صفحه 69 از 1201 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 569 1069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    انتخاب نهایی با شماست , جدای از علاقه به برند خاص به نظر من بهتره هر دو دوربین رو دستتون بگیرین و ببینید با کدوم راحتتر هستین , از لحاظ تفاوت آنچنان فرقی با هم ندارن و هر کدوم مزایا و معایب جزئی نسبت به هم دارن
    من هم در هنگام انتخاب بین همین دو گزینه مردد بودم و با بررسی هایی که کردم دی90 رو انتخاب کردم;)
    سلام
    دوست عزيز متاسفانه من در انتخاب 50D با بدنه محكمتر و كمي حرفه اي تر و مگاپيكسل بيشتر
    (فقط اينها رو ميدونم) و مد فيلمبرداري و بدنه سبكتر D90 گير كردم. در صورت امكان بفرماييد در بررسي هاتون به چه نتايجي رسيديد كه D90 رو انتخاب كرديد؟ در ضمن بنده ساكن تبريز هستم و متاسفانه اينجا قبل از خريد اجازه نميدن به دوربين نگاه كني چه برسه به اينكه دستت بگيري! لطفا مزايا و معايب هر يك از مدلهايي كه عرض كردم رو نسبت به ديگري بفرماييد. با تشكر

كاربر آشنا amir reza آواتار ها
    تشکر کرده
    141

پیش فرض پاسخ: کنن یا سونی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.fani نمایش پست ها
    با سلام.
    ورود شما به فروم رو خوش امد می گم.با توجه به سوال شما و اینکه فرمودید می خواهید عکاسی رو جدی دنبال کنید به نظر من شما بهتره یه بدنه حرفه ای تر از این دو گزینه فکر کنین.البته این دو مورد هم که گفتین هر دو خوبن ولی در کل کنون و نیکون به لحاظ گستردگی لوازم جانبی (به نظر من)از دیگر برند ها سر تر هستند.حالا اگه شما بتونین بودجتون رو تقویت کنین می تونین از نیکون d90 و از کنون40d بخرین.که هر دو عالی هستند.ولی اگه بخواین با مبلغی که گفتین خرید کنین به نظر من 500d با لنز کیتش خرید بهتری می تونه باشه و بعد از یه مدت که استفاده کردین و نیازهاتون رو شناختین میتونین نسبت به خرید لنز اقدام کنید.

خیلی ممنون آقا مهران اما با توجه به نظر شما و اینکه من خودم هم کمی با اندازه 500 دی مشکل دارم ! کمی کوچک است اما 50 دی کاملا اندازه اش مناسب است و تو دست خوب جا میگیرد ! وسوسه میشم که بذارم برای یعد از عید و یا بودجه قوی تر یک 50 دی بگیرم

اما باز که فکر میکنم میبینم جز اندازه و یکسری خصوصیات جزئی فرق چندانی با 500 دی ندارد ! اما تقریبا 400000باهم تفاوت قیمت دارند

آیا باید 50 دی بگیرم ؟ چرا ؟ حتی من شنیدم که عمر شاتر 500 دی هم مثل 50 دی 1000000 شات است !

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: کنن یا سونی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir reza نمایش پست ها
    خیلی ممنون آقا مهران اما با توجه به نظر شما و اینکه من خودم هم کمی با اندازه 500 دی مشکل دارم ! کمی کوچک است اما 50 دی کاملا اندازه اش مناسب است و تو دست خوب جا میگیرد ! وسوسه میشم که بذارم برای یعد از عید و یا بودجه قوی تر یک 50 دی بگیرم

اما باز که فکر میکنم میبینم جز اندازه و یکسری خصوصیات جزئی فرق چندانی با 500 دی ندارد ! اما تقریبا 400000باهم تفاوت قیمت دارند

