صفحه 115 از 1201 نخستنخست ... 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 118 119 125 165 215 615 1115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا nima68 آواتار ها
    تشکر کرده
    928

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    22-10 3/5 canon f
    70-24 2/8 f
    200-70 4 f
    من باز اینم چون قبلن تو همین فروم گفته بودم یادم رفت دوباره بگم، من می‌خوام فعلن یه چی حدود دو تومن در بیاد (با دوربین). اینایی که شما پیشنهاد دادی با یه دوربین 50دی خدا تومن پولش می‌شه. 24-70 که کلا رویایی‌ه، من قبلن نظرم روی 24-105 بود که یعد گفتم نه اونقدر واید داره نه اونقدر تله پس اگه فعلن یه 17-40 و بعدا 70-200 بگیرم بیشتر به کارم میاد. (البته بیشتر به خاطر واید نبودن‌ 24-105 روی کراپ نظرم ازش برگشت)
    10-22 هم چون کراپ هستش و من قراره به زودی فول‌فریم بگیرم. فکر کنم بهتره اصلن سراغش نرم

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط nima68 نمایش پست ها
    من باز اینم چون قبلن تو همین فروم گفته بودم یادم رفت دوباره بگم، من می‌خوام فعلن یه چی حدود دو تومن در بیاد (با دوربین). اینایی که شما پیشنهاد دادی با یه دوربین 50دی خدا تومن پولش می‌شه. 24-70 که کلا رویایی‌ه، من قبلن نظرم روی 24-105 بود که یعد گفتم نه اونقدر واید داره نه اونقدر تله پس اگه فعلن یه 17-40 و بعدا 70-200 بگیرم بیشتر به کارم میاد. (البته بیشتر به خاطر واید نبودن‌ 24-105 روی کراپ نظرم ازش برگشت)
    10-22 هم چون کراپ هستش و من قراره به زودی فول‌فریم بگیرم. فکر کنم بهتره اصلن سراغش نرم
    سوالم اینه که چه توقعی از دوربین تان دارید که کراپ دار پاسخگو نیست و می خواهید فول فریم بگیرید.
    farhad44 و Hamid Moradi تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر آشنا nima68 آواتار ها
    تشکر کرده
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    سوالم اینه که چه توقعی از دوربین تان دارید که کراپ دار پاسخگو نیست و می خواهید فول فریم بگیرید.
    من بیشتر چون لندسکیپ عکاسی می‌کنم همه جا توصیه می‌شه که برای کار های واید، فول-فریم کلن یه دنیای دیگری هست. خودم هم دوست دارم از حداکثر قابلیت‌های لنزهای عالی‌ای که برای فول-فریم عرضه می‌شه استفاده کنم، و البته شما بهتر از من می‌دونید ولی برای کار لندسکیپ فکر می‌کنم داینامیک رنج هم خیلی موثر باشه که صدر-در-صد در سنسور فول-فریم بهتر از کراپ هست. و همچنین همونطور که قبلن گفتم گاها مجبور می‌شم در جشن‌ها و سمینار ها و جاهایی که نور زیاد نیست عکاسی کنم و عملکرد خیلی خوب این دوربین‌ها در ایزوی بالا فکر کنم اونجا به کارم بیاد.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط nima68 نمایش پست ها
    فک کنم 17-40 روی کراپ از 15-85 از لحاظ اپتیکی بهتر (یا حداقل برابر) باشه. درسته؟ با رنج کمش می‌تونم یه جوری کنار بیام.
    خير
    بر روي كراپدارها در مقايسه شانه به شانه 15-85 برتري دارد (خصوصا در كناره ها). به سايتهاي Photozone و The Digital Picture مراجعه كنيد.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر آشنا alireza_3d آواتار ها
    تشکر کرده
    59

بنده در آینده ای دور قصد کوچ کردن از SlrLike به SLR ها رو دارم

یادمه یه تاپیکی بود در این مورد ، متاسفانه موفق به پیدا کردنش نشدم

اولین چیزی که برای من مطرح میشه انتخاب برند هست

برند ای که لوازم اش به راحتی گیر بیاد و در رنج قیمت یکسان از مزایای بیشتری برخوردار باشه

