صفحه 73 از 1201 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 573 1073 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد Hadid آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 5D MK II

ممنونم از این سرعت پاسخگویی
    من نمیدونم اجازه دارم قیمت دوربین ها رو بگم یا نه. فکر کنم توی راهمایی ها موثر باشه.
    یک مطلب دیگه اینکه من خودم هم با نظر آقا فرهاد کاملا موافقم. ولی حقیقت اینه که من تصمیم بر خربد 5D Mark II داشتم. ولی خوب به من حق بدین وقتی این دوربین رو پیشنهاد دادن یه کم وسوسه بشم.ظاهر دوربین کاملا سالم هستش و با ۴ تا لنز مختلف هم تست کردیم. نه پیکسل سوخته ای داشت نه توی عکس ها مشکلی بود. اینجور هم که از صاحب دوربین میگفتن از روی علاقه این دوربین رو ۴ ماه قبل خریده و کار خاصی هم باهاش نکردن. ( میرفتن مطب و میومدن خونه ;) )
    باز هم ممنونم

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadid نمایش پست ها
    ممنونم از این سرعت پاسخگویی
    من نمیدونم اجازه دارم قیمت دوربین ها رو بگم یا نه. فکر کنم توی راهمایی ها موثر باشه.
    سلام

قیمت‌ها را بگین مشکلی نیست، اینطوری بهتر میشه نظر داد.
    مجتبی ناظمی

تشکر کرده
    1

قیمت بدنه 5D Mark II حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ و قیمت 1Ds Mark III دسته دوم هم ۵ میلیون

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

قیمت بدنه 5D Mark II حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ و قیمت 1Ds Mark III دسته دوم هم ۵ میلیون
    سلام

هرچند هنوز به اين قضيه ي ماشين خانم دكتر مشكوكم (اصلا آدم اين دوربين رو دست بگيره يك شبه 500-400 تا شات رو شاخشه :biggrin: ) ولي با توجه به قيمت حدود 6000 دلاري بدنه ي نو اين دوربين در آمازون، ايشون كمتر از 20 درصد زير قيمت نو داره دوربين رو مي فروشه و من به شخصه اگر قرار باشه 5.000.000 تومان پول دوربين دست دوم بدم ترجيح مي دم 6.000.000 پول بدنه ي نو بدم.

نمي دانم كل بودجه اي كه قرار است مصرف كنيد چقدر است ولي من به شخصه حتا اگر قرار باشد 10 ميليون خرج كنم، ترجيح مي دهم بدنه ي 5D رو بگيرم و با 2.5 ميليون اضافه لنز ديگري به تجهيزاتم اضافه كنم.
    nmroshan، SBadri، Amin Zarif و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

راستش من فکر می‌کردم قیمت خیلی پایینی دادند که شما دو دل شدید!

5DMKII

فیلم‌برداری FullHD
    Auto ISO
    یک شات بافر بیشتر RAW با مگاپیکسل یکسان
    LCD کاملا برتر نسبت به 1Ds
    LiveView با فوکوس آتوماتیک
    بدنه سبکتر بدون تفاوت در خروجی عکس ! با این توصیف که عملکرد 5DMKII در نویز حساسیت‌های بالا بهتر از 1Ds هست!

و ... به نظرم اصلا نباید تردید می‌کردید!
    الان دارم فکر می‌کنم پیشنهاد بی‌خودی دادم گفتم قیمت بگین! چون اگر هر دو را 2.5 هم می‌دادند باز انتخاب شخص من 5DMKII بود.
    مخصوصا اینکه با نوع عکاسی که شما گفتید پرداخت اینقدر اختلاف برای سرعت فوکوس بیشتر و میترینگ دقیق‌تر و بدنه حرفه‌ای و ... تازه اگر خیلی با هم متفاوت باشن به نظرم معقول نیست.
    nmroshan، SBadri و farhad44 تشکر می‌کنند.
    مجتبی ناظمی

تشکر کرده
    1

از آقایان حسینی و قدیری راد و ناظمی بابت مشورتی که دادن واقعا ممنونم .
    شاید اونجوری که آقای ناظمی فرمودن اصلا نباید وسوسه میشدم. ولی آمیزاده دیگه... یه موقع هایی اینجوری میشه
    به هر حال خیلی لطف کردین.