آیا باید 50 دی بگیرم ؟ چرا ؟ حتی من شنیدم که عمر شاتر 500 دی هم مثل 50 دی 1000000 شات است !
    ببینید در انتخاب بدنه به نظر من یه عامل بسیار مهم ارگونومی بدنه هست.شما می تونین به یک مرکز فروش دوربین تشریف ببرین و هر دو بدنه رو روی دستتون امتحان کنین.50d و 40d نسبت به 500d یه رده بالاتر هستن.اندازه بزرگشون باعث خوش دست بودنشون شده.و کلا خوش ساخت ترن.ولی از لحاظ خروجی زیاد تفاوتی بین این رده با entery level برای کسانی که مثل من تازه عکاسی می کنن ندارن.چون به نظر من در بحث خروجی لنز و خلاقیت عکاس بیشتر اهمیت داره.ولی اگه نظر منو بخوای 40d میتونه انتظاراتتو کامل بر اورده کنه.می تونی از دوستانی که 40d دارن هم کمک بگیری و نظراتشونو بپرسی.از پرویو های سایتهای معتبر برای اسنایی هر چه بهتر با مدلها استفاده کن.خلاصه به نظر من در خرید عجله نکن و تمامی جوانب رو قبل از خرید بسنج.
    amir reza تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

تفاوت‌ها بیش از اندازه است!

دست کم سیلینگ بهتر 50D برای عکاسی Outdoor به اضافه عکاسی پیاپی 6.3 در مقابل 3.4 در ثانیه. و....

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_eos50d%2Ccanon_eos500d&show=all
    Javad Ebrahimi، sardar و amir reza تشکر می‌کنند.
    .

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    تفاوت‌ها بیش از اندازه است!

دست کم سیلینگ بهتر 50D برای عکاسی Outdoor به اضافه عکاسی پیاپی 6.3 در مقابل 3.4 در ثانیه. و....

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_eos50d%2Ccanon_eos500d&show=all
    خب بله اگه اونجوری بخواین نگاه کنین که تفاوتها خیلی بیش از یه اندازه و فاحش است
    شما عکاسی پیاپی چقدر براتون کاربرد داره ؟ باید ببینید کدوم امکانات دوربین به دردتون میخوره وگرنه ممکنه دوربینتون هزار تا مزایا داشته باشه که اصلا به کار شما نیاد , از جمله خصوصیات دی 90 هم میتوان به ارگونومی بهتر , فلاش سر خود قویتر نسبت به 50 دی و همچنین خصوصیت بسیار کاربردی استفاده از چند فلاش به صورت بی سیم و .. اشاره کرد
    همچنین در مورد داینامیک رنج هم فکر نکنم نیازی به توضیح باشه , اگه هم میخواید دقیق مطمئن بشید میتونید به سایت زیر مراجعه کنید و نتایج بررسی رو مشاهده کنید
    کد PHP:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/DxOMark-Sensor/Camera-rankings 
    همه اینها بستگی داره با کدوم دید نگاه کنید و اینکه کدوم کارایی دوربین برای شما کاربردی تر هست
    Javad Ebrahimi تشکر می‌کند.
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

بدون تعصب D90 دو برتري نسبت به 50D داره كه بابت دوميش شما بايد پول يه فلاش 580EX II رو هم اگر بخواهيد بپردازيد:

1 - ارگونومي بسيار بهتر
    2 - فلاش كامندر

شما كه دوست نداري براي كنترل وايرلس فلاشها تون 340 هزار پياده بشيد مگر اينكه با فلاش فقط manual كار كنيد
    كه اون هم باز يه فرستنده گيرنده حداقل مي خواهد.

انتخاب بر اساس تخصص + لنز بهتره بنظرم.
    Javad Ebrahimi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    خب بله اگه اونجوری بخواین نگاه کنین که تفاوتها خیلی بیش از یه اندازه و فاحش است
    شما عکاسی پیاپی چقدر براتون کاربرد داره ؟ باید ببینید کدوم امکانات دوربین به دردتون میخوره وگرنه ممکنه دوربینتون هزار تا مزایا داشته باشه که اصلا به کار شما نیاد , از جمله خصوصیات دی 90 هم میتوان به ارگونومی بهتر , فلاش سر خود قویتر نسبت به 50 دی و همچنین خصوصیت بسیار کاربردی استفاده از چند فلاش به صورت بی سیم و .. اشاره کرد
    همچنین در مورد داینامیک رنج هم فکر نکنم نیازی به توضیح باشه , اگه هم میخواید دقیق مطمئن بشید میتونید به سایت زیر مراجعه کنید و نتایج بررسی رو مشاهده کنید
    کد PHP:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/DxOMark-Sensor/Camera-rankings 
    همه اینها بستگی داره با کدوم دید نگاه کنید و اینکه کدوم کارایی دوربین برای شما کاربردی تر هست
    ممنون از راهنماييتون. با اين حساب فكر كنم D90 واسه من انتخاب مناسبي باشه. درمورد قيمت آخرين قيمتي كه ديروز گرفتم 1135000 تومن با لنز كيت18-105-VR بود. آيا قيمتش همينه يا ارزونتره؟ در ضمن در يكي از فروشگاهها من دو نوع پك D90 رو ديدم كه يكيش زرد رنگ مايل به قهوه اي بود و روش هيچ عكسي نبود و ديگري كمي بزرگتر بود و عكس دوربين با لنزش روش چاپ شده بود. وقتي از فروشنده پرسيدم گفت هيچ فرقي باهم ندارن. ميخواستم از دوستان بپرسم كه تفاوت اين دو پك چيه؟(ببخشيد كه سوالام اينقدر ابتداييه}