حد اکثر هزینه ی اولیه رو هم زیر 1 میلیون تومان تخمین میزنم

و مورد دوم آشنایی با اصطلاحات فنی متداول در کار با SLR ها هست که خواهش میکنم اگر در این زمینه مقاله یا تاپیک مناسبی سراغ دارید معرفی بفرمائید

متشکر

كاربر جديد Tired آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Arrow پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

باسلام،در راستای انتخاب دوربین...((چه ادبی شد!!!!!))
    550Dبه نظرم دوربین بدی نیومد نظر شما چیه؟بازم D90 رو قدر تر میبینید؛خواهشآاگر گزینه دیگه ای رو تا رنج 1200000ت؛مانسب میدونید معرفی کنید

.................................
    خسته...!

تشکر کرده
    9

سلام جناب قشقایی! .. میتونی من رو راهنمایی کنی؟
    ...........
    550Dبه نظرم دوربین بدی نیومد نظر شما چیه؟بازم D90 رو قدر تر میبینید؛خواهشآاگر گزینه دیگه ای رو تا رنج 1200000ت؛مانسب میدونید معرفی کنید
    ...........
    خسته ... !

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Tired نمایش پست ها
    سلام جناب قشقایی! .. میتونی من رو راهنمایی کنی؟
    ...........
    ...........
    خسته ... !
    سلام

550D دوربین جدیدتری است. D90 هم دوربین خوبیست. ممکن است 550D جای افت داشته باشد. نوع عکاسی شما و لنز هم در این خصوص عامل تعیین کننده ایست.

با دقت به آنکه ایراد خاصی تا به الان روی این دو دوربین گزارش نشده،من پیشنهاد میدهم هر دو دوربین رو از نزدیک ببینید. به هر کدام گرایش بیشتری داشتید همان دوربین شماست.

من چون شناختی از شما و نوع عکاسی و توقع شما از ابزار ندارم. و از آنجایی که برای پیشنهاد درست به شما میباید یک حداقل Input Data باشد :) شاید درست نباشد در این مقطع پیشنهاد بدهم.

جایی فرمودید مبتدی هستید و جایی دیگر برای یک کار حرفه ای بلند مدت

ممکن است دقیقا نوع عکاسی نیاز و شناخت از دنیای Slr و تجربه عکاسی خودتان را بگویید.

چند خط هم کافیست.
    Tired تشکر می‌کند.

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

پیش فرض 50D ?

با سلام و تشکر از این فروم بسیار مفید و خواندنی

برای عکاسی ، بیشتر با اهداف توریسم ، طبیعت و پرتره احتایج به یک دوربین کمی حرفه ای ، با برند Canon دارم . با توجه به بررسی و تحقیقی که خودم انجام دادم ، EOS 50D با لنز 18-200 گزینه مناسبی به نظر رسید .

اما بعد از مشاهده ویژگی های دوربین های 500D , 550D کمی در تصمیم خودم متزلزل شدم .
    با توجه به اینکه به عکاسی علاقمندم و سابقه عکاسی با دوربین های آنالوگ حرفه ای رو هم دارم به نظر شما کدام گزینه مناسب تر به نظر می رسه . با توجه به تفاوت رنج قیمتی این دو دوربین با 50D لطفا با در نظر گرفتن کاربردها و ... راهنمایی کنید .

با سپاس

تشکر کرده
    9

Arrow پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

((ممکن است دقیقا نوع عکاسی نیاز و شناخت از دنیای Slr و تجربه عکاسی خودتان را بگویید))
    ............................................
    باسلام مجدد! دررابطه با نوع عکاسیم باید بگم،من یه چند ماهی،عکس خبری میگرفتم ولی این معقوله همه ی اون چیزی نبود که از عکاسی می خواستم!تو اون مدت با یه لایک از کنون کار میکردم که نباید نا گفته بمونه!
    کاری که الان قراره با دوربین انجام بدم وعلاقه نسبی خودمم هست؛لندسکیپ وپرتره است(گاهی هم خبری)!!!
    ممنون میشم کمکم کنید دزضمن اگر غیر از این موارد،دوربین دیگه ای رو مناسب می بینید،ازقلم ندازید!
    !ممنون!
    خسته....!