D7100 + 18-105 یا 18-140 بهتر از 18-200 خواهد بود. 17-55 هم برای آتلیه کوتاهه و نیازی به دیاف بازش هم ندارید.
    D600 فول فریم رو هم با لنز DX که استفاده نمی کنن!
    باید تصمیم بگیرید فول فریم میخواهید یا کراپدار و اگه قرار به فول فریم باشه می تونید برای لنز به 24-120 اف4 فکر کنید.
    صد البته بهتر بود بودجه رو هم می گفتید.
    ehssanehs، armin1374، shasanam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    D7100 + 18-105 یا 18-140 بهتر از 18-200 خواهد بود. 17-55 هم برای آتلیه کوتاهه و نیازی به دیاف بازش هم ندارید.
    D600 فول فریم رو هم با لنز DX که استفاده نمی کنن!
    باید تصمیم بگیرید فول فریم میخواهید یا کراپدار و اگه قرار به فول فریم باشه می تونید برای لنز به 24-120 اف4 فکر کنید.
    صد البته بهتر بود بودجه رو هم می گفتید.
    درسته d600 فول فریم هست قطعا برتری داره ولی لنزهای fx گرون هست یعنی بودجه نمیرسه لنز خوب براش بگیرم لنز مناسب و ارزون برای فول فریم چی پیشنهاد میکنید

صفحه 44 از 59 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین