صفحه 83 از 1201 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 583 1083 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    متشکرم که جواب داديد.
    در مورد کاربرد ها بايد بگم به ماکرو علاقه دارم ولي نه زياد(با FZ28 هم خيلي هوس ماکرو نکردم)
    تقريباً 30% عکساي من در محيط بسته است که ممکنه نور کم باشه.
    بيشتر هم در نور روز و از مناظر و بناها و تجمعات استفاده ميشه.

چون شهرستان هستم از مشهد قيمت گرفتم 1230.
    البته اگه بخوام خريد کنم واسه نمايشگاه آخر ماه ميام تهران. به نظرتون اون موقع مناسبه؟
    با سلام

با توجه به نوع عکاسی که مد نظر شماست برند نیکون رو پیشنهاد میکنم چون شما لنزهای فیکس و رنج متوسط خوبی رو به نسبت قیمت در این برند پیدا میکنید.

درمورد نمایشگاه هم خیلی روش حساب نمیشه باز کرد.هنوز حتی شرکت هایی که قراره حضور داشته باشند مشخص نیست.

موفق باشید
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 500D

نقل قول نوشته اصلی توسط shante نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شدیدا در شک و تردید به سر میبرم بین دو مدل canon 500D(با لنز 15-85) و nikon D90(با لنز 16-85 )
    نمی دونم کدوم رو بخرم علتش هم این هست که review های 500D مشکل نویز رو در عکس ها نشون میدن و از طرفی مشکلم با برند نیکون این هست که اگر بعد ها بخوام لنز تله بخرم قیمت لنزهای تله ی نیکون خیلی گرونه در حالی که در کنون میشه تله ی با کیفیت با قیمت خوب پیدا کرد .
    و دیگه اینکه تعریف لنز 15-85 کنون رو خیلی شنیدم ولی 16-85 نیکون رو خیلی نمیشناسم وباز هم اینکه نیکون D90 یکم از کنون 500D حرفه ای تره .
    حالا از دوستانی که 500D , D90 دارند میخوام که راهنمایی کنن و اینکه آیا 500D با 15-85 مشکل نویزش برطرف میشه ؟ چون 15-85 خیلی شارپ هست.
    لطفا راهنماییم کنین :( چون میخوام قبل از عید بخرم :(
    دوست عزیز من برای مدت کوتاهی 500d داشتم به نظر من نویز اون نسبت به نیکون5000 که الان دارم بیشتر بود حتی نسبت به کنون1000 هم بیشتر بود ولی نه به این شوری که شما میفرمایید.
    نویز این دوربین در حالت عادی یعنی بدون بزرگنمایی در یک مانیتور19 اینچ (ببخشید بخاطر این مدل مثال) در مقایسه با دو دوربین قبلی اصلا مشخص نبود.
    وقتی نویز مشخص تر بود که شما با چندین بار بزرگنمایی قصد مقایسه داشته باشید.
    اگر هم شما قصد چاپ عکس ها رو داشته باشید که اصلا نویز در همچین دوربینی به چشم نخواهد امد.
    من کنون500 رو با لنزهای 18-135 و 55-250 داشتم که لنزهای معمولی به حساب میاید.
    راجع به لنز 16-85 نیکون هم که الان دارم نسبت به لنز قبلیم یعنی 18-200 من بسیار از این لنز راضی تر هستم.
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

متشکرم دوستان
    غير واقعي بودن قيمتها تقريباً محسوسه.
    به نظر شما قيمتها کي و چقدر افت خواهد کرد؟
    و اين که آيا ارزش داره من FZ28 رو نگه دارم و D90 هم بخرم؟ يا FZ28 رو بفروشم تا بتونم بعداً لنز بگيرم؟
    دوستاني که SLRLike داشتن و بعد SLR گرفتن آيا شده که با خودشون بگن کاش لايک رو نگه مي داشتم؟
    و اينکه براي خريد کدوم بازرگاني رو توصيه مي کنيد قيمت مشهد 1230 با گارانتي نيکونگرشه آيا از تهران بگيرم به صرفه تره؟
    لطفاً راهنمايي کنيد.
    ویرایش توسط M.Meghdari : Tuesday 30 March 2010 در ساعت 10:47

