صفحه 55 از 1201 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 555 1055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد n_zafar آواتار ها
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: لطفا راهنمایی کنید(زود)

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1681 نمایش پست ها
    هر دو دوربینهای خوبی هستند ولی باید توجه داشته باشین که با این بودجه شما می تونید یک بدنه 450D کنون با یک
    لنز 55-18 و یا 3000D نیکون با همین لنز رو بخرید.
    آیا این رنج لنز برای کار شما کافیه؟ من اگر بودم اول لنز رو انتخاب می کردم .
    ضمنا لینکی رو که آقای هژیر آزاد دادند رو حتما ببینید.

برای شروع کافیه .در اولین فرصت لنز تهیه میکنم.
    در مورد بدنه کدوم به نظرتون بهتره.
    لینک دیدم.
    مشخصات کنون بهتر به نظر می آید.
    ولی نمی دونم کدوم برند بهتره و برای ارتقا راحتر.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط n_zafar نمایش پست ها
    برای شروع کافیه .در اولین فرصت لنز تهیه میکنم.
    در مورد بدنه کدوم به نظرتون بهتره.
    لینک دیدم.
    مشخصات کنون بهتر به نظر می آید.
    ولی نمی دونم کدوم برند بهتره و برای ارتقا راحتر.
    هر چند تا حدودی 450D مشخصات فنی بهتری دارد، ولی از نظر ظاهری و طراحی، شاید برای خیلی ها D3000 مناسبتر باشد (چون خوشدست بودن موضوعی نسبی است نمی توان با قاطعیت نظر داد.)
    این که کدام بهتره، فکر نکنم به این زودی ها به نتیجه برسید. ولی من می گویم از نظر کیفیت ساخت و خروجی، هر دو بسیار خوبند و براحتی می توانید به هر دو دوربین اعتماد کنید.
    همانطور که دوستان گفتند، برای انتخاب باید لنزهای مورد نظر خود را در هر برند بررسی کنید.
    n_zafar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    هر چند تا حدودی 450D مشخصات فنی بهتری دارد، ولی از نظر ظاهری و طراحی، شاید برای خیلی ها D3000 مناسبتر باشد (چون خوشدست بودن موضوعی نسبی است نمی توان با قاطعیت نظر داد.)
    این که کدام بهتره، فکر نکنم به این زودی ها به نتیجه برسید. ولی من می گویم از نظر کیفیت ساخت و خروجی، هر دو بسیار خوبند و براحتی می توانید به هر دو دوربین اعتماد کنید.
    همانطور که دوستان گفتند، برای انتخاب باید لنزهای مورد نظر خود را در هر برند بررسی کنید.

ممنون از راهنماییتون
    من لنز به خصوصی مدنظرم نیست فعلا با لنز خود دوربین و بعدا یه تله ولی نمی دونم چه تله ای

چندتا سوال غیر حرفه ای
    1.چه فرقی بین دوتا دوربین با امکانات مشابه در دو برند مختلف هست (به عنوان مثال کیفیت رنگ یا.....)
    2.کدوم برند لنزها و تجهیزات جانبی بهتری داره(منظورم کیفیت بهتر+قیمت مناسبتر)

و یک مطلب دیگه
    من برای اولین بار با دوربین DSLR چندتا عکس گرفتم(450D)
    راستش زوم کردن یکم برام سخت بود(اتوماتیکش که بماند...)
    دلیلش این دوربینه یا من عادت نداشتم.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

1.چه فرقی بین دوتا دوربین با امکانات مشابه در دو برند مختلف هست (به عنوان مثال کیفیت رنگ یا.....)

2.کدوم برند لنزها و تجهیزات جانبی بهتری داره(منظورم کیفیت بهتر+قیمت مناسبتر)
    1 مربوط به الف : سنسور ب: کیفیت اپتیک لنز ج: موتور پردازش تصویر (اگر فرمت RAW عکاسی نکنید) دارد. اینترنت پر از ریویو و مقایسه است.

2 هیچ کس جواب این سوال را نمی داند. مخصوصا برای مصارف عمومی. شما تمام برند ها را بر رسی کنید . سونی کنون سامسونگ نیکون پنتاکس اولپوس ... اکتفا به کنون و نیکون دریچه های دید شما را محدود خواهد کرد.

راستش زوم کردن یکم برام سخت بود(اتوماتیکش که بماند...)
    زوم یا فوکوس؟ به هر حال کار سختی نیست طی یکی 2 روز عادت می کنید.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

زوم یا فوکوس؟

منظورم فوکوس بود ممنون که اصلاح کردید.

و ممنون از راهنماییتون.

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

Cool پاسخ: لطفا راهنمایی کنید(زود)

سلام دوستان ... همونطور که میدونید توی Ebay خیلی موارد خوب پیدا میشه که به مناسبتها و دلایل مختلف هم قیمت های خوبی دارن ... البته بعضی اوقات هم بر اثر بید دادن الکی و بدون دقت برای تصاحب چیزی قیمت بالاتر از معمول هستش .
    حالا کلن من زیاد از این سیستم ها اطلاع دقیقی ندارم و فقط در حد نرمال باهاشون آشنا هستم . یکی از اقوام من ساکن امریکا هستش و حین تماسی که باهاش داشتم اخیرا صحبت از دوربین شدش و گفت از Ebay برات میخرم ...