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام
    من يه مدت پيش هم اين جا پست دادم حالا دوباره و باز هم دوباره تا چند باره و...
    من مدارج و پله هاي دوربين ها را همه را طي كردم و به گفته اساتيد مقالات سايت را ميخونم و سعي ميكنم اهسته اهسته پيشرفت كنم! حالا ميخوام اگه بشه اس ال ار بخرم. حالا راهنمايي ميخوام كه دوستان من چقدر بودجه كنار بزارم براي دوربين و تجهيزات؟البته نه اينكه بگيد 10 ميليونا نه حد معمول.مثلا اگه نهايتا تا 1ميليون حالا صد بالا و پايين خيلي مهم نيست.
    پيشاپيش ممنون.
    به فتوبلاگم سر بزنيد و اشكالات عكسام را هم برام بنويسيد.ممنون.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    والا دوست عزیز برای خرید تجهیزات عکاسی مخصوصا وقتی صحبت اس ال ار باشد تنها و تنها شخص عکاس و ژانری که می خواهید در ان فعالیت کنید می تواند مشخص کند بنده دیدم کسانی که سالها با لنز 18-55 و 400 دی عکاسی می کنند !!!! و شاید هم نیازی نمی بینند که لنز جدید بخرند ولی مسلمن از کیفیت و توان دوربین خود نمی تونند استفاده بهینه داشته باشند حالا شما هم با پانصد تومن هم می تونید اس ال ار بگیرید ولی ....
    به نظر بنده برای شروع 1 تومن مناسبه البته یک بدنه 650 -700 تومنی که بقیه بره برای رم و کیف و یا احیانا یک فلاش یا سه پایه تا بعدا بر اساس نیاز واقعی خود برای خریدهای بعدی اقدام فرمایید.ولی اگه فکر می کنید با این 1 تومن همه چیز تمام می شود بهتره که یک لایک خوب بگیرید و از فکر اس ال ار بیرون بیایید که به نفع شما می شود
    Mohamad_Ali تشکر می‌کند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط Aless نمایش پست ها
    سلام
    من يه مدت پيش هم اين جا پست دادم حالا دوباره و باز هم دوباره تا چند باره و...
    من مدارج و پله هاي دوربين ها را همه را طي كردم و به گفته اساتيد مقالات سايت را ميخونم و سعي ميكنم اهسته اهسته پيشرفت كنم! حالا ميخوام اگه بشه اس ال ار بخرم. حالا راهنمايي ميخوام كه دوستان من چقدر بودجه كنار بزارم براي دوربين و تجهيزات؟البته نه اينكه بگيد 10 ميليونا نه حد معمول.مثلا اگه نهايتا تا 1ميليون حالا صد بالا و پايين خيلي مهم نيست.
    پيشاپيش ممنون.
    به فتوبلاگم سر بزنيد و اشكالات عكسام را هم برام بنويسيد.ممنون.
    با سلام.اگه شما زمینه کاریتون رو بفرمایید بهتر میشه نظر داد.البته منم با نظر دوست عزیزمون موافقم.اگه به این زودی ها قرار نیست بودجتون شارژ بشه به نظر من اس ال ار لایک بیشتر به کارتون میاد.من پیشنهاد می کنم بیشتر مطالعه کنین.اس ال ار مد نظرتونو با یه اس ال ار لایک خوب مقایسه کنین و ببنین که اصلا به برتری هایی که اس ال ار داره چقدر نیاز دارین.و این نیاز ارزش هزینه کردن اضافی رو داره یا نه.البته هدف از این نوشته دلسرد کردن شما از خرید اس ال ار نیست بلکه هدف کمک در زمینه انتخاب بهتر از جانب شماست حالا اگه از دستمون بر امده باشه.
    Mohamad_Ali تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ممنون از نظراتتون . ولي به نظرم دقت نكرديند.من الان تقريبا يه اس ال ار لايك دارم و ميخوام به اس ال ار كوچ كنم! بيشتر ميخوام كارهايي كه با اين دوربين نميشد انجام بدم را انجام بدم مثلا عكس از غروب و طلوع خورشيد و ابر و عكس نجومي و بعدا حيات وحش و ماكرو و الي ماشاالله...
    بازم از پاسختون ممنون.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

صفحه 73 از 1201 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 573 1073 ... آخرینآخرین