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

با سلام خدمت اساتید
    من تازه کار هستم و علاقه به عکاسی دارم .سوالی داشتم. دوربین حرفه ای ماکزیمم 600تومن چی بگیرم؟
    با تشکر

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    متشکرم دوستان
    غير واقعي بودن قيمتها تقريباً محسوسه.
    به نظر شما قيمتها کي و چقدر افت خواهد کرد؟
    و اين که آيا ارزش داره من FZ28 رو نگه دارم و D90 هم بخرم؟ يا FZ28 رو بفروشم تا بتونم بعداً لنز بگيرم؟
    دوستاني که SLRLike داشتن و بعد SLR گرفتن آيا شده که با خودشون بگن کاش لايک رو نگه مي داشتم؟
    لطفاً راهنمايي کنيد.
    سلام
    من فکر میکنم وجو د یک slr likeدر کنار slrخوب و تا حدی واجبه..مخصوصا اگر بخواهید به جایی برید و لازم باشه یک مقدار سبک تر باشید که واقعا لازمه.
    در حال حاضر من در کنار 40 دی از یک سونی اچ 50 استفاده میکنم و در خیلی موارد به دردم میخوره..ضمن این که گاهی شما عکسهایی میگیرید که فقط ثبت خاطره هست و استفاده از slr در واقع تعداد شات دوربین شما رو بالا میبره و عمر شاتر و ...کم میشه
    در واقع اگر این slr like نبود شاید بعضی از جاها رو بدون دوربین میرفتم و خیلی از لحضه ها رو از دست میدادم.
    unforgiven تشکر می‌کند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر آشنا amir reza آواتار ها
    تشکر کرده
    141

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    من تازه کار هستم و علاقه به عکاسی دارم .سوالی داشتم. دوربین حرفه ای ماکزیمم 600تومن چی بگیرم؟
    با تشکر

سلام دوست خوبم
    ، البته من جزو اساتید نیستم
    اگر منظورتون از حرفه ای دوربینهای اس ال آر هستش که قابلیت تعویض لنز رو دارند میتونید
    سونی آلفا 100 بگیرید که تقریبا 500 هست
    یا نیکن دی 3000 که 550000 هست

یک نکته : اگر قست خرید لنز و متعاقبا هزینه بعد از خرید دوربین را ندارید، به slr-like هم فکر کنید
    فوجی اس 200 بسیار گزینه خوبی است !

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    با تشکر
    با سلام.
    با این بودجه که فرمودین از نیکون d3000 از سونی الفا 200 و با کمی بالا پایین d1000 مدلهایی هستن که می تونین بخرین.ولی این وسط یه مسئله هست.شما دوربین رو برای چه مصارفی می خواین؟چقدر در مورد عکاسی تجربه و اگاهی دارین؟چقدر به دوربین اس ال ار احساس نیاز می کنین؟
    این سوالهارو برای این پرسیدم که شما نیازهای خودتون رو بدونین.چه بسا که یه دوربین اس ال ار لایک خوب می تونه نیازهای شما رو برطرف کنه.با بودجه شما می شه یه اس ال ار لایک عالی خریداری کرد.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

Question لطفا در مورد خیر دوربین راهنمای کنید

سلام دوستان
    دوستان بنده دانشجو هستم و به دلیل محدودیت مالی نهایتا می توانم تا 800 تومان برای خرید دوربین slr (حرفه ای ) هزینه صرف نمایم
    به نظر شما بهترین خرید چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( علاقه ی زیادی هم به برند Nikon دارم )
    با توجه به علاقه مندی من به عکاسی طبیعت و علاقه ی خیلی خیای زیادی به عکاسی از حیات وحش و پرندگان و سایر حیوانات چند تا مسیر در ذهن خودم باز شده که کمی ایجاد سردرگمی مکنه :
    1- دوربین نیکون دی 3000 بخرم با لنز های مناسبی که میتوان با توجه به نیازم تهیه کرد
    2- فعلا یک بدنه ی بهتر بگیرم مثل دی90 و بعد ها به سراغ لنز بروم
    آیا دی 3000 می تواند من را با توجه به علاقمندی به عکاسی از طبیعت راضی نماید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا با اطلاعات و تجربیات خود من رو در این امر خیر یاری کنید
    ممنون

