صفحه 85 از 1201 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 585 1085 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 841 تا 850 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
    دوستان بنده با گشت و گزار هایی که کرد در سایت و همینطور سایت های رویو دیدم با بودجه ای که می تونم بپردازم 7دی کنون بهترین گزینه است حال نظر شما را می خواهم در مورد عکاسی نجومی چه لنزی را برای این دوربین پیشنهاد می کنید که بهترین ترکیب را داشته باشد آیا لنز 17 -70 سیگما خوب است و یا لنز بهتری تا حدود قیمت ماکزیموم 600 تومان چه چیزی را پیشنهاد می کنید لازم به ذکر است برای کارهای تله بنده لنز 150-500 سیگما را انخاب کردم همینطور لنز Canon EF 70-200mm f/4L USM هم مرا وسوسه می کنه هر چند ربطی به هم ندارد در قدرت اما خواستم نظر شما را نیز بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید بودجه برای خرید لنز تله زوم تا 800 تومان
    با تشکر
    با سلام.
    از تاپیکهای زیر استفاده کنید.
    دوربین و لنز مناسب برای عکاسی نجومی
    لنز مناسب براي دوربين هاي كنن
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
    دوستان بنده با گشت و گزار هایی که کرد در سایت و همینطور سایت های رویو دیدم با بودجه ای که می تونم بپردازم 7دی کنون بهترین گزینه است حال نظر شما را می خواهم در مورد عکاسی نجومی چه لنزی را برای این دوربین پیشنهاد می کنید که بهترین ترکیب را داشته باشد آیا لنز 17 -70 سیگما خوب است و یا لنز بهتری تا حدود قیمت ماکزیموم 600 تومان چه چیزی را پیشنهاد می کنید لازم به ذکر است برای کارهای تله بنده لنز 150-500 سیگما را انخاب کردم همینطور لنز Canon EF 70-200mm f/4L USM هم مرا وسوسه می کنه هر چند ربطی به هم ندارد در قدرت اما خواستم نظر شما را نیز بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید بودجه برای خرید لنز تله زوم تا 800 تومان
    با تشکر
    سلام

هرچند شما بودجه ي كلي را نفرموديد و فقط بودجه ي لنز رو فرموديد 1.5 ميليون تومان ولي به نظر مي رسد كه محدوديت مجموع بودجه هم داريد كه در اينصورت توصيه مي كنم بدنه ي ارزانتري انتخاب كنيد كه بتوانيد لنزهاي بهتري بخريد. بستن سيگما 70-17 روي 7D مثل انداختن لاستيك گلدستون زير BMW است

مثلا به جاي لنز سيگما 70-17 مي توانيد لنز كنن 85-15 را به عنوان Walk Around لنزتان اتخاب كنيد.
    mreza1001، Vahid و pedram3000 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا pedram3000 آواتار ها
    تشکر کرده
    38

درست میگویید اصلا به این موضوع فکر نکرده بود اما من چون یکی از دوستان سیگما 17-70 را داشت و همه چیزش را دیدم به همین دلیل گفتم به هر حال شما تجربه شما بالاتر است اما من این لنز را برای عکس بردار در همه جا و بیشتر در عکس برداری نجومی نیاز دارم حال 15-8آیا این نیاز را برطرف می کنه و یا لنز دیگری را به ترکیب من پیشنهاد می کنید؟
    با تشکرو سپاس فراوان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Question دوربین کنون برای شروع به عکاسی -- تا 600 هزار تومن

سلام .
    این اولین باریه که توی این فروم پست می ذارم. البته یه بار گذاشتم نمی دونم چرا هرچی می گردم پیداش نمی کنم!
    من تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم و در حال حاضر هیچ چی از عکاسی حرفه ای یا حتی نیمه حرفه ای نمی دونم. ولی می خوام شروع کنم و اگه خوشم بیاد ادامه بدم.
    برای شروع هم خب دوربین لازم دارم.
    برای اولین دوربینم قصد دارم تا 600 هزار تومن بودجه بذارم . چون همه می گن کنون خوبه منم دنبال کنون هستم .
    از همه مهم تر برام اینه که باطری قلمی نداشته باشه!
    با یه مقداری سرچ دیدم اینا هست :
    Canon EOS 1000D
    Canon PowerShot G11

