صفحه 767 از 1201 نخستنخست ... 267 667 717 757 763 764 765 766 767 768 769 770 771 777 817 867 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,661 تا 7,670 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ΛmłЯФ نمایش پست ها
    با کسانی که در این ضمینه هستن صحبت کردم گفتن خیلی برات بهتره اگر یه دوربین متوسط مثلا تا 700 تومان بگیری و شروع کنی یواش یواش بری بالا خیلی بهتره ,خودم نظرم اینکه گام به گام برم بالا و در این مدت که دارم تمرین میکنم یواش یواش برم لوازمشو جمع اوری کنم
    مشتری هم شرکت,فروشگاه و مزون های مختلفی دارم که عکاس بخوان ....
    اما با این حال باز گفتم خودم تا 900 تومان باشه بهتره ,اینا من نگاه کردم خوبن ولی تا 1 تومان هستن که اونم زیاد مشکی نیست ولی کمتر باشه بهتره چون دارم لوازم دیگه ای هم میگرم براش(لوازم اتلیه کوچک و قابل حمل + دکور)
    دوستان دیگه پیشنهاد دیگه ای ندارن؟
    کسانی که در این ضمینه کار میکنن ممنون میشم اطلاع بدن که از نظر قیمت چه طوری هست
    درود
    یا شما سوالتون را از افرادی که گفتن دوربین سطح متوسط تا 700 هزار تومان بگیر مربوط به خیلی قدیمه و یا منظور دوستانتون دوربین های SLR-Like بوده!
    البته این حرف که پیشرفت مرحله ای بهتره درسته! ولی باید ببینید حداقل های بازار چی هست و بعد این حرف زده شود.
    الان ارزان ترین دوربین DSLR کمتر از 1 میلیون قیمت نداره که به ان باید قیمت لنز را هم اضافه کنید! مضاف بر اینکه با این سبکی که مد نظر شماس (عکاسی تجاری و تبلیغاتی) به تجهیزات نورپردازی، لنز مناسب و ... هم نیاز دارید و با دوربین های SLR-Like نمی شود کار به جایی برد
    بنابراین اگر هم دوربین سطح متوسط و هزینه کم نیاز دارید مجبور به تهیه دوربین های بدون آینه (mirror less) مثل EOS M با کیت کامل لنز و فلاش نیاز دارید و دوربین های این سبک فوجی که البته باز هم قیمتشان کمتر از 1 میلیون نخواهد بود!
    حالا من نمی دانم منظور کسایی که به شما گفتند دوربین سطح متوسطی با قیمت 700 هزار تومان هست چی بوده؟
    شاید منظورشون کارکرده بدنه هایی مثل 600D بوده باشه!
    ata_m3، Dariush Chegini و ehsan1 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه ی اساتید
    قصد خرید دوربین دارم عکاسی رو خیلی دوست دارم اما حرفه ای کار نکردم می خوام دوربینی که می خرم حداقل 2-3 سال جوابگو هر کاری باشه
    تا دو میلیون می خوام باشه قیمتش هم عکس پرتره بگیرم هم از تایپای دیگه خلاصه یه دوربین کامل و لنزی که روی دوربین می خرم بهتره چی باشه برای شروع ؟
    راسی کیفیت فیلمبرداری اصلا برام مهم نیست فقط می خوام عکس حرفه ای بگیرم و تو زمینه عکاسی هیچی کم نداشته باشه دوربینم
    نظر خودم به این بود که لنز خیلی خوب و مناسب برای هر مدل عکاسی بگیرم و یه بادی متوسط و خوب برای شروع !
    ویرایش توسط miladthug : Monday 26 January 2015 در ساعت 22:58