الان من دارم موارد مختلف رو توی ای بی چک میکنم واسه اینکه دستم بیاد چی ها هستن ... آخه خیلی فروشنده های معروف و قدیمی ( بست سلرهاشون ) خیلی موارد رو بصورت پک میفروشن ( نو ) .

الان یه موردی دیدم واسم جالب بود ( هرچند کمی مبهم هم هست بعلت توضیحات ناقص برای بعضی لنزها یا شادم هم عدم آشنایی من با اینها موجب این برداشتم شده ) .

این لینک :
    کد HTML:
    [url]http://cgi.ebay.com/NEW-Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-7-Lens_W0QQitemZ130355855946QQcmdZViewItemQQptZDigital_Cameras?hash=item1e59d0824a#ht_19234wt_1165[/url]
    حالا میخوام با توجه به قیمت اگر دوستان در مورد کیفیت و کمیت موارد ذکر شده توی این مورد مثل لنزهای تامرون ، اون لنز 650-1300 !!! ( که یه سرچی کردم دیدم ظاهرا شرکت هایی به اسم های Rokinon, Bower, Walimex اونها رو میسازن ) ، اون لنز آینه ای انعکاسی 500 مم ( که اصلا نمیدونم چی هست !؟! ) و سایر موارد با توجه به قیمت کلن من رو راهنمایی کنید .

البته الان قیمتش نهایی نیست و احتمالا کمی بالاتر میره ولی هنوز که هیچ پیشنهادی نشده تا ان لحظه . البته از این دست آگهی فروش ها هست زیاد ... بیشتر میخوام ارزش اینها رو بدونم ، نه که همین رو بخرم همین الان . اگر در نظر دوستان خوب هستش میسپرم برام بگیرن .

پ.ن : متاسفانه یکی از کاربران فروم بعد از چندین بار نهایی کردن معامله برای خرید از ایشون ، امروز باز با بهانه های واهی معامله رو بهم زد !! من هم پشت دستم رو داغ کردم که دنبال جنس کارکرده نرم ... از سایر دوستانی هم که قصد فروش دوربین رو دارن ولی هنوز شک دارن یا ته دلشون راضی نیست یا هرچی ، خواهش میکنم الکی وقت دیگران رو هدر ندهند .

خیلی ممنون .
    ویرایش توسط Austin.A : Friday 8 January 2010 در ساعت 00:57 دلیل: پی نوشت !!
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها
    سلام دوستان ... همونطور که میدونید توی Ebay خیلی موارد خوب پیدا میشه که به مناسبتها و دلایل مختلف هم قیمت های خوبی دارن ... البته بعضی اوقات هم بر اثر بید دادن الکی و بدون دقت برای تصاحب چیزی قیمت بالاتر از معمول هستش .
    حالا کلن من زیاد از این سیستم ها اطلاع دقیقی ندارم و فقط در حد نرمال باهاشون آشنا هستم . یکی از اقوام من ساکن امریکا هستش و حین تماسی که باهاش داشتم اخیرا صحبت از دوربین شدش و گفت از Ebay برات میخرم ...

الان من دارم موارد مختلف رو توی ای بی چک میکنم واسه اینکه دستم بیاد چی ها هستن ... آخه خیلی فروشنده های معروف و قدیمی ( بست سلرهاشون ) خیلی موارد رو بصورت پک میفروشن ( نو ) .

الان یه موردی دیدم واسم جالب بود ( هرچند کمی مبهم هم هست بعلت توضیحات ناقص برای بعضی لنزها یا شادم هم عدم آشنایی من با اینها موجب این برداشتم شده ) .

این لینک :
    کد HTML:
    [url]http://cgi.ebay.com/NEW-Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-7-Lens_W0QQitemZ130355855946QQcmdZViewItemQQptZDigital_Cameras?hash=item1e59d0824a#ht_19234wt_1165[/url]
    حالا میخوام با توجه به قیمت اگر دوستان در مورد کیفیت و کمیت موارد ذکر شده توی این مورد مثل لنزهای تامرون ، اون لنز 650-1300 !!! ( که یه سرچی کردم دیدم ظاهرا شرکت هایی به اسم های Rokinon, Bower, Walimex اونها رو میسازن ) ، اون لنز آینه ای انعکاسی 500 مم ( که اصلا نمیدونم چی هست !؟! ) و سایر موارد با توجه به قیمت کلن من رو راهنمایی کنید .

البته الان قیمتش نهایی نیست و احتمالا کمی بالاتر میره ولی هنوز که هیچ پیشنهادی نشده تا ان لحظه . البته از این دست آگهی فروش ها هست زیاد ... بیشتر میخوام ارزش اینها رو بدونم ، نه که همین رو بخرم همین الان . اگر در نظر دوستان خوب هستش میسپرم برام بگیرن .