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

من فکر نمی کنم

1 - ارگونومي بسيار بهتر
    2 - فلاش كامندر

این دو گزینه برتری باشند..
    این دو میشه گفت جزئ امکانات هست
    البته با قسمت اول کمی مشکل دارم!!
    چون D90 بدنه ای کوچکتر و یک Entry Level هست در کنار یک بدنه Pro
    در رابطه با گزینه دوم
    خرید یک تریگر 35 هزار تومانی یا خرید یک تریگر پاکت ویزارد TTL 120 هزار تومانی و
    خدمت اقای ابراهیم باید بگم که من خودم 40D دارم قبل از آن هم یک 350D
    این که Canon رو انتخاب کردم تعصبی در کار نبود همان خوش دست بودن باعث شد
    به نظر من کسانی که انگشتان بلند و کشیده دارند با ارگونومی Canon بسیار راحت تر هستند
    50D با چه لنزی کیتی این قیمت؟قیمت نیکن مناسب هست..
    بهتر هست مقایسه این 50D و D90 رو هم کنار بگذاریم
    2 برند با خصوصیات خود..
    نظر من 50D هست
    Javad Ebrahimi و Mehran Fani تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    ...در رابطه با گزینه دوم
    البته حداقل 2 تا 120 هزار تومان!
    Javad Ebrahimi و Hamid Moradi تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم

1 - ارگونومي بسيار بهتر
    2 - فلاش كامندر

این دو گزینه برتری باشند..
    این دو میشه گفت جزئ امکانات هست
    البته با قسمت اول کمی مشکل دارم!!
    چون D90 بدنه ای کوچکتر و یک Entry Level هست در کنار یک بدنه Pro
    در رابطه با گزینه دوم
    خدمت اقای ابراهیم باید بگم که من خودم 40D دارم قبل از آن هم یک 350D
    این که Canon رو انتخاب کردم تعصبی در کار نبود همان خوش دست بودن باعث شد
    به نظر من کسانی که انگشتان بلند و کشیده دارند با ارگونومی Canon بسیار راحت تر هستند
    50D با چه لنزی کیتی این قیمت؟قیمت نیکن مناسب هست..
    بهتر هست مقایسه این 50D و D90 رو هم کنار بگذاریم
    2 برند با خصوصیات خود..
    نظر من 50D هست
    دوست عزيز واقعا من گيج شدم. دستهاي من نسبتا بزرگ هستن و فكر كنم بدنه 50D مناسبتر باشه در ضمن بالاخره بعد از اصرارهاي مكرر بنده يكي از فروشنده ها دلش به حال من سوخت و اجازه داد تا هر دو دوربينو دستم بگيرم. به نظرم بدنه 50D محكمتر و ازكيفيت ساخت بهتري برخوردار بود و البته كمي سنگينتر(نظر شخصي بنده). دوست عزيز آخرين سوالم اينه كه در كل كيفيت خروجي كدوميكي بهتره؟(D90 يا 50D) در ضمن لنز كيت 50D 18-135 بود. با تشكر
    ویرایش توسط Javad Ebrahimi : Wednesday 24 February 2010 در ساعت 22:38

صفحه 69 از 1201 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 569 1069 ... آخرینآخرین