نمی دونم آیا اینا خوبن یا نه و نمی دونم کدوم بهتره برای من.
    اگه دوستان راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: دوربین کنون برای شروع به عکاسی -- تا 600 هزار تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط aida67 نمایش پست ها
    سلام .
    این اولین باریه که توی این فروم پست می ذارم. البته یه بار گذاشتم نمی دونم چرا هرچی می گردم پیداش نمی کنم!
    من تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم و در حال حاضر هیچ چی از عکاسی حرفه ای یا حتی نیمه حرفه ای نمی دونم. ولی می خوام شروع کنم و اگه خوشم بیاد ادامه بدم.
    برای شروع هم خب دوربین لازم دارم.
    برای اولین دوربینم قصد دارم تا 600 هزار تومن بودجه بذارم . چون همه می گن کنون خوبه منم دنبال کنون هستم .
    Canon EOS 1000D
    Canon PowerShot G11

عزيز شما با يه جستجو ساده مي توني به جوابت برسي
    تاپيك جديد باز كردن الكي نيست..
    اگه تاپيك قبليتون نيست حتما حذف شده
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

بله چه استقبال گرمی.
    مرسی

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

بله چه استقبال گرمی.
    مرسی
    من يكبار در ارسال قبلي پيشناهدم رو دادم
    گفتم 1000دي بردارين
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

با سلام
    دوست عزیز من
    دوربینهای حرفه ای سختی های مخصوص خودشون رو دارند و همینطور در آینده به هزینه زیادی نیاز دارند و ممکن است خیلی زود شما رو دلسرد و پشیمان بکنند
    شما اگر از یک دوربین مثل همین g11 که فرمودید عکاسی را شروع کنید و بعد با شناختن کامل نیازهایتان و میزان علاقه تان به عکاسی دوربین مورد نظرتان را انتخاب کنید مطمئن باشید هیچ ضرری نمیکنید .
    در ضمن دوربین g11 که بنده به شما پیشنهاد دادم دوربین فوق العاده ایست و شاید شما در آینده با داشتن آن دیگر به هیچ دوربین دیگری نیازی پیدا نکنید
    از شما خواهش میکنم با مطالعه بیشتر فرق بین دوربینهای slr و slr like را بدانید و از معایب و محاسن عکاسی با هر کدام اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید انتخاب صحیحی نیز انجام دهید .
    به شخصه دوربین slr را برای شروع عکاسی برای کسانی که هنوز اطلاعات دقیقی ندارند صحیح نمیدانم و این موضوع چندین بار برای دوستان و اطرافیان من پیش آمده است (پشیمانی از خرید slr)
    ارادتمند شما
    شناسی
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

سلام.
    1- اگر بنا بر خرید دوربینی غیر از DSLR باشد، چرا G11 ؟ نسخه پیچیدن برای دیگران با چشم بسته ، چندان جالب نیست. ایشان می خواهند تا مدتی با بدنه و لنز کیت آموزش ببینند نه اینکه برای خودشان کلکسیون لنز و فلاش و سه پایه جمع آوری کنند.
    2- شخصا خرید DSLR را برای کسی که می خواهد در مسیر پیشرفت گام بردارد ، غیر منطقی نمی دانم. این موضوع کاملا به اهداف و انتظارات و برنامه ریزی شخصی هرکس بستگی دارد.
    3- عبارت "اگر خوشم بیاد ادامه بدم" یک مقدار کار را سخت می کند. اگر می توانید حدود 200 هزار تومان ضرر بابت فروش احتمالی دوربینتان را تحمل کنید، حتما DSLR بخرید. (همان 1000D برای شروع خوب است.)
    موفق باشید.
    reza77، Austin.A و shenasi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

Canon EOS 1000D
    Canon PowerShot G11

سلام
    همانطور که بارها و بارها در این مورد بحث شده اگر به این زودیها بودجه ای برای لنز تخصیص نخواهید داد خرید یک اس ال ار لایک را شدیدا توصیه می کنم.
    در ضمن گول عنوان حرفه ای که به دوربینهای اس ال ار داده می شود را نخورید مهم این است که اطلاعات و دانش شخص در سطح حرفه ای باشد.دوستان بسیاری هستند که با دوربینهای اس ال ار لایک عکس های خیلی خوبی می گیرند.
    این را هم در نظر داشته باشید که شما از این بودجه باید هم دوربین - کیف - مموری کارت -فیلتر و ... هم بخرید که تازه با این هزینه احتمال اینکه بخاطر محدودیت رنج لنز دلسرد شوید وجود دارد.ولی با اس ال ار لایک این مشکل را نخواهید داشت.
    با جناب طالبی خط رو خط شدم
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

صفحه 85 از 1201 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 585 1085 ... آخرینآخرین