پ.ن : متاسفانه یکی از کاربران فروم بعد از چندین بار نهایی کردن معامله برای خرید از ایشون ، امروز باز با بهانه های واهی معامله رو بهم زد !! من هم پشت دستم رو داغ کردم که دنبال جنس کارکرده نرم ... از سایر دوستانی هم که قصد فروش دوربین رو دارن ولی هنوز شک دارن یا ته دلشون راضی نیست یا هرچی ، خواهش میکنم الکی وقت دیگران رو هدر ندهند .

خیلی ممنون .
    اصولا اون لنز تله یک تکه لوله پولیکا ! است که یک المان ابتدا و یکی انتها دارد!یک وسیله مزخرف که از تلسکوپ های بچه های ابتداعی هم ضعیف تر است.

در مورد لنز های آینه 500 و یا 600 فبلا بحث شده.کافی است جستجو کنید به نتیچه خواهید رسید.کیفیت خوبی دارند ( البته بستگی به برند ) اما دیافراگم اکثر آنها بر روی 8 یا بیشتر ثابت است.

خرید از این سایت ها هم نیازمند یک تجربه خوب و آشنایی کامل به زبان دارد.گاهی با یک نوشته با فونت 2 در انتهای آگهی کل داستان کلاهبرداری رسمی از آب در می آید.
    Persian، mreza1001، Austin.A و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمايي‏ جهت‏ يك‏ انتخاب‏ درست ‏با‏ بودجه‏ مناسب

سلام‏
    من‏در‏كشور‏آلمان‏زندگي ميكنم‏بيشتر‏با‏نرم‏افز ر‏فتو‏شاپ‏در‏ارتباط‏بو دم
    مدتي‏هست‏كه‏ميخوام‏به‏ گاسي‏رو‏بيارم‏ودر‏كاره م‏تمركزه‏بيشتري‏داشته‏ اشم‏و‏خودم‏صحنه‏سازي‏ك نم‏بيشتر‏نوع‏كارم‏عكس‏ ز‏افراد‏هست‏چه‏در‏داخل ‏(‏محيط‏بسته)‏و‏چه‏خارج ‏در‏فضاي‏باز...
    مبلغي‏رو‏كه‏براي‏اينكار ‏كنار‏گذاشتم‏بين‏۱،۵‏ت ‏۲،۵‏مليون
    ‏هست‏كه‏البته‏باز‏هم‏ب ه‏پيشنهادهاي‏شما‏بستگي‏ داره
    ‏كه‏با‏كم‏و‏زياد‏كردنش ‏چگونه‏ميطونم‏يك‏مجموعه ‏حرفه اي‏داشته‏باشم‏و‏خيالم‏ ز‏انتخابم‏راحت‏باشد
    (همانطور‏كه‏گفتم‏حدفم‏ع اسي‏ازافراد‏و‏ادقام‏با فتو‏شاپ‏هست‏)
    نكته‏:‏كيفيت‏براي‏من‏مه مترين‏نقش‏رو‏بازي‏ميكنه
    بآ‏تشكر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمايي‏ جهت‏ يك‏ انتخاب‏ درست ‏با‏ بودجه‏ مناسب

سلام

دوست عزيز خوش آمديد.

لطفا تاپيك زير رو مطالعه بفرماييد و در صورتي كه به پاسخ نرسيديد، سوالتان را همانجا مطرح بفرماييد. ضمنا از گذاشتن عكس در تاپيك هاي راهنمايي خريد خودداري بفرماييد.

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=8700

ضمنا من متوجه نشدم كه اين نمونه عكسها كارهاي خودتان است يا ديگران.

فونت فارسيتان هم مشكل دارد و نوشته تان نياز به رمز گشايي دارد :)
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمايي‏ جهت‏ يك‏ انتخاب‏ درست ‏با‏ بودجه‏ مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزيز خوش آمديد.

لطفا تاپيك زير رو مطالعه بفرماييد و در صورتي كه به پاسخ نرسيديد، سوالتان را همانجا مطرح بفرماييد. ضمنا از گذاشتن عكس در تاپيك هاي راهنمايي خريد خودداري بفرماييد.

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=8700

ضمنا من متوجه نشدم كه اين نمونه عكسها كارهاي خودتان است يا ديگران.

فونت فارسيتان هم مشكل دارد و نوشته تان نياز به رمز گشايي دارد :)
    دوست‏عزيز‏من‏مطالب‏اين بخش‏رو‏مطالعه‏كردم‏ولي متاسفانه‏هنوز‏به‏پاسخم نرسيدم‏نه‏عكسها‏كار‏من ‏نيست‏فقط‏ميخواستم‏نوع سبك‏‏و‏فضاي‏عكاسيم‏رو به‏دوستان‏معرفي‏كنم‏تا شما‏دقيقتر‏بتونيد‏من‏ر و‏در‏انتخاب‏دوربين‏و‏ل ز‏راهنمايي‏كنيد
    ممنون‏از‏شما

صفحه 55 از 1201 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 555 1055 ... آخرینآخرین