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پیش فرض پاسخ: لطفا در مورد خیر دوربین راهنمای کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان بنده دانشجو هستم و به دلیل محدودیت مالی نهایتا می توانم تا 800 تومان برای خرید دوربین slr (حرفه ای ) هزینه صرف نمایم
    به نظر شما بهترین خرید چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( علاقه ی زیادی هم به برند Nikon دارم )
    با توجه به علاقه مندی من به عکاسی طبیعت و علاقه ی خیلی خیای زیادی به عکاسی از حیات وحش و پرندگان و سایر حیوانات چند تا مسیر در ذهن خودم باز شده که کمی ایجاد سردرگمی مکنه :
    1- دوربین نیکون دی 3000 بخرم با لنز های مناسبی که میتوان با توجه به نیازم تهیه کرد
    2- فعلا یک بدنه ی بهتر بگیرم مثل دی90 و بعد ها به سراغ لنز بروم
    آیا دی 3000 می تواند من را با توجه به علاقمندی به عکاسی از طبیعت راضی نماید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا با اطلاعات و تجربیات خود من رو در این امر خیر یاری کنید
    ممنون
    سلام.با توجه به بودجه شما به نظر میرسه بهترین کار اینه که فعلا یه دوربین بگیرید و یه مدت با لنز کیت استفاده کنید و سپس وقتی که نیاز دقیق لنزتون رو دریافتید اقدام به تهیه لنز نمایید.چه بسا اونموقع بودجتون هم افزایش پیدا کرده بود.
    با این بودجه شما رو لنز نمیشه حساب کرد.فعلا یه بدنه مناسب تهیه کنید بهترین کاره.
    این گزینه ها هم فکر کنم میتونه مطرح باشه:
    nikon d5000
    canon 500D
    که من شخصا با توجه مشخصات, کانن(بدون تعصب) رو میپسندم.
    ضمنا D90 هم عالیه و لنزش هم رنجش بهتره ولی قیمتش حدود 1200 هست.
    اگر قرار باشه 1200 هزینه کنید میتونید 500D بگیرید با لنز کیت به اضافه لنز 55-250که میتونه تا حدی نیاز تله شما برای عکاسی حیوانات رو برطرف کنه.
    اینا نظرات شخصی من بود.
    موفق باشید
    ویرایش توسط E.Fattahi : Tuesday 30 March 2010 در ساعت 13:50 دلیل: تکمیل
    Samsung Nx2000
    Instagram

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

پیش فرض پاسخ: لطفا در مورد خیر دوربین راهنمای کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi66_boukan نمایش پست ها
    سلام.با توجه به بودجه شما به نظر میرسه بهترین کار اینه که فعلا یه دوربین بگیرید و یه مدت با لنز کیت استفاده کنید و سپس وقتی که نیاز دقیق لنزتون رو دریافتید اقدام به تهیه لنز نمایید.چه بسا اونموقع بودجتون هم افزایش پیدا کرده بود.
    با این بودجه شما رو لنز نمیشه حساب کرد.فعلا یه بدنه مناسب تهیه کنید بهترین کاره.
    این گزینه ها هم فکر کنم میتونه مطرح باشه:
    nikon d5000
    canon 500D
    که من شخصا با توجه مشخصات, کانن(بدون تعصب) رو میپسندم.
    ضمنا D90 هم عالیه و لنزش هم رنجش بهتره ولی قیمتش حدود 1200 هست.
    اگر قرار باشه 1200 هزینه کنید میتونید 500D بگیرید با لنز کیت به اضافه لنز 55-250که میتونه تا حدی نیاز تله شما برای عکاسی حیوانات رو برطرف کنه.
    اینا نظرات شخصی من بود.
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز
    چرا شما d3000 رو تایید نمی کنید ؟ آیا این دوربین نمی تواند در مورد عکاسی از طبیعت و حیوانات کارساز باشه و تا حدودی ادم رو راضی کنه ؟

صفحه 83 از 1201 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 583 1083 ... آخرینآخرین