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط miladthug نمایش پست ها
    سلام به همه ی اساتید
    قصد خرید دوربین دارم عکاسی رو خیلی دوست دارم اما حرفه ای کار نکردم می خوام دوربینی که می خرم حداقل 2-3 سال جوابگو هر کاری باشه
    تا دو میلیون می خوام باشه قیمتش هم عکس پرتره بگیرم هم از تایپای دیگه خلاصه یه دوربین کامل و لنزی که روی دوربین می خرم بهتره چی باشه برای شروع ؟
    راسی کیفیت فیلمبرداری اصلا برام مهم نیست فقط می خوام عکس حرفه ای بگیرم و تو زمینه عکاسی هیچی کم نداشته باشه دوربینم
    سلام
    اگه به هیچ وجه هزینه بالای دو میلیون نمیکنید nikon d3200 + 18-105 با قیمت کمی بیشتر از دو میلیون خوبه اما اگه بیشتر هزینه کنید میتونین به فکر Canon 700D + 18-135 و nikon d5300 + 18-140 باشین که دوربین های بسیار خوبی هستند اما d3200 با این لنز که گفتم هم خیلی خوبه.
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام به همه ی اساتید
    نظر خودم به این بود که لنز خیلی خوب و مناسب برای هر مدل عکاسی بگیرم و یه بادی متوسط و خوب برای شروع !
    جلوی بودجه 1 صفر جا انداختین
    نازنین پرسیدن سوال خودش نیمی از سوال است
    ابتدا باید وارد عکاسی شوید مقدمات را یادبگیرید بعد از کمی کار تازه میشوید ...
    با بودجه شما پیشنهاد من d5200 است
    اگر بودجه تا 3 افزایش یابد D7000
    ویرایش توسط siosha : Monday 26 January 2015 در ساعت 23:15
    hanif azizzadeh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    جلوی بودجه 1 صفر جا انداختین
    نازنین پرسیدن سوال خودش نیمی از سوال است
    ابتدا باید وارد عکاسی شوید مقدمات را یادبگیرید بعد از کمی کار تازه میشوید ...
    با بودجه شما پیشنهاد من d5200 است
    اگر بودجه تا 3 افزایش یابد D7000
    لطفا مدل لنز هم بگید حداقل حالا که نمیشه با این پول یه بادی عالی گرفت یه لنز تقریبا همه کاره خوب رو بهم پیشنهاد بدین که با بادی روی هم 2-2.5 میلیون در بیاد
    اگه از کنن هم پیشنهادی هست بگید لفا ! بازم میگم فیلمبرداری اصلا برام مهم نیست !
    ma30hane تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    سلام
    اگه به هیچ وجه هزینه بالای دو میلیون نمیکنید nikon d3200 + 18-105 با قیمت کمی بیشتر از دو میلیون خوبه اما اگه بیشتر هزینه کنید میتونین به فکر Canon 700D + 18-135 و nikon d5300 + 18-140 باشین که دوربین های بسیار خوبی هستند اما d3200 با این لنز که گفتم هم خیلی خوبه.
    ممنون میشم مدل لنزا رو کامل بگید

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

دوستان عزیز قصد فروش بادی 60دی و خرید نیکون دی7100 دارم.
    بخاطر دینامیک رنج بالاتر و سیستم فوکوس بهتر.
    دنبال فول فریم هم نیستم، چون منبع درآمدم عکاسی نیست و این همه هزینه برام توجیحی نداره.
    میخواستم ببینم آیا منطقی هست این کار من ؟
    منظره، دامنه وسیعی از عکسام رو شامل میشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

لطفا مدل لنز هم بگید حداقل حالا که نمیشه با این پول یه بادی عالی گرفت یه لنز تقریبا همه کاره خوب رو بهم پیشنهاد بدین که با بادی روی هم 2-2.5 میلیون در بیاد
    اگه از کنن هم پیشنهادی هست بگید لفا ! بازم میگم فیلمبرداری اصلا برام مهم نیست !
    دوبین همراه کیت لنز است بطور معمول 18-55 و کمتر 18-105 در بازار موجود است

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    دوستان عزیز قصد فروش بادی 60دی و خرید نیکون دی7100 دارم.
    بخاطر دینامیک رنج بالاتر و سیستم فوکوس بهتر.
    دنبال فول فریم هم نیستم، چون منبع درآمدم عکاسی نیست و این همه هزینه برام توجیحی نداره.
    میخواستم ببینم آیا منطقی هست این کار من ؟
    منظره، دامنه وسیعی از عکسام رو شامل میشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    بله تفاوت قابل قبولی وجود دارد و منطقی است
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    دوبین همراه کیت لنز است بطور معمول 18-55 و کمتر 18-105 در بازار موجود است
    اگه D5300 رو با 18-55 بگیرم می تونم پرتره و عکسای آتلیه ای از اشخاص رو بدون محدودیت و مشکل بگیرم ؟
    در واقع می خوام خلاصه بگید فرق کلی و تفاوت 18-55 با 18-140 توی چه چیزیه ! آیا تو مد عکاسی تاثیر داره و یا نه فقط فاصله ؟

این لنز چی هست ؟ پرس و جو کردم برای این مد عکاسی که می خوام گفتن این لنز بهترینه !
    af-s Dx nikkor 35 mm f/1.8g